50 przystojnych fryzur męskich do wypróbowania w 2021 r

Z nowym rokiem jesteśmy gotowi pomóc Ci zdecydować o Twoim wyglądzie na 2021 rok. W tym roku trend wydaje się zmierzać w kierunku dłuższych fryzur z naciskiem na blaknięcie po bokach. Zwężane boki zawsze były płynnym trendem, ale teraz wydaje się, że zanikanie powoli zaczyna płynąć.

Nie wspominając o tym, że loki zawsze będą miały specjalną niszę ze zwężającymi się bokami i nieco dłuższymi pasmami, dzięki czemu będą wyglądać bardzo schludnie i fajnie. Zwieńczenie go brodą sprawia, że ​​jest to idealny sposób na stylizację w 2021 roku.

Stylizacja w 2021 roku jest bardzo zróżnicowana ze względu na długie i średnie fryzury pojawiające się znikąd, szczególnie przy grubszej strukturze włosów jest idealna. Wszystko to, ale klasyka zawsze pozostaje w miejscach takich jak różne francuskie uprawy, Buzz Cuts i Pompadours.

W jakim stylu rządzisz w tym roku?

Mohawk Brush Up z goleniem krzyżowym@ virgiltb

Mohawk Brush Up z goleniem krzyżowym

Nowy rok oznacza nowe oświadczenie i ta fryzura właśnie to robi. Smak irokezowy z lekko szczotkowanym odcieniem sprawia, że ​​jest bardzo modny. Nie tylko to, ale czyste środkowe zanikanie z krzyżowym goleniem w składzie to coś, czego nie widzieliśmy od jakiegoś czasu.

Pompadour z przyciętymi plecami z wyblakłym goleniem@ virgiltb

Pompadour z przyciętymi plecami z goleniem Mid Fade

Najlepszą częścią gęstych włosów jest to, że możesz mieć krótką długość i nadal wyglądać na dość krępą. Ale to nie to, top to pompadour z zaczesaną do tyłu teksturą. Boki są w połowie wyblakłe z goleniem kroplowym, po którym następuje bezczelne zanikanie stożka. Widzisz tę brodę? To jest tutaj ścigacz.

Wytrzymała, barwiona szczotka boczna@hair_bello

Wytrzymała, barwiona szczotka boczna

Czy on nie wygląda jak Zayn Malik? Z pewnością tak, ale nie o to chodzi, chodzi o to, że ta fajna tekstura pędzla bocznego z lekko zwężanymi bokami sprawia, że ​​jest o wiele chłodniejsza. Nie wspominając już o tym, że farbowanie jest tutaj po prostu niezwykłe, końce są podkreślone brodą, która ma ratować równowagę twarzy.

Młodszy Brad Pitt z cienkimi włosami@hair_bello

Młodszy Brad Pitt z cienkimi włosami

Spójrz na te boczne, szczotkowane warstwy dobroci na wierzchu z bezczelnym uczuciem quiffed i to jest to, o czym mówię, gdy mówimy o cienkich włosach, które czynią cuda. Boki zwężają się z subtelną częścią. Nie wspominając o tym, że w młodości wygląda jak Brad Pitt bez szczeliny w brwiach.

Royal odepchnięta pompadour@menshairuk

Royal odepchnięta pompadour

Można to nazwać bardzo elegancką francuską fryzurą z całym tym schludnym pompadoured push back, można to zobaczyć tylko we francuskiej operze. Boki są bardzo dobrze połączone z górą, co daje wystarczająco dużo miejsca na schludne, niskie zanikanie. Nie wspominając o tym, że skład jest bardzo ostry, z dbałością o szczegóły.

Drake inspirowany większym cięciem Buzz@menshairuk

Drake inspirowany większym cięciem Buzz

Kto nie lubi być jak Drake, zwłaszcza jeśli ten krój sprawia, że ​​wyglądasz tak czysto. Top jest wycięty z użyciem maszynki do strzyżenia w rozmiarze 2, a bardzo mieszany top nadaje jej bardzo zdrowy wygląd bez części bocznej. Zanikanie stożka jest stopniowe, dając wystarczająco dużo miejsca na zniknięcie świątyni.

Plecionki Afro Muscle Panache@kamasz

Plecionki Afro Muscle Panache

Twoje włosy urosły? Cóż, na pewno nie jesteś sam. Najlepszą częścią tego jest to, że możesz go zapleść z takim rozmachem. Po prostu spójrz na ogólny projekt tutaj. Boki są zwężane i splecione razem z ostrym składem i wyblakłymi zausznikami, co zapewnia gładką mieszankę brody.

Długie górne pasma z czystymi bokami@patty_cuts

Długie górne pasma z czystymi bokami

Kto powiedział, że niewielkie podkręcenie dłuższych włosów nie sprawi, że będzie to arcydzieło. Góra jest lekko podwinięta i ma dłuższą długość. Wierzch, mimo że długi, czyszczony jest również szczotką boczną. Boki są zwężane i wyblakłe do połowy, co sprawia wrażenie spadku. Nie zapomnij o brodzie, która równoważy wygląd.

Pleciony top z wyblakłymi bokami@patty_cuts

Top z dredami i wyblakłymi bokami

Najlepsze w długich włosach jest to, że można je modyfikować na milion sposobów i zawsze można je przyciąć, ale ten triumfuje wszystkie. Ten idzie o krok dalej, boki są wyblakłe, ale tylko czystość tego złego chłopca jest po prostu hipnotyzująca.

Kołysz loki z wyblakłymi bokami@ virgiltb

Kołysz loki z wyblakłymi bokami

Widzimy wzór w dłuższych pasmach włosów i wszyscy wiemy, dlaczego tak jest, ale najlepsze jest to, że możemy go poprawić na wiele sposobów. Wierzch jest lekko podwinięty o zazwyczaj podrzucanej fakturze. Boki są podcięte z wygolonymi bokami i pomagają w wyblaknięciu przy dekolcie.

Szczotkowanie i czesanie brody@henlo_

Szczotkowanie i czesanie brody

Cienkie włosy robią tyle sprawiedliwości, gdy są dobrze zrobione, a to jest tego najlepszym przykładem. Wierzchołek był zatarty bez rozstania, ale zwężający się w pobliżu skroni. Broda dodaje jednak głównego smaku, równoważąc twarz i sprawiając, że wygląda na szorstką, a jednocześnie całkowicie czystą.

Długie włosy z przedziałkiem z boku@jasonheightman

Długie włosy z przedziałkiem z boku

Kto nie kocha długich włosów? Zwłaszcza, gdy jest to zrobione dobrze, więc wygląda na długo, a jednocześnie nie wymyka się spod kontroli. Boki są tu lekko zwężane, co idealnie nadaje ton nowej stylizacji w 2021 roku. Wąsy dobrze komponują się z wyglądem i sprawiają, że twarz wygląda na pełniejszą.

Warte wysokiej konserwacji@jason_poland

Warte wysokiej konserwacji

Nie ma nic złego w pozwalaniu tym włosom rosnąć tak długo, jak chcą rosnąć. Najlepsze jest to, że są one również cienkie i lekko zwinięte, więc kiedy tak się dzieje, dodaje do niego dodatkowy puch, dzięki czemu jest tak żywy.

Środkowa część z Cheeky Dye@area_studio_

Środkowa część z Cheeky Dye

Nie ma ograniczeń co do tego, co mogą osiągnąć cienkie włosy, a to kolejny przykład. Wierzch jest rozchylony w połowie i ma cienką strukturę włosa. Najlepszą częścią całego wyglądu jest mroźny barwnik, który dość dobrze wyskakuje. Dodatkowo czystszy wygląd podnosi całą twarz, dzięki czemu ogólnie jest znacznie lepszy.

Wytatuowane przycięte plecy@tailorfade

Wytatuowane przycięte plecy

Czy zauważyłeś tutaj wzór? Wiele modnych fryzur ma dłuższe pasma z oczywistych powodów. 2021 będzie rokiem długich fryzur i to dowodzi. Elegancki, ale dmuchany pompadour ze zwężającym się blaknięciem po bokach, aby zrobić miejsce dla tych kolorowych tatuaży.

Grube dredy z pasemkami@iameugenejordan

Grube dredy z pasemkami

Ponieważ ktoś miałby długie włosy z powodu przebywania przez jakiś czas w domu, dlaczego nie wykorzystać tego jak najlepiej. A co jest lepsze niż kilka fajnych dredów? Powiem Ci, co jest fajniejsze, niektóre rozświetlone końcówki blond farbą sprawiają, że jest milion razy chłodniej. Nie wspominając o tym, że broda dość dobrze równoważy twarz.

Jasny imbir Balance Cut@tailorfade

Jasny imbir Balance Cut

Posiadanie długich włosów niekoniecznie oznacza, że ​​ich potrzebujesz. Jest to doskonały przykład tego, zwłaszcza z podciętym pędzlem z wyblakłymi bokami, co sprawia, że ​​jest to tak zabawne. Boki są zaprojektowane z wygolonymi liniami, które sprawiają, że jest jeszcze lepiej z bezczelnym wyblaknięciem skroni, które dość dobrze wtapia się w brodę.

Symetryczne długie włosy szczotkowane z boku@jimboem

Symetryczne długie włosy szczotkowane z boku

Nawet długie włosy wymagają od czasu do czasu szczotkowania. Ten jest tak dobrze utrzymany, że jest dość symetryczny. Nie tylko to, ale sama szczotka boczna sprawia, że ​​jest to tak zabawne. Co więcej, broda równoważy dolną część twarzy z podobną objętością. Podsumowując, ten wydaje się dość wytrzymały!

Gęsty Top z krótkimi lokami@kolt_cutz

Gęsty Top z krótkimi lokami

Grube loki zawsze robią magię, ale krótkie i gęste loki mają swój urok. Ten jest tak dobrze utrzymany, zwłaszcza że użycie kremu sprawia, że ​​loki są jeszcze bardziej sprężyste. Podcięcie przydaje się, a boki są klasycznie wyblakłe z eleganckim połączeniem brody. Broda jednak dość dobrze trzyma dolne piętro.

Falowane krótkie włosy ze skrzydlatym goleniem@levis_barbershop

Falowane krótkie włosy ze skrzydlatym goleniem

Wszyscy tęskniliśmy za zrobieniem mistrzostwa w krótkich włosach i oto jest w swojej chwale. Góra jest prawie buzz cut z równą objętością wokół głowy. Boki wskazują jednak na lekkie zanikanie z bezczelną mieszanką brody, która przychodzi na ratunek. Skrzydlate golenie wydobywa modniejszą stronę rzeczy.

Dready zaczesane do tyłu@londonschoolofbarbering

Dready zaczesane do tyłu

Jest to różnorodność fryzur, które są połączone razem, aby uzyskać maksymalny iloraz stylu. Top, choć ma cieńsze pasma włosów, jest sporym klejnotem dredloku, który również jest zaczesany do tyłu. Boki są wyblakłe z efektem mid drop fade, który wspiera cały minimalistyczny wygląd, jednocześnie zwracając uwagę na dredy.

Szczotkowane Pompadour@rtgtmiami

Szczotkowane Pompadour

Najlepsze w kołysaniu cienkich włosów jest to, że jeśli zrobisz to dobrze, mogą wyglądać idealnie. Nie tylko to, ale wypolerowany pompadour na górze wygląda na pełniejszy i bogatszy. Zdecydowanie wymaga konserwacji, ale jest tego warta. Boki są zwężane i wtapiane w brodę, aby zrównoważyć twarz.

Kręcone długie włosy@rtgtmiami

Kręcone długie włosy

Masz kręcone długie włosy? Mamy cię w rodzinie. Ten jest tak subtelny, ale wypełniony różnymi stylami, aby wyglądał tak. Wierzch jest lekko szczotkowany z boku, a boki są dłuższe, aby zachować równą objętość. Krótkie loki czasami wyskakują, aby uzyskać ten chłodny wygląd z wąsami, które sprawiają, że wszystko jest dość retro.

Pocky Short French Crop@thecommodoreatl

Pocky Short French Crop

„Gęstość” jest tym, co przychodzi mi na myśl, patrząc na tę fryzurę. Gęsta broda z pewnością przyciąga uwagę, ale francuski crop na górze jest nie mniej arcydziełem. Boki są bardzo zgrabnie wyblakłe z bezczelnym wtopieniem w brodę. Biorąc to pod uwagę, top jest lekko puszysty, ale ma krótką długość.

Jedwabiście gładkie boki@lxbarbers

Jedwabiście gładkie boki

Powrót klasycznego, schludnego kroju, wprowadzający zgrabny bok z subtelną częścią boczną. Podcięcie w tym miejscu umożliwia zanikanie stożka wraz z bardzo czystszym odcieniem. Ten wygląd pasuje na oficjalne okazje, zwłaszcza puch dodaje mu życia.

Azjatycka część środkowa z Sharky Temple@thecommodoreatl

Azjatycka część środkowa z Sharky Temple

Nic dziwnego, że środkowe części są fantazyjne, ale to o krok do przodu, ta świątynia po prostu uczyniła ją bardziej fantazyjną. Wierzch ma cienkie włosy, a jego część jest przyzwoicie długa, z małym puchem na części. Świątynia tutaj jest złodziejem pokazów o rekinowym kształcie, a dłuższe włosy na dekolcie sprawiają, że jest makowiec.

Gruby pień słonia z brodą@lxbarbers

Gruby pień słonia z brodą

Kto powiedział, że krótsze boki to bardzo dłuższe topy. Prosta faktura robi tutaj dużą różnicę z włosami opadającymi na czoło. Sprawdza się to doskonale na codzienne okazje, zwłaszcza, że ​​broda jest balanserem z gęstymi pasmami włosów, a wąsy mają mocny kształt rączki rowerowej.

Gruba strona z rozcięciem ze stożkiem@lxbarbers

Gruba strona z rozcięciem ze stożkiem

Gęste włosy mają swoją zaletę i jeden z nich jest właśnie tutaj. Boczne przeciągnięcie wygląda tutaj tak gęsto z częścią z boku, że podcięcie wygląda wyraźnie. Boki są zwężane z cienkim blaknięciem do mieszania brody, a gruba broda zapewnia idealną sprawiedliwość dla równoważenia twarzy.

Buzz strzyżony z brodą Buzza@lxbarbers

Buzz strzyżony z brodą Buzza

Jest tak wiele podobieństw między tą fryzurą a fryzurami wojskowymi, zwłaszcza góra jest nieco dłuższa niż fryzura. Boki są jednak dość krótkie z tym niezwykle wysokim blaknięciem z bezczelną mieszanką brody na skroni. To wprowadza do gry brodę o dość gęstej teksturze.

Cienkie włosy do szyi@bestofmenhair

Cienkie włosy do szyi

To klasyczny przykład na to, jak można utrzymać włosy schowane w uszach. Boki są delikatnie obszyte, góra jest jak zwykle najdłuższa. Struktura w środkowej części na górze jest lekko szczotkowana z boku, aby schować ją z tyłu. Dobrze utrzymana broda pasuje do tego bardzo dobrze.

Zamaskowane warkocze z blaknięciem@did_by_kid

Zamaskowane warkocze z blaknięciem

Najpierw maski, ale potem widzisz, że warkocze wyglądają niesamowicie fajnie. Nie dość, że są bardzo ostre, to jeszcze sama symetria sprawia, że ​​cieszą oko. Ostra część środkowa, która również jest trudna, jest tak zabawną fryzurą. Podcięcie boczne po obu stronach sprawia, że ​​jest to bardzo czysta i prawie idealna fryzura.

Część boczna Sharky@domthebarberian

Część boczna Sharky

Czy spojrzałbyś tylko na boczną część? Sam styl jest tak uroczy, jest to prosta część boczna z bocznym wycięciem, ale rekinowa część boczna dodaje jej frędzli. Nie tylko to, ale cienka twarda część jest subtelną częścią, dzięki czemu jest czystsza, a blaknięcie z boku daje ogólny czysty wygląd.

Farba do włosów blond z blaknięciem@domthebarberian

Farba do włosów blond z blaknięciem

Blat jest dość prosty, ale jednocześnie nie jest prosty. Płaski blond barwnik sprawia, że ​​jest fajny, podczas gdy wszystko nie jest farbowane. Wysokie zanikanie jest przyciemnione, a gdy schodzimy, staje się coraz czystsze. Biorąc to pod uwagę, czyste golenie doskonale uzupełnia wygląd tutaj.

Lodowata francuska uprawa@donnyblends

Lodowata francuska uprawa

Co jest lepsze niż bezczelny francuski crop z odrobiną ładnego barwnika, a do tego z czystym blaknięciem po bokach jest po prostu dziełem sztuki. Najważniejsze jest, aby utrzymać głośność na górze podczas schodzenia po bokach, aby uzyskać czystszy wygląd. Broda z paskiem pod brodą utrzymuje cały wygląd i dodaje twarzy dwukolorowego blasku.

Błyszczące złote loki@donnyblends

Błyszczące złote loki

Czy jesteś kolesiem z kopalni złota? To z pewnością wygląda tak, zwłaszcza z tym błyszczącym złotym barwnikiem, a żeby było o krok lepiej, są loki, które nadają puszystość i objętość. Boki są w połowie wyblakłe z wyblakłymi skroniami, aby zrobić miejsce dla gęstej i grubej brody, która ma również element blond.

Warstwy, podkreśla i rozmach@londonschoolofbarbering

Warstwy, podkreśla i rozmach

Jak w ogóle można spotkać się z takimi kreatywnymi stylami? Mam na myśli dosłownie, warstwy są bardzo oczywiste, ale dłuższe pasma są pod kontrolą i nie puszą się. Najlepsze jest to, że cienka, ale gęsta konsystencja i pasemka z pewnością sprawią, że zabawa będzie dziesięciokrotnie większa.

Wyszczotkuj i Frizz it@tomsimmonshair

Wyszczotkuj i Frizz it

Tak właśnie działa symetria, jeśli ściągnie się ją prawidłowo, zwłaszcza, że ​​ciężar jest równomiernie rozłożony, a góra jest zaczesana do góry, a także nisko opadająca fryzura, która wprowadza brodę do gry i jest skupiona na brodzie, dzięki czemu również ściąga ciężar..

Mo-Hawky Tossed Brush Up@this_barber_chris

Mo-Hawky Tossed Brush Up

Kto nie lubi mieszanki dwóch lub więcej odmian? Oto stonowany top irokezów z podrzuconym pędzlem, który do niego pasuje. Boki zwężają się ku dołowi, a wierzchołek lekko wdowie wygląda jak grzywka. Rekinowe pasma świątynne dodają więcej życia tej modnej fryzurze.

Loki Przyprawione Dynią@this_barber_chris

Loki Przyprawione Dynią

Wystarczy spojrzeć na gładkie faliste loki, szczególnie z tą grubą objętością, która po prostu obficie leży na górze. To nie to, barwnik jest bardzo sezonowany na zimę, ponieważ ma kolor rdzawy, czerwonawo-złoty. Góra jest odsunięta do tyłu, a boki lekko przycięte, aby schować za uchem i to wszystko.

Upuść Mid Fade z Blowback@agobarbers

Upuść Mid Fade z Blowback

Mogliśmy zobaczyć sporo zanikania w połowie, ale ten znajduje się pomiędzy średnim zanikaniem a niskim zanikaniem. Nie wspominając o fakturze kropli, która sprawia, że ​​jest o wiele czystszy aż do dekoltu. Wierzch jest odsunięty nawet po bokach, zwłaszcza że podcięcie ustępuje miejsca zwężeniu, w sumie bardzo czysty wygląd.

Nikt nie powiedział, że nie będę hipisem@agobarbers

Nikt nie powiedział, że nie będę hipisem

Gdzie zaczynamy? Francuska uprawa z masywnymi frędzlami lub bluzka, która jest długa, ale masowo podrzucona, ale wciąż odzyskuje odświeżone wibracje? Z pewnością jest to duża miska rozmachu, zwłaszcza z bokami zwężającymi się i nie wyblakłymi, aby utrzymać równomierny wygląd długich włosów!

Szczotkowanie stożkowe z podcięciem brody@fabrizioaldobelfiore

Szczotkowanie stożkowe z podcięciem brody

Cienkie włosy zastanawiają się, czy są zrobione dobrze i jest to doskonały przykład tego, co może zrobić suszenie włosów po umyciu. Stylizacja staje się o wiele łatwiejsza i bardziej naturalna, tutaj szczotkowanie wygląda bardziej sprężyste, a plecy są ułożone. Boki są zwężane, aby uzyskać równomierny wygląd, podczas gdy broda ma własne podcięcie.

Trochę stylu retro, dlaczego nie?@figarosbarbershoplisboa

Trochę stylu retro, dlaczego nie?

Brak dłuższych kosmyków i tak nie będzie problemem, więc dlaczego nie pobujać w tym roku fryzury na długie włosy? A co jest lepszego niż kołysanie retro fryzurą z lat 80.? Góra jest wygięta i ułożona z pomponami, z bokami lekko zwężającymi się do tyłu, a całość jest ufarbowana na lśniący złoty odcień.

Zakrzywiony James Bond Pompadour@figarosbarbershoplisboa

Zakrzywiony James Bond Pompadour

Jak możemy przegapić klasyczny, elegancki retro pompadour, który jest bardzo zbliżony do tego, co James Bond kołysał w tamtych czasach? Góra to czesana pompadour z bokami zaczesanymi do tyłu. Wszystko to i brak blaknięcia, co pokazuje, że jest to klasyczny styl i bez cienia hippisowskiego podtekstu.

Zaczesany tył z paskiem na brodzie@ggsoaress

Zaczesany tył z paskiem na brodzie

Czy jest to zaczesany do tyłu, czy tylko bardzo smukły pompadour? Cóż, jedno jest pewne: jest to średnio wyblakłe boki z mieszanką zauszników, aby zrobić miejsce dla tej bezczelnej brody inspirowanej Downeyem. Ogólny wygląd jest czystszy z dbałością o szczegóły w składzie.

Pędzel do włosów Sharky w górę@hailwormatron

Pędzel do włosów Sharky w górę

Kto powiedział, że wszystko musi być ustawione i ułożone? To odświeżenie jest wszędzie ze swoją kędzierzawą naturą. Boki są podcięte zgrabnym, zwężającym się blaknięciem, które idzie w parze. Blond farba robi różnicę, a ostra linia w górę pokazuje dbałość o szczegóły.

Puszyste zaczesane plecy@elektryczne fryzjerstwo

Puszyste zaczesane plecy

Widzisz, że dziesięciocentówka wosku do włosów lub pomady świetnie spisuje się w utrzymywaniu tego puchu na miejscu. To nie jest tylko kolejny zaczesany tył, jest lekko odsunięty do tyłu z nutami pompydour. Boki są wyblakłe, a broda skupiona na brodzie, taka fajna!

Dlaczego nie górny węzeł?@ javi_thebarber_

Dlaczego nie górny węzeł?

Kluczem jest tutaj zabawa z długością i fakturą włosów. Nici są dłuższe niż zwykle, co ułatwia wyciągnięcie górnego węzła z tym małym węzłem na górze. Jeśli przyjrzysz się uważnie, boki są bardzo czyste, stożek wyblakły z blaknięciem świątyni. To ciągnie się aż do brody gęstej na brodzie.

Pocky Fringe z twardą częścią@ hardgrind_aberdeen

Pocky Fringe z twardą częścią

Niebieski odcień jest zawsze modny do barwienia, ale ten niebieski jest makowy i bardzo świeży. Dodatkowo frędzle na górze sprawiają, że jest bardzo nowoczesny i hipsterski. Bok ma przesuniętą twardą część, która może być subtelną częścią boczną, tylko trochę niższą niż zwykle, ale znowu, kto może powiedzieć, że nie jest to deklaracja stylu?

Zardzewiała francuska uprawa@hayden_cassidy

Zardzewiała francuska uprawa

Gra z głośnością jest zawsze fajna i to dość zakręcone, góra jest ciężka z przodu, a z tyłu mniej zagęszczona. Boki są klasycznie wyblakłe, aby maksymalnie zwrócić uwagę na górę, a także wydobyć tatuaże. Wierzch pomalowany na rdzawo na czerwono to kolejny element przyciągający uwagę, nie może się z tym pomylić.