7 męskich fryzur typu Butch Cut dla współczesnego mężczyzny

Jeśli ostatnio przeglądałeś Haircut Inspiration, widziałeś różne krótkie fryzury męskie, od fryzury Cezara po fryzurę Ivy League. Mamy dla ciebie jeszcze jeden – cięcie butch.

Dave Franco, Butch CutDave Franco Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

Jest duża szansa, że ​​widziałeś rzeź na głowach wojskowych lub sportowców. Znany również jako cięcie pędzlem, cięcie butch to krótkie, jednolite cięcie. Włosy przycina się do tej samej długości wokół głowy za pomocą maszynki do strzyżenia. Jest częścią rodziny buzz cut, wraz z cięciami takimi jak cięcie indukcyjne.

Chociaż krój butch zyskał popularność wśród sportowców i wojskowych, sprawdza się dobrze dla każdego faceta, który po prostu chce bezproblemowej fryzury. Jeśli lubisz krótkie włosy i chcesz uzyskać schludny wygląd, ten styl może być właśnie dla Ciebie.

Ten styl jest również dobry dla młodych chłopców, ponieważ jest bezproblemowy. Łysiejący mężczyźni mogą również zdecydować się na cięcie butch, aby ukryć łysienie.

Justin Timberlake Butch tnie dłużejKolekcja Everetta / Shutterstock.com

Jak uzyskać cięcie butch

Krój butch to jedna z najłatwiejszych fryzur. Możesz nawet zrobić to sam! W przeciwieństwie do niektórych innych stylów, krój butch jest trudny do zepsucia. A jeśli nie czujesz się komfortowo przy podejściu do majsterkowania, prawie wszyscy styliści i fryzjerzy wiedzą, jak wyciąć dobry krój butch.

Jednakże, ponieważ cięcie butch ma inne nazwy, możesz poprosić swojego stylistę o zaczesanie włosów z określonym ustawieniem strzyżenia.

Krój butch Matthew FoxTinseltown / Shutterstock.com

Ponieważ używane są maszynki do strzyżenia, jeśli masz ulubione ustawienie maszynki do strzyżenia, możesz z niej skorzystać. Każdy numer strażnika od #3 do #5 zapewni dobre, schludne cięcie. #4 to dobre ustawienie pośrednie, jeśli nigdy wcześniej nie miałaś fryzury w stylu modnym.

Gdy już zdecydujesz się na ustawienie maszynki do strzyżenia, zaczesz wszystkie włosy. Otóż ​​to! Użyjesz tego samego ustawienia strzyżenia dla całej fryzury, aby uzyskać jednolity wygląd. Gdy wszystkie włosy zostaną przycięte do tej samej długości, brzęczący dźwięk ustanie.

Zachary Quinto krótki buzz cut z wąsamilew radin / Shutterstock.com

Jak stylizować cięcie butch

Krój butch nie wymaga wiele stylizacji, więc możesz zrezygnować z niego. Jeśli chcesz ją wystylizować, możesz użyć wosku butch, który jest produktem do włosów stworzonym specjalnie do stylizacji fryzur. O ile Twoje włosy nie będą wymagały zbytniego ujarzmiania, to nałożenie jakiegoś produktu może nadać im ładne, błyszczące wykończenie.

Wciąż się wahasz, czy dać się nabrać? Sprawdź tych facetów poniżej:

Paul Walker - cięcie buzzTinseltown / Shutterstock.com

Prosta fryzura Paula o równej objętości

Paul Walker lubił prowadzić szybki i wściekły tryb życia, więc nie miał zbyt wiele czasu na układanie włosów. Tutaj krój butch jest idealny dla niego, aby wstać i iść.

Jamie Dornan - cięcie buzzJaguar PS / Shutterstock.com

Bezpłatna broda z prostym topem

Dla mężczyzn z włosami, które zaczynają się przerzedzać, odpowiedni jest krój butch. Dodanie brody do wyglądu sprawia, że ​​dużo uwagi poświęca się linii włosów i twarzy.

Buzz Cut Hardy

Fancy Smal Shaved Line z krótszymi bokami

Mimo że cięcie butch ma być równe dookoła, niektóre obszary mogą dodać trochę flary. Line up top i krótsze boki wyglądają naprawdę dobrze.

Rozłączony Buzz Cut@javi_thebarber_

Ta fantazyjna linia ogolona

Nie byłby rok 2020, gdybyśmy nie mieli w sobie czegoś z ogoloną linią boczną. Tutaj krój butch zostaje wzbogacony o wyblakłą skórę po bokach i grubą część boczną.

Chris Evans Butch CutButch Cut Chrisa Evansa, napisy: Everett Collection / Shutterstock.com

Butch Cut Chrisa Evansa

Kapitan Ameryka musi spędzać każdą godzinę na jawie na ratowaniu świata, więc krój butch naprawdę jest dla niego świetny, żaden meszek po prostu nie działa!

Styl Steve’a Jobsa@whitneyvermeer

Styl Steve’a Jobsa

Świat nie był taki sam od śmierci Jobsa. Tutaj look-a-like salutuje Jobs, nosząc golf, a także krój butch z lekkim wyblaknięciem.

Wojskowe cięcie Buzz@chambers_sheffield

Wojskowe cięcie Buzz

Krój butch może wyglądać trochę monotonnie, jeśli cały czas jest taki sam. Tutaj ten mężczyzna ma lekkie blaknięcie, a także fale w górnej części jego butch cut.

Różowe odcienie Butch Cut@liamjtwist

Różowe odcienie Butch Cut

Jeśli masz parę maszynek do strzyżenia i strzyżesz własne włosy na butch cut, dlaczego nie pójść trochę dalej i spróbować różnych kolorów? Tutaj blond róż naprawdę się wyróżnia.

Najpiękniejsze zanikanie świątyni@hayden_cassidy

Najpiękniejsze zanikanie świątyni

Krój butch wchodzi do głównego nurtu z bardzo ciasnym blaknięciem skóry. W tym nawet wygląda na to, że top został wystylizowany nieco bardziej niż zwykły krój butch.

Frizzed Top z wyblakłymi bokami@hayden_cassidy

Frizzed Top z wyblakłymi bokami

Chodzi o cięcie butch poziomu trzeciego. Top jest cięty warstwami i stylizowany ku górze w nieuporządkowany sposób. Boki mają wyblakłą skórę, która wydłuża twarz.

Fantazyjny dłuższy krój butch z bocznym kołysaniem@hayden_cassidy

Fantazyjny dłuższy krój butch z bocznym kołysaniem

Jeśli cięcie na butch trochę wyrośnie, istnieją sposoby na odsunięcie go nieco na bok. Dodaj tam ciasne zanikanie, a ta fryzura wygląda fantazyjnie. 

Pocky Line Up z Drop Fade@hayden_cassidy

Pocky Line Up z Drop Fade

Krój butch ma różne kształty, rozmiary i kolory. W tym stylu krój butch na górze to tylko mały kawałek. Linia pocky ładnie modeluje włosy, a blaknięcie kropli nadaje im trochę pizazz. 

Nowoczesny krój butch ze średnim topem@hayden_cassidy

Nowoczesny krój butch ze średnim topem

Kiedy wyrośnie rzeź, wszystko może stać się dzikie. Niektórzy próbują go podkręcić, rozchylając się z boku lub nieco kolczasty. Tutaj mamy cięcie butch farbowane na blond i czesane do przodu, z linią brwi na dokładkę.

Zanikanie falującego brzęczyka@factionbarbershop

Zanikanie falującego brzęczyka

Fale rozpryskują się na łamach magazynów o modzie w 2020 roku. Ten krój butch zyskuje fantazyjną metamorfozę z falami oraz dodatkową premią w postaci zwężania się po bokach.

Cienkie, stożkowe, toczone z boku cięcie butch@hair_bello

Cienkie, stożkowe, toczone z boku cięcie butch

Cięcie rzeźnika i broda są jak masło orzechowe i galaretka. Idealnie do siebie pasują. Te zwężane boki dodają trochę stylu, dzięki czemu wygląd jest odpowiedni.

Klasyczny krój butch z parą wąsów@ivanshavethesailor

Klasyczny krój butch z parą wąsów

Kiedy kawałek butch trochę wyrośnie, zaczyna wyglądać jak francuska uprawa. Wąsik i kilka ładnych kolczyków podkreślają jego wygląd.

Stylowy krój w stylu ulicznym z zanikaniem świątyni@ javi_thebarber_

Stylowy krój w stylu ulicznym z zanikaniem świątyni

Podczas gdy zwykły krój butch może być nudny, wszyscy wiemy, że ulice byłyby modne. Z edycją wyblakłych świątyń i kilkoma liniami ten krój butch wygląda na gotowy na wybieg lub do dowolnego klubu nocnego w centrum miasta.

Kolorowy Butch z Rozciętymi Bokami@hamedjavanacademy

Kolorowy Butch z Rozciętymi Bokami

Butch Cut jest zawsze prosty, nikt nigdy nie powiedział. Ten jest po hipsterskiej i modnej stronie kroju butch. Wierzch jest czesany z boku, co tworzy ładny wzór zębów, a boki są wyblakłe, a golenie z rozcięciem dla szczegółów. Również góra jest kolorowa z ciemnym odcieniem.

Afro Butch z kątami@kwest_the_barber

Afro Butch z kątami

Czyste złoto z tym utrzymanym krojem butch może również kwalifikować się jako stonowany, buzz cut, ale detale tutaj są idealne. Jednolita objętość na całej powierzchni i żadna część nie tworzy całości, a skład dodaje tego trendu. Prostota sprawia, że ​​się wyróżnia.

Buzz z Butch Cut@kwest_the_barber

Buzz z Butch Cut

Czy może być jakaś czysta fryzura niż ta? Szanse są może mniejsze, ale ten jest całkiem czysty. Góra jest krój butch z odcieniem buzz cut z bokami ze zwężanymi bokami i brodą mieszającą się z blaknięciem. Broda jest wyprofilowana od cieńszej do grubszej, aby dobrze ją zrównoważyć.

Prawie francuski krój butch cut@this_barber_chris

Prawie francuski krój butch cut

French Crop to jedna z hippisowskich fryzur, która jest tam. Ale ten jest klasyczną mieszanką, która popycha go na elegancką stronę. French Crop jest dość krótki na czole, a boki są ostro zwężone, bez części bocznej lub podcięcia, aby wyglądać jak wzór uni.

Gruby, ale krótki krój butch@hayden_cassidy

Gruby, ale krótki krój butch

To nie jest zwykły krój butch, ale objętość tutaj robi robotę. Natomiast długość jest nadal dość ogólna. Boki są grube, zwężane do blaknięcie z prawą, skośną linią do góry. Czysty wygląd sprawia, że ​​zanika.

Schludny krój butch z prostą górą@jenegafpas

Schludny krój butch z prostą górą

Butch Cut nie musi być zwykły. Ten ma delikatny francuski styl, a wszystkie boki są wyblakłe. Zabawa polega na tym, że nie ma stożka. Jednak skład nadal nie zniknął całkowicie!

Afro Curl Cluster Butch@seuelias

Afro Curl Cluster Butch

Butch Cut nie zawsze musi być taki krótki i rzucany. Ten jest wyjątkiem z krótkimi lokami afro z bokami zwężającymi się w połowie zanikania. Blaknięcie skroni nadaje temu krojowi bardzo czysty wygląd, a cienkie wąsy sprawiają, że jest bardzo hipisowski.

Niskotonowe, subtelne, zwężane boki@kipp_hair

Delikatne, delikatnie zwężane boki

Butch Cut nie zawsze musi być poza domem i wydawać głośne dźwięki. Czasami jest dość podstępny, jak ten, który ma krótkie kosmyki z chłodnym pędzlem. Boki są zwężane zarostem, aby go zrównoważyć.