Najlepsze 30+ fryzury o niskim poziomie konserwacji dla facetów

Chcesz, żeby twoje włosy były stylowe, ale nie masz zbyt wiele czasu na swoje włosy. Może jesteś studentem i pracownikiem w pełnym wymiarze godzin lub zajętym rodzicem. Co robisz?

Na szczęście istnieje wiele fryzur o niewielkich wymaganiach konserwacyjnych dla facetów, którzy nie wymagają stylizacji lub konserwacji i nie idą na żadne kompromisy pod względem wyglądu. Dodatkowo wiele z nich można łatwo przyciąć w domu, dzięki czemu oprócz czasu, możesz zaoszczędzić pieniądze.

Oto nasze ulubione fryzury o niskich wymaganiach konserwacyjnych dla facetów:

klasyczny stożek@jeremywexlerhair

Zanikanie stożka

Doskonały wybór dla osób poszukujących krótszego i elegancko wyglądającego kroju. Dłuższe pozostawienie góry i zwężanie boków, aż bezproblemowo łączy się ze skórą, zapewnia naprawdę łatwe do opanowania cięcie. Mamy cały artykuł na temat fryzury Taper Fade na wypadek, gdybyś chciał wiedzieć więcej.

Krótka klasyczna fryzura Toma Cruise'aJStone / Shutterstock.com

Klasyczny stożek

Krótka klasyczna fryzura stożkowa jest zarówno wyrafinowana, jak i łatwa w utrzymaniu. Włosy po bokach i plecach są wyblakłe, a włosy na górze są przycięte, aby były dłuższe niż po bokach i plecach. Klasyczny krój stożkowy może pracować z dowolną długością. Ten styl jest najlepszy dla modnych facetów, którzy nie chcą rezygnować z estetyki dla łatwości konserwacji. Jeśli krój jest wystarczająco krótki, nie potrzebujesz w ogóle żadnego produktu, ale jest to opcja. Można go również połączyć z boczną częścią.

Załoga Matta Damona obcięła fryzurę w lidze bluszczuTinseltown / Shutterstock.com

Bluszcz Liga

Fryzura Ivy League to kolejny świetny wybór dla facetów, którzy chcą profesjonalnego wyglądu. Ivy League to wysokiej klasy podejście do fryzury, która pozostawia wystarczająco dużo włosów na górze, aby je rozstać. Podobnie jak klasyczna, zwężana fryzura, Ivy League to krótki krój, który pozwala założyć część boczną. To bardziej schludny wygląd niż klasyczny taper, ponieważ włosy w większości przypadków są znacznie bardziej jednolite. Najlepiej dla mężczyzn o ostrych, kanciastych rysach twarzy.

Strzyżenie cezara Gerarda Butleras_bukley / Shutterstock.com

Cezar cięcia

Chociaż krój Cezara może nie zdobyć największej liczby punktów we współczesnej modzie męskiej, jest to prosty, prosty krój, który nie wymaga prawie żadnej konserwacji. Jeśli lubisz bardzo krótkie włosy, Cezar może być dla Ciebie dobrą opcją. W cięciu Cezara włosy są na całej długości tej samej długości. Może to mieć wiele zalet, jeśli jesteś szczególnie aktywną osobą. Możesz wejść do prawie każdego salonu fryzjerskiego lub salonu i zdobyć dobrego Cezara, ale możesz też wyciąć go w domu.

Dave Franco, Butch CutDave Franco Burr Cut, DFree / Shutterstock.com

Butch Cut

Jeśli podoba Ci się fryzura z zaczesanymi włosami, ale nie chcesz mieć ekstremalnie krótkich włosów, dobrym rozwiązaniem jest cięcie butch. Używa średniej długości maszynki do strzyżenia, dzięki czemu twoje włosy będą czyste i zadbane, ale nie będą tak krótkie, jak niektóre fryzury wojskowe. Krój butch jest podstawą w prawie wszystkich salonach fryzjerskich i salonach, ale można go również łatwo wykonać w domu. Jeśli po raz pierwszy rozważasz krótsze włosy, fason butch to dobry wybór dla Twojej nowej stylizacji.

Strzyżenie załogi Johna Goodmanas_bukley / Shutterstock.com

Cięcia załogi

Podczas gdy cięcia Cezara, butch i burr tworzą jednolity wygląd, cięcie na załogi (które ustąpiło miejsca Ivy League) ma ładny wzór zanikania, który odróżnia go od innych fryzur, które nie wymagają konserwacji dla facetów. Przy strzyżeniu na jeża włosy są najdłuższe z przodu głowy i zanikają do tyłu, osiągając najkrótszy punkt z tyłu ciemienia. Włosy po bokach i plecach są następnie zwężane do krótszej długości. Krój załogi podkreśla i podkreśla rysy twarzy, więc jest idealny dla facetów o kwadratowych lub owalnych kształtach twarzy. Faceci o okrągłych twarzach mogą chcieć tego uniknąć.

Luźne zakończone kolczastes_bukley / Shutterstock.com

Teksturowane

Dobra opcja dla facetów z prostymi włosami, które łatwo się utrzymują. Włosy na górze są dłuższe niż Cezar lub Taper. Łatwe do opanowania cięcie, które będzie wymagało tylko niewielkiego wyczesania rano, wystarczy użyć dłoni i jesteśmy gotowi do kołysania.

cięcie regulacyjne@szarlotka

Regulacja cięcia

Jeśli chcesz, aby włosy były dłuższe niż krótkie, wypróbuj regulację fryzury. Regulowany krój pozostawia aż 2 cale na górze i ma biznesowy wygląd. Podczas gdy górna część jest wystarczająco długa, aby się rozchyliła, boki i tył są wyblakłe, co oznacza, że ​​blaknięcie będzie stopniowo zanikać, aż wtopi się w skórę szyi. Podobnie jak w przypadku klasycznej, zwężającej się fryzury, krój regulujący wygląda profesjonalnie i rześko.

Cięcie indukcyjne Colin FarrelColin Farrel Induction Cut, s_bukley / Shutterstock.com

Cięcie indukcyjne

Jeśli żadna z tych krótkich fryzur dla facetów nie była dla ciebie wystarczająco krótka, rozważ cięcie indukcyjne. Ten super krótki krój wywodzi się również z wojska i jest z pewnością najbardziej ekstremalny na tej liście. Włosy są potargane bez osłony ostrza, znanej również jako #0, na całej głowie. Po ścięciu przypominają zarost. To nie jest styl dla osób o słabym sercu, ale jeśli chcesz przejść prawie do końca do całkowicie ogolonej głowy, cięcie indukcyjne jest dla Ciebie.

Kellan Lutz krótki, chropowaty, teksturowany krój w stylu marynarkis_bukley / Shutterstock.com

Krótszy top z potarganą teksturą

Ten krótko przycięty krój może być krótki, ale ma mnóstwo tekstury. To świetny przykład na to, jak możesz wykorzystać kędzierzawy wygląd na swoją korzyść.

Butch Cut Chrisa EvansaAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Butch Cut Chrisa Evansa

Krój butch to podstawowa męska fryzura, która pozostaje popularna od czasu swojego debiutu. Ponieważ włosy są tej samej długości na całej długości, cięcie butch zapewnia bardzo czysty wygląd.

Niskie zanikanie stożka@whitneyvermeer

Niskie zanikanie stożka

Jeśli szukasz czegoś eleganckiego i eleganckiego, oto styl do rozważenia. Lekko teksturowana góra łączy się z wyblakłymi bokami, aby uzyskać elegancki wygląd.

Ogolona linia włosów z ogolonym stożkiem@boar_and_blade

Ogolona linia włosów z wygolonym stożkiem

Wygolone linie pojawiają się ostatnio w coraz większej liczbie fryzur. Możesz zdecydować się na subtelną linię, jak pokazano tutaj, aby nadać fryzurze nieco więcej stylu.

Casual Szczotkowana Góra@iisakkinummi

Casual Szczotkowana Góra

Dłuższe style również mogą być łatwe w utrzymaniu! Ten średniej długości krój pędzla można nosić niechlujnie lub po prostu czesać na miejscu.

Teksturowane frędzle o krótkiej długości@luckycatbarbershop

Teksturowane frędzle o krótkiej długości

Dla facetów, którzy lubią fryzury z grzywką, istnieje wiele opcji, które wymagają niewielkiej konserwacji. Ten teksturowany styl z frędzlami jest krótki, ale przyciąga wzrok.

Prosty top z wyblakłymi bokami@kevinluchmun

Prosty top z wyblakłymi bokami

Ta prosta fryzura ma wiele zalet. Jego charakterystyczny dwukolorowy wygląd wynika z utrzymywania włosów na dwóch skrajnych długościach.

Drobne proste pasma@horatiuthebarber

Drobne proste pasma

Faceci z cienkimi, prostymi włosami często mogą skorzystać na krótszej, łatwej w utrzymaniu fryzurze. Ten styl podkreśla naturalną fakturę włosów, jednocześnie zachowując wszystko w porządku.

Prosta tekstura o małej objętości@lukedbeaumont

Prosta tekstura o małej objętości

Jeśli twoje włosy mają tendencję do układania się płasko na głowie, może to być dla ciebie idealny styl. Zamiast walczyć z naturalnym zachowaniem włosów, ta fryzura obejmuje je.

Skóra znikająca załogaSkóra znikająca załoga, przez @mattjbarbers

Wysoki i ciasny

Wysoki i dopasowany to kolejny klasyczny krój, który nigdy nie wyszedł z mody. To świetny wybór do zaprezentowania tekstury, ponieważ cała uwaga skupia się na włosach na czubku głowy.

Frizzed Top ze zwężanymi bokami@cutsbycameron

Frizzed Top ze zwężanymi bokami

Oto fryzura idealna dla mężczyzn o grubych lub szorstkich włosach, którzy chcą czegoś łatwego w utrzymaniu, ale jednocześnie modnego.

Blond Francuski Crop@nomadbarberbln

Blond Francuski Crop

Francuska uprawa jest jedną z najlepszych fryzur, które wymagają niewielkiej konserwacji, aby pokazać farbowane włosy. Tutaj blond pasemka wyskakują dzięki kolczastym przycięciom.

Francuska uprawa z podciętym blaknięciem skóry@anton_marchenko_

Francuska uprawa z podciętym blaknięciem skóry

Kolejna odmiana francuskiej uprawy, ten schludny styl wykorzystuje mocne blaknięcie, aby radykalnie kontrastować z równymi włosami na górze, z małą ogoloną linią stanowiącą wykończenie tego wyglądu.

Nieregularne frędzle z teksturowaną górą@m.r.k.barber

Nieregularne frędzle z teksturowaną górą

Ten punkowy, asymetryczny styl jest pełen charakteru i osobowości. Włosy są ułożone warstwami, aby stworzyć dynamiczne wrażenie ruchu, które tworzy odważną modę.

French Crop z gładkim stożkiem Fade@z_ramsey

Francuska uprawa z gładkim blaknięciem stożka

Ta uprawa skupia się na schludności. Czyste blaknięcie i prosta grzywka sprawiają, że włosy pozostają tam, gdzie powinny przez cały czas.

Dwukrotnie odłączony Buzz Cut@javi-fryzjer

Dwukrotne odłączenie Buzz Cut

Krój buzz jest prosty i ponadczasowy, ale można go też urozmaicić kilkoma modyfikacjami. Pokazane tutaj podwójne wygolone linie dodają wiele wizualnego zainteresowania do cięcia, ale nie są zbyt przesadne.

Falisty top ze zwężaną zausznikiem@szarpanka

Falisty top ze zwężaną zausznikiem

To jest styl, którego potrzebujesz, jeśli chcesz zacząć wcześnie rano. Wstań i przygotuj się do wyjścia, wszystko czego potrzebujesz to niski poziom zanikania ze zwężeniem skroni. Utrzymuj średni efekt nie za mocny, a góra jest gęsta. Następnie wystarczy szczotka boczna i lekkie loki.

Krótka uprawa francuska z odłączonym blaknięciem@menpeluqueros

Krótka uprawa francuska z odłączonym blaknięciem

Twarde części są tak zabawne i nie wymagają zbyt wielu poprawek. Następnie ciasna skóra blednie z boczną szczotkowaną górą. To nie koniec, stylizuj go jak sztuczny, ale stonowany, na koniec użyj suchego wosku, aby uzyskać suchą konsystencję

Rozczochrane, kręcone frędzle z podciętym blaknięciem@chop_a_gram

Rozczochrane, kręcone frędzle z podciętym blaknięciem

To jest wstępnie stylizowana fryzura. Loki są robione w salonie i pozostają tak, jak zostały zrobione. Wszystko, co musisz dodać, to zanikanie podciętego stożka. Loki są farbowane, aby dodać im rozmachu. Gotowy na kolejną imprezę?

Długie szczotkowane plecy Pierce'a Brosnanacarrie-nelson / Shutterstock.com

Długie szczotkowane plecy Pierce’a Brosnana

Brosnan nigdy się nie zestarzeje, a kiedy to zrobi, wygląda na to, że stał się śmielszy. Oto klasyczny, zaczesany na kręcone plecy styl, a połączenie z tą brodą sprawia, że ​​wygląda na całkowicie surowy.

Teksturowana francuska uprawa@poolethebarber

Teksturowana francuska uprawa

French Crop to prosty sposób, aby wyglądać stylowo, ale spędzać na nim mniej czasu. Nie popełnij błędu, to nie jest zwykła francuska uprawa, to krótsza francuska uprawa z gładkim, zwężającym się efektem. Na koniec zauważ, że za uchem, który dodaje więcej szczegółów do stylu.

Wyblakły buzzcut z brodą@patty_cuts

Dapper Mid Fade z Buzz Cut

To musi zdobyć nagrodę za najbardziej wyluzowany styl na liście. Ma modny krój, który ma średni blaknięcie z blaknięciem świątyni. Na tym nie kończy się gęsta broda, która równoważy twarz.

Francuskie przycinanie skóry@joshconnollybarber

Francuskie przycinanie skóry

Zasadą jest, że włosy układają się prosto, aby nie wymagały odżywki. Przepis to ostry stożek z bocznym blaknięciem. Taper nie jest zwykłym stożkiem, jest prosty, ale najlepiej nadaje się do cienkich włosów, jak na zdjęciu.

Emo z krótszymi bokami@chop_a_gram

Emo z krótszymi bokami

Justin Bieber to ty? To bardzo podobny styl, ale okazuje się, że jest to jedna z nisko pielęgnacyjnych fryzur. Wystarczy długi top, aby mógł opaść na czoło. Wreszcie, potrzebujesz podciętego stożka po bokach, aby wyglądało na mniej gęste.

Krótki top z krótszymi bokami@luckycatbarbershop

Krótki top z krótszymi bokami

Elementy tej fryzury są dość wyraźne i dlatego jest to fryzura pop. Sekretnymi składnikami tego stylu są dobrze zdefiniowane linie z delikatnie zwężanymi bokami. Dalej jest gęsta objętość, a na końcu krótka góra, boki i góra są połączone podcięciem.

Klasyczne zanikanie stożka@mattjbarbers

Czysty blat z wyblakłymi bokami

Twardy, wysoki i spuchnięty wygląd. Rozszyfrujmy to, gęsty buzz cut z środkowym zanikaniem. Pamiętaj, aby użyć brzytwy do linii, aby wyskoczyła. Na koniec upewnij się, że zanikanie stożka jest bardzo wyraźne i ostre. I to nie tylko skład, nie przegap brody!

Podświetlony bank z czystym blaknięciem stożka@sean_fryzjer_

Podświetlony bank z czystym blaknięciem stożka

Kto powiedział, że mniej zabiegów pielęgnacyjnych musi być skomplikowane? Oto sztuczka, zacznij od francuskiego przycięcia, ale trochę za krótko. Następny w kolejności jest czysty line up i średni efekt zanikania. I na koniec masz rację, barwiona atrakcja.

Brudny ręcznie szczotkowany ze stożkiem@patty_cuts

Brudny ręcznie szczotkowany ze stożkiem

Czy ten styl wygląda zbyt często? Jest to jednak jedna z najczęstszych fryzur mniej wymagających konserwacji. Jest to mieszanka cienkiego, gęstego topu ze zwężającym się po bokach. Najlepsze są baki wtopione w brodę, która równoważy twarz.

Krótkie szczotkowanieAJR_photo / Shutterstock.com

Krótkie szczotkowanie

Czy to Adam Levine? Bo to poważna i zgrabna fryzura. Klucz jest dość prosty, zwężaj boki i zmniejszaj objętość, aby można było rozczesać włosy na boki. Najlepiej mały quiff z przodu.

Aaron Paul buzz cutDFree / Shutterstock.com

Burr Cut Aarona Paula

Aaron Paul zawsze był taki fajny, ale ta fryzura to tylko kolejna jego fajniejsza wersja. Buzzcut z kilkoma zwężanymi bokami to najlepszy przepis i to właśnie tutaj kołysze Burr. Przyznajmy też jego zwężającą się brodę tymi niebieskimi oczami!

cięcia załogi@kolonia_barber

Fantazyjna niewidoczna część z żelowym topem

Włosy farbowane bezwzględnie liczą się jako mniej pielęgnacyjne fryzury, ponieważ zdecydowanie nie wymagają częstego poprawiania. Subtelna twarda część sprawia, że ​​jest to styl, który nie wymaga zbytniej pielęgnacji. Na koniec, za pomocą eleganckiej szczotki bocznej wyczyść ostry stożek.

Stylizowane krótkie przycięcie Chrisa O’Donnell s_bukley / Shutterstock.com

Stylizowane krótkie przycięcie Chrisa O’Donnell

To taki klasyczny, ale subtelny krój, którego nie trzeba od czasu do czasu poprawiać. Szczotkowanie boczne, które sprawia, że ​​wygląda fajnie, ale nie jest zbyt szalone, dzięki czemu można nosić ten wygląd formalnie, ale niedbale. Wreszcie musisz się uśmiechnąć, to tylko dodatek do każdego stylu.

Justin Timberlake wysoki buzz cutTinseltown / Shutterstock.com

Formalny zdezorientowany top z wyblakłymi bokami

Nie mogę już poprzeć tego stylu, ponieważ jest to uosobienie swobodnych, ale żywych fryzur. Góra jest gęsta, ale krótka, ale nie na tyle krótka, by można ją było ciąć, ale nie całkiem gęsta jak quiff. Boki są wyblakłe. Aby trwać, zachowaj brodę, przytnij ją trochę i BOOM!

Francuskie przycinanie i intensywne blaknięcie@irfan_eke_man_hair_master/Instagram

Francuskie przycinanie i intensywne blaknięcie

Kluczem jest mocne zanikanie z odrobiną jazzowego francuskiego cropa! Bok jest wyblakły tak delikatnie, a podcięcie sprawia, że ​​jest klasyczny. Użyj wzoru pocky na wierzchu z barwionym pasemkami. Jeśli włosy są cienkie, to jeszcze lepiej

Klasyczne, zwężane krótkie przycięcie@irfan_eke_man_hair_master/Instagram

Klasyczne, zwężane krótkie przycięcie

Szczotki boczne, gdy są wykonane prawidłowo, są przyjemne dla oka. Boki są po prostu idealnie zwężane. Nie za dużo, nie za mniej. Kluczem jest nie mieć trudnej części i po prostu przechylić ją na bok. Użyj brzytwy, aby ukształtować naszą linię pod kątem.

Burr CutSamotni / Shutterstock.com

Cięcie zadziorów

Burrcut jest dość subtelny, a jednocześnie bardzo uprzejmy. Użycie maszynki do strzyżenia w rozmiarze 1 lub rozmiarze 0 sprawia, że ​​wygląda tak, jak jest. Użyj brzytwy do włosów na czole, aby uzyskać czysty wygląd. Mniej znaczy więcej, pamiętaj o tym!

Nowoczesny i retro top z rozcięciem na środku@andrewdoeshair

Nowoczesny i retro top z rozcięciem na środku

Całkiem bezczelny dla nas tutaj, ponieważ top jest rozcięty na środku, a boki są warstwowe, top swobodnie opada na boki, tworząc ten niesamowity wygląd retro. Wąsy to ten element, który sprawia, że ​​są bardziej retro niż nowoczesne.