Ponad 20 stylów świeżych męskich dredów na rok 2021

Dredy nie są niczym nowym — w rzeczywistości istnieją od dziesięcioleci. Zdecydowanie przetrwały próbę czasu do tej pory, ale czy są jakieś świeże, nowoczesne zwroty w tym klasycznym kroju dla współczesnego mężczyzny?

Z pewnością są! W tej galerii 10 świeżych stylów dredów przeprowadzimy Cię przez nasze ulubione fryzury z dredami, dając Ci mnóstwo inspiracji do stworzenia własnego stylu!

Nieregularne pasma@jodytaylorhair

Nieregularne pasma

Wbrew powszechnemu przekonaniu dredy nie muszą zwisać do bioder. Jeśli chcesz połączyć ponadczasową energię loków z czymś bardziej praktycznym, te krótkie, nieregularne kosmyki mogą być dla Ciebie.

Czyste i ostre dredy@lanedorsey

Czyste i ostre dredy

Niech twoje dredy wyrosną, a zostaniesz z trudną decyzją: grube czy cienkie? Te grube, ostre dredy są naszymi ulubionymi. Wystarczająco uporządkowane na sali konferencyjnej, ale nadal bardzo fajne!

Barwione dredyAndrea Raffin / Shutterstock.com

Barwione dredy

Jeśli chcesz dodać więcej blasku do swojego następnego stylu dredów, dlaczego nie wybrać odrobiny farby do włosów? Tutaj wyraźny kontrast między jasnymi, rozjaśnionymi włosami a bardzo ciemnym, naturalnym kolorem włosów sprawia wrażenie dodatkowej tekstury.

Cienka świątynia zwężająca się do włosów@hayden_cassidy

Cienka świątynia zwężająca się do włosów

Do tej pory mogłeś nie widzieć ani jednej fryzury z dredami z jakimkolwiek zwężeniem. Cóż, masz to. Całkiem fajnie, prawda?

dredy@szarlotka

Plecione dredy

Jeśli chodzi o tradycyjne impasy, jednym z najczęstszych motywów jest warkocz. Tutaj gruby trzyczęściowy warkocz łączy się z krótkimi, podciętymi bokami, aby uzyskać nowoczesne podejście do klasycznego karaibskiego wyglądu.

Popielate niebieskie dredy w kok CarlosDavid / Shutterstock.com

Popielate niebieskie dredy w kok

Jeśli chodzi o Twój styl, masz ostatnie słowo, ale powiedzmy, że ta konkretna fryzura jest wyjątkowo gorąca na naszej liście. Kontrast, kolory, możliwości! Pomyśl tylko, ta farba wygląda niesamowicie na niebiesko!

Dredy przylizane do tyłu z podcięciem@kaisbarbershop

Dredy przylizane do tyłu z podcięciem

Kiedy twoje dredy są wystarczająco krótkie, możesz je zaczesać do tyłu, tak jak każdą inną fryzurę. W ten sposób tworzysz ten zabawny i praktyczny styl dreadlocka. Gęste golenie po bokach jest opcjonalne, ale zwraca większą uwagę na wyjątkową górę.

Dread Side Pony z subtelnym składem@kaisbarbershop

Dread Side Pony z subtelnym składem

Czyli lubisz długie dredy ORAZ sport? Niestety te dwie rzeczy tak naprawdę się nie mieszają. Będziesz musiała związać włosy w kok lub kucyk, ale tak naprawdę jest to całkiem fajny wygląd, który z tego wynika!

Dredy@Juliusz Cezar

Dreadhawk

Nazwij to dredem-irokezem lub kok z dredami, ta fryzura nie przypomina niczego, co kiedykolwiek widzieliśmy. Rzeczywiście, jest zabawny i świeży, a kanciasty, pasiasty wzór dekoltu tylko sprawia, że ​​jest ciekawszy dla oka.

Designerski stożek z dredami@justmikethatsme

Designerski stożek z dredami

Dlaczego nie poeksperymentować ze wszystkimi aspektami swojej nowej fryzury z dredami? W przypadku tej konkretnej fryzury istnieją trzy kluczowe części: grzywka, kok i zwężenie. Wszystkie są profesjonalnie wykonane, aby uzyskać młody, nowoczesny wygląd.

Dredy TygiAndrea Raffin / Shutterstock.com

Zamki Tygi

Od kogo lepiej czerpać inspirację do zamków niż raper Tyga? Te średniej długości, kręcone dredy emanują młodością i pewnością siebie. Ponownie pojawia się motyw kok/koński ogon, aby uporządkować rzeczy.

Hiperaktywne dredy z podcięciem@abbas_hmadifard/Instagram

Hiperaktywne dredy z podcięciem

Ten przykład jest świetny do zaprezentowania wielu różnych rzeczy, które możesz zrobić ze swoimi dredami. Wygląda super fajnie z podcięciem oraz wzorem golenia i linii zanikania.

Farbowane Udon z ogoloną linią włosów@seuelias

Krótkie dredy z wygoloną linią włosów

Niesamowita inspiracja na krótkie dredy! Uwielbiam, jak wyglądają w odpowiednim, tostowym kolorze. Cokolwiek zdecydujesz się zrobić ze swoim podcięciem, upewnij się, że rozważysz usunięcie strony z ich książki!

Dready do strzyżenia Soulja Boyhurricanehank / Shutterstock.com

Strzyżenie włosów Soulja Boy

Kochaj mnie trochę kudłatych loków! Wyglądają też super zdrowo. Czy zwracasz wystarczającą uwagę na aspekt utrzymania ich posiadania? Zastanów się, jakich produktów do pielęgnacji włosów używasz, aby zachować ich zdrowie.

Dready palmowe FreemanStudio / Shutterstock.com

Dredy Tippy Trippy

Te ciepłe końcówki włosów trafiają prosto do mojego serca! Wyglądają niesamowicie fajnie związani w ten sposób. Co za fajny sposób na zabawę z przerażającymi fryzurami.

Podcięte Dready Bun@ninothenice

Podcięte zamki kok

Te dredy należą do kategorii cienkich, ale czy nie wyglądają tak fajnie? W połączeniu z bardzo krótkim podcięciem zapewniają pewną elastyczność, jeśli chodzi o decydowanie o tym, jak je nosić.

Dredy i podcięcie z bokami@e_wizjoner

Dredy z przesuniętymi bokami i podcięciem

Co za zabójczy styl! Decydowanie o tym, jak zamierzasz uprawiać swoje lokalizacje, jest bardzo ważne. Ostatnio uwielbiam widzieć je w połączeniu z różnego rodzaju podcięciami w różnych stylach.

Barwione dredy z wyblakłą świątynią@ychromebarbering

Barwione dredy z wyblakłą świątynią

Ta niesamowicie gładka skóra daje mi życie, ale dredy są dosłownie wisienką na torcie. Taki orzeźwiający trend!

Podcięte dredy z barwionymi końcami@realbarberbeezy

Podcięte dredy z barwionymi końcami

Teraz te dredy są już od jakiegoś czasu, jak widać po długości. W tym przykładzie zrobili bardzo czyste szczegóły składu i uwielbiam tutaj kontrast między krótkimi i długimi włosami.

Gwintowany top z wyblakłym zausznikiem@ the_experience111

Gwintowany top z wyblakłym zausznikiem

Te cienkie dredy mają odrobinę warkocza w kształcie pudełka! Robienie ich w ten sposób może być również zabawną alternatywą dla tego, co regularnie widzimy w przypadku fryzur z impasem.

Przycięte dredy z wyblakłą świątynią@justmikethatsme

Przycięte dredy z wyblakłą świątynią

Mają tu zrobioną stylizację a-m-a-z-i-n-g. Zacznijmy od tego, że dredy mają całkiem ładną srebrną biżuterię do włosów, aby dodać trochę blasku; i co myślicie o projekcie ogolonych linii, z którym poszli??

Ja na przykład uwielbiam sposób, w jaki fryzjer bawi się kształtami, nawet z brodą! Brawo!

Męski kok z dredami@sky_salon

Męski kok z dredami

Dredloki mogą być bardzo fascynujące, jeśli są zrobione dobrze i tutaj widzimy, że są zrobione bardzo dobrze, góra to wszystkie grube dredy z dłuższymi pasmami. Boki są jednak bardzo kontrastowe z tym podciętym stożkiem. Ten bezczelny mid-fade z ostrymi składami to marzenie.

Długie warkocze dla ładniejszego SauveTwarze/ Shutterstock.com

Długie dredy dla ładniejszego Sauve

Wymaga to sporo konserwacji, zwłaszcza w przypadku dreadów, które są znacznie długie. Boki są lekko zwężane, aby zachować objętość, ale reszta jest dość wytrzymała i gruba.

Kolorowe afro dredymauricioalvesfotos/ Shutterstock.com

Kolorowe afro dredy

Czy te długie dredy czy krótkie. W pewnym sensie oba. Dredy są zwykle dłuższe i grubsze, ale ten jest bardziej elegancką wersją dredów z mnóstwem podciętych i wyblakłych boków, co zapewnia schludne podejście.

Swobodnie spadające dredy afro ze średnim zanikaniem@barber.teoria

Swobodnie spadające dredy afro ze średnim zanikaniem

Całkiem fantazyjny wygląd z dekoltem wyblakłym w skrzydła z tym rozcięciem, dzięki czemu jest bardzo fantazyjny z tyłu, a góra jest z dredami, aby uzyskać ten schludny wygląd. Boki są w połowie wyblakłe w brodę, co dość dobrze równoważy wygląd.

Mullet z dredami ze szczotkowaną górą@martwa twarz

Mullet z dredami ze szczotkowaną górą

Dredy są całkiem zabawne, ale ten jest o kilka stopni wyżej. Boki są zwężane pędzlem na górze, a tył ma równą fakturę. Rdzawy blond barwnik to coś, co sprawia, że ​​jest egzotyczny.