Rodzaje zaników dla współczesnego dżentelmena

Blaknięcie to coś więcej niż tylko dodatek, który dodajesz, taki jak zegarek lub ładna para butów. Blaknięcie dyktuje granice twoich włosów, łagodzi szczegóły, których potrzebujesz i zmiękcza te, których wolałabyś nie prezentować na otwartej scenie, aż do szeptu.

Te następne zdjęcia przedstawiają niektóre z nowszych sposobów stylizacji zanikania, aby wydobyć pełny potencjał Twojego stylu.

Skład i niski poziom zanikania@z_ramsey

Skład i niski poziom zanikania

Jeśli twoja fryzura dużo się dzieje, to niska blaknięcie może być twoją ulubioną bronią. Przy niskim zanikaniu boki będą zwężać się bardziej w dół, przyciągając uwagę równomiernie w całym wyglądzie i nadając ci wyjątkową aurę z daleka.

Ostry Mid Fade z Grubą Górą@ jan.khalifaa

Ostry Mid Fade z Grubą Górą

Środkowy zanik skupia naszą uwagę, gdy obserwujemy bardziej w górę, podkreślając fryzurę nad skroniami. W rezultacie możesz stworzyć skromny kontrast między dolną i górną częścią swojego wyglądu.

Ten wygląd naprawdę dobrze pasuje do akcesoriów, takich jak okulary przeciwsłoneczne, kolczyki, a w dobie Flashdance…. opaski na głowę!

Designerskie wyblakłe linie@moohammad_hamze

Designerskie wyblakłe linie

Linie zanikania są obecnie popularnym narzędziem do przekształcenia się w dzieło żywej, oddychającej sztuki. Chociaż są popularne od wielu lat, w ostatnich czasach zaczęliśmy je oglądać na wybiegach i wystawach mody.

Zostały również znalezione wśród hollywoodzkiej elity, takich jak Kendrick Lamar i Curtis Jackson.

Line-up i gruby pomp@martabarber

Line Up i średnie zanikanie

Kolejka w świecie mody nie jest wtedy, gdy grupa podejrzanych staje przed odblaskowym szklanym panelem, aby zostać przyjrzanym przez najlepszych z LA. W świecie włosów linia ma stworzyć ostrą granicę przejściową między obszarem pełnym włosów a miejscem bez.

Blond i brązowe intensywne blaknięcie@z_ramsey

Blond i brązowe intensywne blaknięcie

Kontrast odcieni i kontrast przebarwień; tutaj widzimy najostrzejsze z nich, wyblakłe od lata ’69. Niezależnie od tego, czy poprosisz o łysinę, czy o wysoki stożek od swojego fryzjera, oba dobrze pasują do tego wyglądu.

Projektant wyblakłej brody i Pompadour@moohammad_hamze

Projektant wyblakłej brody i Pompadour

Jak widzimy w tym wyglądzie, zanikanie nie ogranicza się tylko do góry i można je również zastosować na brodzie. Chociaż bardziej frędzlowy projekt, czasami odważne i wypróbowanie nowych pomysłów może prowadzić do fantastycznego, naprawdę oryginalnego wyglądu.

Zawsze bądź twórcą trendów, a zobaczysz swoje pomysły uwiecznione w kultowym wyglądzie, który definiuje dekadę; Ostateczną formą pochlebstwa jest imitacja.

Odświeżanie na co dzień z niskim blaknięciem@ javi_thebarber_

Odświeżanie na co dzień z niskim blaknięciem

Odświeżony wygląd to wygląd, którego głównym celem jest przyciągnięcie głów. Biorąc to pod uwagę, jeśli szukasz bardziej subtelnej, stonowanej wersji, ta krótsza odmiana może być dla Ciebie.

Ładnie zbalansowany ze średnim zanikaniem, daje to samo uczucie, tylko trochę bardziej swobodne.

Szczotkowana z boku, długa góra i średnie blaknięcie@sky_salon

Szczotkowana z boku, długa góra i średnie blaknięcie

Ułożenie włosów z zaczesanym bokiem daje Ci kontrolę, jeśli chodzi o pokazywanie się z najlepszej strony.

Oko (a także obiektyw aparatu rozszerzającego) w naturalny sposób skupi się na tej stronie, z której zaczesane są włosy. A dla tych z Was, którzy nie chcą przesadnie podkreślać góry, trzymajcie się niskiego do średniego zanikania, jak widać na tym przykładzie.

Ashy Dye z wyblakłym wzorem Hardline@moohammad_hamze

Ashy Dye z wyblakłym wzorem Hardline

Ostra twarda linia wyryta po bokach to jedno, ale dzięki dwóm z pewnością wkroczyłeś w świat profesjonalnej fashionistki.

Popielate pasemka, czyli pasemka, które zawierają chłodniejsze kolory, pasują do odcienia skóry na tym zdjęciu, podczas gdy niebarwione części pasują do zarostu, tworząc interesującą równowagę tego dwukolorowego wyglądu.

Broda o wysokim wyblaknięciu i designerska@peteyrock_thebarber

Broda o wysokim wyblaknięciu i designerska

Ten kolejny styl to sposób na pokazanie umiejętności fryzjera, pokazanie, że rzeźbi on brodę mężczyzny, a także stylizuje top.

To Michał Anioł z nożyczkami i Donatello z maszynkami do strzyżenia. Polecam google obie te nazwy, jeśli myślisz, że mówię tylko o żółwiach w półskorupie.

Falista pionowa fryzura z mocnym blaknięciem@nunez.barber

Falista pionowa fryzura z mocnym blaknięciem

Wysokie zanikanie notorycznie słynie z rzucania oczami prosto na czubek włosów, podobnie jak wspinacz wspinający się po górach.

Świetnie nadaje się do tego, aby styl z objętością wyglądał jeszcze bardziej wolumetrycznie, tworząc wrażenie dodatkowej objętości od jednego do dwóch cali. Świetnie nadaje się do wyciskania ostatniego kawałka wzrostu ze swojego wyglądu.

Luźne loki i blaknięcie serii@nunez.barber

Luźne loki i blaknięcie serii

Zanikanie serii ma miejsce, gdy linia zanikania podąża za krzywizną twojej czaszki; zwęża się wokół linii ucha i z tyłu głowy. Jest to świetne do podążania w kierunku irokezów lub jastrzębi, ale generalnie możesz użyć go na dowolnej fryzurze, którą chcesz, jak widać na tym pięknym przykładzie.

Teksturowane cienkie kolce@kalin_barber

Teksturowane cienkie kolce i silne blaknięcie

W połowie lat 90. promocja bardziej mainstreamowego punka i alternatywnego rocka dała początek krótkim, spiczastym włosom.

Jest już prawie 2020 rok, a twoje włosy są nadal naostrzone, podobnie jak miska do ponczu, tylko kolce są dłuższe, a blaknięcie znacznie wyższe. Przepraszam, Bryan Holland.

Subtelne najważniejsze punkty i średnie zanikanie@peteyrock_thebarber

Subtelne najważniejsze punkty i średnie zanikanie

Jeśli twoje włosy mają dużo objętości, półblaknięcie jest dobrym sposobem na zrównoważenie skupienia spojrzenia na całej głowie, jednocześnie utrzymując, że gwiazda serialu jest na szczycie.

Subtelne pasemka nadają włosom naturalny wygląd, który po prawidłowym wykonaniu całkowicie wtapia się w naturalny kolor włosów.

Line Up and Drop Fade „Fro@peteyrock_thebarber

Line Up and Drop Fade ‘Fro

Jak wspomniano wcześniej, jeśli widzisz więcej niż jedną, celową twardą linię, wiesz, że patrzysz na kogoś, kto jest po imieniu ze swoim stylistą; Prawdziwy koneser fryzur.

Tutaj widzimy zanikanie wysokiej skroni z linią oznaczającą zanikanie końca skóry. Linia to sposób na jeszcze czystszy wygląd, tworząc sztuczną linię zamiast pozwalać, aby naturalne linie dyktowały końce włosów.

Brudny grzebień boczny i blaknięcie stożka@meha_barber

Brudny grzebień boczny i blaknięcie stożka

Prosty wygląd z grzebieniami bocznymi był stylem, który zapoczątkował nową erę korporacyjnej Ameryki (przynajmniej w USA). Fani serialu Mad Men przywołują ikoniczną fryzurę Dona Drapera z lat 50..

Przenieśmy się do dzisiaj, a nie tak czysta odmiana tego stylu dodaje mieszankę retro klasyki i nouveau awangardy.

Zanikanie świątyni i powrót pędzla@peteyrock_thebarber

Zanikanie świątyni i powrót pędzla

Zaczesane do tyłu włosy, dzięki licznym kultowym postaciom historycznym i hollywoodzkim filmom stały się uosobieniem twardej, biznesowej jednostki.

Andy Garcia w Oceans 11, Robert De Niro w Goodfellas i Michael Douglas na Wall Street to jedne z najlepszych przykładów tego, dlaczego robimy ten bardzo modny wygląd i przetwarzamy go w sposób, w jaki robimy.

Dodanie blasku świątyni pomaga wynieść ten styl z lat 80. i uczynić go swoim.

Schludny top o niskiej objętości ze stożkowym blaknięciem@jayroberts_

Schludny top o niskiej objętości ze stożkowym blaknięciem

Jeśli odkryjesz, że sama idea policzenia wszystkich włosów na głowie staje się coraz bardziej osiągalnym wyczynem, możesz rozważyć top o małej objętości.

Płaskie, mniej objętościowe włosy to świetny wygląd, jeśli doświadczasz wypadania włosów, ponieważ sprawia, że ​​wypadanie włosów jest znacznie mniej zauważalne. Dodaj zanikanie stożka, aby uzyskać jeszcze czystszy, bardziej profesjonalny wygląd.

Subtelna zwężająca się świątynia z kręconymi długimi pasmami@ charliegray248

Subtelna zwężająca się świątynia z kręconymi długimi pasmami

Załóżmy, że zostałeś obdarzony długimi, falującymi włosami i chciałbyś wiedzieć, jak trzymać je z dala od twarzy bez konieczności ich obcinania, to następne blaknięcie może być tajną bronią, której potrzebujesz w swoim arsenale.

To blaknięcie świątyni zapewnia, że ​​​​włosy są odsunięte na tyle, aby nie przeszkadzały, jednocześnie pozwalając im swobodnie płynąć i skręcać się na wietrze do syta.

Szczotkowanie cienkich włosów z wyblakłym zausznikiem@henlo_

Szczotkowanie cienkich włosów z wyblakłym zausznikiem

Odświeżony wygląd to wygląd, który wielu kierowców wyścigowych i złych chłopców lubi uprawiać, nawet w latach 50. XX wieku, kiedy James Dean buntował się bez powodu.

Utrzymanie dużej ilości żelu do włosów wymaga pracy dla większości, ale jeśli możesz go zdjąć, ma bardzo stylowy, męski wygląd. Mid-fade to idealny sposób na zrównoważenie ostrości między górą a bokami.

Long Stranded Top ze stożkowym blaknięciem@jakfinchhair

Long Stranded Top ze stożkowym blaknięciem

Ten jeden styl ma wrażenie „obudziłem się w ten sposób”, ale zanikanie stożka przejmuje koronę. Znakomicie wykonana technika.

Projektant Drop Fade i broda@moohammad_hamze

Projektant Drop Fade i broda

W porządku, ten styl nie jest dla wszystkich. Z projektantem zanikającym i podświetlonym przodem, a także stylizacją… powiedzmy, że ta fryzura równie dobrze może nosić ciebie zamiast ciebie. To na pewno wygląda dziko!

Delikatne zanikanie stożka z przyciętą zausznikiem@mężczyźni

Delikatne zanikanie stożka z przyciętą zausznikiem

To podcięcie zanika, zanikanie świątyni wygląda super fajnie w połączeniu z tymi, aczkolwiek barwionymi, szarościami. Kto powiedział, że musisz poczekać, aby zobaczyć siebie jako szarego lisa??

Eleganckie mocne zanikanie ze zwężaną linią@jasonfiorentino

Eleganckie mocne zanikanie ze zwężaną linią

Kompozycja tego stylu pozostaje dość konserwatywna, jeśli chodzi o rodzaj zanikania, do którego dąży, ale jeśli tylko trochę odwrócisz głowę, zobaczysz dwa ostro ogolone ciosy.

Golenie brody w ten sposób również odgrywa ważną rolę w dopełnieniu wyglądu. Sprawdź, jak podążają jego linie i uzupełnij ścieżkę zanikania.

Wyraźne podcięcie z pędzelkiem@corneliucrihan

Wyraźne podcięcie z pędzelkiem

Oczyść i wyszczotkuj! W dzisiejszych czasach jest to całkiem niesamowity sposób na stylizację całkiem standardowych fryzur.

Wygolona twarda linia dodaje jej kolejny wymiar, oddzielając to niesamowite średnie blaknięcie skóry.

Casual Taper z pędzelkiem@fleetwoodthebarber

Casual Taper z pędzelkiem

Stożek jest w większości jak bardziej konserwatywny kuzyn zanikania. Wiele osób lubi łączyć linię włosów z brodą, przycinając ją razem.

Falista pompadour z efektem Drop Mid Fade@mattjbarbers

Falista pompadour z efektem Drop Mid Fade

Pompadour, szczególnie przycięty na tę długość, może stać się idealnym połączeniem niemal do wszystkiego! Sposób, w jaki zanika ta ciasna kropla, jest idealny.

Bardzo dyskretne zanikanie świątyni@nickbarford

Bardzo dyskretne zanikanie świątyni

Umieszczony wyżej, ten rodzaj zanikania kropli może bezproblemowo zintegrować się z krótszą górną częścią. Działa naprawdę świetnie z tą odmianą upraw Cezara z krótkimi grzywkami. 

Wybuchowe blaknięcie i broda o twardym kącie@alifade22

Wybuchowe blaknięcie i broda o twardym kącie

Szczerze mówiąc, ten jest zbyt czysty! Co za umiejętność! Uwielbiam, jak dłuższe kosmyki idealnie kończą się idealnie przyciętą linią i wtapiają się w blaknięcie.

Broda to także kolejny poziom umiejętności. Biorąc pod uwagę, że trudno jest zawsze utrzymywać to w ten sposób, ale zdecydowanie łatwo jest obdarzyć go miłością i troską, na jaką zasługuje, jeśli wygląda tak.

Średnio wyblakłe i zwężane górne przycięcie@kipp_hair

Średnio wyblakły i zwężający się górny kadr

Przy cieńszych włosach, takich jak ten, stożek może absolutnie wywołać ruch. Średnie włosy zawsze robią większe wrażenie na oku, gdy pracują z krótszym blaknięciem skóry.

Świątynia Fade i Tęczowy Top@official_daniel_tubarao

Świątynia Fade i Tęczowy Top

Czy wiesz, że możesz również poprosić o wyblakły barwnik tęczowy? Nadchodzi akcja podwójnego zanikania! Super fajny sposób na sparowanie twojego wyboru, jeśli myślisz o stylu, który jest bardziej „tam”.

Zanikanie zauszników i pędzel do przodu@kipp_hair

Zanikanie zauszników i pędzel do przodu

Przedni pędzel wygląda jak super fajna fala u góry. Wspaniałą rzeczą jest to, że możesz zdecydować, jak duża będzie fala, na jak długo chcesz ją pozostawić, aby rosła. Zdolność zanikania do dopasowania do wszystkiego bardzo pomoże.

Francuski bałagan i blaknięcie skóry@kipp_hair

Francuski bałagan i blaknięcie skóry

Wszędzie pojawiły się nowsze formy francuskiej uprawy i jestem tu po to. Możesz to zmienić i uzyskać coś całkiem ekscytującego, jak ta niechlujna konsystencja i idealnie gładka skóra wyblaknie.  

Krótkie przycięcie i średnie zanikanie@kipp_hair

Krótkie przycięcie i średnie zanikanie

To średnie zanikanie uderza również w skronie, kształtując je wraz z nim. Prosta uprawa z falującymi włosami staje się bardzo łatwym w utrzymaniu sposobem na utrzymanie muchy.

Krótkie przycinanie i zanikanie serii@_techneek_

Krótkie przycinanie i zanikanie serii

Jeśli masz ochotę na zdefiniowane linie, ta linia z twardym kątem jest dla Ciebie. Połącz go z super gładkim blaknięciem, a poczujesz się z niego tak zadowolony, jak satysfakcjonujący jest widok dla każdego, kto ma oko na fryzury.

Cezar i Zanik Świątyni@kipp_hair

Cezar i Zanik Świątyni

Proste włosy zawsze zyskują, dodając do nich odrobinę tekstury, tak jak zrobili to tutaj z Cezarem. Krótka, poskręcana grzywka utrzymuje wszystko pod kontrolą i poza zasięgiem wzroku.

Burst Fade i Loki@snutka

Burst Fade i Loki

Loki wyglądają wyjątkowo fajnie, jeśli zostaną pocięte na faux-hawk lub kropla znikną, tak jak tutaj.

To prawda, że ​​musisz wziąć pod uwagę objętość, z którą chcesz się uporać, aby wybrać długość, ale pozostawianie jej krótszej z tyłu jest dość często robione dla tej fryzury.

Balayage i Zanikanie Świątyni@z_ramsey

Balayage i Zanikanie Świątyni

Technika balayage jest świetna, jeśli masz dłuższe włosy, tylko dlatego, że stylista ma więcej miejsca do pracy. Dlatego tak świetnym pomysłem jest podążanie za krótszym rodzajem zanikania, takim jak zanikanie świątyni.

Drop Fade i nowoczesna regulacja@alifade22

Drop Fade i nowoczesna regulacja

Wszystko w tym stylu krzyczy do mnie KONTRAST. Począwszy od sposobu, w jaki zanika ta kropla, po prawie długą, regulowaną stylizację przycinaną z przedziałkiem włosów.

Burst Fade i Curly Top@barbaruivabr

Burst Fade i Curly Top

Wygolona linia jest tutaj wykończeniem tego bardzo niespójnego podcięcia. Jeśli masz ciasne kręcone włosy, najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby uzyskać podobną teksturę, jest rozczesanie loków!

Silne zanikanie i odłączona część@ gabriele_iervolino

Silne zanikanie i odłączona część

Dbanie o to, aby rzeczy były całkiem świeże i wolne od zgiełku, może być właściwym sposobem dla Ciebie! Sprawdź ten wysoki poziom zanikania i sposób, w jaki po prostu pasuje do tego rodzaju stylizacji części!

Średnie zanikanie i ciężkie fale@barbaruivabr

Średnie zanikanie i ciężkie fale

Te ciężkie fale dają mi wszystkie właściwe wibracje! Uwielbiam widzieć, jak gęste włosy są odpowiednio ułożone i mają cienką, twardą część, która może być odpowiednio doceniona.

Pędzelek o wysokim współczynniku zanikania i dużej objętości@ gabriele_iervolino

Pędzelek o wysokim współczynniku zanikania i dużej objętości

To całkiem zgrabne, wysokie zanikanie! Z blaknięciem będziesz chciał konsystencji, a ta fryzura o to chodzi.

Classic Brush Up i Burst High Fade@z_ramsey

Classic Brush Up i Burst High Fade

Burst high fade może być świetną zabawą w połączeniu z prawie każdym przycięciem na górze. W tym przypadku dzięki szczotkowaniu i fakturze blaknięcie poprawiło wygląd.

Pointy Drop Fade i Medium Crop@z_ramsey

Pointy Drop Fade i Medium Crop

Zanikanie może się różnić w sposobie, w jaki go upuszczasz (zobacz, co tam zrobiłem?), a w tym przypadku „szpiczasty” kształt litery V pasuje do typu wykonanej tutaj stylizacji.

Widzisz, jak z tyłu dzieje się coś w rodzaju kaczego ogona? Poprawne ułożenie tych kształtów!

Burst Fade i Blow Back@z_ramsey

Burst Fade i Blow-Back

Fryzura typu blow-back może być tak dramatyczna, jak chcesz, o ile masz długość włosów i lakier do włosów, aby ją wspierać!