Top 20 eleganckich fryzur dla facetów o kwadratowych twarzach

Kwadratowa twarz jest powszechnie uważana za najbardziej męski kształt twarzy i świetnie wygląda z szeroką gamą fryzur. Charakteryzuje się wydatną linią szczęki, kwadratowym czołem i prostymi bokami. W rezultacie kwadratowa twarz jest dość kanciasta i ostra. Kluczem do sukcesu jest zmiękczenie kątów twarzy.

Jeśli nie wiesz, od czego zacząć, oto niektóre z naszych ulubionych fryzur dla facetów o kwadratowych twarzach.

Chris Evans - cięcie buzzKolekcja Everetta / Shutterstock.com

Cięcie buzzów

Ponieważ buzzcuty są krótkie, dobrze sprawdzają się również w podkreślaniu kwadratowej twarzy. Decydując się na coś takiego jak krój w stylu załogi, krój butch lub Ivy League, podkreśli twoje ostre rysy twarzy. Fryzury są zwykle krótsze niż podcięcia i pompadour, więc upewnij się, że nie obcinasz włosów zbyt krótko. Jeśli to zrobisz, przyciągniesz zbyt dużo uwagi do swojej twarzy.

Nieporządna fryzura po bokachprzez @travisanthonyhair

Zamiatanie z boku z częścią

Ta wyjątkowa wariacja z boku jest jedną z najbardziej wyjątkowych fryzur dla facetów o kwadratowych twarzach. To doprowadza zwykłą część boczną do skrajności, popychając ją do granic możliwości z włosami sięgającymi do podbródka z przodu. Jest to również styl asymetryczny, więc podczas gdy jedna strona głowy będzie miała bardzo długie włosy, druga strona będzie miała znacznie krótsze włosy. To odważny styl, więc jeśli lubisz pełne przygód fryzury, to jest dla Ciebie.

Rob Lowe grzebień nad fryzurąAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Grzebień nad

Jeśli masz kwadratowy kształt twarzy, powinieneś podkreślić włosy lub rysy twarzy. Aby podkreślić swoje włosy, wybierz dłuższą fryzurę, najlepiej taką o podobnej długości na górze i bokach/tyłu. Aby podkreślić swoją twarz, wybierz ciaśniejszy, krótszy krój.

Unikaj rozcinania na środku lub cięć z ciężkimi frędzlami. Wytrącają one twoją twarz z równowagi i umniejszają jej mocne cechy.

Brad Pitt z zaciętymi plecami, podcięciemKathy Hutchins / Shutterstock.com

Podcięcie

Zaufane podcięcie uderza ponownie. Podcięcie jest jedną z najlepszych fryzur dla facetów o kwadratowych twarzach, ponieważ podkreśla twarz ciasnymi bokami i stylizowaną górą. Zalecamy trzymanie podcięcia na krótszym boku, ponieważ fryzury, które nie są krótkie ani długie, nie działają zbyt dobrze z kwadratową twarzą.

Zaczesane do tyłu podcięcie sprawdza się szczególnie dobrze w podkreślaniu rysów twarzy. Ponieważ włosy są zaczesane do tyłu, większą uwagę zwraca się na twarz.

Popmpadour z blaknięciem i brodą_@poolethebarber

Popmpadour z blaknięciem i brodą

Stylowy pompadour ładnie łączy się z kwadratową twarzą. Najlepsze są krótkie fryzury, ponieważ, podobnie jak zaczesane podcięcie na plecach, mniej zwracają uwagę na włosy, a bardziej na twarz. Średnie i długie fryzury nie działają tak dobrze, ponieważ mogą sprawić, że twarz będzie wyglądać na prostokątną i zbyt długą.

Top Węzeł z BrodąShutterstock

Węzeł górny

Górny węzeł to inspirowana samurajami odmiana męskiej bułki. Wszystkie włosy są zebrane w jeden węzeł na czubku głowy, zwykle na czubku głowy. Jest to rodzaj hybrydy długiej/krótkiej fryzury, ponieważ włosy są długie, ale są zawiązane w węzeł. Górne węzły zwykle podkreślają twarz, ale jeśli zostawisz trochę włosów wystających, możesz sprawić, że włosy staną się centralnym punktem.

fryzury dla mężczyzn o kwadratowych twarzach@xbigwesx

Zanikanie faliste zwieńczone

Proste podcięcie z wyblakłymi bokami to obecnie jedna z najgorętszych fryzur. Jednym z wielu roszczeń do sławy tego stylu jest to, jak działa z prawie każdym kształtem twarzy – w tym z kwadratem!

Zaczesane podcięcie z tyłu Davida Beckhama + kombinacja zarostuJaguar PS/Shutterstock.com

Przylizane plecy podcięcie

Ogólnie rzecz biorąc, podcięcia są dość uniwersalnymi stylami. To eleganckie podcięcie z tyłu działa cuda z kwadratową twarzą i linią szczęki Beckhama.

Tył i bokźródło

Zamiatanie z tyłu i z boku

Dla odmiany zwykłego starego podcięcia, biorąc pod uwagę dodanie części w około dwóch trzecich lub trzech czwartych w poprzek linii włosów. Odsuń trochę do tyłu, a trochę na bok, aby uzyskać ten wygląd.

Krótkie plecy i boki Justina Timberlake'aAgencja Fotograficzna Featureflash / Shutterstock.com

Krótki tył i bok

Tak, kochamy nasze podcięcia. Sprawdź to przesunięte, rozchylone podcięcie i jak tworzy neutralny, przystojny wygląd w połączeniu z linią twarzy.

Buzz Cut Chrisa Pine'a DFree / Shutterstock.com

Cięcie buzzów

Jeśli szukasz czegoś zupełnie innego, dlaczego nie wybrać buzz cuta? Ten ultrakrótki fason zwraca uwagę na kwadratowy i męski kształt twarzy, a to nie ma nic do ukrycia!

Damon odcięty od załogi

Cięcia załogi

Podobnie jak podcięcie, fryzura na załogi to fryzura, która sprawdzi się u prawie każdego, bez względu na kolor skóry, kolor włosów, a nawet kształt twarzy. Oto jak wygląda stara, dobra załoga z kwadratową twarzą.

Cofanie cięcia Buzz

Cięcie buzzów

Oto kolejny przykład buzz cut wraz z kwadratowym kształtem twarzy. Jeśli prowadzisz ten styl z nieco zaniedbanym zarostem, rezultatem jest młodzieńczy, miejski wygląd, który uwielbiamy.

grzebień-over-okrągłe-okulary

Grzebień nad

Ach, uczesanie. Fryzura sięgająca czasów rzymskich, ten wygląd emanuje mocą i królewskości jak żaden inny. W dzisiejszych czasach odrobina żelu lub lakieru do włosów może ożywić to w niesamowicie nowoczesnym stylu.

Zamknięty fassbender Michael

Zamknij cięcie

Ten średniej długości, dopasowany krój jest podobny do kroju załogi, ponieważ jest wszechstronny. Z krótkimi lub średnimi włosami wokół głowy, jest to bardzo pożądany styl bez względu na kształt twarzy.

Puffy Podcięcie Fryzura

Opuchnięte podcięcie

Przyjrzeliśmy się wcześniej niektórym podcięciom, ale żadne z nich nie miało tak dużego kontrastu jak to. Tutaj obcisły krój po bokach plus puszyste włosy u góry nadają fajny, kanciasty wygląd, który dopełnia kwadratową twarz.

Odśwież włosy Nicka Lachey

Krótkie czesanie włosów

Innym wyborem dla osób o kwadratowych twarzach jest po prostu szczotkowanie włosów w to, co wygląda fajnie. W tym przypadku wylądowaliśmy na fohawk, z włosami unoszącymi się wzdłuż grzbietu na środku.

Wklęsły top ze zwężanymi bokami@iisakkinummi

Wklęsły top ze zwężanymi bokami

Czy to mop czy miska? Cóż, to może być jedno i drugie. Do tego błyszcząca farba z zapadniętą grzywką na czole. Boki są zwężane z niskim blaknięciem. Niskie zanikanie może również wystąpić jako zanikanie kropli. Mieszanka brody sprawia, że ​​zausznik wygląda bardzo dobrze.

fryzury dla mężczyzn o kwadratowych twarzach@jeremywexlerhair

Wyczesany

Jest to tak zwyczajne, jak to tylko możliwe, z pędzlem z teksturą bocznego zamiatania. Cienkie włosy są podtrzymywane kilkoma produktami, co sprawia, że ​​mają nieco gęstszą konsystencję. Linia jest nieco krótka z zakrzywionym kątem. Zanikanie świątyni jest bardzo lekko matowe.

Część boczna Brodaźródło

Część boczna

Mr Very Gentleman jest tutaj z tą niesamowitą częścią boczną to wszystko, czego wszyscy potrzebują. Dmuchany bok z bokami zwężającymi się z nutą blaknięcie sprawia, że ​​jest to bardzo zdrowy posiłek. Wszystko to zwieńczone mocnymi wąsami to taki retro ruch, że każdy facet chce przynajmniej raz się kołysać.

Podcięcie Ewana McGregora

Szczotkowane podcięcie z tyłu

Posiadanie długich pasemek daje pełną swobodę w stylizacji włosów. Ten jest połączeniem więcej niż jednego stylu, góra jest zaczesana do tyłu, ale z otwartymi końcami i lekką puszystą fakturą. Boki są w połowie wyblakłe, a linia jest również zwężana. Złoty barwnik na wierzchu sprawia, że ​​jest bardziej wyszukany.

Szczotkowane klasyczne włosy stożkoweźródło

Zamiatanie z tyłu i z boku

Szczotka zaczesana na bok jest zawsze tak modna, ponieważ sprawia, że ​​włosy wyglądają na pełniejsze i bardziej puszyste. Ten ma unikalną część boczną z bokami zwężającymi się do skroni, dzięki czemu można go wtopić w brodę. Wskazówki w tym stylu są dość subtelne, ale spójrz tylko na schludny ton stylu!

strzyżenie liga bluszczu Side

Fryzura Ivy League

Czy to fryzura piłkarska czy fryzura tenisowa? Ten fajny boczny zalot z małym pędzlem na górze sprawia, że ​​jest bardzo elegancki. Boki nie są zbyt wyblakłe, ale na tyle, aby utrzymać teksturę na wierzchu o większej objętości. Wygląd gładkiego golenia sprawia, że ​​jest to jeszcze bardziej klasyczne, nie można tego pobić, prawda?