Undercut Fade: 24 nowoczesne i klasyczne wariacje stylu

Undercut Fade to obecnie jedna z najłatwiejszych do dostosowania fryzur.

Łącząc Undercut i Fade, otwarto wizualne pudło pandory, co prowadzi do pozornie nieskończonego wachlarza możliwości kombinacji. Poniższe 24 pozycje to tylko niektóre z naszych ulubionych, pamiętaj, że są one dosłownie przycinaniem powierzchni możliwości. Zaczynajmy!

Spiky teksturowany top z podciętym blaknięciem@procut.hairstyle /Instagram

Spiky teksturowany top z podciętym blaknięciem

W 1974 CBGB po raz pierwszy otworzyło swoje drzwi do świata punk rocka, spiczastych włosów i anarchii w Wielkiej Brytanii. 45 lat później mamy to nowoczesne podejście do klasycznej fryzury z kolcami. Zanikanie i podcięcie są tutaj instrumentami podziału; Tworzą one ostry kontrast między górą a bokami, aby uzyskać wygląd, który natychmiast wyróżnia się w tłumie.

Drobne zanikanie z częścią boczną@kasa_super/Instagram

Drobne zanikanie z częścią boczną

To świetny przykład tego, jaki wygląd można osiągnąć, gdy bardziej skupiasz się na tworzeniu dramatycznej sylwetki; i mniej przy użyciu silnego kontrastu. Zanikanie tutaj jest mniej dramatyczne, podczas gdy część boczna i górna sprawią, że nawet Twój cień będzie rozpoznawalny w składzie.

Gęste loki z podciętymi wyblakłymi bokami@kasa_super/Instagram

Gęste loki z podciętymi wyblakłymi bokami

Kręcone włosy z podciętym blaknięciem nie są czymś, co w dzisiejszych czasach widuje się zbyt często. Jeśli masz świetne loki, ten styl to Twoja szansa na bycie wyjątkowym; to sposób na wyróżnienie się w ludzkich umysłach. Jak powiedział nieżyjący już wielki Coco Chanel: „Aby być niezastąpionym, trzeba zawsze być innym”.

Rzucona francuska uprawa z blaknięciem@notoriousbarbers

Rzucona francuska uprawa z blaknięciem

Veni, Wedi, Vici. Francuskie zbiory są często zastępowane „cięciem Cezara” odpowiednio nazwanym na cześć rzymskiego cesarza Juliusza Cezara. Jest prosty i skoncentrowany na jednym celu. Przybyłem, zobaczyłem, zwyciężyłem.

Ostry stożek z zanikaniem@paddy_corrigan_

Ostry stożek z zanikaniem

Stożek to miejsce, w którym długość włosów stopniowo cofa się w miarę schodzenia w dół skroni i jest zwykle strzyżona nożyczkami. Fade jest taki sam, ale jest cięty maszynką do strzyżenia. A ta rywalizacja między maszynkami do strzyżenia a nożyczkami, która trwa od wielu pokoleń, znalazła jedność w pokojowym rozwiązaniu, tak genialny Nelson Mandela byłby dumny.

Mały zwinięty top z wyblakłą świątynią@paddy_corrigan_

Mały zwinięty top z wyblakłą świątynią

Podobnie jak w poprzednim stylu, który obnosił się z pewnymi lokami, tylko tym razem loki są znacznie krótsze, co daje bardziej sportowy wygląd. Blaknięcie i przystrzyżona broda współpracują ze sobą, aby Twoja twarz była chłodna podczas wędrówek, jazdy na rowerze lub biegania po boisku piłkarskim.

Schludny pędzel ze stożkową stroną@paddy_corrigan_

Schludny pędzel ze zwężaną stroną

Słynna lub niesławna fryzura do szczotkowania ma swoją historię głęboko zakorzenioną w kulturze zachodniej. To świetny sposób, aby zwrócić uwagę i styl na twoją twarz. Może dodać ci kilka cennych centymetrów do twojego wzrostu i dać ci bardziej dominującą obecność w interakcji. A jeśli mogę trochę frajerem, to także Guile z fryzury Streetfighter 2. GROM dźwiękowy.

Bufiasty top z podcięciem blaknięcie skóry@ppreshaw

Bufiasty top z wyblakłym podcięciem

Jeśli jesteś fanem zarówno głośności, jak i Hawajów, uprzejmie skieruj swoją uwagę na ten styl. Włosy zaczynają się z przodu i opadają na siebie jak fala marzeń surfera. Jest świetny dla tych, którzy lubią styl pompadour, ale czują, że to dla nich trochę za dużo. Plaża jest w ten sposób brah.

Neat Temple Fade z Pompadour . o dużej głośności@raduvitca

Neat Temple Fade z Pompadour . o dużej głośności

Jeśli uważasz, że objętość ostatniej fryzury jest zbyt miękka i chcesz ją podkręcić i wkurzyć sąsiadów, to dlaczego nie wybrać fryzury pompadour. Chociaż jest to myląca nazwa i niesłusznie przypisywana Madame de Pompadour przez stylistów fryzur w latach 90., ten styl wygląda na przywrócenie dużych włosów burżuazji epoki wiktoriańskiej. Bis!

Podcięcie i zagięcie z boku@szarlotka

Podcięcie i zagięcie z boku

Jeśli masz raczej okrągłą twarz, podcięta fryzura o większej objętości powinna dobrze do ciebie pasować. Podobnie cieńsza, dłuższa twarz ma bardziej płaskie podcięcie. Tutaj widzimy dokładnie taki przykład, jego broda i boczna góra dodają objętości jego twarzy, nadając mu bardziej zrównoważony wygląd. Podobnie jak w gimnastyce, chodzi o równowagę…

Zorro Hardline Design i Top Ducktail@mensworldherenkappers

Zorro Hardline Design i Top Ducktail

Don Diego de la Vega oznaczał swoich pokonanych przeciwników niesławnym już „z”, ogłaszając wszystkim, którzy odważyliby się spojrzeć na nich, o ich porażce i nieuchronnym triumfie. Tym razem znak Zorro oznacza dystyngowany styl, a nie wroga poległego w bitwie. Dodanie własnych projektów do wyblakłej części podcięcia pomaga nadać swój wygląd. Olé!

Podcięcie Slick Back@mensworldherenkappers

Podcięcie Slick Back

Jeśli mieszkasz w dowolnym miejscu tropikalnym lub po prostu słonecznym, posiadanie podcięcia z górnym gładkim tyłem to świetny sposób na uzyskanie długiego stylu, przy jednoczesnym zachowaniu chłodu przez cały dzień. Wszyscy wiemy, jak gorąca może być długa fryzura na słońcu, zwłaszcza jeśli masz ciemnobrązowe lub czarne włosy. Połącz go z zestawem ładnych odcieni, a uzyskasz wygląd, który nigdy nie wyjdzie z mody.

Podcięcie i falisty tył szczotki@florida_barberian

Podcięcie i falisty tył szczotki

Głośność to potęga. Tak jak z muzyką, tak jest z włosami. Chociaż zwykle jest to odradzane dla facetów, których twarz jest dłuższa i smuklejsza, ponieważ dodanie zbyt długiej twarzy może sprawić, że będziesz wyglądać jak super-złoczyńca Disneya (wystarczy spojrzeć na Jafara z Aladyna). Jeśli jesteś w stanie to zrobić, możesz wyglądać na wyższego, smuklejszego i ogólnie bardziej pewnego siebie. Jeśli szukasz nowego wyglądu, spróbuj i sprawdź, czy działa dla Ciebie.

Silne zanikanie i środkowy pędzel w górę@florida_barberian

Silne zanikanie i środkowy pędzel w górę

Większość z nas ma miłe wspomnienia z faux-hawk, irokez późnych lat 90-tych. Ten styl został zainspirowany sztucznym jastrzębiem, ale nieco przesuwa centralny element na bok, jednocześnie dodając wysoką twarz po bokach. Rezultatem jest nowoczesne podejście do stylu, który wielu z nas wciąż uważa za już nowoczesny styl. Gdzie biegnie czas??

Taper Fade i falisty śliski tył@florida_barberian

Taper Fade i falisty śliski tył

Jeśli masz naturalnie falowane włosy (lub kręcone jak ta dziewczyna z komiksu Peanuts), dobrze byłoby wypróbować ten wygląd. Zwężane blaknięcie po bokach i gładka górna część z tyłu sprawiają, że jest to prosty w utrzymaniu wygląd, który świetnie pasuje do brody lub bez brody. To połączenie wszystkich zawodów, silne i męskie. Chodźmy ściąć kilka drzew lub popłynąć do nowego świata.

Krótkie kadry w odcieniu lodowatego blondu i twarda linia@rio_black_rose

Krótkie kadrowanie w odcieniu lodowatego blondu i twarda linia

Odkąd Top Gun świat nie został zaszczycony wiadomością, że noszenie okularów przeciwsłonecznych w pomieszczeniach może i sprawi, że będziesz wyglądać jak absolutny szef. Ten styl tutaj jest dosłowną wisienką na torcie. Czy istnieje szybszy i lepszy sposób, aby powiedzieć wszystkim w pokoju, że to Ty rządzisz, niż styl, który nie miesza i przechodzi od razu do sedna. Niski, płaski, wysunięty do przodu i blond, teraz sprawdź te pistolety. W każdej chwili możesz być moim skrzydłowym.

Trójkątna pompadour@florida_barberian

Trójkątna pompadour

Kiedy S.E. Hinton po raz pierwszy opublikowała The Outsiders w 1967 roku, nie miała pojęcia, że ​​jej historia doprowadzi do powstania przebojowego filmu i przyczyni się do dalszej popularyzacji stylu rockabilly przedstawionego zarówno w filmie, jak i powieści. Trójkątna Pompadour to powrót do epoki smarkaczy i soków oraz dojrzewania nastolatków. Mocne przebarwienia po bokach i dodatkowa objętość u góry nadają mu klasyczny wygląd z lat 60., ale utrzymanie tego stylu wymaga sporo pracy. Zostań złotym kucykiem, zostań złotym.

Szczotka boczna tył i blaknięcie skóry@rio_black_rose

Szczotka boczna tył i blaknięcie skóry

Ten kolejny styl jest doskonałym przykładem tego, jak czasami mniej znaczy naprawdę więcej. Silne zanikanie po bokach, podczas gdy góra jest krótka, ale wciąż wystarczająco długa, aby przeciągnąć palce. Łatwy w utrzymaniu, wystarczy dodać żel i gotowe.

Teksturowane francuskie i mieszane frędzle@m_barber

Teksturowane francuskie i mieszane frędzle

Uprawianie grzywki o różnej długości nie jest czymś, co może zrobić Tom, Dick czy Harry. Jeśli szukasz wyjątkowego stylu, który będzie odważny, to może być Twoja odpowiedź. Okulary, opcjonalne.

Szczotka w stylu Pompadour@florida_barberian

Szczotka w stylu Pompadour

Król spopularyzował go, prezentując go na scenie i na zdjęciach. A w ostatnich czasach inni muzycy przenieśli jego dziedzictwo do współczesnego świata, tacy jak Gwen Stefani i Adam Lambert. Jeśli jesteś mężczyzną, który lubi jeździć klasycznymi samochodami, ten klasyczny wygląd pasuje do Twojego życia jak ulał.

Chropowaty średni frędzel i podcięcie@Torigill_barber

Kręcona Średnia Frędzle

Frędzle lub „grzywka”, jak się je czasami nazywa, to włosy, które spływają na czoło. Może drastycznie zmienić wygląd twojej twarzy, a wiedza o tym, jak go właściwie używać, oddziela mistrzów stylu od weekendowych wojowników i niedoszłych. W zależności od rozmiaru podbródka, rozmiaru czoła i kości policzkowych grzywka może zmiękczyć wyeksponowanie czoła w twoim wyglądzie, dając ci większą ogólną kontrolę.

Średnie przycięcie i boczna szczotka do tyłu@szarpanka

Średnie przycięcie i boczna szczotka do tyłu

Świetne dla mężczyzny, który musi pracować rękami przez cały dzień i potrzebuje włosów z oczu. Jeśli jesteś fanem łatwych w utrzymaniu fryzur, które wyglądają dobrze przez cały dzień, ten prosty, ale klasyczny wygląd powinien ci oddać sprawiedliwość. Świetne zarówno dla mechaników, jak i wojskowych.

Przednia szczotka do góry@szarpanka

Przednia szczotka do góry

Szczotkowanie to doskonały sposób na zwiększenie wysokości bez dodawania nadętej objętości, jak w przypadku Pompadour. Nazwa zdradza technikę; po prostu odgarnij włosy. Najłatwiej jest, gdy włosy zostały świeżo ścięte. Jeśli Twoje włosy nie pozostaną na swoim miejscu, możesz użyć sporej ilości żelu do włosów.

Najważniejsze cechy miedzi i popiołu@ryancullenhair

Najważniejsze cechy miedzi i popiołu

Niedawno widzieliśmy, że szare smugi pojawiają się w modzie w wielu fryzurach. Ten łączy klasyczne, ale subtelne letnie akcenty w połączeniu z celowo miejscami smugami szarości. Rezultatem jest połączenie, które łączy się jak czekolada i masło orzechowe, tworząc niepowtarzalny wygląd, na który na pewno nie wpadniesz w każdym klubie lub restauracji, w której bywasz. Dlatego możemy to nazwać „Powrotem Twojej indywidualności”.

Naturalne rozczesywanie pędzla i zanikanie podcięcia@z_ramsey

Naturalny pędzel z przedziałkiem i podcięciem

To taki ostry i stylowy wygląd dzięki czystemu wyblaknięciu skroni. Obszerny, szczotkowany wierzch zapewnia idealną równowagę podcięcia.