7 najsłodszych fryzur na okrągłe twarze

Przeważnie kobiety o okrągłej twarzy lubią zakamuflować krągłość, a nie ją podkreślać. Zmiana fryzury z dnia na dzień pozwala na noszenie różnych stylizacji włosów, które nie tylko pomogą Ci ukryć kontur twarzy, ale także wpłynąć na pochlebny i stylowy wygląd. Poniżej znajdziesz najpiękniejsze fryzury & Wskazówki dotyczące wzrostu włosów dla kobiet o okrągłej twarzy, które mogą sprawić, że Twoja twarz będzie wyglądać na wąską, szczuplejszą i ładniejszą.

7. Blond Bob na okrągłą twarz

Wyniki zdjęć dla fryzury Blonde Bob For Round Face

Fryzura z blond bobem to jedna z fryzur na ramionach. Klapki w tej fryzurze podkreślają piękno Twoich policzków. Jeśli chcesz stworzyć ten styl, musisz wykonać tylko kilka kroków. Użyj średniej wielkości okrągłej szczotki z włosia dzika, aby wyprostować włosy. Po wysuszeniu włosów ułóż loki na dole włosów za pomocą półcalowej lokówki. Zrób grzywkę z boku lub na środku włosów i Twoja fryzura jest gotowa.

6. Całkowicie fryzura w kształcie litery A

Wynik obrazu dla fryzury Absolutely A-Line Hairstyle

Jest to jedna z niezwykłych fryzur o długości podbródka dla kobiet o okrągłej twarzy, która może sprawić, że Twoja okrągła twarz będzie wyglądać na wąską i symetryczną. Do wygładzenia i wyprostowania włosów należy użyć okrągłej szczotki. Użyj płaskiej lokówki, aby zwinąć włosy nieco w kierunku twarzy. Możesz również zrobić loki na końcu włosów zgodnie z potrzebami. Użyj żelu lub lakieru do wykańczania włosów, aby utrzymać je na swoim miejscu.

5. Fryzura z frędzlami na okrągłą twarz

Wynik obrazu dla Fringed Hairstyle For Round Face fryzura

To znowu bardzo idealna fryzura dla okrągłej twarzy kobiety, która dodaje piękna i wdzięku twojemu zachowaniu. Długie fale, frędzle i proste kawałki włosów, jeśli są ułożone razem, sprawią, że Twoja twarz będzie wyglądać na smukłą i wąską. Pomiń ciężkie frędzle spływające w dół i użyj suszarki, aby wygładzić włosy. Jeśli twoje włosy nadal nie wyprostują się wystarczająco, użyj prostownicy i wygładź małe fragmenty włosów.

4. Elegancka i wydłużająca się fryzura na okrągłą twarz

Wynik obrazu dla fryzury Elegancka i wydłużająca fryzura na okrągłą twarz

Długie i przesadne grzywki to najlepszy sposób na wyszczuplenie i wydłużenie twarzy. Możesz również rozczesać włosy głęboko na jedną stronę. Spływ włosów od czubka ku dołowi na twarzy i szyi skutecznie ukrywa puszystość Twojej twarzy. Zwiń każdą część włosów za pomocą lokówki. Zostaw mały kawałek włosów wokół linii włosów po stronie, która jest przeciwna do masy włosów. Teraz użyj lekkiego sprayu wykończeniowego, aby wszystko naprawić.

3. Fryzura na rozstanie

Wynik obrazu dla Fring Ways FryzuraFryzura

Jest to urocza i romantyczna fryzura dla okrągłej twarzy kobiety, która jest bardzo łatwa do przypalenia. Umyj włosy odżywką i osusz je ręcznikiem. Zacznij tworzyć głęboką część boczną, aby uzyskać ten kąt, który zrównoważy twoją okrągłą twarz. Spryskaj liście włosów, aby chronić je przed wysoką temperaturą stylizacji na sucho. Użyj dużej szczotki łopatkowej, aby wygładzić suche włosy. Spryskaj każdą sekcję przed kręceniem lokówką o średnicy 1 cala. Zakończ fryzurę sprayem o średnim utrwaleniu.

2. Zmieciona fryzura na okrągłą twarz

Powiązany obraz

Jest to jedna z tych prostych fryzur, które pomagają zarządzać okrągłym wyglądem twarzy. Wszystko, czego potrzebujesz, aby wyprostować włosy i nadać im objętość. Styl wymaga odsuniętej części bocznej, zwykle po lewej stronie. Włosy spływają ku dołowi tworzą wydłużony wyraz twarzy.

1. Długie soczyste

Wynik obrazu dla długiej soczystej fryzury

Jest to długi, warstwowy krój, który idealnie nadaje się do okrągłych twarzy. Na wilgotne włosy nałóż ćwierć ilości kremu do stylizacji. Użyj szczotki łopatkowej, aby wysuszyć włosy. Zakończ fryzurę wygładzając włosy prostownicą i nakładając spray termoochronny.

Fryzury stanowią najważniejszą część twoich pierwszych wrażeń. Opisują Twoją osobowość, gust, a nawet Twój charakterystyczny styl. Podane powyżej fryzury dla kobiet o okrągłych twarzach zapewnią Ci wyróżnienie i zaradzą słabościom w zarysie twarzy.