Pięć najlepszych zabiegów laserowych, które zawracają ręce czasu

Nie wiesz, który zabieg laserowy jest najlepszy w 2021 roku? Spójrz na pięć najpopularniejszych w naszym najnowszym przewodniku.

laserowe usuwanie bliznlaserowe usuwanie blizn

Allied Market Research wskazuje, że jego wartość wyniesie prawie 5,5 miliona dolarów w ciągu najbliższych pięciu lat.

Pomysł, aby naprawdę odmłodzić skórę w nieinwazyjny sposób, przemawia do miłośników piękna, których przyciąga pomysł „zabiegu na lunch”, który może stymulować podstawowe elementy budulcowe skóry (kolagen i elastyna) do funkcjonowania jako robili to w przeszłości.

Obecnie zabiegi laserowe są stosowane w leczeniu wszystkiego, od zaczerwienień po usuwanie tatuaży, przebarwień, zmarszczek, a nawet aktywnego trądziku. To pięć, które są wściekłością wśród pasjonatów odmładzania skóry.

Laserowe usuwanie tatuażu

Jeśli chcesz usunąć tatuaż, który nie ma już dla Ciebie znaczenia lub po prostu chcesz oczyścić wybrane obszary skóry w celu wykonania nowego wzoru tatuażu, laser Q-switched to zabieg z wyboru zapewniający optymalne rezultaty.

Laser ten pozwala terapeucie wybrać określone długości fal w zależności od koloru tatuażu. Chodzi o to, aby akumulować ciepło w wybranym kolorze, aby spowodować rozdrobnienie atramentu.

Zabieg ten działa szybko, powodując rozjaśnienie obszaru docelowego. Tylko kilka z wielu Q-switched lasery do usuwania tatuaży obejmują Nd:YAG, rubin i aleksandryt.

laserowe leczenie skórylaserowe leczenie skóry

Ultradźwięki z mikroogniskowaniem/Ulthera

To zdumiewające, że technologia rozwinęła się do tego stopnia, że ​​dziś zabieg laserowy może zastąpić, a nawet opóźnić chęć na lifting..

W rzeczywistości liftingi twarzy nie są kompleksowym rozwiązaniem problemu starzenia się skóry, ponieważ chociaż mogą przeciwdziałać zwiotczeniu, nie mogą poprawić elastyczności – co jest możliwe dzięki laserom takim jak Ulthera.

Ten rodzaj zabiegu, zwany również mikroskoncentrowanym ultradźwiękiem, polega na podgrzaniu głębszej warstwy skóry, tworząc mikrourazy, które skóra leczy poprzez produkcję kolagenu – budulca skóry.

Co najważniejsze, większość klientów potrzebuje tylko jednego zabiegu, aby cieszyć się znaczącą zmianą. Coroczne poprawki pomagają następnie utrzymać wyniki w dłuższej perspektywie.

Laserowe usuwanie włosów

Laserowe usuwanie włosów zrobiło duży krok naprzód, a Amerykańskie Towarzystwo Estetycznej Chirurgii Plastycznej donosi, że znajduje się w pierwszej piątce najpopularniejszych minimalnie inwazyjnych zabiegów.

Leczenie laserowe do obszarów takich jak nogi, okolice bikini, pachy, a nawet twarz to idealny sposób na zmniejszenie kłopotów i kosztów regularnego golenia lub depilacji woskiem.

Do tego zabiegu stosuje się różne rodzaje laserów – w tym długopulsowy rubinowy i aleksandrytowy, długopulsowy diodowy i długoimpulsowy laser Nd:YAG.

Wszystkie znacznie zmniejszają wzrost i grubość włosów, chociaż mieszki włosowe mogą z czasem aktywować się, wymagane są okresowe wizyty konserwacyjne po osiągnięciu celu redukcji włosów.

Lasery KTP na zaczerwienienia

Lasery KTP (znane również jako lasery ExcelV) są idealne do celowania w zaczerwienienia i „znamiona znamionowe plamy wina porto”.

Działają, zapewniając określone długości fal światła, które celują w naczynia krwionośne, które pojawiają się jako niebieskie lub czerwone linie na twarzy, a jednocześnie celują w ogólne zaczerwienienie.

Zabieg działa błyskawicznie i trwa zaledwie kilka sekund, z przestojem składającym się z zaledwie kilkugodzinnego zaczerwienienia.

Laser częstotliwości radiowej / Fractora na blizny potrądzikowe

Fractora to popularny zabieg laserowy przeciwstarzeniowy, polegający na wykorzystaniu frakcyjnej radiofrekwencji, dostarczanej do skóry za pomocą zestawu mikro-szpilek.

Efektem jest regeneracja skóry przy jednoczesnej stymulacji produkcji kolagenu. Fractora jest obecnie stosowana w leczeniu różnych problemów – w tym utraty jędrności, matowej skóry, przebarwień, zmarszczek i rozszerzonych porów.

Factors jest również jednym z niewielu zabiegów laserowych, które można stosować zarówno w przypadku aktywnego trądziku, jak i blizn potrądzikowych.

Zakończyć

Lasery stają się coraz częściej zabiegiem z wyboru dla osób po doskonałej skórze, ponieważ zapewniają doskonałe rezultaty pomimo minimalnej inwazyjności.

Tylko kilka z najczęściej stosowanych zabiegów to Ulthera, depilacja laserowa, laser KTP na zaczerwienienia i Fractora.

Istnieje wiele innych, które mogą pomóc w rozwiązaniu twoich problemów; zasięgnięcie porady wyszkolonych specjalistów może pomóc w znalezieniu leczenia lub kombinacji zabiegów, które mogą zapewnić pożądane rezultaty.

Czy użyłeś któregoś z tych zabiegów i otrzymałeś jakieś uwagi dla naszych odbiorców? Chcielibyśmy usłyszeć od Ciebie w sekcji komentarzy!