2020’de Denenecek 25 Muhteşem Tanrıça Örgüsü Stili

Örgülerin ciddi bir potansiyeli var. Fransız ve Hollanda örgülerinin çok ötesine geçiyorlar.

En temel örgü tekniklerini kullanan harika moda görünümler var..

Örgü seviyorsanız; Yaz sezonu için toplamak istediğiniz uzun saçlarınız varsa veya kıvırcık saçlarınızı evcilleştirmek istiyorsanız, işte seveceğiniz en trend tanrıça örgü stillerinden bir demet..

Aynı zamanda iyi koruyucu saç modelleri olan bu hızlı hazırlanabilen, az bakım gerektiren ve rahat saç stillerine göz atın. Balolardan sıradan aile toplantılarına ve resmi akşam yemeklerine kadar bu saç modelleri sizi her yere götürecek.

25. TANRIÇA ÖRGÜLÜ ŞİGNON

örgülü topuz

Örgülü bir chignon kesinlikle güzeldir. Ortalama chignon’u daha da iyi yapan tek şey örgülerdir. Bu örgüler mısır tarlası değil.

Daha büyük örgüler daha çekici ve chignon’un dokusunu büyük ölçüde iyileştiriyorlar.

Ayrıca, hacimli ve gösterişli bir chignon’un anahtarı budur. Updos’tan hoşlanıyorsanız, bu, büyük ölçüde faydalanacağınız mükemmel bir yaz saç modelidir..

24.GODDESS BRAIDS KOMBİNE SAÇ MODELİ

dört örgü kombine saç modeli

Örgüler eğlenceli görünümler olabilir. İhtiyacı olan tek şey biraz yaratıcılık. Örneğin bu stili alın. Düzgün ayırma çizgileriyle ayrılan dört büyük örgü şık bir görünüm sağlar.

Baştaki desen taç mücevheridir. Örgüleri tek tek bitirebilir veya ensede gevşek bırakabilirsiniz..

Her iki durumda da, bu en moda tanrıça örgü stillerine damgasını vuran başarılı bir stil. Bu yüzden burada kalmak.

23. TANRIÇA BALIK KUYRUĞU ÖRGÜ

Balık kafesi örgü

Balık kuyruğu örgüsü, ikinci en popüler örgü şeklidir. Dört iplik kullanır, ancak desen çok güzel. Bu yeni bir örgü tekniği olabilir, ancak yeni bir saç modeli türünün kapılarını açıyor..

Örneğin bu zarif kabarıklığı alın. Bu çabuk hazırlanabilen saç modeli, her durumda geçerli olacaktır..

Harika görünüyor, ancak ciddi bir dikkat gerektirmeden. Bu adil bir pazarlıktan daha fazlasıdır ve bu nedenle bu görünüm saç modelleri cephaneliğinizde olmalıdır..

22. UZUN DÖKME ÖRGÜLER

uzun yuvarlanan örgüler

Bu kız gibi saç modeli, normal mısır tarlalarının kadınsı bir versiyonudur. Çok sayıda sıkıca çekilmiş örgüler önden kaynaklanır.

Onları at kuyruğu veya başka bir şekilde bağlayabilirsiniz. Bu stilin birçok varyasyonu olabilir. Düz bir şekilde bükülmüş at kuyruğundan alçak bir topuza kadar istediğiniz şekilde giyilebilir..

21. BÜKÜMLÜ ÖRGÜLER VE AT KUYRUĞU

bükülmüş örgüler ve at kuyruğu

Bu saç modeli, at kuyruğunda toplanmış bükülmüş örgülerle türünün tek örneğidir. Bu saç modelinin inanılmaz bekleyişine dikkat edin.

Giymek için en rahat tarz olmayabilir, ama kesinlikle göze iyi geliyor. Bu saç modeli ile hala bir gün dayanabilirsin.

Bükülmüş Fransız örgülerinizi başınızın arkasında toplayın ve örgüleri ayırmadan veya gevşetmeden yüksek bir at kuyruğu yapın. Güvenli tutmak için her iki ucundan bağlayın.

20. YAN ÖRGÜLÜ DÜZ SAÇ

yan örgü ile düz saç

Bu saç modeli sadece her yerde örgüler değil. Pürüzsüz ve parlak saçlar derin bir yan ayırma ile ayrılır.

Her iki taraftan elde edilen saçlar iki örgü haline getirilir. Biri diğerinden daha kalın. Her iki örgü geriye doğru birleşir. Kalın örgüler bu tarzda yavaş yavaş incelir.

Kusursuz görünüm için biraz parlatıcı sprey gereklidir. Başlamak için en iyi tanrıça örgü stillerinden biridir..

19. ÖRGÜLÜ MOHAWK

örgülü mohawk

Mohawklar özellikle Afrikalı Amerikalı kadınlar arasında popülerdir. Birçok ünlü tarafından süslenmiştir. Bu modaya uygun Mohawk stilini deneyin.

Şimdiye kadar bahsedilen ekstra uzun örgülere bir alternatif. Saç basit kalır ve stil simetriktir. Başın üstündeki örgü aşırı derecede gösterişli değil.

Favorilerde bazı telleri dışarıda bırakmak, bu saç stilini sadece daha büyük bir anlaşma yapan bukleler yapar.!

18. TANRIÇA çöreği

tanrıça topuz

Bunun gibi bir stil, saç stili önceliklerinizi değiştirecek. Bu bir kraliçe için uygun bir seçimdir. Hem gündelik hem de resmi geceler için bu, zaman ve çabaya değer bir yaz saç modelidir..

Kalın ve kalın örgüler sorunsuz bir şekilde geriye doğru çekilir ve bu topuzun içine sarılır. Başları çevirecek ve iltifatlar kazanacak. Bunun gibi updoslarla, her zaman aksesuar seçeneği vardır..

Saçınızı süslemek için küpeleri veya belki başka bibloları deneyin.

17. Kıvırcık ÖRGÜLER

kıvırcık örgüler

Yeterince kalın ve düz görünüme sahipseniz, kıvırcık olun! Bu saç modeli, karmaşık bir şekilde geriye doğru çekilmiş, birleşip bir bukle bulutu halinde yayıldığı kalın ve ince örgülerin karmaşık bir karışımıdır..

Doğal veya yapay, buklelerinizin bu saç stiline ihtiyacı var. Cihazlara veya parlayan spreye gerek yok. Bukleler sihirlerini yapsın.

16. KAVİSLİ ÖRGÜ

kavisli örgü

Tanrıça örgü saç modelleri ile ilgili en iyi şeylerden biri, içindeki büyüleyici ayrıntı miktarıdır. Kalın ve hacimli saçlarınızı elde etmek için bir tasarım çok daha kolay.

Bu, bunu avantajına kullanan bir saç modeli. Öndeki u şeklindeki kavisli örgü, geriye doğru inen ikinci örgünün köklerini çevreler. Ortaya çıkan model türünün tek örneğidir ve kesinlikle avantajları vardır..

15. YÜKSEK FRANSIZ ÖRGÜ

yükseltilmiş fransız örgüsü

Bu sıradan bir Fransız örgüsü değil. Size kutsanmış olan hacim ve uzunlukları kullanan bir Tanrıça görünümüdür..

Şık ve kıvraktır. Bu tarz tüm yüz şekillerine uyacaktır ancak özellikle yuvarlak yüzlü kadınlar bu görünümden faydalanabilir..

İçten dışa örgü bu harika saç stilini yaratır. Hacmi korur ve örgüyü uzun süre yüksek tutar..

14. CORNROWS TANRIÇA SAÇ TELİ

mısır tarlaları tanrıça saç modeli

Cornrows belki de en sıradan saç modellerinden bazılarıdır, ancak bu Tanrıça esintili saç modeli birçok yönden benzersizdir..

Örgüler yükseklik ve dekor ekledi. Ayrıca saç renklerinizi göstermenin harika bir yolu. Kalın örgüler ekstra hacme ihtiyaç duyar.

Cornrows’un bu versiyonu yaz sezonu için harika bir saç modeli. Modaya uygun ve dış mekan görünümü olarak nitelendiriliyor.

13. TAÇ ÖRGÜ

taç örgü

Kalın bir taç örgünün yüz çerçevesi vardır, bu tanrıça örgüsü saç modelleri listesindeki pek çok saç modelinde durum böyle değildir..

Taç örgüsü eski bir görünüm ama geri dönüş yapıyor. Bu gündelik saç modeli rahat kullanım içindir ama yine de sizi her yere götürebilir. Çeşitli aksesuarlarla daha da kişiselleştirebilirsiniz..

Saçınızı güvenli bir şekilde sıkıştırmak istiyorsanız, taç örgüler kullanışlı bir saç modelidir. Sizi rahatsız etmeyecekler çünkü bu az bakım gerektiren bir saç modeli.

12. TOPUZLU FRANSIZ ÖRGÜ MOHAWK

topuz ile fransız örgü mohawk

Bu şık Fransız örgülü Mohawk yükseltilmiş ve süper temiz. Alçak sarmal topuz ile izlenim büyütülür ve büyük ölçüde iyileştirilir.

Nispeten daha kısa saçlarınız varsa, bir örgü şarttır. Bu tarz yazlar için harika. Bu şık yeni görünüm kesinlikle size iyi gelecek.

11. ÇAPRAZ ÖRGÜLÜ TASARIM

diyagonal örgülü tasarım

Başınızın arkasından düz örgü! Bu görünüm, başın şeklini tamamlamak için çapraz örgülerden yararlanır..

Etrafında dönüyorlar ve karmaşık bir topuzla bitiyorlar. Balo saç modeli olarak nitelendirilen bir kabarıktır, ancak her yerde giyebileceğiniz kadar rahattır. Kolayca bir gün sürecek kadar güvenli.

10. HAZIR ÇÖZÜM

üzgün topuz

Örgülü bir topuz için ideal örgü sayısı dört veya beştir. Daha fazla örgü, daha hacimli bir topuz yapar. Bu stil üç örgü kullanır.

Kesinlikle faydaları olan simetriktir. Stili bir miktar parlaklık serumu veya diğer herhangi bir parlaklık arttırıcı uygulama ile tamamlayın ve bu görünüme bayılacaksınız..

Üzgün ​​topuz, özellikle yuvarlak yüzlü kadınlar için harika örgülü saç modelidir..

9. ÇOK YÖNLÜ ÖRGÜLER

çok yönlü örgüler

Örgüler ileri geri gidiyor. Bu iç içe örgüler, bu modern görünümü bu kadar muhteşem yapan şey, topuzda her yönde birbirini geçiyor..

Parlak yelenizi gizlemek ama yine de çağdaş görünmek istiyorsanız harika bir saç modeli. Yüksek topuz en iyi kısımdır. Karmaşık ve dengeli bir şekle sahip.

8. KARIŞIK TANRIÇA ÖRGÜ

sarmal örgü

Yavaş yavaş incelen örgülerden oluşan modern bir görünümdür. Asimetrik bükümlü sargılar yapmak için boyun çizgisine yakın sarılırlar..

Parlaklığı arttırmak için örgülü dokuyu kullanan çağdaş bir görünüm. Tanrıça örgü stilleri söz konusu olduğunda harika bir görünüm. Bu karmaşık kaplamaları planlamak ve ayarlamak zaman alır.

Saç stilini dengeli tutmaya özen gösterilmelidir, ancak bir kez uygulandıktan sonra stil çok sevimlidir..

7. MOHAWK İLHAMLI ÖRGÜ

mohawk esintili örgü

Kenarları tıraşlı olsa da bu örgü tam bir Mohawk değil. Daha kesin olmak gerekirse, saçlar sıradan bir örgü gibi arkaya düşer..

Mohawk’a benziyor çünkü ters örgü stili ona orta hatta mükemmel bir görüntü veriyor. Bu tarz çağdaş ve bir rock yıldızı görünümü için mükemmel bir saç modeli..

Ayrıca bazı boyun dövmelerini göstermek için harika bir görünüm. Bu stil, vurgularla ve hatta aksesuarlarla daha iyi görünüyor.

6. YILAN ÖRGÜLER

SNAKEY BRAIDS saç ile ilgili görsel sonucu

Bu stil, geriye doğru inen üç kalın örgüye sahiptir ve aralarında şık ve yılan gibi minyatür örgüler vardır..

Bu daha küçük örgüler, düz ayırma çizgilerine kıyasla bir gelişmedir. Daha küçük örgüler, daha büyük olanlara sorunsuz bir şekilde birleştirilir.

Bu tarzı bu kadar iyi yapan da bu. Ekstra hacim oluşturmak için yoğun saç kullanır.

5. BÜKÜMLÜ TANRIÇA ÖRGÜ

büküm örgü

Bu sadece tek bir örgü ile yapılan yaratıcı bir görünüm. Örgü bir kulağın üstünden başlar.

Etrafında döner ve başın arkasında alçak bir topuz haline gelmeden önce başın geri kalanını kaplar..

Bu saç modeli, baştan çıkarıcı bir görünümün bir örneğidir. Karmaşık ve muhteşem görünüyor ve hissediyor, ancak basit bir örgü tekniği ile üretildi.

4. PIGTAILS İLE TANRIÇA ÖRGÜLER

örgüler

Bu, en kolay tanrıça örgü stillerinden biridir. İki eşit boy örgü yapın ve işte! Ancak, bu tarzın gerçekten parladığı yer çok yönlülüktür..

Pigtaillerle farklı görünümler oluşturmak için daha küçük örgüler ve farklı örgü stilleri kullanın ve ne kadar farklı görünebileceğine şaşıracaksınız..

Kendi at kuyruğu tanrıçası görünümünüzü yaratın ve ek bireysellik bonusunu alacaksınız. Herkes için harika bir stil.

3. İLERİ YÖNLÜ TOKUZLU TANRIÇA ÖRGÜ

topuz ile öne yönlendirilmiş örgü

Bazen, moda kavramını tam anlamıyla ileriye götürmek gerekir! Tanrıça örgülerdeki bu muhteşem saç stilinde durum böyle..

Ters çevrilmiş bir örgü, boyundan alına zıt yönde uzanır ve orada düz bir topuzla biter. Bu yaz şapkaya gerek yok. Bu tarz tek başına harika görünüyor.

Ters örgü o kadar kolay değil. Bu saç modeli için yardım almak en iyisidir, ancak bir kez denediğinizde, bunun yeni favoriniz olma ihtimali yüksek.!

2. TAÇ TARZI TANRIÇA ÖRGÜLER

taç tarzı örgüler

Sıradan bir taç örgüsü değil, eğik örgü buna benziyor çünkü bu örgü başı çevreliyor ve alnı kaplıyor.

Tanrıça örgü stillerinde devrim yaratan şık yeni tasarımlar kategorisine aittir. Çağdaş ve bu muhteşem görünüme bayılacaksınız. Tüm yüz şekillerinde harika görünecek.

Bu saç modeli ile parlak siyah saçlarınızı göstersin.

1. ÇİÇEK ÖRGÜLER

çiçek örgüler

Son sözler

Tanrıça örgülerini çarpıcı biçimde aydınlatan tek bir şey var. Bu parlak şatafatlı bir çiçek.

Bu vintage aksesuar ebedidir çünkü bu tarzın sahip olduğu büyüleyici etkide benzersizdir. Bükülmüş örgülü bir topuz, ensede bir çiçek barındırmak için mükemmeldir..

Bu yaz renkli olun ve bu mükemmel dış mekan görünümüne göz atın. Bu kesin bir başarıdır. Hala daha iyi! Bu saç stilinin kişiliğinizi gösterdiğini gerçekten düşünüyorsanız, bu bir sonraki imza görünümünüz olabilir.!

Örgüler sonsuz derecede çok yönlüdür. Çok sayıda kategoriye girerler ve her kategori diğerinden daha caziptir. Söylemeye gerek yok, her zaman yeni bir örgülü saç modeli bulabilirsiniz..

Tanrıça örgüler, sırf parlaklıkları, hacimleri ve uzunlukları nedeniyle benzersizdir, size her türlü örgüyü ve her türlü örgülü topuz ve topuzları denemeniz için yeterli alan sağlar..

Bu deneyler sürekli olarak sıcak yeni trendler üretiyor. Bu tanrıça örgü stillerine göz atın. Bu stiller iş dünyasının en iyisidir. Modaya uygun ve çok yönlüdürler ve gündelik etkinliklerde, resmi toplantılarda ve gündüz gezilerinde giyilebilirler..

Bu örgülü görünümler arasından yeni yaz görünümünüzü seçin, kötü bir karar vermemiş olursunuz..