50+ Foxy Hipster Kıyafeti: Hangi Kombinsiniz?

Yenilikçinin yükselen alt kültürü: 20’li ve hatta 30’lu yaşlarımızdaki bizler için dünya çapında moda anlayışını harekete geçiriyor. Yenilikçi kıyafetler, ana akımdan uzak, farklı kültürlerin ve zaman dilimlerinin karışımından oluşan eksantrik tasarımlarıyla tanımlanır. Her hipster’ın aksesuarları ve giysi parçalarını birleştirmek için kendine özgü bir yolu vardır, bu nedenle biz burada StyleInterest’te kendi yaratıcı hipster kıyafetlerinize ilham vermenize yardımcı olabilecek 50’den fazla muhteşem görünümden oluşan bir koleksiyon hazırladık.

Yenilikçi Kıyafetler

Yenilikçi Kıyafetler

1. Bohemian Hippi ile Buluşuyor

dsgvBohem tarzının akıcı, gevşek malzemeleri ve saç aksesuarları, hippilerin malzeme tasarımları ve saç stilleriyle birleşiyor. Bu yenilikçi kıyafetler kesinlikle.

2. Lüks Rock’la Buluşuyor

yenilikçi kıyafetler 13Bu lüks taytlar, ayakkabılar ve makyaj, yırtık şortlar, baskılı tişörtler ve örgü şapkalarla şaşırtıcı derecede iyi gider. Bunun gibi hipster kıyafetleri yükselişte.

3. Punk Hazırlıkla Buluşuyor

aaaUyumlu ayakkabılar ve üstler oldukça tiki ancak rock alt kültüründe popüler olan ekose desenle birleştiğinde bazı yenilikçi kıyafetler için harika bir tarifiniz var.

4. Parisli Sokak Şıklığıyla Buluşuyor

fvfParis, eksantrik moda anlayışıyla bilinir ve bu kız kesinlikle eksantriktir. Ama ona bakan herkese sokaklarda neyin iyi olduğunu bildiğini söyleyen bir yanı var..

5. Waif Shabby ile Tanışıyor

fdvrWaif topluluğunun rahat, bol gömlekleri, hızlı seçilen şortların eski püskü görünümü ve birbirine uymayan aksesuarlarla çatışıyor…

6. Shabby Punk ile Tanışıyor

edeŞimdi eski püskü yönü alabilir ve ona biraz kenar atabiliriz. işte!

7. Dantel Denimle Buluşuyor

dfvfDenim ve dantel son derece ayrı iki malzeme türüdür. Onları bu muhteşem şortlarla birleştirmek, kutunun dışında düşünmekti..

8. Chelsea Chic, Swank ile Buluşuyor

vrtChelsea’nin şık alt kültürünün muhteşem topukluları ve taytları, üst sınıfın gösterişli etek, atkı ve çantasıyla buluşuyor. Bravo.

9. Ülke High Street ile Buluşuyor

trg3tÇiçek desenleri ve kot etek, genellikle şehir halkıyla ilişkilendirilen üst ve aksesuarlarla oldukça iyi birleşir.

10. Bohemian Ülkeyle Buluşuyor

sssGüzel ve sofistike, sanki ikisi çarpışmak için yaratılmış gibi.

11. Patenci Hippi ile Tanışıyor

rdgaefHippi patenciler harikadır. Ama o topuklularla gerçekten paten kayacağını sanmıyorum. Ve şortlar, aman tanrım, çok kısalar.

12. Trendy 90’larla Buluşuyor

juy“Çan Tarafından Kaydedildi”ni hatırlıyor musunuz? Oyunculardan biri gibi görünüyor. Yine de o modern hissine sahip…

13. Babydoll Pistle Buluşuyor

hipster kıyafetleri 1Muhteşem. Tüm görünüm hem oyuncak bebek masumiyetini hem de podyumda mükemmelliği haykırıyor.

14. Üst Sınıf Rahatlıkla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 2Aksesuarlar ne kadar üst düzey olduğunuzu gösterir. Elbise ve gömlek ne kadar rahat olmak istediğinizi ifade eder.

15. Grunge Waif’le Buluşuyor

hipster kıyafetleri 3Bu bakış, “Hakkımda ne düşündüğün umurumda değil, rahatım, mutluyum ve bu kıyafeti güzel gösterdiğimi biliyorum” diye bağırıyor.

16. Kırsal Seksi Buluşuyor

hipster kıyafetleri 4Çiçek desenli ve dantelli olması neredeyse masum. Ancak göbeği ve üst kısmı göstermek onu gösteriş yapacak kadar seksi kılıyor.

17. Yıldızlar Çizgilerle Buluşuyor

hipster kıyafetleri 5Yıldızlar bana puantiyeleri hatırlatıyor – ve normalde ikisini bir kıyafetle karıştırmak modaya uygun bir sahte pas. Ama bunlar birlikte şaşırtıcı derecede iyi gidiyor… Vatansever (ABD’de yaşıyorsanız…)!

18. Astroloji Modayla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 6Bu, gömleğindeki burçlar olurdu. Ve tasarımcı aksesuarları. Mükemmel.

19. Grunge Yüksek Moda ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 7Giydiği her şey ya lüks ya da yerel bir konser büfesinden alınmış görünüyor. Durum ne olursa olsun, bunun gibi yenilikçi kıyafetleri seviyoruz.

20. Hippi Grunge ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 8Bir nevi el ele gidiyorlar…

21. Rock Grunge ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 9Saplamalar genellikle rockçının alt kültüründe görülür. Saçak ve renk kombinasyonu tamamen grunge. Bunlar da el ele gider.

22. Bohem Sokak Buluşuyor

yenilikçi kıyafetler 10Bohemleri andıran karmaşık tasarımlara sahip, güzel dökümlü giysiler, bir şehir sakininin uylukları, gölgeleri ve şapkasıyla birleşiyor.

23. Posh Ülkeyle Buluşuyor

yenilikçi kıyafetlerBu elbisenin üst kısmı eski çiftçi kızlarını andırıyor… ama renkler ve çiftlik için fazlasıyla gösterişli bir kemerle yeni keşfedilen bir tarzda tasarlandı.

24. Motorcu Kız Öğrenciyle Buluşuyor

yenilikçi kıyafetler 12Uyluk veya diz boyu çorap içeren yenilikçi kıyafetler, özellikle de bu tarz botlarla harikadır.

25. Sanatsal Ruffian ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 14Sanatçıların eksantrik bir tarza sahip olduğu bilinmektedir. İlginç zevklerini biraz sert çekirdekli kabadayı ile karıştırdığınızda ne olur? Bam. Bazı muhteşem hipster kıyafetleri!

25. Ülke, Patenciyle Buluşuyor

hipster kıyafetleri 15Üzerinde taşralı bir kızın gecesini andıran desenli küçük elbise, biraz Converse ve örgü bir kazakla eşleştirildi… Birbirinden farklı iki stilin iç içe geçtiği hoş bir karışımınız var.

26. Punk Hippi ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 16Hippilerin özellikle kıyafetlerinde, araçlarında ve mücevherlerinde barış işaretleri taşıdığı bilinmektedir. Bu kız, karışıma biraz ekose ekleyerek hipster kıyafetlerini punk-barış görünümünde yaptı.

27. Yüksek Moda Steet ile Buluşuyor

yenilikçi kıyafetler 17Saçlar, sade takılar, güzel gömlek, hepsi yüksek moda ya da podyuma layık görünüyor. Ancak bu pantolonlar… tam tersi. Sokak modasını podyumla birleştiriyor ve üzerinde iyi çalışıyor.

28. Waif Patenciyle Buluşuyor

hipster kıyafetleri 18Patenciler, geniş, bol üstleri ince bir çerçeve üzerine alıp seksi görünmelerini sağlayan bu model de dahil olmak üzere çeşitli farklı görünümlere sahiptir..

29. Gündelik Tasarımcı Buluşuyor

yenilikçi kıyafetler 19Özel bir yere gitmeyi beklemediğiniz sürece, tasarımcı kıyafetleri bile günün her saatinde giymek için rahat olan giyim ürünlerinde bulunabilir. Bu sadece bir hipster kıyafeti değil, klasik bir tembel gün makyajı.

30. Seksi Grunge ile Buluşuyor

yenilikçi kıyafetler 20Biraz pürüzlü kot pantolon alın ve kısa bir gömlek giyip karnınızın dışarı çıkmasına izin vererek seksi görünmelerini sağlayın. Göbek piercinginiz veya gösteriş yapacak muhteşem dövmeleriniz varsa bu kıyafet harika.

31. Kırsal Kovboy Kızla Buluşuyor

yenilikçi kıyafetler 21Burada, küçük bir kır stiliyle birleştirilmiş belirgin bir “komşu kızı” görünümüne sahibiz – çizmeler, süveter… Tulumlar bile country olarak kabul edilebilir, ancak bunların hepsini bir araya getirmek tam bir country tarzı değildir. botlarda modern takılar ve farklı bir tasarım ile eklenen unsur.

32. Motorcu Rocker’la Buluşuyor

hipster kıyafetleri 22İşte sert bir kombinasyon, eğer varsa – hepimiz sert bir kişiliğe ve onu vurgulamak için çılgın bir tarza sahip kızları gördük. Bu, ya bir konsere ya da bir Sturgis Motosiklet Rallisi’ne gidecek gibi görünüyor..

33. Liseli Kız Sokakla Buluştu

hipster kıyafetleri 23En yüksek puanı alan öğrenci olmanın tüm zarafetiyle sokaklardan birinin moda zekası bir araya geldi. Bu ayakkabılar bir harika.

34. Kütüphaneci Rock ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 24Tabii, rockçı bir kıza benziyor ama bunda bu kadar kütüphaneci olan ne var? O çanta. Ciddi anlamda. Bana Indiana Jones’un bir Üniversitede yanında götürebileceği bir şeyi hatırlatıyor..

35. Botlar Atkılarla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 25Makul bir kombinasyon gibi görünebilirler, ancak bu günlerde eşarplar giderek daha eksantrik hale geliyor. Pek çok farklı tarza sahipler, etraflarına bütün bir kıyafeti giydirebilirsin… Aynı şey botlar için de geçerli.

36. Ülke Hippi ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 26Kovboy çizmeleri, neredeyse hippiye benzeyen bir dantel elbiseyle oldukça iyi gider. Pekala, lüks bir hippi gibi… İyi dikilmiş ve kolyeler gerçekten kıyafeti bir araya getirerek beyazın arasına biraz renk katıyor.

37. Sokak Modayla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 27Sokak modası yeterince trend değilmiş gibi, bu kız popüler kırmızı ekoseyi oldukça kin ve sokak benzeri bir kıyafete ekledi. Ayakkabılar oldukça moda, bu günlerde kesinlikle çeşitli türlerde yüksek üstler… ya da ana akımın dışında mı demeliyim, çünkü hipster kıyafetlerin hepsi bu.?

38. Punk Liseli Kızla Buluştu

hipster kıyafetleri 28Bir kıyafete sadece birkaç küçük öğe eklemek bile büyük fark yaratabilir. Çivili kafa bandı, ekose etek, hatta uyluklar bile bu kız öğrenci kıyafetine bir rock pilicinin ek kenarını veriyor.

39. Çingene Müzisyen Buluşuyor

hipster kıyafetleri 29Belki de resmin muhteşem açısı, belki de değil… Bu kız, sahip olduğu her şeyi taşıyormuş gibi görünüyor, tıpkı sizin eski kafalı çingenenizin eskiden yaptığı gibi. Kıyafeti bize bunun böyle olabileceğini söylüyor, o kadar çok öğe bir araya getirilmiş ki, gözlerinizi tek bir yerde tutmanız zor. Enstrümanını böyle giyen birini hiç görmemiştim.

40. Gündelik Üst Düzey ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 30Bu rahat, günlük giysiler, mükemmel dikişleri, çizgileri ve kesimiyle tasarımcı gibi görünüyor. Seksi, zengin ve rahat hissetmek isteyenler için hoş bir kombinasyon.

41. Parisli Gotlarla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 31Bu, Paris’te alışveriş çılgınlığına giden bir gotik gibi. Harika bir moda anlayışı olan biri. Bu pantolonlar ayakkabının içinde erimiş gibi görünüyor.

42. Kütüphaneci Hippi ile Buluşuyor

hipster kıyafetleri 32O ayakkabılarla ve o ceketle kütüphaneci olacak kadar zeki görünüyor, ama taytları ve süveteri de ona daha özgür bir ruh hissi veriyor. Burada güzel kıyafet kombinasyonu.

43. Kırsal Plajla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 33İç kısımlarda bir yerden sahile giden bir yolculuğa çıkmış gibi görünüyor. Ama bu ayakkabılar kesinlikle kutudan çıktı.

44. Rock Liseli Kızla Buluştu

hipster kıyafetleri 34Sırf çalışıyoruz ve geleceğimizi geliştiriyor olmamız, görünüşümüze biraz baharatlı kenar ekleyemeyeceğimiz anlamına gelmez. Onu görünüşte gizemli yapan kıyafetleri birleştirme konusunda harika bir iş çıkardı…

45. Rahat Seksin Buluştuğu

hipster kıyafetleri 35Hem seksi hem de rahat olmak her kızın hayalidir. Bunun gibi yenilikçi kıyafetler kesinlikle başarılı. Özellikle böyle saçlarla!

46. Sanatsal Grunge Buluşuyor

hipster kıyafetleri 36Buna benzeyen yenilikçi kıyafetler, şık ve tavırlı bir sanat öğrencisini andırıyor..

47. Ülke İşle Buluşuyor

hipster kıyafetleri 37Taşralı kızlar bile şehirde kariyer yapabilir ve bu muhteşem hipster kıyafeti gibi giyinebilir.

48. İşkolik Gündelik Buluşuyor

hipster kıyafetleri 38Kaçarken, konuşmaya, modayı düşünmeye zaman yok, ama yine de iyi görünmek zorunda… Bu, çıkarması kolay bir kıyafet – gerçekten bütün mesele bu..

49. Elitist Sanatla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 40Sanatta uzmanlaşan ve asla eşleşmeyen çizmelerle eksantrik tasarımlar giyen zengin kız. Seni görüyoruz muhteşem ve yenilikçi moda anlayışını selamlıyoruz.

50. Yüksek Moda Geleneklerle Buluşuyor

hipster kıyafetleri 41Bu bir podyum görünümü olabilir, kolay. Ama her şey onun üzerinde bir amaca hizmet ediyor – basit, ek bir çekicilik yok ve tamamen geleneksel.

51. Rahat Havacılıkla Buluşuyor

hipster kıyafetleri 42Onunla ilgili her şey sıcak ve rahat çığlıklar atıyor. Peki bu kadar “havacılık” nedir? Şu güneş gözlüklerine bak. Her şeyi değiştiren aksesuar.

52. Gündelik Mets Street

hipster kıyafetleri 44Bu giysiler şehirde sokaklarda rahatça giyilebilecek kadar rahattır. Bedene oturan pantolonlar, bol botlar, büyük, sıcak tutan bir eşarp ve üzerinize tam oturan kot ceket. Kim böyle rahat bir tarzdan hoşlanmaz ki? Bu, seksi hipster kıyafetleri hakkındaki makalemizi sonlandırıyor… Şimdilik.

Kendi benzersiz yenilikçi kıyafetlerinizi yaratmak için hangi stilleri birleştiriyorsunuz??