Yuvarlak Yüzler İçin En Şirin 7 Saç Modeli

Çoğunlukla yuvarlak yüzlü kadınlar, yuvarlaklığı öne çıkarmaktan çok kamufle etmeyi sever. Saç stillerinde günden güne değişiklik, sadece yüz hatlarını kapatmanıza yardımcı olmakla kalmayıp, aynı zamanda sizi gurur verici ve şık bir görünüm de etkileyen çeşitli saç stilleri giymenize olanak tanır. Aşağıda en güzel saç modellerini bulabilirsiniz. & Yuvarlak yüzlü kadınlar için yüzünüzü daha dar, daha ince ve daha sevimli gösterebilecek saç uzatma ipuçları.

7. Yuvarlak Yüz İçin Sarışın Bob

Yuvarlak Yüz için Sarışın Bob saç stili ile ilgili görsel sonucu

Sarışın bob saç modeli, omuz hizasındaki saç modellerinden biridir. Bu saç stilindeki kıvrımlar, yanaklarınızın güzelliğini ön plana çıkarıyor. Bu stili oluşturmak istiyorsanız yapmanız gereken sadece birkaç adım var. Saçınızı düzleştirmek için orta boy domuz kılı yuvarlak bir fırça kullanın. Saçınızı kuruttuktan sonra yarım parmak maşa yardımıyla saç diplerinde bukleler oluşturun. Saçın bir yanına veya ortasına bir püskül yapın ve stiliniz hazır..

6. Kesinlikle A-Line Saç Modeli

Kesinlikle A-Line saç modeli ile ilgili görsel sonucu

Yuvarlak yüzünüzü dar ve simetrik gösterebilecek yuvarlak yüzlü kadınlar için dikkat çekici çene boyu saç modellerinden biri. Saçları düzleştirmek ve düzleştirmek için yuvarlak bir fırça kullanılmalıdır. Saçları biraz yüzünüze doğru kıvırmak için düz maşayı kullanın. Ayrıca ihtiyacınıza göre saç uçlarına bukleler yapabilirsiniz. Saçı yerinde tutmak için bir jel veya son işlem spreyi kullanın..

5. Yuvarlak Yüz İçin Saçaklı Saç Modeli

Fringed Hairstyle For Round Face saç stili ile ilgili görsel sonucu

Tavrınıza güzellik ve zarafet katan yuvarlak yüzlü kadın için yine çok mükemmel bir saç modeli. Uzun dalgalar, püsküllü ve düz saç parçaları birlikte çerçevelenirse yüzünüzü daha ince ve dar gösterecektir. Ağır saçak akışını dışarıda bırakın ve saçınızı düzleştirmek için bir fön makinesi kullanın. Saçınız hala yeterince düzleşmiyorsa, düzleştirici kullanın ve saçın küçük kısımlarını düzeltin..

4. Yuvarlak Yüz İçin Zarif ve Uzun Saç Modeli

Yuvarlak Yüz saç stili için Zarif ve Uzatan Saç Modeli ile ilgili görsel sonucu

Uzun ve abartılı kaküller, yüzünüzü daha ince ve daha uzun göstermenin en iyi yoludur. Ayrıca saçı derinden bir tarafa ayırabilirsiniz. Yüz ve boyundaki saçların tepeden aşağıya doğru akışı yüzünüzün tombulluğunu başarıyla gizler. Bir saç maşası kullanarak saçın her bölümünü kıvırın. Saçınızın büyük kısmının karşısındaki saç çizginizin etrafında küçük bir saç parçası bırakın. Şimdi her şeyi düzeltmek için hafif tutuşlu bir bitirme spreyi kullanın.

3. Ayrılık Yolları Saç Modeli

Saç Modelleri ile ilgili görsel sonucu

Yuvarlak yüzlü kadınlar için çok kolay taranan hoş ve romantik bir saç modeli. Saçınızı bir saç kremi ile yıkayın ve bir havlu kullanarak kurulayın. Yuvarlak yüzünüzü dengeleyen açıyı yapmak için derin bir yan kısım oluşturmaya başlayın. Fön makinesinin ısısından korumak için saçın yapraklarını püskürtün. Kuru saçı pürüzsüz hale getirmek için büyük bir kürek fırçası kullanın. 1 inç fıçı maşasıyla kıvırmadan önce her bölüme püskürtün. Bu saç stilini orta tutuşlu spreyle tamamlayın.

2. Yuvarlak Yüz İçin Süpürülmüş Saç Modeli

İlgili resim

Yüzünüzün yuvarlak görünümünü yönetmenize yardımcı olan bu kolay saç modellerinden biridir. Saçınızı düzleştirmek ve içlerinde hacim oluşturmak için ihtiyacınız olan her şey. Stil, genellikle solda, süpürülmüş bir yan parça gerektirir. Saçların aşağıya doğru akışı yüzünüzde uzun bir görünüm yaratır..

1. Uzun Tatlı

Uzun Tatlı Saç Modeli ile ilgili görsel sonucu

Bu, yuvarlak yüzler için mükemmel olan uzun katmanlı bir kesimdir. Nemli saç boyunca çeyrek boyutlu şekillendirici krem ​​kullanın. Saçları düz bir şekilde kurutmak için bir kürek fırçası kullanın. Bu saç stilini, saçı düz bir demirle düzleştirerek ve ısı koruma spreyi uygulayarak bitirin..

Saç modelleri, ilk izlenimlerinizin en önemli bölümünü oluşturur. Kişiliğinizi, zevkinizi ve hatta imza tarzınızı tanımlarlar. Yukarıda verilen yuvarlak yüzlü kadınlar için saç modelleri, farklılığınızı sağlayacak ve yüz hatlarınızdaki zayıflıkları yönetecektir..