Interiér trendového malého bytu s exotickými detailmi

Interiérový dizajn malých bytov zostane hlavnou témou v roku 2018. Je nepravdepodobné, že by sa to v najbližších rokoch skutočne zmenilo. Dôvod: Stále viac ľudí (najmä vo veľkých mestách) dáva prednosť takýmto obytným priestorom. Robia to nielen z ekonomických dôvodov, ale často aj preto, že uprednostňujú život v minimalistickom štýle. Logicky je minimalizmus tiež hlavným trendom v bytovom dizajne. Je však interpretovaný veľmi odlišne a nevylučuje niektoré do očí bijúce a neobvyklé riešenia! Na príklade nasledujúceho očarujúceho bytu jasne vidíme, čo to znamená.

V tomto interiérovom dizajne dominujú nápady na exotické dekorácie

dekorácia interiéru v stene spálne

Minimalizmus v interiéri

Minimalizmus určite nie je prvá vec, ktorá vám napadne, keď uvidíte obrázky z tohto bytu. Netvrdíme, že tento štýl je nápadný vo všetkých smeroch. Minimalizmus možno tiež interpretovať ako snahu vybaviť všetko čo najfunkčnejšie a s niekoľkými predmetmi.

Čo sa týka dekorácie, potom možno postupovať gýčovo a maximalisticky. Žijete teda pohodlne, nerozptyľujete sa zbytočnosťami od nadbytočných predmetov a stále máte dostatok priestoru na vyjadrenie vlastnej individuality. Presne touto cestou sa išlo pri navrhovaní nasledujúceho bytu. Aspoň u nás to tak vyzerá.

Modrá v kombinácii so sivou a čiernou

interiérový modrý kuchynský nábytok

Kreativita

Poďme sa pomocou fotografií pozrieť na interiérový dizajn v tomto malom byte. Je to jednoznačne moderné a funkčné, ale na prvý pohľad neexistujú žiadne špeciálne koncepčné nápady. Ak sa pozriete bližšie, všimnete si nasledujúce: V kontexte dekoratívneho nábytku vstupuje do hry vaša vlastná kreativita a osobné preferencie. Toto je zjavne podriadené dvom hlavným témam. Na jednej strane existujú motívy exotickej zeleniny a na druhej strane – pútavá modrá farba. Prechádzajú celou výzdobou bytu.

Exotické rastlinné motívy nájdete všade vo výzdobe, napríklad v spálni 

interiérové ​​dekoračné rastliny do rohu

Odráža najnovšie trendy

Interiér tohto malého bytu odzrkadľuje niektoré z hlavných trendov domáceho bývania. Okázalé rastlinné vzory so svojou nápadnosťou a exotickou charizmou sú v súčasnosti niečím moderným. V súčasnej dobe sme radi, že sme sa touto cestou vydali silné akcenty v rámci takýchto interiérových návrhov. Sem -tam naďalej vidíme olivovo zelenú – tiež farebný trend pre rok 2018. Ďalej je veľmi prítomná tmavomodrá, ktorá sa považuje za obzvlášť modernú. Kombinácia zelenej a modrej je prekvapivá, ale zároveň úspešná. Takéto odvážne nápady na párovanie tvarov a farieb sú tento rok obľúbené.

Na prvý pohľad si v interiérovom dizajne nevšimnete zvláštny koncept …

zariadenie interiéru kuchynský ostrovček plech

Zelená oáza v meste

Čo by sme z tohto bytu mohli vyvodiť o jeho obyvateľoch? Určite milujú moderný život a sú extrovertmi: doma hľadajú pohodlie a relaxáciu, ale nie sú príliš pripútaní k predmetom a pravdepodobne radi trávia veľa času mimo domova. Očividne majú radi prírodu, a preto má vo výzdobe také špeciálne miesto. Podstatné je, že chcete zo svojho domova urobiť malú oázu. Veríme, že to podporuje vertikálna výsadba, ktorú vidíme na balkóne a na jednej stene. Pozrime sa podrobnejšie na tieto a ďalšie detaily v byte pomocou skvelých obrázkov! Možno môžete pre svoje vlastné nápady použiť jednoduché, ale účinné zásady tohto návrhu interiéru?

… ale na úrovni nápadov na dekoráciu sa príroda prejavuje

dekorácia interiéru exotická stena spálňa

Vidíme, že prakticky všetky detaily z interiérového dizajnu sú podriadené rovnakým dekoračným myšlienkam

dekorácia interiéru s exotickým prízvukom

Dekorácia stola tiež zodpovedá témam tohto interiéru

vnútorné dekorácie ovocie

Skutočné zelené rastliny nájdete vo vnútri aj vonku, pretože …

interiérová modrá kuchyňa

… aj na najmenšom balkóne je priestor pre vertikálnu záhradu

dekorácia interiéru na výsadbu balkónov

Zariadenie kúpeľne je neutrálne, ale existuje priestor pre nápady na zelenú výzdobu

vnútorné vybavenie umývadlo a vaňa

Osvetlenie bolo v celom interiéri veľmi dobre premyslené 

interiér moderná kúpeľňa