45 nuožmios pintos Mohawk šukuosenos

Kaip visi žinome, mados ir stiliaus tendencijos visada grįžta pasibaigus tinkamam laikui. Mohawks nesiskiria. Jie buvo didžiulis hitas aštuntajame ir aštuntajame dešimtmečiuose, ypač su pankroko judėjimu, ir per pastaruosius kelerius metus jie vėl pasirodė. Bet ką jūs darote, kai norite savyje nuraminti pankų deivę, neskusdami galvos ar nesuvyniodami plaukų į dyglius? Pažvelkite į mūsų pintų mohawk šukuosenų sąrašą ir įkvėpkite.

1. Kaip padaryti Mohawk pynę

Pinti mohawks yra įvairių formų ir dydžių. Tačiau šukuosenos pagrindas yra tas, kad jums reikia pakartoti tradicinį mohawk, sukuriant vieną, didingą, paaukštintą pynę, kuri eina horizontaliai nuo kaktos iki kaklo. Likusi dalis priklauso nuo jūsų.

brunetė pintas mohaukas

Šaltinis

2. Pynės Mohawke

Galite ištraukti plaukų sruogas iš šonų ir supinti jas taip pat į atskiras pintines, jei norite, kad išvaizda būtų aštresnė. Tai mes paprastai vadintume kariu pynė mohawk, ir tai yra vienas iš nuostabiausių aplink.

karė moteris pynė mohauką

Šaltinis

3. Raudonpintas Mohawk

Šis atspalvis vadinamas „Rock’n’Roll Red“ ir yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Pintam mohaukui tai suteikia papildomo pranašumo, jei nuspręstumėte, kad pradžioje nepakanka turėti pankroko šukuoseną.

Rokenrolas Raudonas pintas mohaukas

Šaltinis

4. Šiuolaikinis Šignonas

Taip pat galite naudoti pintą mohawk, kad atnaujintumėte klasikinį šignoną į modernų. Taip yra tuo atveju, jei jums reikia eiti į vestuves kaip nuotakos tarnaitei, jei pati esate nuotaka arba ketinate išleistuvėms.

šiuolaikinis chignon pintas mohawk

Šaltinis

5. Orchidėjų pintas Mohawk

Pinti mohavai tampa dar patrauklesni, kai jūsų plaukai neturi tradicinės spalvos. Tai violetinė orchidėja, ir jūs galite pamatyti, kaip ji prideda daug daugiau gylio ir apimties pačiam mohawkui per visus spalvų sūkurius.

orchidėjų pintas mohaukas

Šaltinis

6. Netvarkingas pintas Mohaukas

Jei esate didžiulis netvarkingos pynės gerbėjas, jums bus malonu sužinoti, kad galite juos paversti ir mohavais. Tiesą sakant, jie atrodo įspūdingai, kaip tam tikros rūšies karingoji moteris, neatvykusi iš pareigų arba ką tik grįžusi iš mūšio.

netvarkingas pintas mohaukas

Šaltinis

7. Mohawko pynimo stiliai

Galite pasirinkti norimą mohawk stilių. Galite pakelti visus plaukus į viršų, padaryti pusę aukštyn žemyn arba nusileisti mohaukui, tada leiskite jiems tęsti nugarą žuvies uodega, olandiška pynė, prancūziška pynė arba įprasta trijų sruogų pynė.

šviesiaplaukė pinta mohauk

Šaltinis

8. Bijo į pintą mohauką

Jei jau turite baimių, tada esate pusiaukelėje iki nuostabaus pinto mohauko. Galite pasukti juos ant galvos viršaus, supinti juos kartu arba naudoti smeigtukus, kad sukurtumėte mohawk iliuziją.

bijo pinto mohauko

Šaltinis

9. Nėrimo pintas Mohawk

Šis kryžminis pynimo modelis iš tikrųjų yra meno kūrinys, kiek tai susiję su šukuosenomis. Pagrindinė „mohawk“ dalis yra negabaritinė žuvies uodegos pynė. Tačiau pagrindinė atrakcija – nertos pynės, puošiančios šonus.

nerti pintas mohaukas

Šaltinis

10. Pintas Mohawk Updo

Šis mohawkas yra dalis netvarkingos pynės dalies burbulo pynės. Tokį įvaizdį galite pasiekti įkišdami „Bobby“ smeigtukus per visą šukuoseną į pagrindines vietas ir tada patraukdami pirštais, o ne šukomis ar šepetėliu.

paprastas pintas mohaukas

Šaltinis

11. Pilkai pintas Mohaukas

Tai fantastiška šukuosena žiemai, jei mes ją kada nors matėme. Šis pilkos spalvos atspalvis turi nedidelį metalinį blizgesį, ir mums tiesiog patinka, kaip prancūziška pynė yra šiek tiek pakelta gale. Tai leidžia akiai pamatyti, kad po juo yra dar vienas tamsesnis pilkos spalvos atspalvis.

pilkai pintas mohaukas

Šaltinis

12. Selena Gomez

Yra įžymybių, kurios taip pat mėgsta pintą mohauką ir yra jį apkabinę ant raudonojo kilimo. Viena iš jų – „Instagram“ mylimoji Selena Gomez. Čia ji sūpuoja išskirtinį juodojo šokolado rudojo vanago sakinį su auksine suknele ir auksiniais auskarais.

selena gomez pynė mohawk

Šaltinis

13. „Peekaboo“ akcentai

Kitas būdas, kuriuo galite įkvėpti gyvybės ir spalvų savo jau nuostabiam pintam mohaukui, yra sportas kai kuriais peekaboo akcentais. Jei jus domina, mes parašėme visą kūrinį apie tokio tipo svarbiausius dalykus, kuriuos galite patikrinti čia.

peekaboo paryškina pintą mohauką

Šaltinis

14. Priedai plaukams

Kaip šaunu būtų dėvėti šią šukuoseną savo vestuvių dieną? Asmenukės ir „Instagram“ nuotraukos būtų tiesiog apšviestos. Tai sudėtingas pintas mohawk iš kavos ir kreminės rudos spalvos su sidabriniu kaktos galvos apdangalu ir auskarais.

plaukų aksesuaras pintas mohaukas

Šaltinis

15. Dėžutės pynės Mohawk

Naudodami šią šukuoseną galite pamatyti tik dėžutės pintinių pradžią, besimaitinančią į didžiojo dydžio trijų siūlų pynę, tarnaujančią kaip dirbtinė. Rezultatas įspūdingas. Įvairių rūšių pynių derinys yra kūrybingas ir tikrai įkvepiantis.

dėžutės pynės pintas mohaukas

Šaltinis

16. Janelle Monae

Kita diva, mėgstanti puikų pintą mohauką puikuotis ant raudonojo kilimo, yra dainininkė ir aktorė Janelle Monae. Čia ji „Met Gala“ atrodo nuostabiai ir imperatoriškai apsirengusi chalatu ir apsiaustu, jos parašas nespalvotas ir, žinoma, mohawk.

janelle monae pintas mohaukas

Šaltinis

17. Bohemijos pintas Mohaukas

Bohemiškas pintas mohaukas turi būti įnoringas ir netvarkingas. Tai turi atspindėti jūsų kūrybinę ir moteriškąją pusę, todėl nebijokite leisti savo asmenybei spindėti. Tai puiki šukuosena linksmoms vestuvėms ar vasaros vakarėliui.

vestuvių pintas mohaukas

Šaltinis

18. Iris Braided Mohawk

Ši spalva vadinama rainelės violetine ir pastaraisiais sezonais ji buvo labai paklausi. Jei norite pajusti tikrąjį mohavo jausmą, visada galite nusiskusti galvos šonus, o likusį pinti. Kuo autentiškesnis, tuo geriau!

vilkdalgis pintas mohaukas

Šaltinis

19. Mažoji mergaitė pynė Mohauką

Ar namuose turite mažą karingą princesę, kurią tikrai įkvėpė Belle, Moana, Mulan ir Pocahontas? Tada galbūt ji norėtų kaip šukuoseną gauti pintą mohauką. Auksiniai plaukų aksesuarai daro tai fantastiškai žavingu reginiu.

maža mergaitė pynė mohą

Šaltinis

20. Pintas Mohawk su natūraliais plaukais

Šis spalvų derinys iš tikrųjų yra madingiausias šiuo metu. Todėl tikru fashionista stiliumi turėtumėte nubėgti pas savo stilistą ir jį gauti. Tai mišinys tarp imbiero vario ir sodraus bordo, dviejų karščiausių metų spalvų.

vario raudonmedžio pintas mohaukas

Šaltinis

21. Vaivorykštinis pintas Mohaukas

Netradicinės spalvos vis dar yra didžiulis hitas, todėl neatsisakykite jų. Tai vaivorykštiniai plaukai, sudaryti iš visų jūsų mėgstamų spalvų pastelinių atspalvių, meistriškai sumaišyti ir sudėti vienas šalia kito, kad gautumėte šį nuostabų „Technicolor“ rezultatą.

vaivorykštės pintas mohaukas

Šaltinis

22. Povas Pintas Mohaukas

Jei esate spalvų gerbėjas, bet nenorite, kad gautumėte vaivorykštės plaukus, yra elegantiškesnis sprendimas. Tai vadinama povo plaukais. Pradėkite nuo natūralios bazės, tokios kaip ruda, brunetė ar šviesiaplaukė, ir naudokite tik tokius atspalvius, kokių rastumėte povo uodegoje, pavyzdžiui, žalsvai mėlyna, mėlyna ir šiek tiek violetinė.

povas pintas mohaukas

Šaltinis

23. Vyšnių raudonpinta Mohawk

Tai netradicinės nuotakos svajonės išsipildymas. Tai ryški ir galinga vyšnių raudona spalva, supinta į dirbtinį sakalą. Šukuosenoje taip pat yra per didelis šinjonas, nusagstytas baltais ir auksiniais kristalais, kurie dar labiau išryškina spalvą.

Vyšninė raudona pinta Mohawk

Šaltinis

24. Ombre Braided Mohawk

Tai gali būti subtilu, elegantiška ir tinkama biurui, bet vis tiek ombre. Tai šviesios vynuogės, tirpstančios į akmenuotus pilkus ombre plaukus, kurie meistriškai paversti mohaku. Nešiokite, kad pabrėžtumėte abi plaukų spalvas.

ombre vynuogių pilka pinta mohawk

Šaltinis

25. Mohawk su pynėmis šone

Viskas apie šią šukuoseną sako karys. Viršuje esantis mohawkas susideda iš trijų atskirų pintinių sluoksnių, tvirtinamų vienas su kitu smeigtukais. Šonai buvo paversti paprasta, bet ilga ir galinga trijų siūlų pynė, kuri kalba daug.

ilgi plaukai pinti mohawk

Šaltinis

26. Pintos Mohawk skustos pusės

Ar jis tampa dar baisesnis už šį? Tai pintas mohaukas, sudarytas iš baltų blondinių baimių nusiskuto šonais. Manome, kad galbūt ką tik radote kitą muzikos festivalio išvaizdą. Mes taip pat esame įsimylėję makiažą, kuris yra bordo atspalvių asortimentas.

plikas išnyks pintas mohaukas

Šaltinis

27. V kaklas

Tai ypatinga pintų mohavų rūšis. Ji turi nusiskuto šonus, nusileidžiančius iki pakaušio, švarios V formos. Ši dalis pinta prancūziško stiliaus. Mohawkas matomas viršuje. Be to, vienoje pusėje galite pamatyti nedidelį krištolo papuošimą.

v kaklo pintas mohawk

Šaltinis

28. Undercut Braided Mohawk

Šie mohawks yra šiek tiek arčiau originalaus matymo, nes jie iš tikrųjų turi nusiskuto puses, kaip ir tikrasis mohawk. Tačiau tai yra pasirinkimo ir galimybės klausimas. Kai kurios moterys dirba aplinkoje, kurioje skustis galvų tiesiog neįmanoma.

perpjautas pintas mohaukas

Šaltinis

29. Kelly Osbourne

Kaip matote, ši televizijos žvaigždė pasirinko tikroviškesnį pintą mohauką, kurio viršuje yra pjūvis ir pynė. Ji taip pat yra ištikima savo mėgstamai spalvai, ty rausvoms levandoms. Tai išryškina jos mėlynas akis ir atitinka jos koralų lūpų dažus.

Kelly Osbourne pynė mohawk

Šaltinis

30. Ponytail Braided Mohawk

Jei esate pakankamai įgudęs, galite net padaryti šią šukuoseną namuose. Raskite keletą pamokų internete, kuriose mokomi visi veiksmai. Štai patarimas. Užbaikite paprastą arklio uodegą, kad sutaupytumėte papildomų pastangų ir šiek tiek laiko.

ruda ir šviesiaplaukė pinta mohauva

Šaltinis

31. Jumbo Braid Mohawk

Tai gali būti tik meniškiausias ir elegantiškiausias pintas mohawk sąraše. Tiesą sakant, tai yra vanagas, kurį galite dėvėti biure, susitikimui ir nuostabiausiam bei puošniausiam vakarienės vakarėliui. Tiesiog nepamirškite dėvėti tinkamos kokteilinės suknelės.

meniškas pintas mohaukas

Šaltinis

32. Mohawk Cornrow Braids

Tai fauxhawk, visiškai pagamintas iš kukurūzų pintinių. Norėdami gauti dar įspūdingesnį rezultatą, galite gauti įvairių dydžių kukurūzų. Be to, pabandykite juos prisegti į mohawk kaip burbulo pynę ar Bantu mazgus. Tai tikrai daro skirtumą.

Juodai pintas mohaukas

Šaltinis

33. Pintas Mohawkas su vingiais

Pasisveikinkite su šiuo įspūdingu ir masyviu pynėtu mohauku, suprojektuotu iš Senegalo posūkių. Tai puikus būdas nešioti savo vingius ir apsaugoti juos nuo nusidėvėjimo ir gedimo, ypač esant šaltam orui ir vėjui.

masyvus pintas mohawko senegalo posūkis

Šaltinis

34. Nuotakos pintas Mohaukas

Ką pasakytumėte pinti mohai, papuoštą gėlių vainiku, pagamintu iš natūralių gėlių, jūsų didžiąją dieną? Rezultatas įspūdingas. Štai kodėl, pasak vestuvių industrijos, ši stiliaus tendencija auga.

Nuotakos pintas Mohaukas

Šaltinis

35. Cora Braided Mohawk

Mes tęsiame savo netradicinių spalvų sąrašą su koralais. Tai yra rožinės ir oranžinės spalvos mišinys, turintis tik keletą nedidelių mandarino ir perlų užuominų. Jei norite ją nukopijuoti, siūlome šį stilių palikti savo stilistui, nes tai nėra lengva spalva namuose.

koralų nupintas mohaukas

Šaltinis

36. Vario pintas Mohawk

Saulėtų blondinių ir rožinio aukso suknelių diena stiliaus požiūriu baigiasi. Dar yra keli nostalgikai, kurie laikosi, bet akivaizdu, kad tikri karaliai dabar yra varis ir žalvaris. Priimkite naujas spalvas!

variu pintas mohaukas

Šaltinis

37. Gofruotas pintas Mohaukas

Kaip tai nukelia mus tiesiai į 90 -ųjų ir 2000 -ųjų pradžią. Ar pamenate, kai visi norėjome šitaip susitraukti plaukus? Anksčiau, jei jūsų plaukai nebuvo zigzaginiai, jūs tiesiog nebuvote pakankamai kietas. Jums bus malonu išgirsti, kad ši tendencija taip pat šiek tiek grįžta.

gofruotas, pintas Mohaukas

Šaltinis

38. „Bubble Braid Mohawk“

Kalbant apie mažos mergaitės pintus mohaukus, galite lengvai pažvelgti į patį pynimą. Mažieji paprastai neturi tiek kantrybės, kiek jūs, kalbant apie įmantrias šukuosenas. Geras kompromisas yra burbulinė pynė su keliomis mažomis pynėmis šone.

mielas pintas Mohaukas

Šaltinis

39. Vienaragis pintas Mohaukas

Tai vadinama vienaragio fauxhawk tiek dėl spalvos, tiek dėl šukuosenos. Spalva yra šviesių pastelinių atspalvių mišinys, o mohawk primena vienaragio uodegą. Pridėkite saują plaukų blizgučių ir išvaizda bus baigta!

vienaragis pintas mohaukas

Šaltinis

40. Mohawk Fishtail Braid

Negalime nuspręsti, ką labiau mylime. Ši žuvies uodegos pynė, kuri yra nuostabi savo paprastumu, arba ši kreminė spalva, kurią sustiprina įvairių tipų paryškinimai ir prasto apšvietimo modeliai. Mums taip pat patinka tūkstantmečio rožiniai auskarai.

kreminės pintos mohavos

Šaltinis

41. Paprastas pintas Mohawk

Tai tikrai nėra daug paprasčiau nei tai, kai einate į šiuolaikinį mohawk. Jūs nuskutate galvos šonus ir palikite vieną plaukų sruogą ant viršaus iki galo. Pinti į paprastą trijų siūlų pynę ir baigta!

paprastas pintas mohaukas

Šaltinis

42. Pinti Mohawk ir Locs

Štai labai įdomus požiūris į pintą mohauką. Pradžiai jis pagamintas iš loksų. Priekyje taip pat yra du „Victory“ ritinėliai, kurie buvo madingi moterų madai dar 50 -aisiais. Taip pat galite pastebėti cinamono akcentus, kuriuos mes tiesiog mėgstame.

locs pintas mohaukas

Šaltinis

43. „Bonbon Highlights“

Kartais mažiau iš tikrųjų yra daugiau ir šie nuostabūs rožiniai peekaboo akcentai yra čia, kad tai įrodytų. Paprastas kreminės spalvos brūkšnys irisio rudos spalvos jūroje gali išryškinti abu atspalvius ir dar labiau juos išskirti.

bonbon rožinis pintas mohaukas

Šaltinis

44. Deivė Locs Braided Mohawk

Jūs jau matėte, kaip atrodo mohawk iš locs, dabar atėjo laikas susitikti su ta, kurią sudaro deivės Locs. Norėdami dar kūrybiškiau atrodyti, galite pridėti auksinių plaukų puošmenų ir plaukų dizaino.

Deivė Locs pynė mohauką

Šaltinis

45. Pinta Mohawk bandelė

Taip pat galite pasirinkti užbaigti „mohawk“ bandelę žemai galvos gale, jei nenorite ar jums patinka tradicinė ilga pynė. Tai labiau tinka išgalvotiems ar elegantiškiems renginiams, kai bandelės ar šinjonai yra tikėtinas stiliaus pasirinkimas.

elegantiškas pintas mohaukas

Šaltinis

Išvada

Nešioti pintą mohą akivaizdžiai netinka tradiciškai nusiteikusiems merginoms ir moterims. Reikia stipraus charakterio ir įnoringos asmenybės, kad ištrauktume vieną iš mūsų kūrinyje pateiktų idėjų. Tai stilius, kuris jus pastebės iš minios ir užtikrins, kad visur gausite daug komplimentų. Kaip jaučiatės supintą mohauką?