10+ ilgų šukuosenų ir kirpimų moterims

Ilgi plaukai beveik visada buvo populiarus moterų ilgis, nes jie gali būti glostantys nepriklausomai nuo plaukų spalvos, tekstūros ar veido formos. Nesvarbu, ar norite visiškai pakeisti savo išvaizdą, ar tiesiog ją atnaujinti, čia tikrai rasite sau ir jūsų gyvenimo būdui tinkamą šukuoseną.

 

„Jlo“ lediniai akcentaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Jlo lediniai akcentai

Išryškinkite geriausią savo plaukų ilgį, pridėdami dėmesį patraukiančių akcentų, tokių kaip „JLo“. Pradėkite nuo subtilios spalvos savo šaknyse ir švelninkite galus, kad atkreiptumėte daugiau dėmesio į savo veidą.

Lauros Harrier ilgos pynėsDFree / Shutterstock.com

Lauros Harrier ilgos pynės

Kai turite ilgus plaukus, yra tiek daug galimybių pakeisti savo stilių. Laura Harrier pasirinko apsauginių pintinių stilių, kad jos spynos galėtų pailsėti, kol ji atrodo apsvaigusi.

Olivijos Palermo nusiteikusios bangos„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Olivijos Palermo nusiteikusios bangos

Olivia Palermo išvaizda yra apie centrinę dalį ir blizgesį. Norėdami pasiekti panašią išvaizdą, sukurkite įvairių tipų bangas, kad parodytumėte kuo daugiau to blizgesio.

„Madelaine Petsch“ natūralios garbanosKathy Hutchins / Shutterstock.com

„Madelaine Petsch“ natūralios garbanos

Jums nereikia parašų raudonų plaukų, tokių kaip Madelaine Petsch, kad suprastumėte šias natūralias garbanas. Kol jūsų plaukai dar vos drėgni, sudėkite juos į paprastą pynę, leiskite išdžiūti, o tada atlikite garbanojimo geležį.

Auksinio medaus balayagejanifest / Shutterstock.com

Auksinio medaus balayage

„Balayage“ yra viena populiariausių dažymo tendencijų moterims su ilgais plaukais; kadangi šie akcentai prasideda ne nuo šaknų, plaukai gali laisvai augti, nereikalaujant pataisymų. Norėdami pradėti, pasirinkite šiltą medaus spalvą.

Jayleno Barrono laukinės garbanosEugene+Powers / Shutterstock.com

Jayleno Barrono „Laukinės garbanos“

Ilgas šukuosenas galite apkabinti ir savo natūraliomis garbanomis! Nors galbūt norėsite naudoti savo mėgstamą produktą, kad padėtumėte jiems likti vietoje, nebijokite paleisti garbanos.

Klasikinė šoninė pynė„Dari+Ya“ / „Shutterstock.com“

Klasikinė šoninė pynė

Tomis dienomis, kai atrodo, kad jūsų plaukai tik trukdo, rinkitės klasikinę pynę, kad ją sutramdytumėte. Šis paprastas stilius yra nesenstantis ir sukuriamas tik kelias minutes, todėl puikiai tinka bet kokiai įtemptai dienai.

Jourdano Dunno princesė „Half-Up“„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Jourdano Dunno princesė „Half-Up“

Ilga šukuosena suteikia daug vietos išbandyti naujus dalykus. Kitam vakarui ar puošniam renginiui pasiimkite puslapį iš Jourdano Dunno knygos ir eikite į šį romantišką, moterišką pusiaukelę.

Didelės Megan Fox bangosGa+Fullner / Shutterstock.com

„Megan Fox“ didelės apimties bangos

Šokios, didelės apimties bangos yra žavesio įkūnijimas. Norėdami pasiekti „Megan Fox“ išvaizdą, naudokite garbanojimo geležį su mažiausiai dviejų colių pločio statine; šiai išvaizdai, kuo didesnė garbanė, tuo geriau.

Shailene Woodley šviesiai rudos spalvos balayage s_bukley / Shutterstock.com

Shailene Woodley šviesiai rudos spalvos balayage

Balayage yra ne tik blondinėms; jis pagrįstas jūsų natūralia plaukų spalva, todėl galite ją sukrėsti, net jei turite tamsesnius plaukus, kaip Shailene Woodley. Apsvarstykite galimybę paprašyti savo stilisto naudoti kelis skirtingus atspalvius, kad sukurtumėte papildomą dimensiją.

Tania Raymonde undinėlės plaukaiTinseltown / Shutterstock.com

Tania Raymonde undinėlės plaukai

Tania Raymonde ilgos, kaskadinės spynos yra panašios į undinės. Panašiai atrodykite netvarkingoms garbanoms sutepkite tekstūrą suteikiančiu purškikliu.

Demi Lovato paplūdimio garbanos DFree / Shutterstock.com

Demi Lovato paplūdimio garbanos

Paplūdimio garbanos yra puikus stilius moterims su ilgais plaukais. Jei norite atrodyti itin nervingai, pridėkite šiek tiek produkto, kad jį atgaivintumėte ir atrodytų, jog ką tik grįžote iš paplūdimio, kaip Demi Lovato.

Hannah Simone U formos kirpčiukaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Hannah Simone U formos kirpčiukai

Pilnas, bukas pakraštys neįtikėtinai gerai papildo ilgus plaukus, ypač kai kirpčiukai yra U formos ir veido rėmai, kaip Hannah Simone. Ištiesinkite likusius plaukus, kad dar labiau parodytumėte jų ilgį.

Visi šviesiaplaukiai akcentaiAlones / Shutterstock.com

Visi šviesiaplaukiai akcentai

Tankiai supakuoti akcentai, tokie kaip šis, yra puikus būdas pakeisti situaciją ir sužinoti, kaip atrodote su visiškai kitomis plaukų spalvomis. Dabar ne visada turite eiti tiek, kad pasirinktumėte šiek tiek plonesnius dryžius, kad išsaugotumėte natūralų toną kaip pagrindą.

„Alexa Vegas“ šviesūs tonai svarbiausiose vietoseoranhall / Shutterstock.com

„Alexa Vegas“ šviesūs tonai svarbiausiose vietose

Alexa Vega natūraliai yra brunetė, tačiau čia ji atrodo stulbinančiai su smėlio spalvos pagrindu ir auksinės blondinės akcentais.

Izabelės Goulart „Deep Brown Balayage“ akcentaiAndrea Raffin / Shutterstock.com

Izabelės Goulart „Deep Brown Balayage“ akcentai

Man visada patiko saulės pabučiuotas vaizdas, kai kurios merginos susiraukia ant plaukų, o balayage imituoja tai, kaip spalva natūraliai keičiasi dėl saulės poveikio. Žinoma, galite pasirinkti blondinę, tačiau jei esate natūralios brunetės karamelės atspalviai nuostabiai atrodo ant ilgų plaukų.

Storos Jameela Jamil užuolaidų kirpčiukai ir minkštos bangos DFree / Shutterstock.com

Jameelos Jamil storos užuolaidos kirpčiukai ir minkštos bangos

Jameela Jamil daugeliui iš mūsų tapo „tikslais“, ypač todėl, kad jos plaukų spalva buvo pastovi, jos natūralios šilkinės juodos ilgos bangos suteikia man gyvybės. O kaip su tuo įžūliu viduryje pakraščiu? Tai labai mielas būdas pridėti šiek tiek retro atspalvio prie ilgos šukuosenos.

Abbey Lee žalia spalvaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Abbey Lee žalia spalva

Ilgi plaukai gali būti gana puiki drobė eksperimentuoti. Abbey Lee žalios spalvos po priedanga yra puikus to pavyzdys.

Atkreipkite dėmesį, kad čia jos plaukai jau yra gana šviesūs, taigi, jei norite tai išbandyti ir turėti tamsesnius plaukus, apsvarstykite galimybę to nedaryti iš karto, nes jums gali tekti gerokai pašviesinti plaukus, o tai reiškia, kad taip, pakenkti.

„Logan Browning“ plonos baimės su svarbiausiais įvykiaisKathy Hutchins / Shutterstock.com

„Logan Browning“ plonos baimės su svarbiausiais įvykiais

Mes žinome Loganą Browning iš „Netflix“ laidos „Mieli balti žmonės“, ir ji mums tarnauja nuo tada, kai buvo parodyta kaip studentė Vinčesterio universitete, kuri bando pažadinti žmones socialinėms problemoms. Mums patinka tai, kaip ji turi ilgus ir paryškintus dredus, surištus viršuje, todėl atrodo žaismingai ir įvairiai.

Gigi Hadid blondiniai sluoksniaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Gigi Hadid blondiniai sluoksniai

Yra tiek daug dainų, įkvėptų ilgaplaukių mergaičių, daugelis mini ilgas smėlio blondines bangas ir mes galime visiškai suprasti, kodėl. Auksiniuose blondinės tonuose yra kažkas, kas gali įkvėpti dieviškas natas. Gigi Hadid tai žino ir atrodo stulbinančiai su daugiasluoksniu kirpimu.

„Make Believe Mohawk“ su pynėmiskobryn+mikita / Shutterstock.com

„Make Believe Mohawk“ su pynėmis

Vienas iš ilgų plaukų privalumų yra tas, kad jūs beveik galite eksperimentuoti su daugybe šukuosenų, ypač pintinių! Čia mes turime įvairių dydžių pynių, nuo plonų iki storų, ir jas papildo šis netikras mohawk. Ir aš sakau, kad tikėkite, nes tokią formą jie čia kuria.

Tai gali būti ne jūsų kasdienis darbas, bet tikrai verta pabandyti! Atrodo super nepakartojamai.

Dakotos Johnsono uždangos uždangosscarletsails / Shutterstock.com

Dakotos Johnsono uždangos uždangos

Dakotos Jhonson vaidmuo filme „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ įtraukė ją į visų mados radarus. Aš, pavyzdžiui, visiškai myliu jos atsitiktinį ir, atrodytų, lengvą stilių, ir tai tikrai apima jos plaukų stilių. Ji atrodo tobulai šalia esančiai merginai, ją užbaigia savo užuolaidų kirpčiukais ir subtiliais ryškiais ilgais plaukais.

Ritos Oros platinos blondinės spynosTinseltown / Shutterstock.com

Ritos Oros platinos blondinės spynos

Ritos Oros platininės blondinės banguotos spynos mums parodo, kad jei tai padarysite, turite eiti iki galo. Ilgis, atspalvis jai atrodo nuostabiai. Pagalvokite, kad turėsite praleisti daug laiko sėdėdami ant savo stilisto kėdės, kad pasiektumėte šį blondinės lygį.

Teresės Palmer vidurinės dalies arklio uodegaTinseltown / Shutterstock.com

Teresės Palmer vidurinės dalies arklio uodega

Teresė Palmer žino, kad gerai padarytas arklio uodega gali turėti akinantį ir įmantrų efektą, kurį verta derinti su spalvingiausiomis suknelėmis, taip pat su kasdieniais drabužiais ir atrodytumėte puikiai kartu.

Iš tikrųjų čia yra apgaulinga jos vidurinė dalis ir tai, kaip plaukai buvo tvarkingai sušukuoti, kad niekas nebūtų ne vietoje.

Pusė bandelėsdolgachov / Shutterstock.com

Pusė bandelės

Priešingame spektro gale mes turime netvarkingą, bet mielą pusę. Man patinka geras pasirodymas „padaryk šiek tiek tekstūros, kaip parodyta; suformuokite keletą garbanų ar bangų ir turėsite klasikiškai švelnią šukuoseną.

Ciaros ilgos garbanosJamie+Lamor / Shutterstock.com

Ciaros ilgos garbanos

Dėl ilgų Ciaros plaukų ji atrodo lyg išėjusi iš „Disney“ princesės filmo!