20 madingų kirpčiukų tipų jaunoms moterims

Kirpčiukai gali būti poliarizuojantis stilius. Jie reikalauja kasdienio stiliaus, tačiau gali lengvai perkelti visą jūsų išvaizdą į kitą lygį. Ir nors jie buvo populiarūs dešimtmečius, šiandien madingi kirpčiukai yra puikus būdas atnaujinti ir atnaujinti bet kokią šukuoseną.

Emma Stone's Blonde ShagTinseltown / Shutterstock.com

Emmos Stone šoniniai kirpčiukai

Gali būti, kad nėra šukuosenos, kuri turi daugiau klasės nei paprasti, daugiasluoksniai, į šoną nušluostyti kirpčiukai. Jei norite žavingos, moteriškos išvaizdos, įtraukite kirpčiukus į kaskadinę garbaną, kaip Emma Stone.

Halle Berry „Brunette Messy Shag“Kathy Hutchins / Shutterstock.com

halle Berry’s Thin Choppy Bangs

Jei norite šiek tiek daugiau krašto, rinkitės plonus, neramius kirpčiukus, tokius kaip Halle Berry. Geriausia, kad norint išgauti šią išvaizdą, nereikia daug laiko skirti stiliui. Kuo netvarkingiau, tuo geriau!

Stacy Martino truputį atsiskyręs trapus kraštastaniavolobueva / Shutterstock.com

Stacy Martino truputį atsiskyręs trapus kraštas

Yra žinoma, kad visi pakraščiai apima visą jūsų kaktą, tačiau jie to neprivalo. Paimkite puslapį iš Stacy Martin knygos ir padalinkite kirpčiukus į vidurį, kad gautumėte saldų ir gaivų klasikinį „daryk“.

Penelopės Cruz kampinis briauna„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Penelopės Cruz kampinis kraštas

Su visų tipų kirpčiukais smagu žaisti. Pasinerkite šiek tiek įmantriai ir eikite į Penelope Cruz kampinį pakraštį. Čia nėra taisyklių, kurių reikia laikytis; išeikite iš savo komforto zonos ir eksperimentuokite.

Debby Ryan „Auburn“ spynos ir „Long Fringe_“ s_bukley / Shutterstock.com

Debby Ryan „Auburn“ spynos ir 70 -ųjų kirpčiukai

Debby Ryan kirpčiukai įrodo, kad aštuntajame dešimtmetyje vyksta sugrįžimas. Jos paryškintos, kaštoninės spalvos spynos padeda išlaikyti dalykus šiuolaikiškus ir suteikia linksmą retro išvaizdą.

Yara Shahidi garbanotieji pakraščiai ir bandelėTinseltown / Shutterstock.com

Yara Shahidi garbanotieji pakraščiai ir bandelė

Jūs visada galite sukti kirpčiukus, nepriklausomai nuo jūsų plaukų struktūros. Parodykite savo natūralias garbanas, suformuodami jas į patrauklius, žavingus kirpčiukus. Suporuokite juos su aukščiausiu mazgu, pavyzdžiui, Yara Shahidi, kad padėtumėte juos parodyti.

Ilgi stori kirpčiukai Bai LingKathy Hutchins / Shutterstock.com

Ilgi buku kirpčiukai Bai Ling

Vienintelis dalykas, įdomesnis už bukus kirpčiukus? Buki kirpčiukai, kurie yra šiek tiek per ilgi. Ilgi Bai Ling kirpčiukai yra koketiški, linksmi ir paslaptingi – puikiai tinka pasimatymui ar artėjančiam vakarėliui.

Miley Cyrus šoniniai kirpčiukai ir ilgi plaukai s_bukley / Shutterstock.com

Miley Cyrus šoniniai kirpčiukai ir ilgi plaukai

Subtilūs kirpčiukai gali būti tokie pat linksmi kaip ir drąsūs. Pavyzdžiui, Miley Cyrus puikiai įtraukė savo ilgus šoninius kirpčiukus į kitus ilgus sluoksnius. Tai vis dar flirtuojantis tobulumas.

Hannah Simone U formos kirpčiukaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Hannah Simone U formos kirpčiukai

Visiškas, bukas kirpčiukai taip pat gali būti sklandžiai sluoksniuojami į likusį jūsų darbą. Nedidelė U forma Hannah Simone kirpčiukuose padeda įrėminti jos veidą ir padeda jos šukuosenoms atrodyti blizgios ir lygios.

Milla Jovovich Bobas„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Milla Jovovich banguotas šoninis kraštas

Banguoti kirpčiukai yra senojo Holivudo žavesio sinonimas. Viena garbanė Milla Jovovich šoniniame pakraštyje yra paprastas būdas sužadinti šį stilių ir suteikti jai paprastą bobą retro posūkį.

Emos Watson trumpi kirpčiukaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Emos Watson trumpi kirpčiukai

Niekas nesako „kietas“, kaip trumpi kirpčiukai. Tai netikėtas, įdomus ir paprastas būdas atnaujinti klasikinę kirpčiukų išvaizdą. Suporuokite jį su kai kuriomis netvarkingomis ūselėmis, tokiomis kaip Emma Watson, kad atrodytumėte puikiai.

Gigi Hadid blondiniai sluoksniaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Gigi Hadido ilgi užuolaidų kirpčiukai

Vidurinė dalis tapo vis populiaresniu stiliumi, ir atrodo, kad niekas to nemėgsta labiau nei Gigi Hadid. Užuolaidų kirpčiukus lengva supti ir prižiūrėti, atsižvelgiant į šią besiformuojančią tendenciją.

Jessica Biel klasikinis storas kraštasjstone / Shutterstock.com

Jessicos Biel klasikinis šoninis kirpimas

Visas pakraštys yra universalesnis, nei galite įsivaizduoti. Paimkite, pavyzdžiui, Jessica Biel: nors jie yra stumiami į šoną, jie nėra šoniniai kirpčiukai. Pasinaudokite geriausiu iš abiejų pasaulių ir darykite tą patį vieną dieną!

Paz Vega Pixiemakarenkodenis / Shutterstock.com

„Paz Vega“ „Pixie“ su kirpčiukais

„Pixie“ kirpimai ir kirpčiukai dera kartu kaip žemės riešutų sviestas ir želė. Apsikabinkite suklupusius, netvarkingus kirpčiukus, tokius kaip „Paz Vega“, kad atrodytumėte lygiai taip pat saldžiai ir piktai.

Olivijos Wilde šoniniai kirpčiukai„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Olivijos Wilde šoniniai kirpčiukai

Šoniniai šukuosenos yra viena iš tų šukuosenų, kurios visada atrodo madingos. Norėdami neatsilikti, pridėkite dėmesį patraukiančių kirpčiukų ir aplink savo veidą, pavyzdžiui, Olivia Wilde, kad padėtumėte dar labiau įrėminti veidą.

Trumpi kirpčiukai ir BobasDe+Repente / Shutterstock.com

Trumpi kirpčiukai ir Bobas

Jei norite būti šauni mergina, neapsiribokite vien boba; kirpkite kirpčiukus ypač trumpai. Ši išvaizda yra ne tik linksma ir linksma, bet ir parodys jūsų beribį pasitikėjimą.

Nuo šviesiai rudos iki medaus ombreYuliyaFM / Shutterstock.com

Netvarkingi trapūs kirpčiukai su ombre

Kirpčiukai puikiai dera su ombre ant ilgų spynų. Balansuokite neramius kirpčiukus su palaidomis, netvarkingomis ombre bangomis, kad šukuosena primintų Kalifornijos pakrantę.

Dakotos Johnsono uždangos uždangosscarletsails / Shutterstock.com

Dakotos Johnsono uždangos sprogimas

Užuolaidų kirpčiukai yra puikus būdas kirpti kirpčiukus, kasdien neskiriant daug laiko stiliui. Suskirstykite kirpčiukus viduryje ir palikite vos keletą mažų gabalėlių šalia centro, pavyzdžiui, Dakota Johnson.

Emily Ratajkowski vidutinio plunksnos kirpčiukaiAndrea Raffin / Shutterstock.com

Emily Ratajkowski vidutinio plunksnos kirpčiukai

Jei būsime sąžiningi, Em Rata gali beveik bet kokią šukuoseną ir atrodyti neįtikėtinai, ji tiesiog tokia universali! Bet turiu pasakyti, kad aš šiek tiek dalinuosi šiais plunksnuotais kirpčiukais, nes atrodo, kad ji ką tik buvo nusiųsta į senovės graikų filmą ir nėra tos dalies, kuri man nepatinka.

Rihannos kirpčiukaiTinseltown / Shutterstock.com

Rihannos kirpčiukai

Riri, Karibų jūros deivė, čia tikrai tarnauja mums rimtai kibirkščiai! Man patinka, kad ji dėvi natūralius plaukus, taip pat kai ji šiek tiek pataiso čia ir ten, ir šį kartą ji tai padarė, kad padovanotų mums šią neįtikėtiną banguotą bobą ir kirpčiukus per vidurį.

Santa Monikos kirpčiukaiKrista Kennell / Shutterstock.com

Santa Monikos kirpčiukai

Kartu su tradiciniais kirpčiukais mes gavome šį nuostabų ilgų ir gana gauruotų kirpčiukų pavyzdį, kuris derėtų su banguotais ir nerūpestingais vidutinio ilgio plaukais. 

Jennifer Garner kirpčiukai„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Jennifer Garner kirpčiukai

70 -ųjų metų Jennifer Garner kirpčiukai yra svajonė visiems, kurie galvoja: „Man reikia šiek tiek, kad pagyvintų ilgus plaukus“. nes tai neabejotinai prideda je ne sais quoi prie ilgų spynų!

Taylor Swift tiesūs kirpčiukaiAmber Heard šonas nušlavė garbanotą Bobą

Taylor Swift tiesūs kirpčiukai

Tiesūs, neryškūs Taylor Swift kirpčiukai kurį laiką buvo įjungta ir išjungta jos įvaizdžio dalis. Ji žino, kaip juos dirbti ir formuoti. Jei ketinate jų įsigyti, paklauskite savo stilistės, ar geriau būtų šiek tiek lengvesni, ar jie, ar išlaikyti svorį, kaip ir Taylor.

Gaia Bermani Amaralo banguota kojelė ir gauruoti kirpčiukaichinellatophoto / Shutterstock.com

Gajos Bermani Amaralo gauruotas kirpčiukai

Gajos gauruoti kirpčiukai puikiai papildo jos bruožus ir itin šaltą lobą, kurią ji čia dėvi. Pasišiaušę kirpčiukai gali atrodyti taip gerai su šiek tiek netvarkingu stiliumi; jei turite banguotus plaukus, gauruoti kirpčiukai gali būti būtent tai, ko ieškojote!

Tiesūs kirpčiukai ir lobis henningstad / Shutterstock.com

Tiesūs kirpčiukai ir lobis

Puslapis, paimtas iš Annos Wintour knygos, ši šukuosena atitinka pasikartojimo dizaino principą, o šiuo atveju tai geriau atspindi kirpčiukų ir ilgojo bobo ar lobų veidrodinės linijos.