30 privalomų šukuosenų moterims, vyresnėms nei 40 metų

Senstant keičiasi jūsų plaukų stilius, tačiau dabar, kai jums jau virš 40 metų, gali atrodyti, kad turite tenkintis tuo, kas tinka vyresnei moteriai. Tačiau vien todėl, kad esate šiek tiek vyresnis, nereiškia, kad jūsų plaukai turi būti nuobodūs; nesivaržykite ir toliau išbandyti naujus ir įdomius stilius.

Jennifer Aniston parašyti šviesūs sluoksniai_„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Jennifer Aniston parašyti šviesūs sluoksniai

Nedaug moterų įkvėpė grožį taip, kaip Jennifer Aniston. Dar kartą ištraukite jos knygos puslapį ir rinkitės ilgus, subtilius sluoksnius su šviesiais atspalviais.

Charlize Theron asimetriškas Bobasmakarenkodenis / Shutterstock.com

Charlize Theron banguotas asimetriškas Bobas

Jei norite trumpesnės išvaizdos, vadovaukitės Charlize Theron pavyzdžiu. Jos asimetriška bob vis dar pakankamai ilga, kad stilizuotų, kaip jums patinka.

JLo dažytas ilgas BobasTinseltown / Shutterstock.com

JLo dažytas ilgas Bobas

Pastaraisiais metais ilga bob – dažnai vadinama „lob“ – buvo viena populiariausių moterų šukuosenų. Atnaujinkite ją, dažydami savo skiltį kaip „JLo“, šiltais blondinės ir aukso atspalviais.

Lana Parrilla Banguotas Bobas DFree / Shutterstock.com

Lana Parrilla Banguotas Bobas

Bobas yra klasikinis ir įmantrus ilgis bet kuriai vyresnei moteriai. Tačiau jūs galite išlaikyti jį jaunatvišką, pridėdami trumpų garbanų ir bangų.

Keri Russell Banguotas Bobas s_bukley / Shutterstock.com

Keri Russell Banguotas Bobas

„Padaryti daug apimties“ yra paprastas būdas kovoti su bet kokiais veido senėjimo požymiais. Paprašykite bobo su sluoksniais; susisukus, tai padės plaukams suteikti daugiau atšokimo ir apimties.

Denise Richards ilgos sluoksnių spynosJoe Seer / Shutterstock.com

Denise Richards ilgos sluoksnių spynos

Pabandykite supti ilgas, šokinėjančias garbanas, kaip Denise Richards. Tai jaunatviška išvaizda, tačiau plaukų padalijimas į centrą gali šiek tiek subręsti jūsų „darbui“.

Halle Berry „Brunette Messy Shag“Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Halle Berry „Brunette Messy Shag“

„Shag“ yra puiki šukuosena mažai priežiūros reikalaujančiai moteriai. Tai puikiai atrodo, nesvarbu, ar jis yra poliruotas, ar netvarkingas. Jei norite papildomos nuojautos, apsvarstykite galimybę gauti universalių kirpčiukų, tokių kaip Halle Berry.

Angelinos Jolie atsipalaidavęs banguotas pusė„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Angelinos Jolie atsipalaidavęs banguotas pusė

Nebijokite, kad jūsų plaukai pasidarys šiek tiek chaotiški! Netvarkingų bangų ir garbanų mišinys gali suteikti plaukams gylį ir tekstūrą, tuo pačiu atrodant rafinuotai.

Jennifer Garner šoninės dalies minkštosios bangosEugenijus Powersas / Shutterstock.com

Jennifer Garner šoninė dalis minkštos bangos

Šoninės dalys yra universalios. Kartu su kai kuriomis švelniomis bangomis, tokiomis kaip Jennifer Garner, tai stilius, kuris gali puikiai tikti bet kokio amžiaus moterims.

Kampinis Viktorijos Bekhemo Bobas s_bukley / Shutterstock.com

Kampinis Viktorijos Bekhemo Bobas

Norėdami atrodyti lygiai taip pat elegantiškai ir nervingai, gaukite kampinę bobą, tokią kaip Victoria Beckham. Elegantiškas stilius yra neįtikėtinai sudėtingas, tačiau tik šiek tiek neįprastas.

Sofijos Vergaros tamsios garbanos„Everett“ kolekcija / Shutterstock.com

Sofijos Vergaros tamsios garbanos

Blondinės ne visada linksminasi. Sekite Sofijos Vergaros pavyzdžiu ir leiskite savo tamsiems plaukams išaugti ilgi, tada suformuokite juos griežtomis garbanomis.

Saros Rafferty minkštosios bangosscarletsails / Shutterstock.com

Saros Rafferty minkštosios bangos

Nesvarbu, ar esate raudonplaukė, ar ne, prieš garbanodami pasirūpinkite, kad plaukai būtų kuo glotnesni ir žvilgesni. Nors Sarah Rafferty dažnai renkasi gilią šoninę dalį, ši išvaizda gali puikiai atrodyti ir su centrine dalimi.

Charlize Theron sluoksniuotas pasėlisTinseltown / Shutterstock.com

Charlize Theron sluoksniuotas pasėlis

Jei norite, kad priežiūra nereikalautų daug priežiūros ir sutaupytų laiko, išbandykite trumpą, daugiasluoksnį derlių. Rytais, kai turite šiek tiek papildomo laiko, pabandykite juos garbanoti, kad gautumėte papildomo tūrio ir tekstūros.

Drew Barrymore'o banguoti raudoni sluoksniai DFree / Shutterstock.com

Drew Barrymore’o banguoti raudoni sluoksniai

Drew Barrymore bangų raktas? Sluoksniai ir tūris. Paprašykite savo stilisto pridėti daug sluoksnių, kurie sulenkdami padidins apimtį.

Heidi Klum priekiniai sluoksniai s_bukley / Shutterstock.com

Heidi Klum priekiniai sluoksniai

Mums dažnai sakoma, kad ilgi plaukai suteikia jaunatvišką išvaizdą. Tačiau sulaukus 40 metų vaikytis jaunimo nebūtinai yra mūsų prioritetas. Verčiau turėtume priimti savo amžių ir su juo susijusią patirtį. Vyresnėms nei 40 metų moterims ilgi plaukai gali būti seksualus ir puikus būdas išsiskirti, o ne tik atrodyti jaunai. Priekiniai Heidi Klum sluoksniai, įrėminantys veidą, palaiko jos veidą pakeltą ir gaivų.

Jessica Chastain braškių blondinė ilga BobėTinseltown / Shutterstock.com

Jessica Chastain braškių blondinė ilga Bobė

Tiems, kuriems ilgi plaukai atrodo šiek tiek varginantys, ilga bob gali būti puiki alternatyva, suteikianti panašų flirto efektą. Amerikiečių aktorė Jessica Chastain šį stulbinantį ilgį dėvi užtikrintai ir lengvai. Braškių blondinė spalva puikiai tinka jos veido spalvai ir prideda šukuosenos seksualumo.

Heike Makatsch banguotas Bobasmakarenkodenis / Shutterstock.com

Heike Makatsch banguotas Bobas

Vokiečių aktorė ir dainininkė Heike Makatsch išbandė kiekvieną kirpimą ir ilgį; tačiau ji tikrai išsiskiria savo banguotu bobu, nes tai sutelkia dėmesį į neįtikėtinus jos bruožus. Banguotą bobą lengva prižiūrėti ir jis atrodo geriau netvarkingas.

Kate Walsh parašytos raudonos spynosKathy Hutchins / Shutterstock.com

Kate Walsh firminės raudonos spynos

Raudoni plaukai bet kokiai išvaizdai gali suteikti gyvumo ir jaudulio. Išlaikykite kardinalų atspalvį tarp apsilankymų salone naudodami raudoną šampūną arba tą, kuris yra be sulfatų ir sukurtas dažytiems plaukams.

Louise Lombard Daint garbanos ir šoninė dalis„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Louise Lombard Daint garbanos ir šoninė dalis

Angliška aktorė Louise Lombard, sukrėtusi suaugusios Shirley Temple išvaizdos versiją, atrodo nuostabiai su šia miela ir įmantria šukuosena. Gili šoninė dalis prideda šiek tiek senojo Holivudo glam, kad atitiktų jos dinaminį stilių. Norėdami gauti šias dailias garbanas, apvyniokite plaukų dalis aplink ½ colio garbanojimo lazdelę. Stumkite lazdelės garbaną ir laikykite ją vietoje, kol garbanėlė atvės. Kai atvės, atleiskite garbaną ir stebėkite, kaip ji įsitvirtina. Šiek tiek paglostykite garbaną ir paspauskite ją vidutinio stiprumo plaukų laku.

Cate Blanchett blizgios bangosAndrea Raffin / Shutterstock.com

Kate Clan Blanchett blizgios bangos

Cate Blanchet atrodo žaibiškai nuostabiai pasipuošusi šia elegantiška išvaizda. Tai sakant, galite apsivilkti pižamą ir vis tiek atrodyti prašmatniai naudodami šią spalvingą šukuoseną. Ši šukuosena buvo sukurta brandžioms moterims. Nors tai gali būti šiek tiek senstanti tūkstantmečiams, tai kultūringoms moterims suteikia akimirksnio rafinuotumo.

Zoe Saldana tamsios minkštos bangos ir vidurinė dalisTinseltown / Shutterstock.com

Zoe Saldana tamsios minkštos bangos ir vidurinė dalis

Romantiškos, švelnios Zoe Saldana bangos gali būti sukurtos naudojant didelės statinės garbanojimo lazdelę ir šerno šerių šepetėlį. Išvaizda puikiai tinka tiems, kurių plaukai slenka, nes sukuria apimtį ir gylį kitaip lygiems, negyviems plaukams.

„Katie Holmes“ tvarkinga viršutinė bandelėscarletsails / Shutterstock.com

Katie Holmes „Tvarkinga viršutinė bandelė“

Ši nauja išvaizda yra rafinuota, bet linksma. Katie Holmes dailiai traukia plaukus į viršutinę bandelę. Nors bandelė trapi, ji nesijaudina dėl to, kad nusileidžia takai. Tiesą sakant, ji leidžia jiems laisvai skraidyti kartu su savo pilkomis sruogomis.

Nicole Scherzinger per šonus nušlifuotas ilgas garbanasKathy Hutchins / Shutterstock.com

Nicole Scherzinger per šonus nušlifuotas ilgas garbanas

Va-va-voom. Nicole Scherzinger atrodo neįtikėtinai, nes jos ilgos krentančios spynos perbrauktos į vieną pusę. Norėdami gauti tokio tipo blizgesį, naudokite aliejų ir venkite matinių plaukų lakučių.

Elizabeth Banks labai blondinė Bob DFree / Shutterstock.com

Elizabeth Banks labai blondinė Bob

Ryški platininė blondinė gali įrėminti ir pašviesinti veidą. Tai madinga išvaizda bet kuriai amžiaus grupei, tai įrodė 45 metų Elizabeth Banks. Kaip premiją, žili plaukai yra patogiai užmaskuoti tarp balintų sruogų.

Gražūs Tyra Banks ilgi sluoksniaiKathy Hutchins / Shutterstock.com

Gražūs Tyra Banks ilgi sluoksniai

2009 metais Tyra Banks po dešimtmečių perukų ir pynimų garsiai atskleidė savo natūralius plaukus. Tuomet ji atrodė išskirtinai, o dabar puikiai atrodo su šiais nuostabiais ilgais sluoksniais. Ji puikiai derina prašmatnumą ir netvarką, nes garbanos garbanotos, o galuose – glotnios.

Elle MacPherson Barbės garbanos„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Elle MacPherson Barbės garbanos

Elle MacPherson yra tobulybė šiose Barbės garbanose. Jos bronzinė išvaizda tinka jos tekantiems plaukams, tarsi ji būtų ką tik nulipusi nuo paplūdimio ir ant raudono kilimo.

Ginnifer Goodwin „Volumized Brush-Back“ DFree / Shutterstock.com

Ginnifer Goodwin „Volumized Brush-Back“

Tiems, kurie mano, kad nieko negalite padaryti trumpais plaukais, Ginnifer Goodwin yra čia, kad įrodytų, jog klystate. Tokiu būdu Ginnifer šukuoja plaukus ir prideda apimties. Norėdami gauti tokio tipo pūlingą, pradėkite atskirti plaukus tiesiai virš kaktos. Šukuosenos plaukus viršugalvyje (tiesiai už atskirtos zonos) ir uždenkite, šukuodami atskirtą dalį per šukuotą sritį. Gelis ir šukos galvos šonus atgal.

Rachelės McAdams atliktas šoninis iššūkisRon+Adar / Shutterstock.com

Rachelės McAdams atliktas šoninis iššūkis

Šoniniai kirpčiukai gali pasiūlyti jaunatvišką nekaltumą, kuris nėra nei sacharinas, nei mielas. Atvirkščiai, ji siūlo maloningą malonę bet kokiam amžiui. Rachel McAdams suporuoja šį mielą pasirodymą ryškiais skruostais ir lūpomis.

Rose McGowan trumpas pasėlis ir šoninis šlifuotas kraštas DFree / Shutterstock.com

Rose McGowan trumpas pasėlis ir šoninis šlifuotas kraštas

Trumpi plaukai vis dažniau pasitaiko tarp moterų, tačiau pasaulyje, kuriame vis dar karaliauja ilgi plaukai, Rose McGowan išsiskiria kaip pasitikinti viršininkė savo trumpu kirpimu. Šoninis kraštas suteikia trumpam stiliui gabaritų ir rokenrolo jautrumo.

Amal Clooney šonas nušlavė BobąTinseltown / Shutterstock.com

Amal Clooney šonas nušlavė Bobą

Amal Clooney yra neabejotinai stiliaus karalienė. Ji išsiskiria didybe, kuri atitinka jos bauginantį stilių su įspūdingu gyvenimo aprašymu ir asmeniniu gyvenimu. Amal Clooney išsiskiria šiuo laisvu šoniniu išvaizda. Romantiškos ūselės nukrenta žemiau jos smakro, o plaukai yra nutolę nuo veido, kad būtų parodytas jos spindintis veidas.

„Victoria Beckham“ madingas pasiekimas pstafford / Shutterstock.com

„Victoria Beckham“ madingas pasirodymas

Pagyvinkite savo gyvenimą prabangiu įvaizdžiu, tokiu, kokiu vilioja Viktorija Beckham šiuo stilingu įvaizdžiu. Tekstūruoti plaukai yra padalijami per vidurį ir pritvirtinami prie poliruoto šignono. Tobulumas pasiekiamas per netobulumus. Garbanos ir ritės iškrenta iš vietos, kad šis vaizdas atrodytų labiau atsitiktinis.

Penelopės Cruz vidurinė dalis ir sluoksniuotas pasėlischinellatophoto / Shutterstock.com

Penelopės Cruz vidurinė dalis ir sluoksniuotas pasėlis

Atrodo, kad bet kokia šukuosena tiktų tokiam grožiui kaip Penelope Cruz, tačiau ši vidurinė dalis su sluoksniuotu derliumi yra ypač miela. Koketiška, tačiau keistai griežta, ši išvaizda patenka į visus ženklus.

Umos Thurman aukštoji pusėBAKOUNINE / Shutterstock.com

Umos Thurman aukštoji pusė

Uma Thurman lengvai ir atkakliai traukia šį netikėtą „half-up“ stilių. Nors Uma paprastai laikoma gana atsitiktine, ji gali dėvėti šį lengvai įgaunamą išvaizdą oficialiame renginyje, surinkusi pusiau surištą arklio uodegą aukščiau nei įprasta.