Daugiau nei 40 paprastų ir madingų šukuosenų paaugliams

Jei mokyklos savaitę neturite daug laiko savo plaukams, gali kilti pagunda laikytis savo stiliaus ar net atsisakyti stiliaus. Tačiau jūs galite pasiekti daugybę populiarių 2018 metų šukuosenų vos kelias minutes prieš veidrodį. Šie stiliai gali papildyti jūsų repertuarą, o kai kurie gali būti derinami, kad atrodytų didesnis ir drąsesnis.

Šios paprastos, madingos šukuosenos tiks bet kuriai paauglei mergaitei tingų darbo dienos rytą:

„Beyonce Center Part“ šukuosenaBeyonce, DFree / Shutterstock.com

Centro dalis

Centrinė dalis yra lengvas, madingas stilius, kuris paryškins jūsų veidą. Tai taip pat neįtikėtinai universalus – centrines dalis galima dėvėti aukštyn arba žemyn ir jos yra glostančios visų formų ir plaukų tipams.

Bella Hadid Sleek, „High Ponytail“Bella Hadid, „Twocoms“ / „Shutterstock.com“

Aptakus, aukštas arklio uodega

Nors arklio uodegos dažniausiai sutinkamos sporto salėje, tokios žvaigždės kaip Bella Hadid ir Rihanna šį lengvą šukuoseną pakėlė iki didžiulės tendencijos. Šie patarimai ir produktai padeda atsikratyti garbanų ir mazgų; norite, kad plaukai būtų lygūs, žvilgantys ir nesusipainioję prieš formuojant.

Lea Michele Messy BraidBella Hadid, „Jaguar PS“ / „Shutterstock.com“

Netvarkinga pynė

Nors aptemptos pynės yra populiarus mažų mergaičių stilius, netvarkinga pynė yra labiau atsipalaidavusi, madinga ir subrendusi. Netvarkingos pintinės puikiai tinka tingiems rytams – antros dienos plaukai ir sausas šampūnas suteiks jūsų plaukams papildomo sukibimo ir padės išlaikyti jūsų pynę kartu.

Ashley Benson gilioji dalisAshley Benson, Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Giliosios pusės dalis

Gili šoninė dalis padės jūsų makiažui pasirodyti. Padalinkite plaukus į aukščiausią antakio lanko tašką, kad pasiektumėte tokią išvaizdą. Norėdami gauti papildomo wow-faktoriaus, patraukite plaukus už ausies, kad atkreiptumėte dėmesį į veidą.

Zendaya tūrinės garbanosZendaya, Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Apimties garbanos

Retro įkvėpti garbanoti plaukai su papildoma apimtimi yra populiarūs šį sezoną. Nesvarbu, ar turite patikimą garbanojimo lazdelę, ar jums reikia pagalbos dėl natūralių garbanų, nebijokite išsikelti!

Selena Gomez vidutinio ilgio šukuosena DFree / Shutterstock.com

Selena Gomez dažyta blondinė

Šviesiaplaukėms linksmiau, tad išimkite Selenos Gomez knygos puslapį ir nusidažykite plaukus pelenine blondine! Nedvejodami leiskite savo šaknims išaugti; laipsniškas perėjimas nuo tamsių prie šviesių plaukų padės blondinei spalvai atrodyti natūraliau.

Sunkusis MohawkasYuliyaFM / Shutterstock.com

Sunkusis Mohawkas

Jei atrodo, kad jūsų stilius atsitiktinai įkvėptas rokenrolo, ši išvaizda tikrai pateiks jus į dėmesio centrą! Atkreipkite dėmesį, kad norint suteikti sunkiam mohaukui dramatišką nuojautą, šonai buvo pinti. Baigdami pridėkite šiek tiek stipraus plaukų lako ir būsite pasiruošę sukti visą dieną.

Jenna Dewan aukšta uodegaKathy Hutchins / Shutterstock.com

Jenna Dewan aukšta uodega

Aukšta arklio uodega puikiai tinka tais rytais, kai per daug kartų paspaudžiate snaudimo mygtuką. Tai reikalauja minimalių pastangų ir galite pasirinkti labiau atsipalaidavusią išvaizdą, leisdami kelioms spynoms įrėminti veidą.

Blake Lively šlifuoti paplūdimio plaukai_„Everett“ kolekcija / Shutterstock.com

„Blake Lively“ šlifuoti paplūdimio plaukai

Blake Lively yra karalienė, siekianti pasiekti tinkamą pusiausvyrą tarp netvarkingo ir susidarančio plaukų. Naudokite 2 colių arba didesnį garbanojimo geležį, kad sukurtumėte bangas plaukų galuose, tačiau palikite plaukus ant galvos viršaus lygius ir tiesius.

Tiesus Bobas su Fringe_ lookstudio / Shutterstock.com

Tiesus Bobas su Fringe

Bet kokios rūšies kirpčiukams beveik visada prireiks stiliaus ryte. Paimkite lyginimo geležį ir perbraukite ją per visus plaukus, nuo šaknų iki galiukų. Tai greitai ir lengvai pasiekiama, net kai skubate ryte.

Miley Cyrus kūrinys „Išpūtimas“Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Miley Cyrus „Išpūsti Shagą“

Miley Cyrus šukė yra susijusi su vienu dalyku: apimtimi. Prieš išeidami dienai, išdžiovinkite savo patikimus plaukus ir sukurkite tobulai putlį. Būtinai naudokite šilumą apsaugantį purškiklį, kad formuojant plaukai išliktų glotnūs ir žvilgantys.

Shay Mitchell parašo paplūdimio bangos_Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Shay Mitchell parašo paplūdimio bangos

Shay Mitchell bangos yra atsipalaidavusios ir atsitiktinės. Naudokite lygintuvą, kad plaukai laisvai garbanotųsi nuo veido. Nereikia, kad garbanos būtų vienodos; šiai paplūdimio išvaizdai geriau netvarkinga.

Tvirta prancūziška pynė_ lookstudio / Shutterstock.com

Tvirta prancūziška pynė

Pintinės yra neįtikėtinai paprastas būdas sutramdyti savo spynas net ir blogiausiomis plaukų dienomis. Šepečiu, kad nebūtų mazgų, tada pynė prancūziškai nuo šaknų iki galų. Geriausia, jei naudojate nedidelį kiekį produkto arba pyniate plaukus, kol jie šiek tiek drėgni, kitą dieną galite sukrėsti natūralias bangas.

Sarah Hyland ilgas Bobas su šonine dalimi DFree / Shutterstock.com

Sarah Hyland ilgas Bobas su šonine dalimi

Šoninės dalys yra visuotinai glostančios, nepriklausomai nuo jūsų veido formos, ir neįtikėtinai gerai dera su ilgu bobu. Kol jūsų plaukai šlapi, naudokite šukas norimai daliai sukurti, tada stilizuokite, kaip norite.

Netvarkinga Zendaya bandelė_Tinseltown / Shutterstock.com

Netvarkinga Zendaya bandelė

Užimtais rytais joks stilius nepralenkia netvarkingos bandelės. Surinkite plaukus į bandelę, kuri sėdi ant galvos. Būtinai leiskite kai kurioms detalėms įrėminti veidą, kaip tai padarė Zendaya, kad išvaizda išliktų atsitiktinė.

Emma Stone's Blonde ShagTinseltown / Shutterstock.com

Emma Stone’s Blonde Shag

Ledinė blondinė, kaip ir Emma Stone spalva, perkelia šukuoseną į kitą lygį. Naudokite garbanojimo geležį, kad greitai pridėtumėte savo išvaizdai matmenis ir kūną.

Debby Ryan „Auburn“ spynos ir „Long Fringe_“ s_bukley / Shutterstock.com

Debby Ryan „Auburn Locks“ ir „Long Fringe“

Sekite Debby Ryan pavyzdį ir priimkite kontrastą tarp ištiesintų kirpčiukų ir ilgų, banguotų kasų. Norėdami sutaupyti laiko ryte, sulenkite plaukus prieš naktį ir miegodami palikite juos palaidoje uodegoje. Kai pabundi, belieka eiti!

Katy Perry blondinė Undercut ir Fringe_Tinseltown / Shutterstock.com

Katy Perry „Blonde Undercut and Fringe“

Trumpi kirpimai yra puikūs, nes jiems reikia minimalių pastangų ir stiliaus. Jei norite pasukti tradicinį pikselių kirpimą, prie savo trumpo stiliaus, pavyzdžiui, Katy Perry, pridėkite pakraštį arba apatinį kirpimą.

Ilgi Lily Collin brunetai„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Ilgi Lily Collin brunetai

Spalvos keitimas yra puikus būdas linksmintis su savo išvaizda. Jei norite kažko paprasto ir subtilaus, pabandykite prie savo spynų pridėti tam tikrų žibintų. Laisvos, šokinėjančios garbanos yra puikus būdas jas parodyti!

Tamsios šaknys ir šviesios šviesios šviesos lookstudio / Shutterstock.com

Tamsios šaknys ir šviesios šviesios šviesos

Jei norite tapti šviesiaplaukė, bet nenorite šviesinti visos galvos, prie tamsių plaukų pridėkite šviesių atspalvių. Galite arba išlaikyti juos, leisti jiems išaugti arba nuspręsti, jei tikrai patinka spalva.

„Rebecca Black“ šiltas „Balayage“Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Šiltasis Rebecca Black balayage

„Balayage“ šiais metais buvo vienas populiariausių ir madingiausių dažymo būdų. Jie yra puikus, mažai priežiūros reikalaujantis pasirinkimas, kuris puikiai tinka bet kokiam užsiėmusiam paaugliui, nes jiems reikia mažiau priežiūros nei tradiciniams akcentams.

Katherine Langford šoninės atsipalaidavusios garbanos_Eugene+Powers / Shutterstock.com

Katherine Langford atsipalaidavusios garbanos iš šono

Norėdami jaustis kaip kino žvaigždė, pasisemkite įkvėpimo iš Katherine Langford. Padalinkite plaukus į šoną ir sulenkite, kaip jums patinka. Nors galite pasirinkti mažą garbanojimo geležį, panašias garbanas taip pat galite pasiekti pynę plaukus per naktį.

Pintos pusės ir bandelė belchonock / Shutterstock.com

Pintos pusės ir bandelė

Pintinės ir bandelės yra kiekvienos tingios ar užimtos merginos svajonių šukuosena, tad kodėl gi ne sujungti jas į vieną? Pradėkite surinkti didžiąją dalį savo plaukų į netvarkingą bandelę, tačiau dalį jų palikite vienoje (arba abiejose) galvos pusėse. Tada paimkite likusius plaukus ir pinkite juos, kaip jums patinka, stengdamiesi juos prisegti už bandelės.

Chloe Moretz kampinis Bobas DFree / Shutterstock.com

Chloe Moretz „Kampinis Bobas“

Nebijokite jo nupjauti! Paauglystės metai yra kupini naujų nuotykių ir potyrių. Nuolatos kelyje jūsų šukuoseną gali būti sunku valdyti, tačiau kampinė bob yra puiki galimybė sutaupyti laiko prieš veidrodį.

Yara Shahidi garbanotieji pakraščiai ir bandelėTinseltown / Shutterstock.com

Yara Shahidi garbanotieji pakraščiai ir bandelė

Pasigrožėkite savo natūralia plaukų struktūra su šiais garbanotais kirpčiukais! Daugelis iš mūsų šiek tiek panikuoja galvodami apie kirpčiukus dėl to, kiek laiko ir pastangų jiems reikia išlaikyti, tačiau jei turite saldus garbanas, tokias kaip Yara Shahidi, kodėl gi ne nukopijuoti šį nuostabiai prašmatnų stilių?

Kat Dennings natūralios bangos Deep BrownTinseltown / Shutterstock.com

Kat Dennings natūralios bangos Deep Brown

Keliaukite nerūpestingai, o kitą išvyką sukrėskite raizgančią tekstūrą! Norėdami pasiekti šią išvaizdą, jums tereikia užtepti nedidelį kiekį plaukų formavimo putų ant savo spynų ir būsite pasiruošę.

Dvigubos bandelėsAhmedas+Mohamedas+Ali+Eliwa / Shutterstock.com

Dvigubos bandelės

Geeky yra naujas kietas. Nukreipkite savo vidinę princesę Leia su šia dvigubos bandelės šukuosena, kad jūsų stilius išliktų žaismingas ir prašmatnus. Dėl šios šukuosenos galbūt norėsite pažvelgti į bandelių formuotojus, kurie padės pasiekti tobulą formą. Šukuokite vidurinę dalį, kad plaukai būtų vienodai atskirti, ir darykite taip, kaip kuriate klasikinę bandelę, padėdami juos viršutinėje galvos pusėje. Norėdami pakeisti tempą, eksperimentuokite, padėdami bandeles už ausų.

Jourdano Dunno princesė „Half-Up“„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Jourdano Dunno princesė „Half-Up“

Žema išvaizda iki pusės suteiks bet kokiai aprangai klasikinį posūkį. Ši stilinga, tačiau universali šukuosena yra viena iš lengviausių, kurią galima nusivilkti, galite perskirti plaukus per vidurį, kad paryškintumėte visas geriausias savo savybes, arba į šoną ir sekite romantiškesnį griovelį.

Nuo rudos iki blondinės svarbiausi bandelėsAlones / Shutterstock.com

Nuo rudos iki blondinės svarbiausi bandelės

Paryškinimai atrodo ypač mieli, kai jie yra pritvirtinti prie didžiulės bandelės. Tai išvaizda, kuri per kelias sekundes gali tapti elegantiška ir profesionali-žaisminga ir nerūpestinga. Viskas, ką jums reikia padaryti, kad pasiektumėte tokį lengvą vaizdą, yra palikti keletą sruogų. Lengvas peasy!

„Ciara“ devintojo dešimtmečio įkvėptas pusė„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

„Ciara“ devintojo dešimtmečio įkvėptas „Half-Up“

Šiomis dienomis viskas susiję su atmetimais! Labai aukštas perpus suteiksite ryškiausių 90-ųjų vibracijų, suporuokite jį su gražiu grafiniu marškinėliu ir akiniais nuo saulės ir atrodysite tobulai šaltam savaitgaliui.

„Amber Heard“ geriausias mazgasAndrea Raffin / Shutterstock.com

„Amber Heard“ geriausias mazgas

Bandelės nėra vienintelis būdas išlaikyti plaukus nuo veido. Pridėkite viršutinį mazgą ir bet kokia apranga atrodys ypač miela ir moderni. Pritaikykite jį prie savo asmeninio stiliaus ir voila! Atrodai pasakiškai!

Vanessos Hudgens netvarkingos dvigubos bandelės presslinephotos / Shutterstock.com

Vanessos Hudgens netvarkingos dvigubos bandelės

Čia, „Haircuts Inspiration“, manome, kad dvigubos bandelės stilius yra viena iš smagiausių tendencijų, grįžtančių pas mus. Paimkite puslapį iš Vanessa Hudgens knygos ir vietoj to, kad dvi tvarkingos bandelės išprotėtų, ir eksperimentuokite, kad išsiaiškintumėte, kurios yra jūsų mėgstamiausios netvarkingos bandelės, čia ji tiesiog paliko jas su neužbaigta plėvele ir jos atrodo nuostabiai!

„Ariel Winter“ apimties pusė presslinephotos / Shutterstock.com

„Ariel Winter“ apimties pusė

Gera pusė niekada neišeis iš stiliaus. Apvalus Ariel Winter viršus suteikia man 2000 -ųjų pradžios vibracijų ir aš dėl to net nepykstu. Atrodyti puošniai ant jos per pusę yra labai lengva stilizuoti ir dėvėti. Galite pagardinti pyndami sruogą ar dvi!

Žaismingas afro Svetlana+Sokolova27 / Shutterstock.com

Žaismingos erzinančios garbanos

Man patinka matyti, kad natūralūs plaukai daugiau dėmesio skiria naujausioms tendencijoms. Dideli plaukai yra palaima ir jūs turėtumėte juos visiškai turėti. Norėdami pasiekti šią išvaizdą, pabandykite atskirai paerzinti garbanas šukomis.

Teresės Palmer vidurinės dalies arklio uodegaTinseltown / Shutterstock.com

Teresės Palmer vidurinės dalies arklio uodega

Atrodo, kad viduryje šiais laikais viskas vyksta, ir tai yra tokia nesudėtinga išvaizda, kuri nuostabiai tinka beveik visiems. Teresa Palmer nešioja ją su žemai kabančiu kuodu, kuris atrodo neįtikėtinai.

Atminkite, kad norėdami išvengti šių kūdikių plaukelių, norėdami ilgai išliekančiai ir tvarkingai vidurinei daliai, naudosite šiek tiek plaukų lako ar gelio.

Chiara Ferragni atsitiktinis arklio uodegasama_ja / Shutterstock.com

Chiara Ferragni veido įrėminimo arklio uodega

Šiek tiek netvarkingas arklio uodega visada buvo mano mėgstamiausias būdas atrodyti seksualiai ir praktiškai. Chiara Ferragani tai akivaizdžiai žino ir visiškai nužudo ją šukuosenoje. Iš anksto paerzink plaukus, kad įrėmintų savo bruožus ir voila!

Cara Delevigne aptaki viršutinė bandelė„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Cara Delevigne aptaki viršutinė bandelė

Gera bandelė yra bet kokios užimtos merginos mėgstamiausias pasirinkimas. Galite pabandyti padaryti jį labai tvarkingą, kaip čia rodo Cara, tačiau tiesa ta, kad nesvarbu, ar ji yra netvarkinga, ar tvarkinga, viršutinė bandelė pristato!

Danielle Jono vidutiniai sluoksniaiscarletsails / Shutterstock.com

Danielle Jono vidutiniai sluoksniai

Vidutinio sluoksnio kirpimas yra labai glostantis, ypač jei galite šiek tiek paryškinti. Tai nėra būtina; tai turi būti labai akivaizdu. Danielle Jonas karamelės akcentai išlaiko šiltą tonalumą ir aš visada žaidžiu dėl subtilių, bet gražių detalių.

Maisie Williams šonas nušlavė Bobą„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Maisie Williams šonas nušlavė Bobą

Suprantu, kad trumpi plaukai ne visada tinka visiems, bet jei Maisie Williams matote nors šiek tiek savęs, tegul tai yra plaukai ar veido bruožai, apsvarstykite galimybę eiti į didelį karbonadą ir sportuoti iš šono nušluostytą bobą! Dėl natūraliai atrodančių bangų jis tampa dešimt kartų mielesnis!

Sophie Turner pūsta pynės karūna„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Sophie Turner pūsta pynės karūna

Kai kurie žmonės neprieštarauja papildomam darbui kiekvieną rytą pinti plaukus, o kiti yra meistrai ir gali per keletą minučių atlikti neįtikėtiniausius stilius. Jei kas nors skamba kaip jūs, turėtumėte pabandyti Sophie Turner „Puffy Braid Crown“!

Taylor-Swifts-Edgy-Shagpstafford / Shutterstock.com

Taylor Swift „Edgy Shag“

Taylor Swift savo karjeroje patyrė puikių plaukų akimirkų, ir, tiesą pasakius, jos išmintinga, peleninė blondinė šukutė turi būti viena iš mano asmeninių mėgstamiausių. Ji išsaugojo kirpčiukus ir padarė juos šiek tiek nelygesnius, kad atitiktų gaurą.

Bryce Dalaso princesė Jasmine Do su U formos kirpčiukaisKathy Hutchins / Shutterstock.com

Bryce’o Dalaso „Princesė Jasmine Do“ su U formos kirpčiukais

Du puikūs dalykai, kurie man patinka Bryce’o Dalaso veikloje, yra jos labai dramatiški U formos kirpčiukai ir, žinoma, tas svajingas arklio uodega. Arklio uodega visiškai primena princesės Jasmine iš Aaladino stilių ir jos itin ilgus plaukus.

Norėdami nukopijuoti išvaizdą, jums tereikia kelių gerų elastinių plaukų juostų ir šiek tiek kantrybės tolygiai erzinti kiekvieną jų tarpą. Ilgai trunkant, nepamirškite pridėti paskutinio plaukų lako.

Felicity Jones atšaldytas krūmo gynėjas pstafford / Shutterstock.com

Felicity Jones atšaldytas krūmo gynėjas

Pavargote išbandyti sudėtingas šukuosenas, kurios neatrodo taip, kaip tikėjotės? O kaipgi mes įkvėpsime iš atvėsusios Felicity Jones krūmo? Tai lengva, elegantiška ir, tiesą sakant, tokia pat gera, kaip ir bet kurios kitos šukuosenos šiame sąraše.

Clémence Poésy „Low Messy Ponytail“chinellatophoto / Shutterstock.com

Clémence’o Poésy „Low Messy Ponytail“

Buvo laikas, kai buvau visiškai apsėstas išsiaiškinti, kaip prancūzės sugebėjo taip elegantiškai ir paprastai atrodyti. Gerai, aš vis dar žaviuosi, kai jie tiesiog išeina atrodydami kaip puiki vasaros diena.

Clémence Poésy žemas netvarkingas ponis man įkūnija visą tą jausmą, todėl ji visada bus mano šukuosenų stebėjimo sąraše.

Pinti karūna AG+Creative+Lab / Shutterstock.com

Šoninė pynės karūna

Ši šoninė pynės karūna yra tikrai ne tokia sudėtinga ir labiau prieinama tiems iš mūsų, kurie nėra tinkamai apdovanoti plaukų pynimo menu, nei tai buvo viena iš Sophie Turner šiame straipsnyje.

Plaukų užpakalinės dalies palikimas laisvas suteikia jums laisvę susitarti taip, kaip jums patinka. Įdėkite jį į bandelę ar šoninę uodegą, pagrindinis dėmesys bus skiriamas jūsų pintinei priekinei daliai, papildant viską, ką nuspręsite daryti su pakaušiu.