Šiuolaikiniai pynimo stiliai, kuriuos reikia kopijuoti 2021 m

Pintinės yra neįtikėtinai populiari ir universali šukuosena. Galite lengvai sukurti tinkamą pynę, atitinkančią jūsų išvaizdą, nepriklausomai nuo to, kokio stiliaus norite pasiekti. Nuo paprasto pynimo iki tikrai unikalaus dizaino yra daugybė pynių, kurias galite išbandyti bet kokiai progai.

Amandos Seyfried nerūpestinga šoninė pynė„Everett“ kolekcija / Shutterstock.com

Amandos Seyfried „nerūpestinga šoninė pynė“

Norėdami atsipalaiduoti, pabandykite sukurti netvarkingą šoninę pynę, panašią į Amandos Seyfried. Nesijaudinkite, kad skirtingos pynės dalys bus tolygiai; skirtingo dydžio skyriai padės sukurti nepriekaištingą išvaizdą.

Mary Kate Olsen karūninė pynė s_bukley / Shutterstock.com

Mary Kate Olsen karūninė pynė

Karūninė pynė yra puikus pasirinkimas, jei norite saldžios ir romantiškos atmosferos. Geriausia, kad jis gali būti apsirengęs aukštyn arba žemyn, kad atitiktų jūsų nuotaiką. Kad atrodytų ypatingai svajingai, palikite keletą veidą įrėminančių sruogų ir sulenkite jas.

Dvigubo kaklaraiščio žuvies pynėsAlexandraDikaya / Shutterstock.com

Dvigubo kaklaraiščio žuvies pynės

Žuvies uodegos pynės yra populiari tradicinės pynės alternatyva, be to, jos yra nuostabios merginos išvaizda. Norėdami pasiekti šį stilių, pynkite nuo veido iki pakaušio, suriškite jį dvigubu kaklaraiščiu, tada baigite pinti likusius plaukus.

Yara Shahidi „Broken Braids“Joe Seer / Shutterstock.com

Yara Shahidi „Broken Braids“

Jūs galite siūbuoti pintines, net jei jūsų plaukai yra garbanoti ir tekstūruoti, kaip Yara Shahidi. Vietoj to, kad bandytumėte juos priversti į vietą, leiskite savo garbanoms ir lenkimui skirtingomis kryptimis, kad atrodytumėte nerimtai ir netikėtai..

„Boho Fish Braid“AlexandraDikaya / Shutterstock.com

„Boho Fish Braid“

Jei norite „padaryti tai, kas atrodo nesudėtinga ir nerūpestinga, rinkitės išskirtinę žuvies uodegos pynę. Nesijaudinkite, jei sruogos iškris iš vietos, nes tai suteikia šiai išvaizdai Boho vibraciją. Puikus tekstūros purškiklis gali padėti viskam išlikti savo vietoje

Isla Fisher netvarkinga šoninė pynė„Featureflash“ nuotraukų agentūra / Shutterstock.com

Isla Fisher netvarkinga šoninė pynė

Netvarkinga šoninė pynė, tokia kaip Isla Fisher, puikiai tinka užimtiems rytui, kai jūsų plaukai atsisako bendradarbiauti. Geriausia, kad nereikia stengtis, kad kiekviena kryptis liktų vietoje; nuskrendantys plaukai yra dalis to, kas daro šį stilių tokį puikų.

Klasikinė šoninė pynė„Dari+Ya“ / „Shutterstock.com“

Klasikinė šoninė pynė

Klasikinė šoninė pynė yra sunkiai įveikiama, tačiau ją nuimti yra neįtikėtinai lengva. Tiesiog padalykite plaukus į tris lygias dalis ir supinkite juos iš vienos pusės. Prieš pynimą pabandykite ištiesinti plaukus, kad jie būtų ilgesni ir žvilgesni.

Sara Sampaiomakarenkodenis / Shutterstock.com

Sara Sampaio pinta bandelė

Bandelės ir pynės nėra viena kitą paneigiančios išvaizdos. Norėdami supinti pintą bandelę, tokią kaip Sara Sampaio, patraukite plaukus atgal į kuodą ant galvos vidurio. Tada apvyniokite arklio uodegą prieš suvyniodami į bandelę!

Pynės virto gražia netvarkaAlexandraDikaya / Shutterstock.com

Pynės virto gražia netvarka

Pintinės gali būti tokios paprastos ar sudėtingos, kokios norite. Jei norite išties netikėtos išvaizdos, pabandykite įprastas pintines paversti nepaprasta netvarka. Jūs netgi galite pinti tik savo plaukų dalis, o likusias garbanoti, kad sukurtumėte eteringesnę išvaizdą.

Kelių pynių dizainasAlexandraDikaya / Shutterstock.com

Kelių pynių dizainas

Ir toliau būkite kūrybingi naudodami savo pintines! Norėdami sukurti nepamirštamą išvaizdą, jums nereikia kurti daugybės įmantrių dizainų. Net paprastas dizainas su trimis ar keturiomis pynėmis-kaip ši-patraukia dėmesį ir yra gražus.

Boho gėlių dizainasAlexandraDikaya / Shutterstock.com

Boho gėlių dizainas

Panašiai kaip pinta bandelė, taip pat galite naudoti pintines, kad sukurtumėte gėles „Boho-chic“ do. Toliau pinkite sruogas žemyn nuo gėlių, kad jos atrodytų kaip stiebai. Norėdami padėti gėlėms išsiskirti, likusius plaukus palikite tiesiai.

romantiškos-pynės-3-4 Maria_photographer / Shutterstock.com

Romantiškos pynės

Ši nerijos pora dėl jų ilgio yra dar labiau verta būti periodiniame kūrinyje. Tačiau nevenkite jų išbandyti, jei neturite ilgų plaukų.

Turėkite omenyje, kad norėdami gauti tokį pūstą vaizdą, užsitvirtinę pynę turėsite traukti sruogelius.

Emily Blunt įtempta šoninė pynė„Jaguar PS / Shutterstock.com“

Emily Blunt įtempta šoninė pynė

Sąžiningai, tai tokia elegantiška ir nepakankamai įvertinta išvaizda! Man patinka gera pynė, bet kai jie tampa elegantiško šukuosenos pabaiga, aš vėl įsimyliu. Emily Blunt yra čia, kad primintų mums, kaip tai daro stilingai!

Šoninė pynė su ilgais kirpčiukaisAntonOparin / Shutterstock.com

Šoninė pynė su ilgais kirpčiukais

Tai toks neįtikėtinas pynimo stilius! Keturių siūlų pynė yra ta, kuri ką tik sugrįžo. Man patinka tai, kad beveik visada reikia atlikti dvigubą pratimą, kad tinkamai suprastum, jog tai nėra tavo įprasta angliška pynė.

„Make Believe Mohawk“ su pynėmiskobryn+mikita / Shutterstock.com

„Make Believe Mohawk“ su pynėmis

Tiems, kurie yra šiek tiek azartiškesni, tai yra gana gražus kopijavimo stilius. Beveik atrodo, kad jie bandė atkurti mohawk formą ir suvienodino išvaizdą, supindami plaukus nugaroje. Eksperimentuokite su keliomis pynėmis ir storiu, kad sukurtumėte nepakartojamą išvaizdą!

Faux-Hawk ir nerijos J.Robertas+Williamsas / Shutterstock.com

Faux-Hawk ir nerijos

Stilius, kuris neabejotinai yra sudėtingesnis ir todėl tikriausiai ne toks, kokio norėtumėte kiekvieną dieną, nes tai gali užtrukti šiek tiek daugiau laiko.

Jūs visada galite pakeisti tai, kas vyksta viršuje, į ką nors paprastesnio, nors šiuo atveju būtent šita šukuosena sujungia kontrastą tarp dviejų šoninių prancūziškų pintinių.