Pomysły na tatuaż dla mężczyzn

Szukam pomysły na tatuaż dla mężczyzn? Cóż, jesteś we właściwym miejscu. Wzory tatuaży dla mężczyzn znacznie różnią się od tych zaprojektowanych dla kobiet i wiemy, że faceci mają pewien gust, którego zwykle szukają, gdy myślą o zrobieniu tuszu. W związku z tym przygotowaliśmy całą listę fajnych tatuaży dla mężczyzn, do których możesz się odwołać, aby uzyskać inspirację!

Niesamowite tatuaże facetów, które zainspirują twoją następną sesję tatuażu

Ludzie zawsze jakoś ozdabiają swoje ciała, a tatuaże stały się jednym z takich narzędzi. Pięknie zaprojektowane tatuaże przyciągają uwagę wszystkich pokoleń, od nastolatków po starsze. Chociaż idea najlepszego tatuażu dla mężczyzn może się różnić między ludźmi, istnieje kilka koncepcji, stylów i lokalizacji tatuaży, które są preferowane przez mężczyzn. Rzućmy okiem na wzory tatuaży dla mężczyzn poniżej, aby rozpocząć!

1. Rozproszone tatuaże facetów

Często zdarza się, że męskie tatuaże są nieco bardziej rozproszone i różnorodne. Często mężczyźni noszą tatuaże na klatce piersiowej, rękawy do połowy lub pełne, a nawet na dłoniach i palcach. Nie zaszkodzi namalować na sobie wiele projektów, jeśli nie możesz wybrać motywu.

2. Napisy, czaszki & Słowa

Kobiety, czaszki (lub śmierć przez pełnomocnika) i napisy są również popularnymi motywami tatuażu, jeśli chodzi o projekty tatuaży dla mężczyzn. Podczas gdy inskrypcje można uznać za popularne wzory zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, czaszki i śmierć wydają się bardziej widoczne dla mężczyzn.

3. Przez klatkę piersiową

To nie tak, że wszyscy mężczyźni muszą mieć tatuaże na całym ciele, prawda? Weźmy za przykład tego faceta – tatuaż jest bardziej widoczny wraz z jego łopatkami i klatką piersiową. Wygląda dobrze!

4. Utrzymywanie prostoty

Przystojny facet z tatuażami

Przystojny facet z tatuażami

Najprostsze tatuaże dla mężczyzn mogą składać się z kilku małych napisów, takich jak ten. Ale hej, to działa, prawda? To z pewnością daje świetny kontrast z jego tatuażem na ramieniu!

5. Tatuaż z widokiem

Teraz jest to jeden klasyczny projekt tatuażu na klatkę piersiową dla mężczyzn! Posiadanie tatuażu takiego jak ten oznacza po prostu, że nosisz ze sobą dzieła sztuki. Czy to nie jest po prostu piękne??

6. Projekt tatuażu akwarelowego

Jeśli kiedykolwiek myślałaś, że artystyczne style tatuażu, takie jak ten, są tylko dla kobiet, cóż, mylisz się z tym jednym zdjęciem. Te tatuaże można umieścić na plecach lub na klatce piersiowej!

7. Małe pomysły na tatuaż dla mężczyzn

Nie potrzebujesz też dużych i pełnych tatuaży. Coś takiego – zwykła linia działa z kilkoma geometrycznymi blokami kolorów – to jest wystarczająco proste do pracy i jest pełne wdzięku!

8. Skrzynia & Ramiona

Opinia nie zawsze jest optymistyczna, ale taka jest natura człowieka. Główna siła, która motywuje do zdobycia tatuaż jest jego piękno i nie ma znaczenia, czy jest to zdjęcie kwiatu, czy przerażający grymas. Ludzie są bardziej przyzwyczajeni do oglądania wytatuowanych mężczyzn, ale i tak opinie są różne.

9. Mała plamka kolorów

Możesz zobaczyć mężczyzn zakładających tatuaże religijne takie jak ten – słoń skłania się bardziej do hinduizmu, podczas gdy kwiat lotosu jest zwykle przedstawiany w buddyzmie.

10. Pomysły na tatuaż portretowy dla mężczyzn

Najlepsze w tatuażach jest to, że możesz namalować na sobie swoje ulubione postacie z filmów. To otwiera tak wiele nowych przychodów!

11. Realistyczny tatuaż rzeźbiony 3D dla mężczyzn

Spróbuj nam powiedzieć, że ten tatuaż nie wygląda jak prawdziwa rzeźba kamiennego posągu – bez względu na to, jak na to spojrzysz, jest to jeden tatuaż, który zawsze będzie wyglądał realistycznie i 3D – świeży pomysł na tatuaż dla mężczyzn!

12. Czarny  & czerwony

Chcesz trochę kolorów, ale nie chcesz być zbyt kolorowy? Niektóre z najprostszych tatuaży dla facetów mogą składać się z przypadkowych wzorów i prostych kolorów.

13. Dopasowane tatuaże dla par

Dlaczego nie okazać trochę miłości swojej partnerce, malując się tam, gdzie ona też ma tatuaże? Pary, które tuszują razem, pozostają razem!

14. Fajne tatuaże dla mężczyzn na plecach

Mężczyzna z tatuażem na plecach - Ryby

Mężczyzna z tatuażem na plecach – Ryby

Ryby Koi pozostają spójnym stylem, jeśli chodzi o tatuaże dla facetów. No nie bardzo. Te ryby są częstym motywem, niezależnie od tego, czy mówimy o projektach tatuaży dla mężczyzn, czy dla kobiet, ale i tak wygląda dobrze!

15. Proste pomysły na tatuaż dla mężczyzn

Walka między mózgiem a sercem jest powszechnym uczuciem i dylematem, jeśli chodzi o ludzi. Nasz mózg mówi nam jedno, ale nasz umysł ze swoją racjonalnością może nam powiedzieć coś innego. Który byś wybrał??

Starsze pokolenia często nie pochwalają tego rodzaju autoekspresji, ponieważ dawniej tatuaże mieli tylko więźniowie. Ale czas się zmienia i w dzisiejszych czasach mężczyźni lubią ten rodzaj sztuki i używają go do podkreślania najbardziej atrakcyjnych części ciała lub z powodów osobistych. Pozostawiają jak ślad, pamięć niesie ją przez całe życie.

16. Rozrzucone lokalizacje

Tatuaż mający znaczenie na ciele faceta

Tatuaż mający znaczenie na ciele faceta

Nie ma jednego najlepszego tatuażu dla mężczyzn. Możesz raczej napisać wszystko, co uważasz za znaczące dla siebie. W każdym razie zawsze możesz wybrać kilka wzorów i nanieść je na całe ciało!

17. Polinezyjskie tatuaże dla facetów

być może zauważyłeś, że tatuaże polinezyjskie są popularnymi motywami tatuażu dla facetów. Te wzory można nanieść tuszem na klatkę piersiową, ramiona, ramiona i plecy, ale są też inne miejsca na te tatuaże!

18. Japońskie wzory tatuaży dla mężczyzn

Tatuaże w stylu japońskim lub ilustracje, takie jak ta na zdjęciu, mogą być jednymi z bardziej wdzięcznych pomysłów na tatuaż dla mężczyzn. Zawsze jest coś wyjątkowego, gdy tatuaże facetów są tak delikatne jak ten.

19. Fajne tatuaże na ramię dla mężczyzn

Tylko dwa posty powyżej. rozmawialiśmy o tym, jak fajne są polinezyjskie tatuaże, gdy są dla facetów. Cóż, ten okazuje się niczym innym! Zobacz, jaki jest ostry, gdy jest jeszcze taki świeży!

20. Polinezyjskie wzory tatuaży dla mężczyzn

Nie musisz się martwić, że zabraknie pomysłów na pomysły na tatuaż dla mężczyzn. To dlatego, że istnieje tak wiele odmian tatuaży, z których możesz wybierać! Jest styl trash-polka, polinezyjski, zwierzęce tatuaże i wiele innych!

21. Łamanie zła

To może być prawdopodobnie najlepszy tatuaż dla mężczyzn, którzy lubią serię Breaking Bad. Ale z drugiej strony, kto nie lubi tej wspaniałej serii, gdy zacznie ją oglądać? Nie ma nikogo, komu by się to nie spodobało, prawda?

22. Japoński tatuaż – kolorowy

Czy nie widzieliśmy po prostu czarno-białej wersji tego tatuażu nieco powyżej? Cóż, oto jest w pełnej krasie! Tatuaże facetów też mogą być kolorowe!

23. Pojedyncza ręka

Jak myślisz, jaka jest idea tego wyjątkowego tatuażu? Chociaż nie możemy być pewni, co ta osoba ma na myśli, kiedy wpadła na ten pozornie mroczny pomysł, z pewnością wydaje się, że jest to fajny pomysł!

24. Grafika do tatuażu

Tatuaże dla facetów również mogą przybrać taką formę! Jak wspomniano powyżej, koncepcje tatuażu dla facetów mogą zwykle składać się z motywów zwierzęcych i postaci kobiecej lub dwóch. Na tym tatuażu dziewczyna wydaje się nosić głowę zwierzęcia jako swoje trofeum!

25. Fajne pomysły na tatuaż dla mężczyzn – pawie pióra

Czy jest lepszy sposób na afiszowanie się swoimi rzeczami niż użycie najpiękniejszego ptaka na Ziemi? Pióra w pawim ogonie w jego dzikich i żywych kolorach okażą się jednym z najlepszych wzorów tatuaży, jakie może uzyskać mężczyzna.

26. Głowa tygrysa

Czy to nie jest po prostu wspaniałe? Ten tatuaż z głową tygrysa to taki, który zaszczepi bohaterstwo u większości noszących go facetów. To w końcu przerażające stworzenie!

27. Łuski i pióra

Tatuaże dla mężczyzn zawsze były pełne symbolizm, opowiadanie historii o osobowości człowieka. Starożytni wojownicy i naczelnicy u władzy swojego ludu dekorowali swoje ciała wieloma różnymi skomplikowanymi obrazami lub tatuażami, niosąc wspomnienia zwycięskich bitew i zmian społecznych.

28. Lwy i róże

Tutaj widzimy dwa kontrastujące motywy. Lew jest postrzegany jako silne i potężne stworzenie, podczas gdy róża to piękny i delikatny kwiat, często kojarzony z miłością. Być może najlepszym tatuażem dla mężczyzn będzie połączenie tych dwóch elementów!

29. Pomysły na tatuaż z pełnymi nogami dla mężczyzn

Nie możesz trzymać się jednego pomysłu? Więc nie rób tego! Zakryj całą kończynę jak ten facet tutaj – to prawie tak, jakbyś miał plakat filmowy namalowany tuszem na całej nodze! Tatuaże facetów mogą być kombinacją różnych elementów, aby się pochwalić jak ten.

30. Cienie & Cieniowanie w męskim tatuażu

Nawet mężczyźni potrzebują odpowiednich cieni i cieni w swoich tatuażach! Ten tutaj zawiera prosty portret i kilka słów. Kolory i cienie znacznie poprawiają estetykę tatuażu.

31. Czas tyka

Niektóre tatuaże dla facetów są subtelne, podczas gdy inne są o wiele bardziej znaczące i mają oczywiste znaczenie. Na przykład tatuaż tego faceta wyraźnie koncentruje się na upływie czasu. Nie może być z tym żadnych nieporozumień.

32. Mieszanka elementów

Co widzisz na tatuażu tego faceta? Jest klasyczny aniołek, zegar z mechanizmami i kilka promieni światła w tle. Być może znaczenie tego tatuażu jest bardziej religijne niż cokolwiek innego!

33. Dziwny tatuaż dla facetów

Zjedzone jabłko i ząb na szarym tle? Co to może oznaczać? Szczerze, nigdy się nie dowiemy. Wszystko, co możemy powiedzieć, to to, że to jeden dziwny tatuaż, ale dla każdego z nich, prawda?

34. Wzory tatuaży dla mężczyzn

Dwie strony natury – życie i śmierć. Ta koncepcja jest wyraźnie przedstawiona w tatuażu podzielonym na dwie oddzielne części. Taki będzie idealny dla facetów, którzy również ciężko pracują nad ochroną przyrody.

35. Z filmów

Mężczyźni lub kobiety, będziesz potrzebować naprawdę wykwalifikowanego artysty tatuażu, aby ten projekt się urzeczywistnił! Wiele tatuaży dla facetów jest opartych na filmach lub postaciach, które lubią, więc taki tatuaż nie jest wielką niespodzianką.

36. Niesamowite pomysły na tatuaż dla facetów

Tatuaż na plecach mężczyzny - Indianin

Tatuaż na plecach mężczyzny – Injun

Współczesne tatuaże niosą ze sobą mniej kanoniczną symbolikę. W większości przypadków mężczyźni decydują się na taki krok, aby pokazać swoją brutalność, determinację, odwagę lub romantyczną stronę osobowości. Ale takie projekty nie sprawiają, że tatuaże są mniej znaczące: męskie ciało pokryte profesjonalnie i stylowo zaprojektowanym tatuażem przyciąga uwagę kobiet.

37. Jak gwiazda

Brutalny mężczyzna dobrze na ciele

Brutalny mężczyzna dobrze na ciele

Wzory gwiaździste są również popularnymi motywami tatuażu nawet z przeszłości. Kilkadziesiąt lat po pierwszym użyciu ten projekt tatuażu pozostaje popularną koncepcją, która jest zaliczana do fajnych tatuaży dla mężczyzn.

38. Róże na szyi

Jeśli myślałeś, że tatuaże różane są tylko dla kobiet, ten tatuaż mógł właśnie udowodnić, że się mylisz! Mężczyźni mogą również dobrze wyglądać z tatuażami z różami, a dzięki temu zdobieniu szyi staje się to znacznie bardziej oczywiste.

39. Międzygwiezdny

Motywy planetarne mogą tworzyć niesamowite tatuaże dla facetów. Tatuaż taki jak ten będzie wymagał skomplikowanych dotworków i wcześniejszego planowania. Jest to szczególnie prawdziwe, gdy obejmuje tak rozległe tło z górami i wodą!

40. Stary i mądry

Przedstawiaj mądrość i troskę, używając przedmiotów do tatuażu z myślą o tym temacie. Mądrzy starcy z pewnością przedstawią poczucie wiedzy i doświadczenia, jeśli w ogóle. Możesz nawet narysować własnego ojca lub dziadka!.

41. Symetria geometryczna – sowy

Przejrzyj trochę więcej na naszej stronie internetowej, a może po prostu zauważysz, że tatuaże sowy występują w wielu stylach. Ukazując mądrość i tajemnicę, te motywy można zobaczyć wśród ludzi o różnych cechach.

42. Czerwoni Indianie

Kobiety nieświadomie zaliczają do kategorii mężczyzn z tatuażami, którzy dotrzymują obietnic i potrafią udowodnić słowa czynem. To dobra motywacja i reklama. Era Czerwonych Indian może już dawno minęła, ale wielu nadal upamiętnia swoje wspomnienia tatuażem takim jak ten.

43. Tatuaż przedramienia

Tatuaż na przedramieniu mężczyzn -Godziny

Tatuaż na przedramieniu mężczyzn -Godziny

Wzory tatuaży na przedramiona dla mężczyzn mogą obejmować styl polki śmieci, taki jak pokazany powyżej. Zwykle w tatuażu widać mieszankę realizmu, plamy czerwieni i surrealizmu.

Mężczyźni są bardzo kreatywni, jeśli chodzi o moment wyboru części ciała, na którą chcieliby wykonać tatuaż. Najpopularniejsze miejsca to:

 1. Szyja – Chłopcy lubią to miejsce i małe zdjęcia wyglądają szczególnie dobrze.

44. Wzory tatuaży na szyję dla mężczyzn

Uważamy, że jest to jeden z najlepszych pomysłów na tatuaż dla mężczyzn po naniesieniu tuszu na szyję; Umieść mały wzór tatuażu na karku i poprowadź go do obszaru między ramionami. Konstrukcja lustrzana wygląda świetnie!

45. Znak wolności

Dlaczego mamy wrażenie, że osoba mająca ten tatuaż jest dumnym Amerykaninem? W każdym razie posiadanie tatuażu łysego orła na tym obszarze może wskazywać na duży patriotyzm!

46. ​​Nie dla arachnofobów

Tatuaż na szyi mężczyzny - Pająk

Tatuaż na szyi mężczyzny – Pająk

Najpopularniejsze wzory to zdjęcia pająka lub nocnego nietoperza. Ten powyżej może wyglądać trochę realistycznie i przerażająco, zwłaszcza gdy poznasz nowych ludzi, którzy mogą nie oczekiwać, że zobaczą tam pająka!

47. Spiralne tatuaże plemienne dla facetów

Tatuaż na szyi mężczyzny - symbole plemienne

Tatuaż na szyi mężczyzny – symbole plemienne

Motywy plemienne wyglądają szczególnie wyjątkowo. Wydaje się, że mężczyźni kochają plemienne wzory tatuaży częściowo za ich prostotę, ale także za to, jak egzotyczne i skomplikowane mogą się stać.

48. Tatuaże nietoperzy dla mężczyzn

Tatuaż na szyi mężczyzny - nietoperze

Tatuaż na szyi mężczyzny – nietoperze

Tatuaże z tymi nocnymi stworzeniami nie są niczym nowym. Ten mężczyzna nie będzie pierwszą osobą, która ją otrzyma, ani nie będzie ostatnim. Nigdy nie dowiesz się, gdzie możesz zobaczyć następny tatuaż z motywem nietoperza!

 1. Klatka piersiowa – Jedną z najlepszych części do wykonania tatuażu dla mężczyzn jest górna część klatki piersiowej.

49. Tatuaż orła w stylu vintage

Ten mężczyzna tutaj praktycznie cuchnie męskością. Ten fantazyjny wąsik jakoś dobrze pasuje do jego tatuażu z orłem i prawie widzimy go wykonującego pracę drwala!

50. Orzeł z sercem – fajne tatuaże dla mężczyzn

Czy tatuaż z orłem jest dla Ciebie zbyt popularny? Co powiesz na coś takiego? Ten tatuaż przedstawia orła trzymającego serce w szponach, a samo serce ma tak wiele strzał, które przechodzą przez niego.

51. Nie pójdzie źle ze skrzynią & Tatuaż na ramieniu

Każdy facet może z łatwością wyglądać niesamowicie z tatuażami na klatce piersiowej i ramionach, zwłaszcza gdy tatuaż jest połączony tak, jak facet na tym zdjęciu! Tatuaż na klatce piersiowej można rozszerzyć, aby zakryć również ramiona, dzięki czemu możesz rozszerzyć swój projekt w dowolnym momencie.

52. Fajne wzory tatuaży dla mężczyzn

Widok na las, przez który przechodzą dwie osoby i dwa wilki warczące na siebie z boku? Wygląda jak potajemnie hardkorowy sposób myślenia, który użytkownik chce pokazać światu! Być może wierzy, że jest zaciekłym opiekunem tych, których kocha.

53. Czaszek i sów

jest sporo do wchłonięcia w tatuażach tego kolesia. Po pierwsze, ma skomplikowane geometryczne wzory na ramionach i bokach talii. Jest też sowa z szeroką rozpiętością skrzydeł pośrodku klatki piersiowej i łańcuchem czaszek, który wydaje się być noszony na szyi.

54. Imponująco realistyczne pomysły na tatuaż 3D dla mężczyzn

To jest jeden trippy projekt tatuażu! Te kształty wydają się wyskakiwać z jego skóry jak projekt 3D, a realistyczny i szczegółowy projekt oka w środku jest równie niesamowity. Szukasz fajnych tatuaży? To jedna z koncepcji, na którą zdecydowanie możesz się zdecydować.

55. Prosta grafika liniowa w stylu vintage

Czy ten styl sztuki tatuażu przypomina sztukę średniowieczną? Z pewnością zrobił dla nas! Linia jest czysta i schludna, przedstawia orła pośrodku i zachód słońca nad oceanem tuż pod nim. Tatuaże dla facetów zawsze mogą przybrać takie umiejscowienie.

56. Kolorowe i fantazyjne

Japoński motyw chmurek można łączyć z czaszkami, kwiatami i pajęczynami. na piersi jest nawet potwór w stylu japońskim, który wygląda równie niesamowicie!

57. Tatuaże całego ciała dla facetów

Wznieś tatuaże facetów do skrajności, mając pełne pokrycie tatuażu na ciele, tak jak ten facet tutaj. Jest praktycznie zakryty od szyi aż po nogi! Jednak utrzymanie twarzy bez tatuaży to dla niego całkiem dobry wybór.

58. Królik w paszczy wilka

Jest też słowo pod nim, a obok niego też tatuaż w stylu bazgrołów! To tylko sprawia, że ​​jesteśmy ciekawi, jakie inne style tatuaży i przedmioty pokrywają ciało tego mężczyzny, lub czy sam żałuje dzikiej mieszanki tatuaży.

59. Prawie demoniczny

Orzeł nad projektem Illuminati jest w porządku. Ale demonopodobny stwór pod spodem? To coś nowego. Ten facet tutaj ma również inne wzory tatuaży dla mężczyzn na ramionach. Jaki pomysł możesz wziąć dla siebie?

60. Częściowo ukończony

Uwielbiamy, jak wyglądają orle pióra! Skrzydła są tylko do połowy zrobione, ale już wygląda obiecująco. Ta mała plama po szmince może być również jednym z bardziej rozwiązłych pomysłów na tatuaż dla mężczyzn.

Tatuaż na piersi Mężczyzna - sowa

Tatuaż na piersi Mężczyzna – sowa

Tutaj można narysować cichy duży projekt.

Tatuaż na piersi mężczyzna - łódź na plaży

Tatuaż na piersi mężczyzna – łódź na plaży

Symetryczne zdjęcia wyglądają bardzo pięknie!

Tatuaż na jego klatce piersiowej - Dreamcatcher

Tatuaż na jego klatce piersiowej – Dreamcatcher

Wybór szkiców jest tu szeroki

Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzny i lwa-smoka

Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzny i lwa-smoka

i daje swobodę wyboru bez ograniczeń.

Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzny - szkielet i czaszka

Tatuaż na piersi mężczyzna – szkielet i czaszka

 1. Plecy – Ta część ciałaTatuaż na plecach mężczyzny - głowa słonia

  Tatuaż na plecach mężczyzny – głowa słonia

  to najlepsze miejsce na wielkie projekty,

  Tatuaż na plecach mężczyzny - Rzymianie w muszli

  Tatuaż na plecach mężczyzny – Rzymianie w muszli

  jak smoki,

  Tatuaż na plecach mężczyzny - głowa smoka

  Tatuaż na plecach mężczyzny – głowa smoka

  starożytne motywy,

  Indyjski tatuaż - na plecach mężczyzny

  Indyjski tatuaż – na plecach mężczyzny

  a nawet cały obraz.

  Kolorowy tatuaż - tygrys na plecach mężczyzny

  Kolorowy tatuaż – tygrys na plecach mężczyzny

 1. Dłonie – jeśli chodzi o dłonie, mężczyźni wolą robić je na przedramieniu,Tatuaż na przedramieniu mężczyzn - pióro skrzydła

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn – pióro skrzydła

  szczególnie atrakcyjny

  Rękawy do tatuażu w stylu męskim Dotwork

  Rękawy do tatuażu w stylu męskim Dotwork

  dla tych, którzy mają duże triceps lub naramienne. 

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn - tarcza

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn – tarcza

  Wewnętrzna strona dłoni jest nieco bardziej wrażliwa

  Tatuaż tygrysa na dłoni człowieka

  Tatuaż tygrysa na dłoni człowieka

  ale litery i cytaty wyglądają tu szczególnie uroczo.

  Tatuaż szopa pracza na ramieniu mężczyzny

  Tatuaż szopa pracza na ramieniu mężczyzny

  Ręce w dół to najlepsze miejsce na atrament.

  Tatuaż rekina - na ramieniu mężczyzny

  Tatuaż rekina – na ramieniu mężczyzny

 1. Cielęta – motywy plemiennePolinezyjski tatuaż na łydkach mężczyzn

  Polinezyjski tatuaż na łydkach mężczyzn

  a starożytne szkice są zwykle umieszczane na nogach 

  Tatuaż na nogach mężczyzn - zegar Big Ben w Anglii

  Tatuaż na nogach mężczyzn – zegar Big Ben w Anglii

  i cielęta.

  Tatuaż na nodze faceta - słońce

  Tatuaż na nodze faceta – słońce

  Nadaje właścicielowi męski wygląd,

  Tatuaż na łydce mężczyzn w stylu Dotwork

  Tatuaż na łydce mężczyzn w stylu Dotwork

  plus łydki są mniej bolesne niż inne części ciała.

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn -ognenny czaszka

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn -ognenny czaszka

 1. Żebra – Tatuaże na żebrachTatuaż na krawędziach muchiny - Biomechanika

  Maszyna do tatuażu na krawędziach – Biomechanika

  wyglądają absolutnie fantastycznie

  Wytatuowany mężczyzna na krawędziach - dziewczyna

  Wytatuowany mężczyzna na krawędziach – dziewczyna

  i może to być wszystko, od liter lub cytatów do

  Tatuaż na krawędziach mężczyzn - napis

  Tatuaż na krawędziach mężczyzn – napis

  skomplikowane szkice i zdjęcia.

  Wytatuowany mężczyzna na krawędziach - Tygrys

  Wytatuowany mężczyzna na krawędziach – Tygrys

 1. Żołądek – musisz być ze sobą szczery.Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzny - serce i niebieska przestrzeń

  Tatuaż na piersi mężczyzny – serce i niebieska przestrzeń

  Za kilkadziesiąt lat Twój sześciopak zamieni się w piwny brzuch

  Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzny - Tygrys Ognia

  Tatuaż na piersi mężczyzna – Tygrys Ognia

  a twój były fajny tatuaż zamieni się w chaos pod brzuchem.

Decydując się na wykonanie tatuażu na żebrach, należy mieć świadomość, że proces ten będzie niezwykle bolesny, a gojenie potrwa 1-2 miesiące. Zależy to od wielkości, złożoności obrazu i cech fizycznych Twojego ciała.

Tatuaże na dłoni człowieka i ulotka szopa pracza na piersi

Tatuaże na dłoni człowieka i ulotka szopa pracza na piersi

Umieszczenie tatuażu

Umieszczenie jest jedną z najważniejszych rzeczy, które należy określić dla tatuażu. Projekt może być wyjątkowy, kreatywny i naprawdę atrakcyjny, ale jeśli nie zostanie dopasowany do ciała, nie wyjdzie tak, jak chcesz. Pytanie brzmi: „Czy robisz sobie tatuaż do jego projektu, czy tylko po to, by wypełnić puste miejsce na ciele?”. Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że tatuaż powinien uzupełniać ciało, być jego częścią i wyglądać naturalnie.

Orzeł tatuaż - na jego klatce piersiowej mężczyzna

Orzeł tatuaż – na piersi mężczyzna

Wytatuowany mężczyzna powinien wyglądać jak mężczyzna, którego nie wyobrażasz sobie bez tatuażu.

Jak bolesne są tatuaże?

Kwestia bólu jest najczęstsza, jeśli chodzi o tatuaże. Przykro to przyznać, ale tatuaże bolą. Poziom bólu zależy od osoby i miejsca, w którym znajduje się zdjęcie. Próg bólu każdego człowieka jest tak inny, że trudno odpowiedzieć na to pytanie. Ale są części, w których tatuaże są mniej bolesne:

 1. Nadgarstki i dłonie
 2. Łydka

  Tatuaż na nodze faceta - Biomechanika

  Tatuaż na nodze faceta – Biomechanika

 3. Ramiona

  Tatuaż na ramieniu tygrysa chłopaka

  Tatuaż na ramieniu tygrysa chłopaka

Mniej lub bardziej poręczne:

 1. Przedramię

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn w stylu Dotwork

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn w stylu Dotwork

 2. Szyja

  Facet z tatuażem na szyi w stylu New school

  Facet z tatuażem na szyi w stylu New school

 3. Czoło

  Wytatuuj symbole na czole faceta

  Wytatuuj symbole na czole faceta

A teraz najgorsze części:

 1. Podeszwy stóp

  Tatuaż na podeszwie stóp mężczyzn - mapa świata

  Tatuaż na podeszwie stóp mężczyzn – mapa świata

 2. Kolano

  Tatuaż na kolanie faceta - niedźwiedź

  Tatuaż na kolanie faceta – niedźwiedź

 3. Piersi i Brzuch

  Tatuaż rekina na jego klatce piersiowej

  Tatuaż rekina na jego klatce piersiowej

Najbardziej bolesne części to te, w których skóra jest najcieńsza, a igła znajduje się blisko kości. Nie zapominaj, że alkohol nie jest najlepszym sposobem na uwolnienie się od stresu, ponieważ rozszerza naczynia krwionośne i może prowadzić do nadciśnienia. W rezultacie możesz zacząć krwawić, gdy igła znajduje się w środku. Jeśli więc zdecydowałeś się umieścić szkic na swoim ciele, bądź trochę cierpliwy. Aby odpowiedzieć na pytanie, czy tatuaż boli, odpowiedź brzmi tak i nie. Uczucie igły wbijającej się w skórę nie jest najprzyjemniejszą rzeczą, jaką kiedykolwiek czułeś, ale jeśli zdecydowanie zdecydowałeś, że chcesz tatuaż, nie będzie to wymówka.

Tatuaż Jokera - na plecach mężczyzny

Tatuaż Jokera – na plecach mężczyzny

Nowoczesne sposoby na usunięcie tatuażu

Pomysł na tatuaż czasami przychodzi nieświadomie i nie jest dobrze przemyślany. Zdarza się, że tatuaż wyjdzie nie tak, jak oczekiwałeś lub lokalizacja nie jest najlepsza, a szef zamiast awansu daje ci kłopoty. Bez względu na powód, musisz usuń tatuaż, pytanie, przed którym stoisz, brzmi – jak? Oto nowoczesne sposoby pomocy mężczyznom w takich sytuacjach:

 1. Usuwanie skóry za pomocą dermatomu – Większość lekarzy uważa tę metodę za najskuteczniejszą i mniej surową. Skuteczność tłumaczy się tym, że barwnik wnika do warstwy siateczkowej skóry znajdującej się powyżej linii gruczołów łojowych i włosów. Dlatego podczas usuwania wytatuowanego kawałka skóry powierzchnia skóry oszczędza możliwość regeneracji.
 1. Laser – Zabieg z użyciem lasera trwa zwykle od 1 miesiąca do 12 miesiąca, w zależności od jakości tuszu, sposobu ułożenia tatuażu oraz osobliwości organizmu pacjenta. Każdy salon tatuażu oferuje korekty tatuaży o niskich kwalifikacjach, unowocześnianie ich nowym sprzętem, a nawet umieszczanie zupełnie innego wzoru w tym samym miejscu. Jakość zależy od profesjonalizmu. Należy jednak mieć świadomość, że usunięcie takiego tatuażu laserem będzie niemożliwe, ponieważ podwójny atrament pochłania energię lasera z podwójną mocą, co może prowadzić do poważnych oparzeń i pozostawienia dużej blizny.
 1. Koagulacja – Obraz jest wypalany elektrodami. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym. Skóra pokryta jest suchą warstwą, która opada w ciągu tygodnia lub dziesięciu dni. W większości przypadków blizny są dość widoczne.

Wielu z nas marzy o zrobieniu sobie tatuażu w młodości, ale czasami to, co pasuje młodemu chłopcu, nie wygląda dobrze dla dojrzałego mężczyzny. Istnieją sposoby na usunięcie niechcianych już tatuaży, ale należy być przygotowanym na efekt.

Najpopularniejsze męskie wzory tatuaży

Różnorodność pomysłów na tatuaż dla mężczyzn jest tak bogata, że ​​możesz spędzić tygodnie w poszukiwaniu idealnego tatuażu. Wybór wzoru jest bardzo skomplikowany, a prawdziwe znaczenie obrazu będzie dostępne tylko dla właściciela. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś, który szkic wybrać, zawsze możesz przejrzeć zdjęcia w salonach, aby wybrać ten, który pasuje dokładnie do Ciebie. Istnieje jednak kilka powszechnie stosowanych pomysłów na męskie tatuaże:

 1. Ramiona – ten projekt obejmuje dłoń od nadgarstka do łokcia, a nawet barku.Tatuaż na przedramieniu mężczyzn - Dragon

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn – Dragon

  Treść może być inna, ale w większości przypadków,

  Tatuaż na dłoni mężczyzny - biały tygrys

  Tatuaż na dłoni mężczyzny – biały tygrys

  Tatuaże polinezyjskie, japońskie lub fantasy. „Ramiona” mogą być jednego koloru

  Tatuaż na przedramieniu zbroi mężczyzn -rytsarskie

  Tatuaż na przedramieniu zbroi mężczyzn -rytsarskie

  lub wielu. Mogą łączyć litery i mieszać kilka zdjęć.

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn - Dotwork

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn – Dotwork

 1. Polinezyjskie i maoryskie – tatuaże polinezyjskie mają swoją historię. Mogli je nosić tylko mężczyźni i tylko ze względu na jakąś okazję. W starożytności każdy tatuaż powinien byćTatuaż polinezyjski styl na przedramieniu faceta

  Tatuaż polinezyjski styl na przedramieniu faceta

  zasłużony i dopiero wtedy można go wyciągnąć. Obecnie istnieją różne rodzaje i odmiany tatuaży polinezyjskich.

  Tatuaż w stylu polinezyjskim na dłoni faceta

  Tatuaż w stylu polinezyjskim pod ręką faceta

  Powinny różnić się od tradycyjnych.

  Symetryczny styl tatuażu na plecach Maoryskich mężczyzn

  Symetryczny styl tatuażu na plecach Maoryskich mężczyzn

 1. Biomechanika – to raczej nowy i rozwijający się styl wTatuaż na piersi mężczyzn w stylu Biomechanika

  Tatuaż na piersi mężczyzn w stylu Biomechanika

  wzory tatuaży, które zawierają zdjęcia mechanicznych stworzeń imitujących działania lub inne stany;.

  Tatuaż na dłoni mężczyzn w stylu Biomechanika

  Tatuaż na dłoni mężczyzn w stylu Biomechanika

  Wiele biomechaniczny tatuaże robią zdjęcia z komiksów.

  Tatuaż na łydkach mężczyzn w stylu Biomechanika

  Tatuaż na łydkach mężczyzn w stylu Biomechanika

 1. Kotwica – to symbol równowagi i schronienia.Tatuaż na dłoni faceta - Anchor

  Tatuaż na dłoni faceta – Anchor

  To powszechny projekt dla żeglarzy, którzy większość czasu spędzają na morzu, dla ludzi kochających morze i tych, którzy mieszkają w jego pobliżu.

  Tatuaż na przedramieniu faceta - Kotwica

  Tatuaż na przedramieniu faceta – Anchor

  Kotwica jest także symbolem wczesnego chrześcijaństwa.

 1. Statek Jest symbolem nadziei i żeglarstwa.Tatuaż na plecach mężczyźni - Ship

  Tatuaż na plecach mężczyzn – Ship

  Wiele osób z takimi tatuażami ma związek między swoim życiem a życiem na statku. Kobieta i statek to dwie rzeczy, których nie można do siebie dopasować. Statek jest często przedstawiany jako symbol przeznaczenia.

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn - Ship

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzn – Ship

 1. Czaszka – to jeden z najsilniejszych i najpopularniejszych symboli wzorów tatuaży. Symbolizuje śmierć, strach i życie pozagrobowe. Każda kultura interpretuje czaszkę w inny sposób.Tatuaż czaszki - facet z powrotem

  Tatuaż czaszki – facet z powrotem

  Dla niektórych kultur ma znaczenie pozytywne, dla innych zło.

  Tatuaż czaszki - na dłoni człowieka

  Tatuaż czaszki – na dłoni mężczyzny

 1. Lew – to dobrze znany król zwierząt.Tatuaż na łopatce mężczyzn - Leo

  Tatuaż na łopatce mężczyzn – Leo

  Mężczyzna z takim tatuażem chce pokazać swoją moc i cechy przywódcze.

  Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzn - Leo

  Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzn – Leo

 1. Krzyż – może nieść zarówno kontekst religijny, jak i dekoracyjny.Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzn Krzyż

  Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzn Krzyż

  Zwykle obok znajdują się inicjały, litery imienia osoby, która była najdroższa człowiekowi.

  Tatuaż na plecach dla mężczyzn Krzyż ze skrzydłami

  Tatuaż na plecach dla mężczyzn Krzyż ze skrzydłami

 1. Skorpion – to piękny i egzotyczny tatuaż, wykonywany tylko przez kilku mężczyzn.Tatuaż na ramieniu faceta-Skorpiona

  Tatuaż na ramieniu faceta-Skorpiona

  Wykonywane są zwykle w wojsku. Jeśli mężczyzna brał udział w wojnie lub działaniach, żądło jest podnoszone, jeśli tylko służył w wojsku, żądło jest zgięte w dół.

  Tatuaż na rękę dla mężczyzn Skorpion

  Tatuaż na rękę dla mężczyzn Skorpion

 1. Listy, cytaty – Listy mogą być pisane w języku angielskimTatuaż mężczyzna na krawędziach - list

  Wytatuowany mężczyzna na krawędziach – list

  japoński, chiński, łacina lub inny język.

  Tatuaż na plecach faceta - Postacie

  Tatuaż na plecach – Postacie

  Kiedyś hieroglify były niezwykle popularne i teraz są często widywane.

  Tatuaż na dłoni męskich postaci

  Tatuaż na dłoni męskich postaci

Te kategorie należą raczej do tatuaży męskich niż kobiecych. Bez względu na to, jaki rodzaj tatuażu wybierzesz, powinien on mieć znaczenie tylko dla Ciebie.

Tatuaż na przedramieniu faceta w stylu Tribal

Tatuaż na przedramieniu faceta w stylu Tribal

Jakich tatuaży mężczyźni nigdy nie powinni robić??

Są zdjęcia i szkice, które nie są zalecane dla mężczyzn. I nie dlatego, że nie są fajne, tylko niektóre z nich wyglądają trochę dziwnie:

 1. Superbohaterowie – szkice SupermanaTatuaż na plecach mężczyzny - Superbohaterowie

  Tatuaż na plecach mężczyzny – Superbohaterowie

  lub innych bohaterów

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzny - Superhero

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzny – Superhero

  zamienia mężczyzn w małych chłopców lubiących dziecinne komiksy.

  Tatuaż na dłoni człowieka - komiks Batman

  Tatuaż na dłoni mężczyzny – komiks o Batmanie

 1. Kultowe tatuaże. Jeśli lubisz Boba MarleyaTatuaż-na-męskiej klatce piersiowej-Bob-Marley

  Tatuaż-na-męskiej klatce piersiowej-Bob-Marley

  sztuki lub fanem Elvis Presley,

  Tatuaż na dłoni mężczyzny - Elvis Presley

  Tatuaż na dłoni mężczyzny – Elvis Presley

  umieszczenie na ciele zdjęcia ulubionej gwiazdy oznacza, że ​​tworzysz galerię, która odwróci uwagę od Twojej osobowości.

  Tatuaż na dłoni mężczyzny - piosenkarz Frank Sinatra

  Tatuaż na dłoni mężczyzny – piosenkarz Frank Sinatra

 1. Imię ukochanej kobiety lub żony – jeśli twoja miłość jest prawdziwa, głęboka i szczera, nie musisz się popisywać.Tatuaż na dłoni mężczyzny - imię dziewczyny Alexander

  Tatuaż na dłoni mężczyzny – imię dziewczyny Alexander

  Co więcej, wszyscy znamy statystyki rozstań i rozwodów.

  Tatuaż na ręce mężczyzny imienia dziewczyny -Olivia

  Tatuaż na dłoni imieniem dziewczyny mężczyzny -Olivia

  Jak zamierzasz wytłumaczyć swojej nowej pasji znak byłego na swoim ciele? Wcale nie wygląda fajnie.

  Tatuaż na plecach mężczyzny - imię dziewczyny Nataliya

  Tatuaż na plecach mężczyzny – imię dziewczyny Nataliya

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzny - imiona dziewcząt

  Tatuaż na przedramieniu mężczyzny – imiona dziewcząt

Jak będzie wyglądał Twój tatuaż, gdy się zestarzejesz??

Odwieczne pytanie, które nurtuje wszystkich właścicieli tatuaży i nie tylko. Nie będzie przyjemnie widzieć swoje tatuaże jako bałaganiarskie zdjęcia, skóra nie będzie już piękna i napięta. Ale ta zmiana nastąpi u wszystkich, nieważne, czy mają tatuaż, czy nie.

Mężczyzna z tatuażem na całym ciele w stylu starej szkoły

Mężczyzna z tatuażem na całym ciele w stylu starej szkoły

Z jednej strony obraz na ciele może mieć nawet zaletę: zakryć wady skóry, gdy się starzejesz. Przynajmniej jakaś część twojego ciała będzie wyglądać młodziej i dokładniej. Od każdego mężczyzny zależy, czy zdecyduje się na tatuaż, czy nie. Osoby, które osądzają i wnoszą ten znany argument – ​​o wyglądzie tatuaży za 30 lat nie biorą pod uwagę jednej rzeczy.

Kolorowy tatuaż na męskim ciele w starszym wieku

Kolorowy tatuaż na męskim ciele w starszym wieku

Ile razy słyszałeś od ludzi z tatuażami narzekającymi na innych – „czystych”, którzy ich nie mają? Nie obchodzi ich to… więc dlaczego to pytanie niepokoi osoby, które nie mają tatuażu??

Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzn w starszym wieku

Tatuaż na klatce piersiowej mężczyzn w starszym wieku

Jak będziesz wyglądać z tatuażem za 50-60 lat? Tak samo jak inni ludzie, tylko z tatuażem!

Tatuaż na męskim ciele w starszym wieku

Tatuaż na męskim ciele w starszym wieku