CureSight je geniálny systém, ktorý lieči problémy so zrakom prostredníctvom televízie

Čo keby ste mohli niektoré choroby vyliečiť sledovaním televízie? Spoločnosť digitálneho zdravia to má NovaSight predviedol so svojim úplne novým liečebným systémom pre poruchy zraku s názvom CureSight. Aktuálne sa o tejto spoločnosti môžete dozvedieť viac na CES 2020. Amblyopia, bežnejšie známa ako strata zraku, je problém v ranom detstve, v ktorom sa zrak v jednom oku nevyvíja správne. Je to hlavná príčina straty zraku u detí. Keď má pacient amblyopiu, jeho mozog sa naučí spoliehať sa na jedno oko viac ako na druhé. To vedie k spätnej väzbe, ktorá už neumožňuje slabšiemu oku zlepšiť sa.

Tradičným spôsobom, ako tento problém vyriešiť, je nechať pacienta nosiť silnejšie oko s očkom. To však má svoje vlastné problémy. Je to pre pacientov fyzicky aj sociálne nepohodlné. Zvlášť deti môžu odmietnuť nosiť náplasť na oko.

3% svetovej populácie trpí tupozrakosťou

CureSight je dômyselný systém, ktorý lieči problémy so zrakom prostredníctvom televízneho očného testu pri tupozrakosti dieťaťa

Staré náplasti na oči sú nepohodlné a spôsobujú, že sa deti cítia zdravotne postihnuté

CureSight je dômyselný systém, ktorý lieči problémy so zrakom prostredníctvom televízie

CureSight – dlho očakávaná revolúcia v boji proti tupozrakosti

Inovatívne nové riešenie od NovaSight, CureSight, je oveľa múdrejší a je založené na najnovšej technológii umelej inteligencie a sledovania očí. Že namiesto niečoho takého staromódneho, ako je náplasť na oko. Systém vyžaduje, aby pacient nosil špeciálne okuliare. Potom sledujú televízny obsah na vlastnom tablete NovaSight s inteligentným sledovaním pohľadu, ktoré rozmazáva aktuálnu polohu pohľadu dominantného oka diváka. To núti mozog použiť namiesto toho amblyopické oko.

„Systém je pacientovi prenajatý na dobu liečby, ktorá zvyčajne trvá tri až štyri mesiace,“ povedal Moshe Barel, viceprezident marketingu a predaja spoločnosti NovaSights. „CureSight obsahuje desiatky zdrojov videoobsahu, ako sú Netflix, Amazon Prime, Disney Channel a ďalšie. Liečba je zábavná a pohotová, čo má za následok vyššiu mieru dodržiavania predpisov. V nedávnej klinickej štúdii s 20 deťmi sme zaznamenali 95% podiel, čo viedlo k významnému zlepšeniu zrakovej a stereo ostrosti. “Asi pre 3% svetovej populácie s amblyopiou môže byť CureSight transformačnou silou, ktorou boli. na tak dlho čakali.

CureSight využíva modernú technológiu, ktorá je aj zábavná

CureSight je dômyselný systém, ktorý lieči problémy so zrakom prostredníctvom televízneho novasightu a televízie

Deti sledujú svoje obľúbené relácie a liečia si amblyopické oko

CureSight je dômyselný systém, ktorý lieči problémy so zrakom prostredníctvom sledovania televízie a liečivých očí

CureSight je dômyselný systém, ktorý lieči zhoršené videnie prostredníctvom televízneho očného testu u detských dievčat