Detoxikačná kúra – Čerstvé a zdravé nápady s nasledujúcimi detoxikačnými šťavami

Naplánujte si svoj vlastný detoxikačný režim s nasledujúcimi skvelými detoxikačnými šťavami

Naplánovali ste si, že toto leto zaradíte do svojho jedálnička viac vody a šalátov? Ale to skutočne funguje len vtedy, ak poskytnete rozmanitosť. Nikto nemôže vydržať rovnaký vkus každý deň!

Detoxikačné kúry s ovocím 

detox kúra voda ovocie zdravý životný štýl

Čoskoro budeme niektoré články venovať receptom na chutné šaláty. Dnes začneme tou jednoduchšou časťou: Máme pre vás skvelé nápady na vodné nápoje, ktoré vás osviežia a zbavia toxínov..

Doprajte si pravidelne detoxikačný režim

detoxikačná kúra doma uhorky citróny voda

Voda s černicami a pomarančmi

Černice aj pomaranče sú bohaté na antioxidanty a vlákninu. Môžete s ním skutočne očistiť svoje telo. Na pol litra potrebujete dva alebo tri plátky pomarančov a hrsť černíc.

Čerstvé nápady na leto

detoxikačná kúra z černicovej pomarančovej vody

Jablkový postrek

Potrebujete si pripraviť nápoj, ktorý vám pomôže rozpustiť nadbytočné nahromadené uhľohydráty? Na tento účel je jablkový postrekovač ako stvorený. Zlepšujú tiež stav gastrointestinálneho systému a zhodia niekoľko kíl.

Vezmite 1 1/2 litra vody. Pridajte lyžicu jablčného octu, vytlačte citrón. Pridajte škoricu a med, aby ste získali ešte väčšiu chuť.

Zlepšite gastrointestinálny systém pomocou postrekovača jabĺk

detox cider jablčný ocot škorica med citrón

Voda so zeleným čajom a mätou

Tento nápoj je povinnou súčasťou vášho detoxikačného plánu a výrazne vám pomôže schudnúť. Skoro ním doslova zmývate tuky z tela. Budete potrebovať zelený čaj a niekoľko plátkov limetky. Pridajte 2-3 lístky mäty. úplné!

Čerstvé a zdravé zároveň

detoxikačná kúra citrónová mäta zdravý životný štýl

Voda s čučoriedkami a malinami

Oba druhy ovocia sú mimoriadne účinné pri odstraňovaní toxínov z tela. Logicky je kombinácia týchto dvoch neprekonateľná. Ak budete piť túto vodu súčasne s diétou, budete čoskoro vyzerať veľmi štíhlo.

Skombinujte čučoriedky a maliny, aby sa zdvojnásobil zdravý účinok

detoxikačná kúra čučoriedky maliny voda

Melón s mätovou vodou

Vodný melón je veľmi zdravý pre pečeň a obličky. Ak chcete posilniť fungovanie týchto orgánov, nakrájajte niekoľko plátkov melónu a nechajte ich vo vode niekoľko minút. Pridajte niekoľko listov mäty.

Zlepšiť fungovanie pečene a obličiek

detoxikačná kúra doma melón mätová voda

Uhorka – bazalka – vodný nápoj

Rozkrojte niekoľko uhoriek, limetky a kolieska citrónu, pričom dôraz kladte samozrejme na prvý prídavok. Pridajte šálku nasekaných listov bazalky.

Vychutnajte si zdravý nápoj

detoxikačná kúra doma bazalková uhorková voda

Voda z aloe vera

60 gramov nápojového gélu Aloe Vera by malo stačiť na pol litra. Za týmto účelom stlačte citrón. Jedná sa o letný nápoj, ktorý vám umožní vychutnať si všetky výhody tejto zdravej liečivej rastliny.

Aloe Vera má dobré zdravotné účinky na organizmus

detox doma pridajte aloe vera citrón

Voda s ananásom a melasou z cukrovej trstiny

Prekvapili sme vás touto kombináciou? Tento recept znie mnohým ľuďom na prvý pohľad dosť prekvapivo. S týmto však môžete v lete dosiahnuť aj vynikajúce výsledky Detoxikačná kúra. Na liter potrebujete dva kusy ananásu a dve cukrové trubičky. Váš detoxikačný režim v lete môže byť taký jednoduchý!

Leto je ten správny čas na detoxikačný režim

detoxikačná kúra ananásová melasa z cukrovej trstiny