Diéta Victoria Secret – všeobecné tipy a informácie o známych modelkách

To, ako modelky Victoria Secret dosiahli dokonalé postavy, sa mnohým ženám čuduje. Neznamená to nutne, že diéta Victoria Secret znamená hlad a nedostatok chutného jedla. Ide skôr o správny spôsob, ako zaobchádzať s vlastným telom, sebavedomím a zdravým životným postojom. To tiež závisí od individuálnej stratégie. Pretože každé telo je iné, a preto rôzne prostriedky na chudnutie alebo udržanie dobrej kondície majú na rôzne ženy rôzne účinky. Aj keď existuje niekoľko všeobecných tipov, ktoré boli v priebehu rokov zavedené s modelkami Victoria Secret. Ale okrem toho majú rôzne modely tiež svoje tajomstvá. Ste zvedaví? Nasleduje najdôležitejšie veci o Victoria Secret Diet, systematizované a jasné!

VS Angels im dobrý tvar závidia

VS Angels - veľa modelov naraz

Diéta Victoria Secret – Všeobecné tipy

Predtým, ako sa presunieme do tajov každého VS Angeles, by sme sa chceli podeliť o niekoľko všeobecných tipov na úspešné chudnutie v každodennom živote.

1. Pite veľa vody

V prvom rade by ste mali piť veľa vody.

  To priamo a nepriamo pomáha zbaviť sa prebytočných kíl. Na jednej strane sa budete cítiť plnší a na strane druhej vám uľahčí odstraňovanie nepotrebných toxínov z tela. Dobrá hydratácia tiež pomáha k dobrému celkovému stavu a nádhernej nálade v každodennom živote. To vám vo všeobecnosti poskytne väčšiu motiváciu starať sa lepšie o svoju telesnú kondíciu. To vám tiež rôzne diéty značne uľahčí. To isté platí aj pre fyzickú aktivitu.

Dobrý tvar sa nedosahuje len hladovaním

VS Angels ružové pozadie

2. Šťavu namiesto niekoľkých jedál

Nie vždy, keď ste hladní, mali by ste na to okamžite reagovať jedlom! Celkovo jeme viac, ako potrebujeme, a to by sa malo zmeniť. Skúste medzi jedlami piť namiesto jedla zeleninovú alebo ovocnú šťavu. To by mohlo uspokojiť váš hlad a samozrejme spotrebujete menej kalórií.

Na to sa modelky pripravujú niekoľko mesiacov pred prehliadkou

tri skvelé modely VS Angels

3. Potrebujete dobrý spánok

Nepodceňujte dôležitosť kvalitného spánku. Je dokázané, že keď vám chýba spánok, ste hladní častejšie, ako keď ste sa skutočne prebrali. Dobrá relaxácia tiež podporuje metabolizmus.

4. Držte sa plánu zdravej výživy

Vyhladovať sa nie je v žiadnom prípade skvelý spôsob, ako schudnúť natrvalo. V skutočnosti by to viedlo k zdravotným problémom. Alebo sa tohto rytmu nemôžete dlhodobo držať a potom v určitom okamihu budete znova jesť príliš veľa. Radšej si teda vytvorte vlastný plán zdravého stravovania a toho sa držte.

Adriana Lima nie je fanúšikom prísnych diét 

Diéta VS Angels Victoria Secret Diéta Adriana Lima

5. Prvé jedlo je najdôležitejšie

Prvé jedlo je najdôležitejšie, ale pre rôznych ľudí znamená rôzne veci. Pre niektorých je dokonca lepšie vynechať raňajky. Je dokázané, že naše telo sa do obeda čistí tak, že namiesto raňajok vypije pohár citrónovej vody. Pritom podporujete tento proces. U niektorých ľudí a v závislosti od ich profesie to nie je vždy možné. Potom by ste si mali dať niečo na raňajky, čo vám dodá energiu, ale zároveň je zdravé a nezaťažuje váš žalúdok. Vďaka tomu sa budete cítiť skvele a budete mať motiváciu dobre sa stravovať po celý deň.

Dobrá forma pochádza predovšetkým zo správneho postoja k životu

VS Angels - skvelý vzhľad

Diéta Victoria Secret – Individuálni VS anjeli

Adriana Lima

Poďme na konkrétne tipy, ktoré sú spojené s rôznymi modelmi. Ak je Adriana Lima pre Victoria’s Secret Show alebo pripravuje inú dôležitú udalosť, s diétou začína o mesiac skôr. Zo svojho jedálneho lístka prečiarkuje všetky pšeničné výrobky a zabúda na cukor. Alkohol už vôbec nepije. Vo svojom každodennom živote spravidla konzumuje tieto výrobky vo veľmi malých množstvách a takmer nepije alkohol. Pri príprave na Victoria Secret Show vôbec žiadna. Súčasťou je aj pravidelný tréning.

VS Angels veľa trénujú a starajú sa o svoj dobrý vzhľad

Anjelská tvár - VS Anjeli

Alessandra Ambrosio

Prípravy Alessandry Ambrosio na Victoria Secret Show sa dokonca začínajú dva mesiace pred touto udalosťou. To však zahŕňa aj intenzívnejší tréning, pretože vyvážená strava je pre nich každodenným životom, životným štýlom a nie dočasnou fázou. Na raňajky väčšinou jedáva vajíčka a pije čerstvo vylisovanú ovocnú šťavu. Na obed a večeru väčšinou jedáva šaláty a kura. Má veľmi rada japonskú kuchyňu a je známe, že je veľmi zdravá.

piť veľa vody!

očarujúca modelka - VS Angels

Lily Aldridge

Lily Aldridge je jednou z modeliek, ktoré si myslia, že by ste za žiadnych okolností nemali hladovať. Zdravá výživa je vašim tajomstvom zdravej formy. Spolieha sa na to aj vtedy, keď sa na diétu pripravuje na Victoria Secret Show. V jej jedálničku sú predovšetkým nízkotučné bielkoviny, ovocie s nízkym obsahom cukru a veľa zeleniny. Týždeň pred Victoria’s Secret Show prestáva jesť soľ.

Hlad pre dobrú postavu nie je povinný

VS Angels - slávne modelky

Doutzen Kroes

Tiež sa spolieha na intenzívny tréning a menej na prísne diéty. Vôbec nejedáva sladkosti ani čokoládu.

Behati Prinsloo

Dva mesiace pred predstavením nejedí sacharidy, cukor, soľ ani alkohol. Živí sa bielkovinami, zeleninou a pije veľa vody. Niekedy si dopraje trochu čokolády a želé cukríky. Dva týždne pred šou cvičí obzvlášť intenzívne.

Ďalší dvaja zo skvelých VS Angels v top forme

VS Angels - štíhle a krásne

Karli Kloss

Karli Kloss pripisuje príprave vlastného jedla veľký význam. Je dokázané, že to má veľmi zdravý vplyv na vlastný tvar. Stravuje sa zdravo, cvičí a je silným odporcom prísnych diét.

Ako sami vidíte, nie je potrebné hladovať, aby ste sa dostali do dobrej kondície. Všetko súvisí s disciplínou a základným zdravým pohľadom na život. Pre každého vyzerá pracovný vzorec trochu inak. Takže hlavu hore – určite sa vám podarí dosiahnuť veľký úspech, pokiaľ ide o vašu fyzickú kondíciu, na vašej vlastnej ceste.