Horoskop 2016: Čo nám hviezdy hovoria o roku 2016?

Čínsky horoskop 2016 znamenie zverokruhu

Horoskop 2016

Podrobný horoskop na rok 2016 pre všetky znamenia zverokruhu nájdete na našom webe. Môžete dokonca nájsť dve varianty – jednu spoločnú a jednu kombinovanú s čínskymi znameniami zverokruhu.

Teraz by sme vám chceli ponúknuť malý úvod do tejto témy.

Vždy existujú nejaké tendencie, ktoré sú viac -menej všeobecné.

Všetko v horoskope na rok 2016 naznačuje, že tento rok bude spojený s mnohými zaujímavými udalosťami. Väčšina z nás má možnosť vidieť zmysel svojich starostí.

Takto vyzerajú vaše hviezdy v roku 2016

čínsky horoskop 2016 znamenie zverokruhu

Podľa čínskeho horoskopu je rok 2016 rokom ohnivej červenej opice. Toto je metafyzická symbolizácia antropogénneho faktora. Inými slovami, toto je rok ľudstva. Čínsky nový rok začína 2. 7. 2016 a končí 27. 1. 2017. Vo všeobecnosti sa dá povedať, že opica zodpovedá prvku kovu. Opica by mala podporovať naše snahy povzniesť sa nad ťažkosti sveta. Mali by sme sa však snažiť nepodriaďovať realitu svojej vôli. Skôr by sme sa mali snažiť dosiahnuť harmóniu s vesmírom.

Rôzne prvky: oheň, zem, vzduch, voda

čínsky horoskop 2016 prvky zverokruhu

Vedci a intelektuáli

V roku 2016 hviezdy povzbudia výskumníkov, ľudí s dobrodružným duchom a každého, kto nemá rád statiku. Rozmanitosť, zmeny a výskum sú teraz v móde. Bez ohľadu na jednotlivé znamenia zverokruhu by sa každý z nás mal snažiť, aby sa mu v práci darilo lepšie. Pokúste sa dosiahnuť neustály pokrok v akejkoľvek oblasti. Pre niekoho to môže znamenať väčšiu poriadok doma, pre iného – výstup na vrchol hory.

Na rok by sme sa mali pozerať symbolicky ako na horolezectvo. Nebojte sa liezť vyššie a vyššie! Budete objavovať nové a nové obzory.

Ohnivé prvky – Baran, Lev Strelec

Ohnivé prvky sú známe temperamentom a silnými emóciami. Tento rok budete ohromení možnosťami svojej emocionálnej energie. Vďačíme za to vyššej dynamike slnečnej sústavy. Baran, Lev a Strelec sa vo väčšine situácií transformujú a ukazujú zdravý rozum.

Konajte rozumne: nové motto ohnivých znamení zverokruhu

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop Baran 2016

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post Horoskop 2016 Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop 2016

Vodné prvky – Rak, Škorpión, Ryby

Rakovina, Škorpión a Ryby čelia mnohým výzvam spojeným s ezoterickou stránkou života. V roku 2016 ste si veľmi pravdepodobne mohli splniť svoj veľký sen. Vodné prvky to do značnej miery dosiahnu vďaka svojej zvýšenej intuícii. Ľudia v znamení zverokruhu živlu voda majú takmer nekonečné možnosti duchovného pokroku.

Nové výzvy pre znamenia zverokruhu Rak, Škorpión a Ryby

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop na rok 2016

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop pre Škorpióna 2016

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop Ryby 2016

Vzdušné prvky – Blíženci, Váhy, Vodnár

Blíženci, Váhy a Vodnár vo všeobecnosti majú s láskou málo problémov. Každý má samozrejme svoju vlastnú individualitu a veci súvisia s mnohými faktormi. Tento rok môžete harmonizovať všetky ľudské podmienky.

Aj keď príde sklamanie, stane sa v pravý čas.

Harmónia vo vzťahu 

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop pre blížencov 2016

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop pre rok 2016

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop Vodnár 2016

Pozemské prvky – Býk, Panna, Kozorožec

Zemské prvky sú pod relatívne malým vplyvom hviezd. Minimálne v porovnaní s ostatnými skupinami znamení zverokruhu. Najdôležitejšiu úlohu zohráva ortuť. Táto planéta výrazne ovplyvní dynamiku ľudí s pozemským prvkom. Ide o ľudí so znamením zverokruhu Býk, Panna a Kozorožec. V nasledujúcom roku dosiahnete všetko relatívne ľahko. Nemalo by sa to však zamieňať s ničnerobením. Títo ľudia spôsobujú radikálne zmeny vo svojom duchovnom vývoji.

Vplyvom ortuti

Ilustrácie zverokruhu Pietari Post horoskop Býk 2016

Horoskop pre ilustrácie zverokruhu Pietari Post zverokruhu 2016

Pietari Post Zodiac Ilustrácie Kozorožec horoskop 2016

* Práva na obrázky (ilustrácie zverokruhu):

© Pietari Posti