Ktorý časopis o joge by ste si mali určite prečítať?

Porovnanie 4 časopisov o joge – odporúčania redaktorov

Svet časopisov je v dnešnej dobe taký obrovský, že vo veciach rýchlo stratíte prehľad. Dostanete množstvo ponúk časopisov z každej oblasti. Ako sa môžete sústrediť na skutočne kvalitné časopisy? Hlavnou vecou je urobiť si vlastný prieskum a trpezlivo ho prečítať. Vždy je však veľmi praktické a užitočné, ak vezmete do úvahy niekoľko užitočných protokolov o testoch alebo súhrnov. Tieto často stručne a výstižne poskytujú najdôležitejšie informácie a aspekty, ktoré vás v časopise čakajú. Aspoň u nás v redakcii to tak je. Preto sme sa rozhodli ponúknuť vám malé porovnanie testov z hľadiska časopisov o joge, a preto sme sa zamerali na naše 4 obľúbené. Všetky sú k dispozícii v tlačenej podobe a samozrejme na základe predplatného. Na ich domovských stránkach získate dobrý prehľad a časopisy si môžete priamo objednať.

Novinky z jogy

časopis jóga aktuálny meditačný časopis všímavosti

Yoga Aktuell teší svojich vášnivých čitateľov viac ako desať rokov s viac ako 100 stranami na jedno vydanie. Štýl písania je mladý a drzý, ale napriek tomu veľmi náročný a príjemný. Uvádzajú sa všetky druhy vecí zo sveta jogy. Rôzne štýly jogy a ásany sú predstavené a vysvetlené krok za krokom.

Podáva správy o živote a filozofii svetoznámych jogínov a učiteľov a upozorňuje na nové trendy a udalosti. Špeciálna edícia Yoga Aktuell Spezial vychádza raz ročne od roku 2011, takže špeciálne CD o meditácii nájdete v čísle č. & Všímavosť. Zistite viac na www.yoga-aktuell.de

aktuálne číslo časopisu jóga 97, apríl máj 2016

časopis jóga aktuálne špeciálne špeciálne číslo 5 meditácia mindfulness cd

Jógový denník

časopis z jogy asanas ayurveda sebavedomie spokojnosť

Časopis je známy a zavedený v anglicky hovoriacich krajinách od roku 1975 a od roku 2009 je na trhu aj v nemčine. Jeho neprehliadnuteľný retro nádych nemožno prehliadnuť. Napriek tomu, alebo práve preto, si časopis Yoga Journal získava srdcia čitateľov rýchlo a jednoducho. Ponuka čítania je zameraná predovšetkým na ľudí vo veku od 25 do 50 rokov, pre ktorých joga neznamená len harmonický pohyb, ale znamená aj holistický životný štýl. Okrem meditačných pokynov a zaujímavých rozhovorov nájdete aj množstvo receptov a tipov na každý deň pre väčšiu udržateľnosť a dobré zdravie. Nové číslo časopisu prináša správy z. B. o najnovších zisteniach v záležitostiach s nízkym obsahom sacharidov a odhaľuje niektoré partnerské cvičenia na chrbát. Stačí sa pozrieť na www.yogajournal.de.

časopis jogy časopis časopis špeciálne vydanie jóga doma

časopis časopisov jóga, nové číslo 2016

Viveka

jóga časopis viveka brožúry pre jogu

Viveka nie je konvenčný časopis o joge, ale skôr „notebooky na jogu“. Takto časopis Viveka Magazin vyčnieva z ostatných časopisov o joge. A to nielen prostredníctvom svojho vedeckého obsahu, ale aj konkrétneho rozloženia. Toto náročné čítanie je určené pre všetkých jogínov so zdravím. Niet sa ani čo čudovať, keďže redaktori sú lekári. Riaditelia berlínskeho centra jogy sa špecializujú na jogu ako prevenciu a pomoc pri rôznych chorobách a ako doplnok k rôznym terapiám. Napriek tomu, že sa Viveka tlačí iba dvakrát ročne, 50-stranové vydania poskytujú vysokokvalitné a odborné informácie o základných aspektoch starovekého učenia nazývaného joga. Zistite viac na www.viveka.de

YogaVision

časopis o joge yogavision akademie rakúsko

Tento časopis, ktorý vydáva Yoga Akademie Austria, prináša dvakrát ročne aj najnovšie správy zo sveta jogy. Štýl písania je jasný a jednoduchý. Budú tu správy o technikách a udalostiach jogy, ako aj o ďalších pripravovaných projektoch a knihách. Musíte byť len opatrní! Mnoho čitateľov uvádza, že tu existuje „riziko závislosti“. A čo je ešte lepšie, časopis je otvorený zadarmo www.yogaakademie-austria.com je dostať.

časopis o joge logo jógovej akadémie v Rakúsku

Dúfame, že sa vám naša krátka správa páčila a priniesli vám nové nápady. Zostaňte inšpirovaní a kráčajte po ceste jogy s ľahkosťou a harmóniou, ale aj so zdravým myslením a všímavosťou!

Namasté

Objavte dokonalú jednotu života!

časopis o joge asana polmesiac žena rocková obloha

Môžete to skúsiť aj spoločne s partnerom

časopis o joge cvičenie asana bojovník pár jóga

Nájdite meditáciu, ktorá vám najviac vyhovuje

časopis o joge ásany rovnováha tela, mysle a duše

Jóga pre tehotné ženy

časopis o joge tehotné jogasany

Detská joga

jógový časopis cvičte ásany fitness

Malé deti sa k joge dostanú jednoduchšie a rýchlejšie

časopis o joge časopis kinder asanas

Ale nikdy nie je neskoro začať

časopis o joge online časopis asana yogapraxis

Stačí sa zastaviť a užívať si života!

časopis jóga cvičenie jogy meditácia všímavosť žena bazén