Čo je masáž Gua Sha a aké sú zdravotné výhody tejto techniky?

Japonci sú známi svojou krásnou pleťou, ktorá ako keby akoby neposlúchala nemilosrdné efekty času. Je to do značnej miery spôsobené dobrými génmi, ale existujú aj ďalšie opatrenia, ktoré prispievajú k ich neporovnateľnej kráse. Masáž Gua Sha je jednou z japonských techník starostlivosti o pleť, ktoré môžete používať aj doma! Naučte sa robiť všetko správne, aby ste dosiahli požadované výsledky!

Masáž Gua Sha je veľmi zdravá pre vašu pokožku tváre

Tipy na zdravú pokožku - masáž Gua Sha

Pochopenie krásy a masáže Gua Sha

Prvá vec, ktorú sa všetci môžeme naučiť z masáže Gua Sha, je mať správny prístup ku kráse. Je to niečo, čo pochádza zvnútra, potenciál, ktorý by sme mali prebudiť. Takže nič vonkajšie! Masáž by mala ukázať váš vlastný vnútorný potenciál!

Krásu by ste mali spájať aj so zdravím. Boj proti vráskam a iným procesom starnutia nie je márnosť. Zlepšenie textúry pokožky súvisí s vašim celkovým zdravím a vyváženým prístupom k životu. Preto je pre Japonky nevyhnutnosťou. Možno sa po prečítaní tohto článku stane technika Gua Sha rutinou aj pre vás?

Nasledujte tieto riadky, aby ste dosiahli maximálny úspech

Zdravé nápady - tvár - masáž Gua Sha

Koľko času na to musíte investovať?

Dobrou správou je, že do takejto techniky naozaj nemusíte investovať veľa času. Masáž Gua Sha sa môže vykonávať denne a trvá iba niekoľko minút. Stačí však dva až trikrát do týždňa. Takže aj zaneprázdnené ženy (možno aj muži) to dokázali. Keď sa o tkanivá staráte a uzdravujete ich, budete sa potom cítiť nielen atraktívnejšie, ale aj uvoľnenejšie a zdravšie.

Takúto masáž tváre si môžete nechať urobiť aj v masážnom štúdiu

Masáž Gua Sha - vynikajúca starostlivosť o tvár - skvelé nápady

Budete to potrebovať!

Teraz sa pozrime na to, čo budete potrebovať na masáž Gua Sha. Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je získať špeciálny masážny nástroj, ktorý pre túto techniku ​​potrebujete. Budete tiež potrebovať penu na zvlhčenie pokožky alebo iný zvlhčujúci ošetrujúci výrobok. Hydratácia pokožky je zásadná! Stále by ste mali byť medzi výrobkami na trhu krásny olej na pokožku tváre Nájsť. To podporí vitalitu vašej pokožky.

Chrbát a ostatné časti tela je možné liečiť a rozmaznávať technikou Gua Sha

Masáž Gua Sha - veľmi zdravá masáž chrbta

Hlavné zásady masáže

Za týmto textom nájdete video, ktoré ukazuje presnú techniku ​​masáže Gua Sha. Môžete to ľahko napodobniť. Vopred by sme vás však chceli upozorniť na niekoľko hlavných zásad, ktoré by ste pri správnom vykonávaní masáže Gua Sha mali dodržiavať. Pri každom kroku by mal byť masážny nástroj v správnom uhle k pokožke. Zlá poloha bohužiaľ zníži účinok. Starajte sa o to teda dobre, keď sledujete video. Za druhé, mali by ste sa postarať o tlak. Toto by malo byť veľmi ľahké až stredne ťažké. Masáž by ste navyše nemali vykonávať príliš rýchlo a veľmi vedome.

Nástroje Gua Sha sa dodávajú v rôznych formách

Masáž Gua Sha - skvelé nápady na chrbát

Choroby, ktoré je možné liečiť masážou Gua Sha

Existuje množstvo patologických stavov, ktorých symptómy je možné zmierniť správnou masážou Gua Sha. Dôvodom je, že touto technikou si okrem iného masírujete lymfatické uzliny. Sú spojené s veľkým napätím a blokádami v tele. Je dokázané, že technika Gua Sha má pozitívny vplyv na migrény a iné chronické bolesti. Prechladnutie, chrípka a všetky súvisiace príznaky sú tiež dobrou liečbou. Dalo by sa s ním liečiť akékoľvek trávenie a dokonca aj urologické problémy.

Krásne a zdravé – to sú prakticky všetky synonymá! Táto pravda je v Japonsku a Ázii dlho známa. Západný svet to začína chápať stále lepšie. S masážou Gua Sha prídete k tomuto poznaniu aj vy, v praxi.

Materiál nástroja je tiež dôležitý

Masáž Gua Sha - skvelý nástroj na masáž

Rôzne kamene majú rôzne liečivé vlastnosti

Masáž Gua Sha - nádherné kamene na tvár

Nástroj Gua Sha by bol tiež skvelým nápadom na darček

Masáž Gua Sha - nádherný kameň - skvelé nápady

Relax, krása a zdravie sú rôzne stránky tej istej veci!

Masáž Gua Sha - skvelá technika starostlivosti o tvár

Vyliečte migrény a bolesti hlavy!

Masáž Gua Sha jemná masážna technika

Krásu a zdravie by sme v skutočnosti mali chápať ako synonymá

Masáž Gua Sha Kúpele Nápady Zdravie

Masáž Gua Sha skutočne prebúdza vašu prirodzenú krásu

veľmi príjemná masáž tváre - masáž Gua Sha

Lymfatický systém je stimulovaný vďaka masáži Gua Sha

Nápady na masáž pokožky hlavy Masáž Gua Sha

Ďalší ušľachtilý a zdravý nástroj pre masáž Gua Sha

Rôzne skvelé nástroje - masáž Gua Sha