Plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 je nový vzorec šťastia

Dlhé prázdniny sa skončili a teraz je konečne koniec s obrovským množstvom jedla a s malým cvičením. Aj keď sú v súčasnosti otvorené iba supermarkety, môžete sa pokúsiť dostať svoje vlastné telo opäť do formy a znovu získať dobrú náladu. Dnes sme pre vás vybrali plán zdravej výživy, ktorý sa zdá byť ľahko implementovateľný. Vďaka tomuto výživovému plánu si môžete byť istí, že dosiahnete dobré výsledky. Na rozdiel od všetkých ostatných diét alebo zdravých rád, receptúra ​​2 + 2 + 4 mení celé vaše stravovacie a životné návyky. Vzorec 2 + 2 + 4 vytvára pohodlné tempo, ktoré môže sledovať ktokoľvek. Okrem toho pravidelne dostávate príležitosť porovnávať, zvažovať a rozhodovať sa, ako ďalej formovať svoj každodenný život. Čas po Vianociach a Silvestri sa ukazuje ako vhodný na detoxikáciu a chudnutie a chceli by sme sa bližšie pozrieť na tento účinný športový a výživový plán.

Nový plán zdravej výživy je 2 + 2 + 4

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 zdravé stravovanie

Vyvážené jedlo, pravidelné cvičenie a dokonca aj čas na to, aby ste si od neho skutočne oddýchli

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 zdravé stravovanie

Čo je to vlastne plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 a ako sa plní?

O zdravom životnom štýle, cvičení a diéte sa toho píše neskutočne veľa. Takmer všetci ľudia sa usilujú o rovnováhu v živote a mnohí hľadajú optimálny výživový plán, ktorý by skombinovali so svojim týždenným cvičením. Bezpochyby mnohé diéty prinášajú viditeľné výsledky. Bohužiaľ, veľa diét je úplným prepadkom a vy sa stanete ešte nešťastnejšími, ako ste boli predtým. V mnohých prípadoch po mnohých diétach pocítite jo-jo efekt. To je však vo vzorci 2 + 2 + 4 vylúčené, a preto ho považujeme za taký vhodný a ľahko implementovateľný.

Jedlo by malo byť pestré, sezónne a čerstvo pripravené 

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 rozmanité jedlo

Cyklistika je jedným z najlepších typov cvičení na vytrvalosť a kondíciu

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 bicykel jazda na bicykli

Vzorec poskytuje silový tréning dvakrát týždenne a vytrvalostný tréning dvakrát týždenne. Počas tejto doby je vhodné dodržiavať plán zdravého stravovania. Jedzte v stanovený čas a uistite sa, že jete jedlo bohaté na bielkoviny, vitamíny a minerály. Pite dostatok neperlivej vody a pomôžte telu zbaviť sa záťaže.

Môžete behať vo vetre a v počasí a tým sa zvyšuje vaša vytrvalosť

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 beh

Trénujte žalúdok a vždy upravte a zlepšite držanie tela 

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 fitnes doma

Zdravá strava a ploché brucho

Je neuveriteľné, koľko ľudí považuje ploché brucho za čisto príťažlivé. Dobre vycvičený žalúdok je nepochybne príťažlivý a dokonca sexi, ale v skutočnosti je znakom dobrého trávenia v zdravom tele. Všetko v tele interaguje a počnúc zlým držaním tela to môže viesť k problémom s chrbtom, poruchám dýchania a tráviacim problémom. Preto je mimoriadne dôležité pravidelne cvičiť žalúdok a chrbát. V neposlednom rade to bude mať tiež vplyv na zlepšenie celkového stavu. Vďaka tomu získate trvalo dobrú náladu a citeľnú chuť do života.

Chrbtica a chrbtové svaly potrebujú pravidelné cvičenia a strečing 

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 cvičenia na brucho

Silový a vytrvalostný tréning podľa vzorca 2 + 2 + 4 počas zablokovania koróny

Všetci sme v rovnakej situácii. Počas zablokovania koróny všetci trpíme nedostatkom pohybu, svalovým napätím alebo často máme ťažký pocit v žalúdku. Regulácia domácej kancelárie to neuľahčuje a monotónny život s obmedzeným pohybom je pomaly čoraz zreteľnejší. Je načase obrátiť stôl a urobiť niečo pre svoje vlastné dobro. Na trénovanie vytrvalosti musíte byť aktívny 30 minút dvakrát týždenne.

Dobré cvičenie a starostlivo kombinované jedlo vytvárajú základ zdravého života 

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 žiť zdravo

Vedci odporúčajú rozdeliť tento čas dvoma, aby ste dosiahli ešte lepšie výsledky. Napriek Corone sa dá behať, behať alebo bicyklovať. Silový tréning je konkrétne o budovaní svalov. Čas tu nesmie presiahnuť 60 minút. Cvičenia na brucho a nohu môžu slúžiť ako úžasný úvod dvakrát do týždňa. S činkami môžete precvičiť chrbát a posilniť kríže. Keď sa konečne opäť budete cítiť bezpečne, začnite skákať cez švihadlo!

Skákaním cez švihadlo hravo precvičíte všetky svaly 

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 vytrvalostný tréning

Silový tréning je možné vykonávať aj mimo telocvične 

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 silový tréning

Domáca kancelária a nedostatok cvičenia

Pri každej zmene musíte opustiť svoju komfortnú zónu a reorganizovať každodenný život podľa okolností. Napriek zablokovaniu sa môžete držať starých schôdzok a vždy športovať vo zvyčajných časoch, teraz len doma. Nie je to to isté, ale je to lepšie, ako keď si dovolíte sedavý životný štýl, ktorý môže mať strašné, dokonca škaredé následky.

Pri tréningu bez trénera je nevyhnutné zabezpečiť, aby boli cvičenia vykonávané správne 

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 cvičenia

Doprajte si hodnotné jedlo a pripravte si jedlo vždy čerstvé 

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 zdravá výživa proso

Formula 2 + 2 + 4 vytvára prirodzený rytmus, na ktorý si môžete rýchlo zvyknúť 

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 posilňovňa doma

Čas premýšľať a vnímať zmeny

Každý, kto pozná jogu, vie, že na konci každého sedenia je čas na relaxáciu a vedomie. Pre niekoho je to meditácia, pre iného čistá relaxácia a v skutočnosti je to spôsob, ako si všimnúť zmeny v tele a privítať ich. Výživový plán 2 + 2 + 4 je štruktúrovaný úplne rovnako a ponúka vám príležitosť oddýchnuť si od tréningu a zdravého stravovania. Máte tri celé dni v týždni, aby ste sa opäť najedli a žili „normálne“.

Po štyroch dňoch tréningu a zdravej výživy máte ešte 3 dni v týždni na to, aby ste opäť žili „normálne“

prestávka na zdravé stravovanie 2 + 2 + 4

Tri voľné dni môžete byť ako obvykle v každodennom živote

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 sviatky pivo

Plán zdravej výživy je veľmi humánny a môžete s ním rozvíjať svoj vlastný životný rytmus. To povedie k aktívnemu a zdravému životu, ktorý je v skutočnosti definovaný ako šťastie. A kto by nechcel žiť šťastne? Formula 2 + 2 + 4 je účinná, pretože kombinuje vyváženú stravu s dostatkom pohybu. Športovať môžete (dočasne) bez fitness štúdia a zdravá strava je vlastne úplne v našich rukách. Nie náhodou sa hovorí, že „každý si vytvára šťastie sám“. Vďaka zdravým návykom si dokážete dlhodobo udržať svoju vysnívanú váhu.

Môžete si dovoliť všetku voľnosť pohybu, ktorú inak milujete 

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 cvičenia dni voľna

Všetko je v poriadku, pokiaľ sa vrátite k tréningu 

plán zdravého stravovania 2 + 2 + 4 tréning doma

plán zdravej výživy 2 + 2 + 4 cvičenia na ploché brucho