Pracovné oblečenie Engelbert Strauss – obchod pre všetky príležitosti

engelbert strauss online obchod strauss pracovné oblečenie

Kvalita, funkčnosť a viditeľnosť sú v poľnohospodárstve a poľnohospodárstve nevyhnutné

 

Takmer v každom odvetví je určitý druh pracovného oblečenia povinný. Neslúži len na prezeranie, ale predovšetkým na ochranu nositeľa. Najmä v odvetviach, ktoré veľa pracujú vonku, sa kladie dôraz na kvalitu, funkčnosť a viditeľnosť pracovných odevov.

Kvalita začína výberom materiálu. Vysoko kvalitné materiály zaručujú vynikajúci konečný produkt. Materiály navyše zaisťujú dlhú životnosť oblečenia. Okrem toho je potrebné venovať pozornosť spracovaniu.

Pracovné oblečenie Engelbert-Strauss 

bezpečnosť a kvalita pracovného oblečenia engelbert strauss

Spracovanie švov alebo kombinácia rôznych vrstiev a materiálov zaisťujú dodatočnú trvanlivosť. Funkčnosť je veľmi dôležitá, najmä pri pracovnom odeve, pretože v mnohých priemyselných odvetviach musíte so sebou nosiť nástroje alebo musí byť oblasť kolien hrubšia. To nielen uľahčuje prácu, ale tiež chráni kolenné kĺby.

Toto je veľmi dôležité v poľnohospodárstve a poľnohospodárstve. Na kolenách je potrebné urobiť veľa práce, preto je potrebné na kolenných kĺboch ​​šetriť. Okrem toho je dôležitá aj viditeľnosť, pretože farby sú pri prevádzke veľmi jasné a pracovník je tak rozpoznaný Engelbert Strauss Dávajte pozor na zmes nohavíc odolných voči nečistotám a viditeľných farieb.

pracovné oblečenie engelbert strauss v krajine

Bundy a nohavice pre lesníctvo a poľnohospodárstvo

Pracovný odev v lesnom hospodárstve a poľnohospodárstve pozostáva z niekoľkých jednotlivých častí. V chladných dňoch sú obzvlášť dôležité dlhé nohavice s veľkými vreckami. Voliteľne je možné nohavice kúpiť do pása alebo ako montérky. Dungarees majú výhodu v tom, že vrecká na nohaviciach na akékoľvek nástroje a iné pomôcky sú oveľa väčšie, zatiaľ čo vrecká na nohaviciach sú menšie.

V oblasti nohavíc v hoteli Engelbert-Strauss sú k dispozícii rôzne farby. Zvlášť zemské tóny sa v priemysle používajú veľmi často. Od tmavohnedej po trávovo zelenú. Navyše na leto môžu byť vybrané dlhé nohavice alebo šortky. Výber pracovných nohavíc pre poľnohospodárstvo a lesníctvo je zodpovedajúco veľký. Rôzne veľkosti zaručujú dokonalé prispôsobenie. Bunda je dôležitým kúskom oblečenia, pretože poskytuje nielen optimálnu ochranu pred poveternostnými vplyvmi, ale ponúka aj ochranu pred zranením.

pracovné bundy a nohavice engelbert strauss

Bundy Engelbert-Strauss sú priedušné, ale odolné voči poveternostným vplyvom. Sú vybavené bočnými vreckami, náprsnými vreckami a voliteľne aj kapucňou. K bundám je veľký výber farieb, od jemných béžových tónov až po ľahko rozpoznateľné oranžové tóny, bundy je možné zakúpiť.

pracovné nohavice engelbert strauss nohavice doplnky k obuvi

pracovné nohavice šortky engelbert strauss s bočnými vreckami

Viac ako len nohavice a bundy – Engelbert -Strauss ponúka príslušenstvo

Okrem oblečenia ponúka Engelbert-Strauss aj veľký výber rôznych doplnkových produktov, ktoré sa používajú v lesníctve a poľnohospodárstve. Od lekárničky po rôzne sekery, baliace háčiky a niektoré typy nožníc, obchod ponúka mnoho položiek.

Rukavice a ochrana súkromia sú obzvlášť dôležité v lesnom hospodárstve a poľnohospodárstve. Pletené rukavice, zimné rukavice alebo rukavice na leto sú k dispozícii v rôznych farbách a prevedeniach pre veľké i malé ruky.

príslušenstvo a pracovné oblečenie k pracovnému oblečeniu engelbert strauss

Bezpečnostná obuv a obuv pre poľnohospodárstvo a lesníctvo

Správna pracovná obuv je zásadná. Nielen pre bezpečné držanie, ale aj pre ochranu pred padajúcimi stromami alebo ťažkými konármi. Bezpečnostná obuv Engelbert-Strauss má oceľové čiapky. To znamená, že ťažké predmety nemôžu poškodiť nohy.

Od bezpečnostnej obuvi po bezpečnostnú obuv pre poľnohospodárov, používatelia v spoločnosti Engelbert-Strauss nájdu všetky veľkosti a varianty pracovnej obuvi, ktoré sú užitočné v lesníctve a poľnohospodárstve. Okrem rôznych topánok a čižiem je možné v obchode objednať aj zodpovedajúce ponožky do práce. Ponožky zaujmú svojimi materiálmi, ktoré v lete poskytujú prísun vzduchu a v zime ochranu pred chladom. Okrem špeciálnych ponožiek je možné kúpiť aj funkčné ponožky.

pracovné gumené čižmy engelbert strauss žlté

Engelbert -Strauss – obchod pre všetky prípady

Obchod Engelbert-Strauss ponúka nielen všetky druhy pracovných potrieb pre lesníctvo a poľnohospodárstvo. Okrem toho v mnohých kategóriách existujú výrobky pre sektor stravovania, ženy, inštalatérov a dokonca aj deti. V Engelbert-Strauss je k dispozícii od funkčného oblečenia po výrobky pre voľný čas a dokonca aj špeciálne oblečenie do počasia.

pracovné nohavice pracovného oblečenia engelbert strauss

engelbert strauss pracovný odev pracovná obuv ochranná obuv