Ryby bez rýb od spoločnosti Impossible Foods vo vývoji

Nemožné potraviny, kalifornská spoločnosť stojaca za bezmäsitým Impossible Burger pracuje na ďalšom zeleninovom výrobku s názvom ryba bez rýb. Séria produktov je reakciou na stále rastúci dopyt po rastlinných potravinách a na boj s nadmerným rybolovom.

Spoločnosť Impossible Foods už vyvinula vývar s príchuťou ančovičky na rastlinnej báze. Môžete ho použiť na prípravu paelly alebo šalátu Caesar. Otvorí sa ryba bez rýb, rovnako ako „hovädzie mäso“ z Impossible Burger Zloba založené. Je to proteín vyrobený z geneticky modifikovaných kvasiniek, ktoré napodobňujú textúru, chuť a vôňu hovädzieho mäsa.

Tieto rybie filé neobsahujú rybie mäso

Ryby bez rýb od Impossible Foods vo vývoji rybí steak bez rýb

Ryby bez rýb ako ďalší inovatívny produkt od Impossible Foods

Uvidí sa, či ryby bez rýb budú mať rovnakú príťažlivosť ako nemožný hamburger. Koniec koncov, ryby nemajú takú zlú povesť z hľadiska výroby a účinkov na zdravie ako bravčové alebo hovädzie mäso. Keďže však už 90% svetovej populácie morských rýb sú vyčerpaní komerčným nadmerným rybolovom, nikto by nemal zanedbávať potrebu rýb bez rýb.

Ryby možno nevyzerajú tak roztomilo ako ostatné ohrozené zvieratá, ale zaslúžia si rovnakú ochranu a pozornosť

Ryby bez rýb od spoločnosti Impossible Foods vo vývoji Nadmerný rybolov je skutočným problémom

Ryby bez rýb sú ďalším krokom v misii spoločnosti Impossible Foods vyvinúť do roku 2035 rastlinné alternatívy pre všetky živočíšne potraviny. Generálny riaditeľ Pat Brown je presvedčený, že môžu vyladiť recept Impossible Burger tak, aby napodobňoval iné druhy potravín na báze zvierat.

Údený „losos“ prejde testom chuti

Ryby bez rýb od Impossible Foods vo vývoji lososa, ktorý nie je rybou

Ryby bez rýb od Impossible Foods vo vývoji rybí hamburger bez rýb

Problém je obrovský dopyt

Zdá sa, že problémom Impossible Foods nie je technológia výroby bezmäsitých výrobkov. Zdá sa, že spoločnosť sa snaží udržať krok s dopytom po prelomovom produkte. V reťazcových reštauráciách, ako sú Red Robin a White Castle, už boli nedostatky v karbonátkach, ktoré ich majú v ponuke.

V máji spoločnosť Impossible Foods uviedla na trh aj Impossible Sausage ako súčasť spolupráce s Little Caesars pre Impossible Supreme Pizza. Predtým, ako spoločnosť vybrala recept na nový produkt, existovalo viac ako 50 rôznych prototypov vegetariánskej klobásy. Teraz má Impossible klobása 0 mg cholesterolu, 1,5 g nasýtených tukov a iba 270 kalórií. A to v 100 g porcii. Porovnajte to s hodnotami bežnej klobásy: 70 mg cholesterolu, 12 g nasýtených tukov a 340 kalórií!

Ako rok postupuje, výrobky Impossible Foods budú konečne dostupné v maloobchodných predajniach, takže zákazníci budú mať ešte jednu možnosť, ako si ich kúpiť.

Nemožná najvyššia pizza vyzerá celkom chutne

Ryby bez rýb od Impossible Foods vo vývoji malých caesarov nemožné najvyššia pizza

Vyskúšali by ste toto rybie sushi?

Ryby bez rýb od Impossible Foods vo vývoji sushi bez skutočných rýb

Ryby bez rýb od Impossible Foods vo vývoji toastový chlieb s lososom bez rýb