Schudnite jednoduchým spôsobom: Diétny výrobok FATFIX podrobený testu

Žijeme v dobe, v ktorej je možné kedykoľvek dostať tučné jedlo. Je lacný a chutí naozaj dobre, ale bohužiaľ je aj nezdravý a tučný. Podľa Federálneho štatistického úradu má nadváhu 53 percent Nemcov. Tento stav je znepokojujúci, pretože 16 percent populácie nielenže váži príliš veľa, ale je aj obéznych. So zmenou stravy často rýchlo dosiahnete svoje limity, pretože požadované výsledky na seba zvyčajne nechávajú dlho čakať. FATFIX sľubuje rýchlejšie výsledky.

Jednoduché chudnutie Dietny výrobok FATFIX v teste5

Čo je FATFIX?

Podľa výrobcu je FATFIX obzvlášť účinný diétny výrobok vo forme kapsúl. V zásade by to malo pomôcť Posilnite svoj metabolizmus, týmto spôsobom rýchlejšie spaľovať tuky. Zložkou je extrakt z takzvaného ovocia Garcinia Cambogia. Poznáme ich aj ako malabarský tamarind alebo brindleberry. Takže je to všetko prirodzené.

Ovocie pochádza z juhovýchodnej Ázie a východnej Afriky, kde sú jeho účinky známe oveľa dlhšie. Ovocie vyzerá ako malý zelený kaktus. Minimálne na prvý pohľad by ste si nemysleli, že to bude mať taký efekt. Napriek tomu je bohatá na celý rad zdravých prísad, ako je vápnik, vitamín B a železo. Účinná látka, ktorá je navrhnutá tak, aby vám pomohla schudnúť, je takzvaná kyselina hydroxycitrónová.

Jednoduché chudnutie Dietetický výrobok FATFIX v teste1

Čo robí FATFIX s telom?

Účinná látka z ovocia údajne pri požití neutralizuje špeciálny obsah jedla, aby sa stimulovalo spaľovanie tukov. Konkrétne to znamená, že uhľohydráty a bielkoviny sa neukladajú na boky, ale vylučujú sa priamo z tela..

Kyselina hydroxycitrónová zároveň prirodzeným spôsobom potláča pocit hladu. Takže nielenže vylučujete prebytočné látky priamo, automaticky jete menej, čo podporuje proces chudnutia.

Takýmto spôsobom by potom malo byť možné redukovať a udržiavať hmotnosť efektívne a dlhodobo. Na rozdiel od iných diét a metód nalačno by kapsuly FATFIX nemali spôsobovať žiadny nežiaduci jo-jo efekt.

Jednoduché chudnutie Diétny výrobok FATFIX v teste2

FATFIX by v zásade mal dosiahnuť tieto efekty:

  • Podpora pri chudnutí
  • Zlepšiť metabolizmus
  • Aktivuje sa spaľovanie tukov
  • Predpokladá sa, že z tela sú odstránené škodlivé usadeniny a toxíny
  • mal by sa zlepšiť celkový zdravotný stav.

Ako užívať FATFIX?

Podľa príbalového letáku sa odporúčajú dve kapsuly denne. Najlepšie je užiť ich veľkým pohárom ráno a večer. S veľkou plechovkou FATFIX s 90 kapsulami by ste mali dostať 45 dní. Užívanie je teda celkom jednoduché, rovnako ako bežné lieky.

Po požití by mal agent pôsobiť dvojfázovo. Prvým je pripraviť telo na chudnutie pomocou akejsi detoxikácie. Nasleduje fáza spaľovania tukov v trvaní asi 24 hodín.

Jednoduché chudnutie Dietny výrobok FATFIX v teste3

Čo FATFIX v praxi??

V zásade, ako mnoho iných produktov na chudnutie, to všetko znie príliš dobre, aby to bola pravda. K veci pristupujeme s istým skepticizmom a poriadkom a v prvom rade k baaboo plechovka s 90 kapsulami, testovať vec mesiac. Na internete sa môžete dočítať, že niektorí ľudia už zhruba po štyroch týždňoch schudli okolo 7 kíl.

Náš testovaný muž má hmotnosť 84,5 kilogramu a veľkosť 1,83. Ako je uvedené v príbalovom letáku, užíva jednu kapsulu ráno a jednu večer. Inak na svojom životnom štýle nič nezmenil. Športuje veľmi málo, má vyváženú stravu, ale vždy sa nezaobíde bez sladkostí alebo iných pochúťok.

Po týždni pravidelného používania si náš testovaný človek všimol, že je už o 1,5 kilogramu ľahší. Aj keď sa vo svojej strave veľmi nezmenil, ku koncu prvých týždňov už nebol schopný zvládnuť porcie, ktoré predtým neboli problémom. Navyše sa cíti výrazne fit.

Jednoduché chudnutie Diétny výrobok FATFIX v teste4

Do konca druhého týždňa si naša testovaná osoba zvykla a užívanie kapsúl sa stalo rutinou. Niečo viac ako tri kilogramy sú už dole. Po treťom týždni to už boli štyri kilogramy a výsledok bol pomaly viditeľný. Žalúdok sa cítil aspoň trochu plochejší.

Po testovacom mesiaci je náš testovaný subjekt asi o 5,5 kilogramu ľahší ako predtým. Cíti sa oveľa fit a plánuje pokračovať v užívaní tabletiek. Stanovil si cieľ 10 kilogramov, ktorý sa pri tejto rýchlosti dá rýchlo dosiahnuť.

Jednoduché chudnutie Dietny výrobok FATFIX v teste6

Záver

Zdá sa, že FATFIX dodáva to, čo je uvedené na plechu. Účinky sú však hlasné Preskúmanie pravdepodobne sa líši od človeka k človeku. Preto by ste to mali najskôr starostlivo vyskúšať. Keďže nie každý si môže vytvárať také testovacie podmienky doma, ako to dokážeme my, proces chudnutia by mal sprevádzať lekár. V prípade komplikácií môže poskytnúť radu a pomoc.

Obrázok 2: unsplash.com, © Ja Yunmai

Obrázok 3: © Fatfix

Obrázok 4: unsplash.com, © Jennifer Burk