Schudnite pomocou blších semienok: ako zhodiť kilá prirodzene!

Ste unavení skúšať extrémne diéty a vyčerpávajúce cvičebné programy, ako zhodiť tie prebytočné kilá? A aj keď ste konečne dosiahli požadovaný výsledok a vkĺzli do obľúbených džínsov, bude to trvať krátko, pretože obávaný jojo efekt na seba nenechá dlho čakať. Áno, bohužiaľ to tak mnohé z nás cítia a postava v bikinách je často tak ďaleko, že sa z nej stala doslova postava snov. Toto nemusí! Pretože namiesto toho, aby ste schudli rýchlo a len na krátky čas, môžete to urobiť prirodzeným a udržateľným spôsobom. A ako to bude fungovať? S Psyllia!

Chudnutie pomocou psyllia nie je žiadna novinka, ale často je podceňované. Pokušenie dosiahnuť všetko rýchlo a ak je to možné dnes, je príliš veľké. Zdravé chudnutie bohužiaľ vyžaduje aj určitý čas, trpezlivosť a hlavne disciplínu. V nasledujúcich riadkoch sa dozviete to najdôležitejšie o blších semenách a ako ich môžete použiť na chudnutie. Zostaňte s nami a nechajte sa presvedčiť o zdravých účinkoch tejto nádhernej rastliny.

Chudnutie pomocou psylia je prirodzené a má trvalý účinok

schudnite s blchovým detoxom zdravo

Urobte niečo dobré pre svoje črevá!

Psy Psyllium sa v skutočnosti označujú ako semenné plevy rebríčka indického (plantago ovata). Ako produkt sú tiež známe ako Psyllium Husk, najmä v anglicky hovoriacich krajinách. Blechy sú vo svojich krajinách pôvodu, Indii a Pakistane už dlho známe ako prírodné preháňadlá, ktoré upravujú trávenie zdravým a šetrným spôsobom..

Malé, hnedasté semená neskutočne pripomínajú blchy, a preto boli pomenované podľa nepríjemného, ​​nepopulárneho hmyzu. Najväčším tajomstvom šupiek psylia je nepochybne vysoké množstvo vlákniny. Tie zaisťujú pravidelnú, prirodzenú očistu črevných stien a tým aj dôležitú očistu tela.

Blchy môžu s vašim trávením robiť zázraky

schudnite pomocou blšej šupky zdravej výživy

Nie nadarmo sú psylium plevy dôležitou súčasťou väčšiny detoxikačných kúr a očistných programov. Ich rozpustná vláknina má tiež pozoruhodnú vlastnosť, že veľmi napučiava. Totiž: Psylliové plevy môžu zväčšiť svoj objem na viac ako štyridsaťnásobok toho. Majú extrémne nízky obsah kalórií – iba 100 kalórií obsahuje 100 g semien. Takýmto spôsobom rýchlo vytvoria pocit plnosti žalúdka, dokonca aj v malých dávkach, a pomôžu nám úspešne obmedziť chuť do jedla..

Schudnite pomocou psyllia – zdravá pomoc prírody

zdravá strava na chudnutie s plevami psyllium

Nádherné semená bĺch dokážu oveľa viac, ako stimulovať našu črevnú peristaltiku. Tiež regulujú náš krvný cukor a tým nás chránia pred chuťou do jedla. Pravidelná konzumácia šupiek psylia znižuje hladinu cholesterolu a akékoľvek toxíny a tuky sa z nášho črevného traktu ľahšie odstránia. Preto často pri chudnutí pomocou psylium hovorí o jednoduchej, prirodzenej očiste hrubého čreva. Pretože konečným výsledkom nie je len zrýchlená eliminácia, ale predovšetkým jemný a udržateľný proces. Po vyčistení môžu črevá oveľa efektívnejšie absorbovať vitamíny a stopové prvky z potravy a preniesť ich do buniek tela..

Pozoruhodná liečivá rastlina s mnohými zdravými účinkami

zdravé chudnutie s blchami

Zároveň sa pri chudnutí semenami bĺch zlepší samotné črevné prostredie, pretože ich diétne vlákna sú ideálnymi prebiotikami, t.j. H. sú perfektným krmivom pre probiotiká – baktérie priateľské k črevám, ktoré pomáhajú nášmu tráveniu. Vďaka svojej schopnosti napučať sú blchy pravidelne predpisované mnohými lekármi a alternatívnymi lekármi na takzvaný syndróm dráždivého čreva, ako aj na hnačku a zápchu, s takmer 100-percentným úspechom.

Postavte psylliové plevy do svojho pravidelného stravovacieho plánu!

chudnite zdravo pomocou blších semienok

Chudnutie je ľahké vďaka psylliu

Ak ste už presvedčený o zdravých účinkoch semien bĺch a chceli by ste ťažiť z liečivej rastliny Plantago Ovata, môžete ju začať užívať. Pretože nič nie je jednoduchšie ako to. Plevy psyllia vyrobené z najlepšej ekologickej kvality sú dostupné vo všetkých obchodoch so zdravou výživou a v obchodoch so zdravou výživou. Nie sú také drahé a vydržia dlho. Ak sú šupky v práškovej forme, budete ich potrebovať asi 10-40 g denne. Najlepšie je užiť psylliové plevy rozpustené vo vode asi 15 až 30 minút pred každým jedlom. Vďaka tomu sa budete pri jedle cítiť rýchlejšie, čo znamená, že budete jesť aj menej.

Psyllium plevy – zdravý spôsob, ako dosiahnuť vysnívanú postavu

schudnúť s blchovou kôrou detoxikačná kúra zdravá

Obvykle stačí rozmiešať vrchovatú čajovú lyžičku šupiek psylia s cca 200 ml vody, rastlinného mlieka alebo čerstvo vylisovanej šťavy a ihneď vypiť. Je veľmi dôležité dať si ďalší pohár vody bezprostredne potom. Takto dosiahnete maximálny efekt a zároveň predídete riziku prehltnutia.

Semenné plášte napučiavajú veľmi rýchlo!

schudnite pomocou diéty na blšie semená

Môžete tiež skúsiť častejšie pridávať šupky psylia do raňajok

zdravá strava s blšími semenami

Veľmi dôležité: Ak užívate psyllium, mali by ste piť každý deň veľa vody. Najmenej 2 litre za deň alebo presnejšie: plevy Psyllium by mali byť v pomere 1:10 k vode. Ak nepijete dostatok tekutín, riskujete nepríjemné tráviace problémy alebo v najhoršom prípade črevnú obštrukciu!

A vedeli ste, že s psyllium môžete aj variť a piecť chutne a zdravo? Jednoduchých receptov s psyliom nájdete mnoho tu.

Bezlepkové chleby a sušienky, ovocné šaláty a müsli tyčinky – nič z toho nie je problém psyllium

schudnite pomocou kôry z blších semien detoxikácia

Chudnutie pomocou šupiek psylia musí byť samozrejme podporované vyváženou stravou a dostatkom pohybu. Choďte častejšie na čerstvý vzduch a nezabudnite na každodennú gymnastiku. Pomôcť môže aj relaxácia, joga, meditácia a aromaterapia.

Nikdy nezabúdajte: chudnutie začína v mysli!

športujte fitness schudnite pomocou blších semienok

Záver:

Chudnutie pomocou šupiek psyllia je ľahké a prirodzené. Cenné vlákno má silnú napučiavaciu schopnosť, a preto má optimálny tráviaci účinok. Ľahko na seba viažu toxíny, baktérie a tuky a odvádzajú ich von z črevného traktu. Mnoho lekárov a alternatívnych lekárov odporúča psyllium ako dokonalú pomoc pri rozšírenom syndróme dráždivého čreva a pri prirodzenej kontrole hmotnosti. Ak si nie ste istí, či sú psyllium vhodné pre vás, trpíte akútnym ochorením alebo máte chronické zdravotné problémy, je nevyhnutné, aby ste sa poradili so svojím lekárom alebo lekárnikom.!

Presvedčte sa o tejto nádhernej liečivej rastline!

Schudnite pomocou šupky psyllia

A nechajte sa opäť cítiť dobre vo vlastnom tele!

schudnite pomocou figúrky na blchy