Schudnite rýchlo a zdravo- 7 mimoriadnych metód

Psychologické tipy na tému „Schudnite rýchlo a zdravo“

Existuje množstvo teórií o tom, ako schudnúť rýchlo a zdravo. Táto dlhá reč má však krátky význam: závisí to od rovnováhy medzi spotrebovanými kalóriami, prijatými kalóriami a kvalitou jedla..

A aby ste splnili tieto dve požiadavky, potrebujete prístup, ktorý je nápomocný. Pointa je, že chudnutie začína vo vašej hlave.

Schudnite rýchlo a zdravo pomocou vegetariánskych jedál

schudnúť rýchlo a zdravo rozhodovanie kresby ovocná polievka

Existuje niekoľko psychologických metód, ktoré nám môžu pomôcť jesť malé množstvo správnych vecí. Čo to je, sa dozviete v nasledujúcich riadkoch. Tieto vám mimochodom tiež pomôžu cítiť sa uvoľnenejšie, a teda zdravšie.

Vytvorte si z jedál vedomú diétu

schudnúť rýchlo a zdravo rozhodovanie kresby ovocná polievka

Sila modrej farby

Prax ukázala, že modrá farba výrazne znižuje túžbu a obrovský apetít. Najlepšie by bolo, keby ste mali v blízkosti pláž, ktorú môžete často navštevovať alebo si vychutnať modrý panoramatický obrázok z okna … Keďže nemáme šťastie, stačí, ak ste v modro vymaľovanej miestnosti alebo v modrom jedení. taniere. Pomáha aj dekorácia stola v tejto farbe.

Modrá farba potláča pocit hladu

schudnúť rýchlo a zdravé rozhodnutie pohár modrej farby

Pite neperlivú vodu

schudnúť rýchlo a zdravé rozhodnutie modrá farba

Sadnite si oproti zrkadlu

Ďalším veľmi osvedčeným trikom je sedieť oproti zrkadlu, keď jete. Môžete sa tak pozorovať a zboku si vždy lepšie všimnete, keď budete jesť príliš veľa.

Zapnite svetlá a zapnite pomalú hudbu. Môžete si všimnúť, že reštaurácie majú väčšinou tlmené svetlo a hudba je rýchlejšia. To je prinajmenšom prípad na tých miestach, kde sa odporúča konzumácia veľkého množstva jedla. Vytvorte vzájomnú atmosféru. Uistite sa, že je okolo vás svetlo a že hudba, ktorú počúvate pri jedle, je uvoľnená a pomalá.

Konzultujte so zrkadlom pravidelne 

schudnite rýchlo a zdravo

Zapáľte vanilkovú sviečku

Sladké akcenty vo vzduchu nasýtia naše zmysly. Vďaka tomu nemáme silnú potrebu sa prejedať. Je celkom možné, že týmto spôsobom už nebudete mať chuť jesť dezert.

Doprajte svojmu čuchu!

schudnite rýchlo a zdravo sa rozhodnite pre vanilkovú príchuť

Vďaka vanilkovým vonným sviečkam sa budete cítiť plní dlhšie

schudnite rýchlo a zdravo sa rozhodnite pre vanilkovú príchuť

Jedzte sladké výrobky, ktoré sú zdravé a majú nízky obsah kalórií!

Ak chcete schudnúť rýchlo a zdravo, mali by ste počúvať vlastné telo. Keď cítite potrebu jesť sladké, potrebujete cukor. Nesmiete si však zvyknúť, že v takýchto situáciách vždy siahnete po čokoláde. Namiesto toho si môžete vychutnať lahodné sladké ovocie. Alebo máte radšej čaj s medom? A popoludňajšiu kávu je možné osladiť akýmkoľvek vkusom, však??

Rozhodnite sa pre organické potraviny, ktoré nemajú vysoký obsah kalórií

schudnite rýchlo a zdravo, vyberte si jablko s nízkym obsahom kalórií

Buď šťastný!

schudnite rýchlo a zdravo, vyberte si jablko s nízkym obsahom kalórií

Dajte koreninám vysokú hodnotu

Pri varení a príprave jedla by ste mali klásť vyšší dôraz na ochucovadlá. Takýmto spôsobom dosiahnete rozmanitú a chutnú chuť bez pridávania príliš veľkého množstva produktov.

Vône, ako už bolo ilustrované na príklade vanilkových sviečok, navyše zasýtia vaše zmysly a budete mať prirodzenú potrebu menej jesť, a tak rýchlo a zdravo schudnúť.

Získajte viac informácií o účinkoch korenia

rýchlo a schudnúť fazuľová špargľa

Jedzte čerstvé a varte si sami!

schudnúť rýchlo a zdravo mincovňa proso

Jedzte pomalšie

Niekoľkokrát bolo dokázané, že pomalé jedenie je základným princípom chudnutia. V prvom rade to pomáha správnemu tráveniu. Okrem toho je dostatok času na to, aby žalúdok vysielal do mozgu signály, že je plný. Inými slovami: včas si všimnete, že ste dostatočne skonzumovali a nebudete to s jedlom preháňať.

Pamätajte si, ako vás vychovávali starí rodičia

schudnúť rýchlo a zdravo mincovňa proso

Veľa vody a cvičenie na čerstvom vzduchu

schudnite rýchlo a zdravo pite vodu pred jedlom

Vytýčiť ciele

schudnúť rýchlo a zdravo kresliť rozhodnutia

Sebavedomo dosiahnite cieľ

schudnúť rýchlo a zdravo kresliť rozhodnutia

Veďte si denník o veciach, ktoré jete

Skúste si viesť denník o jedle, ktoré jete. Je to jeden z najúčinnejších spôsobov, ako nad ním mať kontrolu. Pozrite sa večer na zoznam a určite si všimnete vecí, ktorých bolo priveľa. Sú to často drobnosti – popoludňajšia čokoláda alebo žemľa navyše, ktorú by ste mali radšej nechať … Ak tieto veci vynecháte zo svojej spotreby, je dosť možné, že čoskoro schudnete rýchlo a zdravo úplne prirodzene spôsob.

Keď milujete svoje telo, vaše úsilie sa vyplatí

schudnúť rýchlo a zdravo rozhodnutia kresby ovocie legíny

Jedzte pestro

schudnite rýchlo a zdravo si to uvarte sami

schudnúť rýchlo a zdravo rozhodnutia kresby ovocie orechy

Myslíte si, že všetko, čo je napísané, je príliš drahé? Áno, ale jedlo musí byť komplikované! Toto je náš zdroj energie a musíme mu venovať dostatočnú pozornosť. Vo všeobecnosti všetky tipy vedú k nasledujúcemu záveru. Dávajte si veľký pozor na to, čo jete. Dávajte pozor na množstvo a kvalitu jedla a pripravovaných jedál.

Vytvorte si výživový plán

schudnúť rýchlo a zdravo rozhodnutia kresby ovocie denník

Rozvíjajte zdravé povedomie a zmeňte svoje stravovacie návyky 

schudnúť rýchlo a zdravo