Tipy a triky na chudnutie: Ako schudnúť bez hladovania!

Chcete nechať prebytočné kilá spadnúť cez noc? To je to, o čom mnohí z nás snívajú, a často. Žiaľ, nestáva sa to veľmi rýchlo. Existuje však niekoľko jednoduchých rád a trikov na chudnutie, ktoré vám môžu pomôcť opäť schudnúť. Existuje mnoho spôsobov, ako dosiahnuť dokonalú postavu v bikinách, ale je dôležité, aby ste po nej vedome kráčali. Pretože len tak môžete sami zistiť, ktoré z nich sú pre vás tie pravé. V nasledujúcich riadkoch nájdete 8 efektívnych spôsobov, ako schudnúť, ktoré je možné prirodzene začleniť do vášho každodenného života. Ktovie, možno sú tieto alebo aspoň niektoré z nich pre vás ideálne.

Tipy a triky na chudnutie pre váš každodenný život

chudnite tipy a triky šport a zdravé stravovanie

# 1 Tip: Nikdy nejedzte z nudy alebo z hnevu!

Mnoho ľudí často pri práci v kancelárii jedí len z nudy alebo sa neustále prihovára nezdravým veciam. Iní sú náchylnejší na chuť k jedlu, keď sú mrzutí alebo v strese. Mali by ste sa snažiť proti tomuto vedome konať. Tu sa dozviete, čo môžete robiť s chuťou do jedla.

Do tej doby, namiesto toho, aby ste v zhone hltali sladké, tučné alebo slané občerstvenie, skúste humusom pohltiť čerstvú mrkvu alebo zelerové tyčinky.

Každý deň si pripravte malý, chrumkavý šalát z čerstvej zeleniny

jesť čerstvé zeleniny tipy a triky na chudnutie

# 2 Tip: Počúvajte svoj vlastný pocit v črevách!

Kedykoľvek si myslíte, že ste hladní, skúste sa vedome opýtať, či je skutočne hladný. Často sú to len povestné chute na jedlo a jablkový alebo ovocný čaj úplne postačuje na to, aby vás opäť uspokojil. Ak tiež budete piť veľa vody po celý deň, po čase zistíte, že medzi jedlami ste oveľa menej hladní. Odborníci odporúčajú naplánovať si pevný čas jedla, najmä pre ťažších ľudí. Takzvaný prirodzený pocit hladu a sýtosti sa často stal nudným a mal by sa znova zopakovať.

Pitie veľkého množstva vody vám pomôže schudnúť zdravým spôsobom

Šport

# 3 Tip: Zdravé chudnutie s jablčným octom

Chudnutie s octom nie je blesková diéta. Je to oveľa viac o zdravej detoxikácii a očiste tela a naštartovaní metabolizmu. Vďaka jablčnému octu sa budete cítiť sýty a týmto spôsobom budete jesť menej. Takzvaný nápoj z jablčného octu, ktorý sa užíva štvrť hodiny pred jedlom, pomáha k lepšiemu tráveniu a uvoľnenejšiemu jedlu. Tiež by bolo vhodné piť nápoj ráno na prázdny žalúdok. A ako by ste mali piť jablčný ocot na chudnutie? Veľmi ľahko! Najlepšie je dať lyžicu organického jablčného octu do pohára vlažnej vody a podľa potreby pridať trochu medu alebo javorového sirupu. Celé to poriadne premiešajte. úplné!

Na to používajte iba kvalitný organický jablčný ocot

jablkový mušt ocot zdravé tipy a triky na chudnutie

# 4 Tip: Nechajte svoj žalúdok vyzerať ošemetne!

Niektorí odborníci na výživu sa domnievajú, že na podvádzanie žalúdka by ste mali použiť menšie taniere. Hovorí sa, že aj oko žerie. Pri menších tanieroch alebo miskách sú porcie menšie ako obvykle, ale nevyzerajú tak malé. Logicky jednoducho prijmete menej kalórií s každým jedlom, pretože v skutočnosti jete menšie množstvo jedla. Konzumácia menších porcií jedla má aj ďalšie výhody – lepšie trávenie, menšie nadúvanie a rýchle zasýtenie.

Pokiaľ je to možné, jedlo rozdeľte aj na menšie sústa na tanier

Chutné predjedlá-s-červenou repou-klíčkami-zdravá výživa

Tip č. 5: Pričuchnite si k štíhlej línii!

Počuli ste už o chudnutí pomocou príchutí? Z ajurvédy aj z modernej aromaterapie je dobre známe, že arómy majú významný vplyv na naše zmysly a pohodu. Je dokázané, že impulzy, ktoré náš nos vysiela do nášho mozgu, sú oveľa rýchlejšie ako tie, ktoré dokáže odoslať náš žalúdok. Nos teda môžete využiť aj na zdravé chudnutie. Jednou z metód aplikácie by bolo napríklad mať vždy na pracovnom stole v kancelárii pripravené 2-3 malé plechovky alebo tégliky. Vyplníte to rôznymi prísadami, ako sú levanduľa, vanilka, káva a podobne. Takže si to môžete čuchať, ako chcete, obzvlášť keď máte chuť. Pomáha to. Sľúbené!

Vyberte si správne príchute na chudnutie!

schudnite zdravo s arómami a vonnými olejmi

# 6 Tip: Lahodné dezerty a občerstvenie bez cukru

Kedykoľvek je to možné, pripravte si zdravé občerstvenie bez cukru. Čo napríklad chutné energetické guličky? Môžete na to použiť napríklad datle alebo sušené figy alebo pridať trochu medu. Dávajte si pozor aj na ovocie. Pretože niektoré z nich už obsahujú veľa cukru a majú vysoký obsah kalórií. Takýmto ovocím sú napríklad banány, jablká a hrozno. Mali by ste ich konzumovať striedmejšie. Máte radšej bobule, grapefruity, ananás alebo mango.

Ani s jablkami to nepreháňajte!

chudnutie tipy a triky pri jedení apple office

Aj keď cukor nepoužívate, váhy čoskoro ukážu lepšie výsledky

chudnutie tipy a triky zdravého stravovania

# 7 Tip: pozor na kalorické pasce!

Alkohol a nealkoholické nápoje ako Cola, Fanta a Co. sú tu veľmi ošemetné. Ak chcete mať štíhlu líniu, samozrejme by ste sa mali vyvarovať aj hotových jedál a rýchleho občerstvenia. Všetky tieto výrobky sú veľmi kalorické a plné cukru. Aj liter piva sa dá porovnať s približne 8 gramami tuku. Alkohol má tiež nevýhodu, že obmedzuje chuť do jedla a ovplyvňuje trávenie. Takže to radšej dajte preč alebo drasticky obmedzte konzumáciu alkoholu. Je lepšie piť čerstvo vyrobené zelené smoothie alebo detoxikačnú vodu.

Aj pri terapeutickom pôste je detoxikačná voda rozhodne úspešnou voľbou

detox príprava na chudnutie vody tipy a triky

# 8 Tip: nájdite v sebe gurmána

Povedzte nie nezdravému jedlu a vychutnajte si vybrané, zdravé jedlá, nápoje a občerstvenie vedome a všetkými zmyslami. Stavte na kvalitu, nie na kvantitu. Žujte stále pomalšie a dlhšie, aby sa impulzy z vášho žalúdka dostali včas do mozgu a zaistili si adekvátny pocit sýtosti. Dokonca aj malá časť ušľachtilej, tmavej čokolády je povolená každú chvíľu, keď schudnete. Staňte sa labužníkom a poriadne si dajte každé jedno sústo a sústo!

Urobte z obeda alebo večere skutočnú hostinu pre zmysly!

losos so zeleninou a ryžou tipy a triky na chudnutie

Nevyhnutnosťou sú aj chutné a zdravé raňajky

tipy a triky na chudnutie zdravé raňajky

tipy a triky na chudnutie zdravej výživy

zdravé raňajky tipy a triky na chudnutie

Do kancelárie si pripravte nízkotučnú a nízkosacharidovú diétu

zdravé občerstvenie bez cukru schudnúť tipy a triky

lahodné smoothies čučoriedky tipy a triky na chudnutie

Zelené smoothie sú často na zozname tipov a trikov na chudnutie

zelené smoothies s tipy a triky na chudnutie grapefruitu

Chia puding s jahodami a mandľovým mliekom je tiež jedným z najväčších kulinárskych nápadov pre domácich majstrov

chia puding s jahodami tipy a triky na chudnutie

 Športujete pravidelne?

tipy a triky na chudnutie pri behaní

Choďte častejšie von von

tipy a triky na chudnutie vonku

Vykonajte niekoľko cvičení každý deň pre ploché brucho    

cvičenia tipy a triky na chudnutie

Jóga a meditácia vám tiež pomôžu zhodiť nadbytočné kilá

jóga ovocie diéta chudnutie tipy a triky