20 mimoriadne kreatívnych chladných konferenčných stolíkov od rôznych dizajnérov

mimoriadne kreatívne, chladné konferenčné stolíky blízke realite

20 mimoriadne kreatívnych chladných konferenčných stolíkov od rôznych dizajnérov

Je to už veľmi dávno, keď konferenčný stolík už nebol obyčajným kusom nábytku. A môžete sa presvedčiť sami tým, že sa pozriete na náš príspevok. Sú to návrhy od dizajnéra Svilena Gamolova. Budete prekvapení, ako realisticky vyzerá táto výstava konferenčných stolíkov.

Urobili sme malý prieskum a zistili sme, že existuje veľa kreatívnych a štýlových konferenčných stolíkov, ktoré je možné kúpiť. A touto kolekciou nábytku chceme ukázať, že umelecké diela je možné vytvárať v rôznych rozmeroch a tvaroch. Nestrácajte viac času a pozrite sa do fotogalérie. Možno by vás tieto návrhy mohli inšpirovať a pomôcť vám vybrať zaujímavý, jedinečný darček od vašej priateľky alebo ho len pridať k vám domov.

Špirálová doska stola – dizajn konferenčného stolíka

mimoriadne kreatívny chladný konferenčný stolík z akrylového skla

Baxton Studio Barbara Wenge – nastaviteľný konferenčný stolík

dajú sa použiť mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky z dreva

Tento neobvyklý konferenčný stolík kombinuje klasickú jednoduchosť s jemným remeselným spracovaním. Dve vrchné dosky stola je možné prevrátiť a môžete poskladať niekoľko rôznych konfigurácií. Vrchná doska sa môže voľne otáčať o 360 stupňov. Vďaka rôznym konfiguráciám tvarov je tento stôl veľmi univerzálny a užitočný pri rôznych príležitostiach.

Konferenčný stolík na farbenie oblastí Ida

mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky čierny dub ida

Farebné sklenené povrchy a úložný priestor tiež

mimoriadne kreatívne, chladné konferenčné stolíky na farbenie

Tento moderný, originálny príručný stolík ponúka svetlé farebné sklenené povrchy a úložný priestor.

Sklenený stôl Howard Miller s povrchom ciferníka

extrémne kreatívne chladné konferenčné stolíky s povrchom pre vytáčanie

Tento elegantný konferenčný stolík je vybavený funkčným, starožitným ciferníkom, čo je veľmi umelecká a praktická vlastnosť.

Konferenčný stolík Dekon 2

mimoriadne kreatívny, chladný konferenčný stolík akrylový decon 2

Sklenený konferenčný stolík Dekon 2 je výsledkom spolupráce známeho priemyselného návrhára Karima Rashida a Tonelly Italy. Tonelli sa špecializuje na najlepší sklenený nábytok a spolupracuje so známymi dizajnérmi.

Konferenčný stolík Elipse

mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylové rafa garcia španielčina

Dizajnér Rafa Garcia spolupracuje so španielskym štúdiom dizajnu nábytku Sancal a je autorom tohto elegantného nábytkového predmetu súčasne. Konferenčný stolík Ellipse sa skladá z dvoch častí a horná vyvoláva dojem, že sa voľne vznáša vo vzduchu. Toto je samozrejme len klam. Doska a dno sú držané pohromade oceľou.

Zemeguľa stôl

mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky z akrylovej gule z oceľovej gule

Veľká oceľová guľa podopiera dosku stola

mimoriadne kreatívne, chladné konferenčné stolíky z akrylovej platne z oceľovej gule

Tento krásny konferenčný stolík zo skleneného zemegule robí váš obývací priestor atraktívnym a pútavým vďaka svojej úžasnej štruktúre (lesklá oceľová guľa).

Konferenčný stolík KAT

mimoriadne kreatívne, chladné konferenčné stolíky z akrylového skla KAT

Dizajnéri vytvorili úplne jedinečný konferenčný stolík. Tri sklenené platne vyrobené z troch rôznych druhov skla – dymové, matné a číre – sa akoby krížili. Ale to je len dokonalá optická ilúzia.

Špirálový stolík

mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky v čiernom povrchu v tvare špirály

Na trhu je veľa kreatívnych konferenčných stolíkov, ale tento je skutočne mimoriadny. Jeho krásna sklenená špirála je pevná vec. Páči sa ti to?

Spojovací konferenčný stolík

mimoriadne kreatívny dizajn chladného konferenčného stolíka

Nebojte sa – stôl nie je zlomený. Takto „zlomený“ exteriér má funkčný aspekt; jeho spodná strana v tvare V je ideálna na ukladanie časopisov.

Ohnivá káva

mimoriadne kreatívny, chladný konferenčný stolík s dizajnom požiarnej kávy

Tento príručný stolík navrhol izraelský dizajnér Arik Levy. Fire Coffee je model so širokou spodnou stranou vyrobenou z oceľových tyčí, ktoré pripomínajú rozetu. Na rozete spočíva sklenený povrch, ktorý ju premieňa na jedinečný konferenčný stolík.

Sánkarský stôl

krásne kreatívne chladné konferenčné stolíky sánkovanie

mimoriadne kreatívne cool konferenčné stolíky akrylové sánkovanie detstvo

Aby vytvoril tento funkčný a zároveň kreatívny stôl, dizajnér Kino Guerin dal ikone stola z detstva nový vzhľad.

  Odkladací stolík Gloria – nízky a zvlnený mimoriadne kreatívne, chladné konferenčné stolíky vyrobené z akrylového skla  Konferenčný stolík Havanaskvelé kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylová havana     Akrylový konferenčný stolík Venus – na kolieskachmimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky akrylové venušové rolky

Konferenčný stolík Thetamimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky acryl venus thetaChromovaný konferenčný stolíkmimoriadne kreatívne, chladné konferenčné stolíky s chromatickými doskamiBočný stolík Serena mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky z plastu, oválne biele sereny  Červený konferenčný stolík – štýlový a atraktívny Chromovaný mimoriadne kreatívny, chladný konferenčný stolík červenej farby

Kompaktný, praktický a zaujímavý

mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky z červeného skla okrúhle

Okrúhly stolík

mimoriadne kreatívne chladné konferenčné stolíky v okolí

Kruhový, dekoratívny stôl vo svetlých farbách

kruhové kreatívne chladné konferenčné stolíky okrúhle sivobiele  Konferenčný stolík Istikbal Stella Top so skleneným povrchomsklenený povrch kreatívne chladné konferenčné stolíky stolové sklo