Šatníkové skrine s posuvnými dverami – 50 nápadov na praktický a moderný šatník

Šatníky pre moderný dizajn: aké sú obvyklé kritériá pri ich výbere?

Skriňa je jedným z najdôležitejších prvkov každého interiéru. V modernom interiérovom dizajne má mnoho funkcií. Mala by skrývať oblečenie a iné predmety, ale tiež zaistiť pohodlie a harmonický efekt doma.

Skrinka to môže dosiahnuť tým, že slúži ako akcent alebo sa bezproblémovo integruje do miestnosti bez toho, aby ju fragmentovala.

Posledným dôležitým aspektom je jednoduchosť použitia. Šatníky s praktickými mechanizmami, ako sú napríklad posuvné dvere, sa osvedčili. Osvedčili sa ako najpraktickejší z mnohých možných variantov. Ale z čoho iného si máme vyberať?

Moderné šatníky s posuvnými dverami

Šatníkové skrine s posuvnou drevenou skriňou

Dizajn a funkcia

Šatníkové skrine s posuvnými dverami čiernobiele

Prvým, rozhodujúcim kritériom pre výber šatníkov sú funkcie. Tu sú tie, ktoré by mali byť splnené:

  • Oblečenie, ktoré potrebujete na aktuálnu sezónu, musíte dostať ľahko a jednoducho do šatníka.
  • Dobré moderné šatníky vám poskytnú príležitosť udržať oblečenie v najlepšom možnom stave.
  • Máte dostatok priehradiek na drobné odevy a ďalšie šance.

Šatníky majú niekoľko ďalších funkcií, ktoré je potrebné vykonávať v závislosti od miestnosti, v ktorej sa nachádzajú.

Elegantná šatníková skriňa do spálne

Šatníkové skrine s posuvnými zrkadlovými dverami

Výhody šatníka

Šatníkové skrine s posuvnou drevenou šatňou

Šatníkové skrine v obývačke

Tu skrine musia skrývať všetky potrebné položky, aby uvoľnili viac miesta v obývačke. Majú veľmi výraznú estetickú funkciu. Vnútri moderného šatníka by ste mali mať priestor aj na niekoľko ďalších predmetov, ako sú technológie a ďalšie doplnky.

Šatníková skriňa v obývacej izbe s priehľadnými dverami

Šatníkové skrine s posuvnými drevenými priehľadnými dveramiŠatníkové skrine s dizajnom dreveného nábytku s posuvnými dveramiZdroj: Dvere Porta

Šatníky v detskej izbe

Oblečenie a hračky sú v detskej izbe niekedy tak rozložené, že spôsobujú najväčší chaos. Z tohto dôvodu by sa tomu mala šatníková skriňa v detskej izbe vyhnúť a všetko uložiť čo najlepšie.

Bezpečnosť hrá v detskej izbe samozrejme veľmi dôležitú úlohu. Vkladajte na inštaláciu vysokú hodnotu a hľadajte modely bez ostrých hrán a iných nebezpečných miest.

Šatníky v spálni

Ak je k dispozícii viac priestoru, šatníky sú vždy dobrou voľbou. Slúžia ako šatne, pretože sa tam zmestí všetko oblečenie, a tým predídete chaosu. Stále máte možnosť udržať si dobrú kvalitu svojho šatníka dlhšie.

Vstavané skrine s posuvnými dverami sú ďalšími modernými a super funkčnými variantmi, ktoré by ste určite mali zvážiť ako možnosť.

Vstavaná skriňa vo vysokom lesku

Šatníkové skrine s posuvnými dverami vo vysokom lesku bielej farby

V spálni je zásadný bezproblémový dizajn. Je veľmi dôležité, aby miestnosť nefragmentovala a aby nepôsobila neharmonicky. Aby ste mali zdravý spánok, jednotný vzhľad môže byť v tomto ohľade iba nápomocný.

Využite roh – šatník na mieru

Šatníkové skrine s posuvnými drevenými dverami

Šatníková skriňa pre mužov so štýlom

Šatníky s posuvnými drevenými pánskymi spálňami

S úložným priestorom pre čo najviac oblečenia a doplnkov

Šatníkové skrine s posuvným dreveným nábytkom do spálne

A niekoľko ďalších tipov od našej redakcie

Šatníky musia mať vysokú kvalitu, a to ako z hľadiska dizajnu, tak aj povrchovej úpravy. Žiadnemu aspektu nesmie byť uprednostňovaná nevýhoda toho druhého. Existujú dobré modely vyrobené prakticky zo všetkých materiálov. Vyberte si udržateľné a ekologické riešenia.

Vezmite prosím na vedomie nasledujúce: Dobré šatníky nielen dobre vyzerajú, ale sú tiež ideálne zapísané v koncepte interiérového dizajnu..

Nákup správneho šatníka je dôležitý, ale aj pri použití najlepších materiálov zohráva starostlivosť veľmi dôležitú úlohu. Hľadaj jemné prípravky, ktoré zaistia najlepšie výsledky čistenia.

Šatňa

Šatníkové skrine s posuvnými drevenými zrkadlami

Vstupná časť je vybavená praktickým a elegantným predsieňovým nábytkom 

Šatníkové skrine s posuvnými drevenými zrkadlovými dveramiŠatníkové skrine s posuvným dreveným obložením

S klasickým dizajnom

Šatníkové skrine s posuvnými drevenými dverami a elegantne zrkadlovými spálňami

Vo vysokom lesku

Šatníkové skrine s posuvnými dverami, biely vysoký lesk

Práva na obrázky: Pán Dvere

Nechajte sa inšpirovať nasledujúcimi šatníkmi

šatník s posuvným osvetlením Šatníková skriňa Jesse HOPUS DELUXE s posuvnými dverami inštalovaná do výšky miestnosti Šatníková skriňa s posuvnými dverami akcentová farba žltá Šatníková skriňa s posuvnými lesklými dverami biela Navrhnite šatník s posuvnými dverami do detskej izby Skriňa s posuvnými dverami moderné šatníky Šatníková skriňa s posuvnými modernými šatníkmi Vstavaná skriňa s posuvnými dverami až po strop Šatníková skriňa s posuvnými dverami, vstavané osvetlenie s vysokým stropom Šatníková skriňa s posuvnými dverami vstavaná do miestnosti, veľký, vysoký lesk Šatníková skriňa s posuvnými dverami v čiernej lesklej farbe Šatníková skriňa s posuvnými dverami postavená z dreva Šatníková skriňa s posuvnými dverami zabudovaná v čiernej farbe až do výšky stropu Šatníková skriňa s posuvnými dverami, vstavané zrkadlo Šatníková skriňa s posuvnými dverami umiestnená v ženskej spálni so stropným zrkadlom Šatníková skriňa s posuvnými dverami, vstavané zrkadlové dvere Šatníková skriňa s posuvnými dverami vstavané zrkadlové dvere až po strop Šatníková skriňa s posuvnými dverami zabudovaná v spálni s vysokými zrkadlovými dverami Šatníková skriňa s posuvnými dverami vstavaná v spálni so zrkadlovou stenou od podlahy až k stropu Šatníková skriňa s posuvnými dverami v bielej farbe Šatníková skriňa s posuvnými dverami vysoká, farebná Šatník s posuvnými dverami od podlahy k stropu čiernobiely Šatníková skriňa s posuvnými dverami a zrkadlovým nábytkom od podlahy k stropu Šatníková skriňa s posuvnými dverami, vysoká zrkadlová stena Šatníková skriňa s posuvnými zrkadlovými šatníkmi Skriňa s posuvnými zrkadlovými dverami nápady na spálňu Šatníková skriňa s posuvnými zrkadlovými dverami do spálne Šatníková skriňa s posuvnými dverami biela izba vysoká minimalistické šatníky do spálne s posuvnými dverami minimalistický spálňový nábytok šatníky šatníkNápady do spálne šatníky s posuvnými dveramiSpálňový nábytok veľká šatníková skriňa s posuvnými dveramiSkrine do spálne s posuvnými dveramiŠatníkové skrine do spálne s reflexnými posuvnými dveramiSpálňový nábytok moderné šatníky s posuvnými dverami