Barokový dizajn nábytku z Brazílie – výstava nábytku od bratov Campana

barokový dizajn nábytku z brazílskeho bočného stolíka, chladný luster

Výstava nábytku od bratov Campana – návrh barokového nábytku z Brazílie

V londýnskej galérii Davida Gilla St. Jamesa v Londýne môžete obdivovať zaujímavú zbierku nábytku – nábytok komplikovaného vzhľadu s motívmi zlata a bronzu. Toto je najnovšia výstava nábytku brazílskeho dizajnérskeho dua Fernando a Humberto Campana.

Nábytok má barokové dekorácie, ako sú dekorácie zo sedemnásteho a osemnásteho storočia. Kovové emblémy a postavy brazílskych bratov dizajnérov sú jednoducho vynikajúce. V tomto štýle ste vytvorili niekoľko položiek.

Dekoratívny vzor na povrchu lustra

barokový dizajn nábytku z Brazílie originálny zvláštny

Zlaté a bronzové gombíky, listy, zvieratá a figúrky – všetky tieto prvky boli použité na ozdobu nábytku na nohách kamenných stolov a stoličiek. Stojacie lampy a svetlá boli vytvorené v rovnakom dizajnérskom štýle, zatiaľ čo malé zlaté krokodíly boli nahromadené na svietniku.

Pozlátená lampa v klasickom štýle

barokový dizajn nábytku z Brazílie, zlatožltá stojanová lampa

Tieto jedinečné kúsky boli vyrobené v rímskej dielni špecializujúcej sa na bronzovú prácu. Zbierka nábytku bola prvýkrát predstavená v Múzeu dekoratívnych umení v Paríži minulý rok, ale malé stolíky sú teraz na veľtrhu prvýkrát.

Dizajnérska dvojica Campana z Brazílie nedávno ukázala päť extravagantných postelí v Miláne a rad produktov pre Louis Vuitton v Miami..

Extravagantná stolica – textúra mäkkej kožušiny

barokový dizajn nábytku z brazílskej kožušinovej stoličky

Zlatožlté nohy stoličky – nápadný prízvuk

barokový dizajn nábytku z Brazílie, zlatožlté nohy stoličky

Excentrický príručný stolík so štýlom

barokový dizajn nábytku z brazílskeho bočného stolíka extravagantný

Funkčný dizajnérsky stôl v barokovom štýle

barokový dizajn nábytku z brazílskeho bočného stolíka kuchynský stôl  Elegantná biela pohovka – barokový štýlbarokový dizajn nábytku z brazílskej kožušinovej sedačky   Zvláštne svietniky z rovnakej kolekciebarokový dizajn nábytku vyrobený z brazílskych sviečok  Pohodlné, elegantné kreslo – biela kožušina a zlaté nohybarokový dizajn nábytku z Brazílie nohy čalúnenia z mäkkej kožušiny zlaté