Biliardové stoly – 50 super štýlov a obrázkov

biliardové stoly luxusné prostredie orechové drevo víno červené

Biliardové stoly

Hľadáte ten správny biliardový stôl, ktorý doplní vašu hernú alebo pánsku izbu? Potom by vám príklady uvedené v tomto príspevku mohli veľmi pomôcť.

Nájdete tam mnoho skvelých prevedení s rôznymi tvarmi, svetlami a kovovými povrchmi, prispôsobenými rôznym úlohám a mnoho ďalších veľmi vzrušujúcich vlastností.

Každodenná elegancia v mahagóne

biliardové biliardové stoly mahagónové a ružové

Môžete vidieť, ako kreatívny umelci pozdvihujú dizajn biliardových stolov na vyššiu úroveň. V konečnom dôsledku ide o niekoľko nápaditých kúskov s osobnosťou a zábavnými charakteristikami. Tradicionalistom medzi vami sa bude zrejme obzvlášť páčiť pohľad na vyrezávané varianty a tie na loptičkách.

Robustná kreácia z masívu

biliardové stoly masívne drevené trámy

Tieto modely obstáli v skúške časom. Neboli teda silne ovplyvnené módou a v blízkej dobe nebudú zahodené. Tento druh biliardového stolu vidíte vo veľmi rôznych variáciách.

Perfektné nie? Bavte sa a pritom si užívajte!

biliardové stoly stredomorská atmosféra jemné drevo

biliardové stoly vlnitý podklad z tmavého dreva biliardové stoly pred krbom matný lesk biliardové stoly rustikálne z nespracovaného dreva biliardové stoly v tradičnom dizajne orechové a trávovo zelené závesné žiarovky biliardové stoly reflexná mosadz s hnedým povrchom biliardové stoly veľmi ušľachtilý mahagón a koža biliardové stoly okrúhle v čiernej červenej farbe biliardové stoly v prírodných farbách, veľký obraz biliardové stoly s ozdobami hlavy leva biliardové stoly s elegantnými ozdobnými nohami liatinový luster biliardové stoly s unikátnymi čiernymi a zlatými vzormi biliardové stoly minimalistický dizajn Biliardové stolné závesné žiarovky z matného skla biliardové stoly kovová konštrukcia a tmavomodrý povrch biliardové stoly lesklý kov a tmavočervený povrch biliardové stoly kovové nohy a stoličky v tvare kvetu Klasické a jednoduché biliardové stoly z cédrového dreva Biliardové stoly kardinálne červený povrch a čierna oválna základňa Biliardové stoly v čiernej a kobaltovej modrej farbe s valcovými nohami biliardové stoly v párty štýle Biliardové stoly drevorezba v bielom lustri s parožím Biliardové stoly svetlo šedé s plsteným povrchom v oranžovej farbe Biliardové stoly, trávovo zelený povrch, rustikálne, vyrobené z hrubého dreva biliardové stoly tráva zelený povrch starožitný dizajn Biliardové stoly futuristický dizajn so vstavanými svetlami biliardové stoly pre skutočných fanúšikov mustangu biliardové stoly ohnivo červený povrch kužeľovité nohy závesné svetlá v oranžovej farbe Extra dlhé biliardové stoly a továrenské žiarovky biliardové stoly elegantný skladací stôl s lesklým povrchom i čierny Biliardové stoly ušľachtilého štýlu s listovými ozdobami biliardové stoly chladný kovový čierny povrch biliardové stoly karamelové a čokoládové nuansy s neónovou svetlomodrou biliardové stoly lesklé nohy v tvare hrušky Biliardové stoly z masívneho orecha s rokajmi Biliardové stoly z čerešňového dreva z polovice storočia biliardové stoly z tmavého dreva s panorámou