Cool dizajnový nábytok vyrobený zo starého dopravného značenia

dizajnérsky nábytok vyrobený zo starého dopravného značenia

Cool dizajnový nábytok vyrobený zo starého dopravného značenia

Dnes vám predstavujeme jedinečný dizajnérsky nábytok od Boris Bally. Tento inovatívny dizajnér pracuje hlavne v industriálnom štýle a ako stavebné materiály uprednostňuje použitie použitých predmetov. Na výrobu svojho nábytku dokonca použil diely zo starých zbraní.

Ale to je o jeho rozprávkových stoloch a stoličkách vyrobených z dopravného značenia. V prípade záujmu si ich môžete aj objednať. Kreatívne kusy nábytku je možné navrhnúť jednotlivo a mať tak aj osobný nádych.

Toto originálne nábytkové umenie má samozrejme tiež svoju cenu. Stoličky stoja od 800 eur a bočné stolíky od 600 eur. Niektoré kusy nábytku sú tiež oveľa drahšie a stoja takmer 3500 eur. Jedna vec je istá, každý kus tohto dizajnérskeho nábytku stojí za to a dodá vášmu domovu jedinečnú atmosféru.

Tento dizajnérsky nábytok, exkluzívny a nezameniteľný, dodá každému interiéru osobitý nádych a je nesporným pútadlom pre oči. Presvedčte sa sami!

Dopravné značky môžu vyzerať úplne inak, príp?

dizajnový nábytok farebný a kreatívny

Kam budete dávať tieto krásne stoličky??

dizajnérsky nábytok vyrobený zo starých pouličných značiek

Veľmi neobvyklé ako odkladací stolík alebo taburetka

dopravný značkový nábytok ako stôl

O chvíľu budete hádať, z čoho bol tento skvelý stôl vyrobený?

dizajnový nábytok chladný bočný stôl vyrobený z dopravného značenia

Zistite ešte viac o priemyselnom dizajnérovi Borisovi Ballym a jeho neuveriteľne chladných stoloch a stoličkách vyrobených z dopravných značiek. Dizajnový nábytok je vždy veľmi mnohostranný a vždy nás prekvapí, je to presne to isté pre vás?