Červená čalúnená pohovka od Patricie Urquioly pre Kartell inShare22

Dizajnové riešenie červenej čalúnenej sedačky pohodlné čalúnenie

Listy od Patricie Urquioly pre Kartell – červená čalúnená pohovka

Miláno 2011: Španielsky návrhár Patricia Urquiola počas tamojšieho týždňa módy predstavila túto malú sedačku s plastovým rámom v salóne Internazionale del Mobile v Miláne.

Dizajn nazvaný olistenie ponúka termoplastické plastové nohy v tvare vetvy a sedadlo z polyuretánovej peny potiahnuté pružnou tkaninou s vyrytým motívom v tvare listu.

Listy tvoria korunu, ktorá spočíva na ráme konárov

rozkladacia pohovka červená dizajnové riešenie pohodlná prikrývka

Dialóg medzi prírodnými podmienkami a falošnými listami, pohovka jasne nesie grafickú ochrannú známku Patricie Urquioly ako predmetu, ktorý vyzerá, ako keby prirodzene vyrástol v plaste. Listy tvoria korunu, ktorá spočíva na ráme konárov, ktoré prakticky tvoria sedadlo. Blätterwerk je pohovka s veľkou osobnosťou, ktorá zobrazuje sedadlo s prešívanou výšivkou na štyroch okrúhlych nohách. Útulný a mäkký, Laubwerk ponúka dve priestranné sedadlá. Šitie prebieha po celom povrchu, ako aj na zadnej strane, aby bola pohovka samostatným kusom, ktorý je možné dokonca umiestniť do stredu miestnosti a vidieť zo všetkých strán..

Rám – jednobarevný, termoplastický technopolymér

Červená čalúnená sedačka červená dizajnové riešenie pohodlné biele nohy

Dizajn: Patricia Urquiola

Sedadlo: polstrovanie z polyuretánovej peny s prešívaným elastickým poťahom

Veľkosť: d. 185 cm, v. 90 cm, hl. 90 cm

Farby: látka – červená, rám – krémová; Tkanina – krémová, rám – kyslá zelená; Tkanina – zelená, rám – čierny; Tkanina – benzínová modrá, rám – lieskový orech; Látka – Vrecko na cukor modrý rám – červená; Látka – čierna, rám – krémová; Tkanina – piesok, rám – krém; Tkanina – kyslá zelená, rám – červená.

Foliage je pohovka s veľkou osobnosťou a prešívaným vyšívacím sedadlomDizajnové riešenie červenej čalúnenej sedačky je vhodné pre listy

  napísala a upravila Petja