Jednoduché tipy, ako si rýchlo urobiť poriadok v skrini

jednoduché tipy na vašu skriňu s pletenými ratanovými košmi

Jednoduché tipy na efektívnejšiu organizáciu vášho šatníka

Je zrejmé, že chaotická skriňa by nikoho nepotešila. „Priestor pre všetko a všetko na správnom mieste“ – to očakávame od našich nástenných skríň. Tu je šesť našich krokov, ktoré môžete urobiť tento víkend, aby bola vaša skriňa v perfektnom stave.

1. Vykonajte inventár inventára skrine. Možno ste to už niekoľkokrát počuli, ale v skutočnosti je to pravda. Nemôžete mať úhľadnú skriňu, ak je plná vecí, ktorých ste sa roky nedotkli.

Znie to určite ako fuška, ale na začiatku by ste mali všetko odbúrať. Zoradiť položky, ktoré sa majú darovať, a použité položky.

Keď už viete, čo potrebujete, upravte regály tak, aby to vyhovovalo, ako v tomto prípade od San Francisco Organized Interiors. Vešiaky na uteráky pripevnené k dverám (pozri krok 2) sú účinnejšie. Menšie veci nájdete v košíkoch jednoduchšie.

2. Využite holé steny alebo dvere. Prázdne miesta na dverách alebo stenách sú skvelou voľbou pre držiaky na uteráky, háčiky alebo drevené hmoždinky, ako je táto umelecká zbierka kravát od Cantoni Design.

Nápadité a farebné

jednoduché tipy, ako sa vaše šatníkové kravaty lesknú na čierno

Poznámka: Hardvérové ​​komponenty by pre vás nemali byť výdavkom. Možno ich už máte vo svojej garáži. Uistite sa, že sú dostatočne silné na plánovanú hmotnosť.

LED žiarovka LOOX napájaná batériami Häfele

jednoduché tipy pre váš šatník s led osvetlením

3. Zostavte svetlá. Skriňa často nie je dostatočne osvetlená. Novšie domy majú na strope jednu lampu, ktorá nie je príliš účinná. Staršie domy pravdepodobne nie sú vôbec osvetlené. Môžete si najať elektrikára, aby vám nainštaloval osvetlenie skrinky, ale potrebuje to čas a stratíte inšpiráciu. V opačnom prípade namontujte na každé úložné oddelenie nalepovacie svetlá alebo skrutkovacie svetlá na rovnaký výsledok za nižšie náklady.

4. Zoradiť podobné veci dohromady. Usporiadajte si skriňu ako pracovný priestor (v závislosti od dátumu, mena zákazníka, priority atď.).

Pre úhľadný vzhľad zoskupte podľa farby, štýlu, aplikácie, príležitosti

jednoduché tipy váš šatník farebné eklektické

5. Kúpte si vešiaky vyššej kvality. Ak má vaša skriňa rovnaké vešiaky, bude jednoduchšie nájsť oblečenie, pretože visí v rovnakej výške.

Skriňa tiež vyzerá úhľadnejšie s rovnakými vešiakmi

jednoduché tipy váš šatník v chlapčenskej izbe kobaltovo modrá akcentovaná stena

Poznámka: Vyhoďte kovové vešiaky, ktoré ste nazbierali. Pri deformácii ramena poškodzujú váš odev. Ak sú tieto vešiaky stále v dobrom stave, môžete ich vrátiť do čistiarne na ďalšie použitie.

Vešiaky vyššej kvality sú vyrobené z plastu, kovu alebo dreva. Bez ohľadu na to, aký materiál si vyberiete, uistite sa, že unesú váhu oblečenia. Samozrejme, oblečenie do snehu potrebuje pevnejšie ramienka ako blúzky.

6. Využite vyššie odkladacie police. Nie každý je vysoký, ale musíme využiť celú výšku skrine.

Táto skrinka od Josha Browna Design poskytuje riešenie s rebríkom s kolieskami

jednoduché tipy urobia vašu skriňu priestrannou vďaka oceľovým schodiskám

Drevená stupňovitá taburetka

jednoduché tipy do vašej skrine robustné schody

Ak nechcete stavať na takom valivom rebríku, kúpte si chladnú stupňovitú stoličku. Sú ľahko použiteľné, relatívne lacné a umožňujú vám dosiahnuť vyššie zavesené oblečenie v skrini.

Ste pripravení na budúci víkendový projekt? S ktorou skrinkou začnete??

jednoduché tipy vašej skrine kovové tyče a jasne ružové