Kolekcia dizajnérskeho nábytku – geometria a farba v harmónii

kolekcia dizajnérskeho nábytku figúrky do konferenčného stolíka originálne

Kolekcia dizajnérskeho nábytku – geometria a farba sa harmonicky kombinujú

Milan 2012: 14 mladých dizajnérov sa zhromaždilo okolo ideálneho obytného priestoru pre výstavu s názvom Predná izba tento týždeň vytvoriť: geometriu a farbu v uvedenom milánskom dome.

Geometria a farby v harmónii

kolekcia dizajnérskeho nábytku nápad geometrických farieb

Súčasťou šou je konferenčný stolík a nástenná lampa z kolekcie Daphna Laurens ‘Cirkel, vázy Phil Cuttance the Faceture a nábytok Mieke Meijer inšpirovaný priemyselnými štruktúrami.

Atraktívne vázy na kvety – hranaté povrchy

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby myšlienka hranatá

Henny van Nistelrooy predstavuje zástenu vyrobenú oddelením tkaniny. David Derksen a Lex Pott ponúkajú zrkadlá, ktoré selektívne oxidujú, a sú tu hodinky od Studio Like This, ktoré sa dajú čítať iba priamo.

kolekcia dizajnérskeho nábytku dizajn geometrických farieb

Sedenie zahŕňa stoličky od Earnest Studio vyrobené rozšírením peny okolo nôh a sedadla a hojdacie kreslo Agata Karolina a Dana Cannam, ktoré je v popredí záujmu o koberce s odstupňovanými farbami od Franzisky Wernicke.

Sedenie zahŕňa stoličky Earnest Studio vyrobené rozšírením peny okolo nôh a sedadla

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby stolička drevo

Osvetlenie má formu OS & Lampy OOS ovplyvnené zarovnaním nebeských telies a kompozíciou Miya Kondo so svetlami smerujúcimi k stenám. Na nádvorí visia hojdačkové sedadlá vyrobené zo skrúteného a zauzleného lana Toma Price.

Obyčajný drevený nábytok Štruktúry

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby faktické drevo

Tu je niekoľko ďalších podrobností od Matyldy Krzykowski a Marca Gabriela Lorussa: Predná izba je najrozmanitejšia. Je to miestnosť, kde sa miešame a chatujeme, čítame si na samote, zostávame neskoro hore a skoro zaspávame.

Nástenná lampa so štýlom

lampa s dizajnovým nábytkom z kolekcie geometrických farieb

Predná izba musí pojať mnoho našich verzií, ale je to miesto, kde predstavujeme jedinečnú identitu prostredníctvom jazyka produktov, ktoré si vyberáme. Je to priestor, kde sa stretávajú naše rodiny a pre ktorý zhromažďujeme rodiny predmetov.

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby tvar kruh

Geometria and Color je prezentácia nových predmetov pre prednú miestnosť

kolekcia dizajnérskeho nábytku výstava stoličiek geometrických fariebPredná izba: Každý objekt je čerstvou verziou svojho predchodcu a všetky spája rituálna povaha geometrie a veľmi moderné farebné palety. Ak dôjde k odchýlke od amorfných foriem, ktoré v posledných rokoch okupovali svet dizajnu, táto novo úspešná skupina očisťuje prvkom hravosti.

Dizajnérska výstava nábytkových predmetov

kolekcia dizajnérskeho nábytku, geometrické prostredie, prostredie

Predná izba je projekt, ktorý iniciovali sami Matylda Krzykowski a Marco Gabriele Lorusso. Moderátorom šou je Ca ‘Laghetto.

Séria Faceture pozostáva z ručne vyrobených fazetovaných nádob, svetlého tieňa a stolu

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby stolička váza na kvet

Phil Cuttance

FACETURE 2012 Každý objekt je vyrobený individuálne nalievaním živice na vodnej báze do jednoduchej formy. Tvar je potom ručne vyrobený tak, aby vytvoril tvar každého predmetu pred každým odlievaním, aby bol každý kus úplne jedinečný.

V priebehu času sa na zrkadlách začnú objavovať tmavé škvrny

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby trojuholníky zrkadlo

David Derksen a Lex Pott

Transcience, 2011 – Strieborná vrstva sa pod vplyvom kyslíka a vody pomaly oxiduje, čo odhaľuje niečo z jej histórie. Tento proces možno považovať za zhoršenie, ale tento projekt ukazuje krásu prechodu materiálu na striebro. Oxidácia v zrkadle je zvyčajne náhodná a v priebehu času sa vyvíja pomaly. Tieto zrkadlá ukazujú rôzne stavy tohto procesu. V tomto prípade sa síra používa na vytvorenie zrýchlenej oxidácie. V závislosti od času, v ktorom striebro reaguje so sírou, je možné dosiahnuť rôzne odtiene farieb, od zlatej po hnedú a purpurovú alebo modrú. Stavy oxidácie sú znázornené vzorom zloženým z elementárnych geometrických tvarov.

Swell je séria stoličiek a lavíc, ktoré sa pohrávajú s tradičným procesom výroby čalúneného nábytku

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby sedadlo na stoličku

Earnest Studio

SWELL 2011 -Projekt funguje tak, že kombinuje výrobu v jednom kroku. Namiesto odlievania masívnych blokov peny ich nastrihajte na mieru, prilepte tieto samostatné kúsky na drevený rám a ručne prišite na kus látky. Swell používa látku a rám ako pôvodný tvar peny. To vedie k menšiemu počtu výrobných krokov, menšiemu množstvu materiálu a menšej časovej náročnosti ručnej práce. Pretože pena vypĺňa tkaninu, pri odstávkach sa neplytvá žiadnym materiálom. Pretože pena funguje ako spojivo medzi tkaninou a rámom, nie je potrebné žiadne ďalšie lepidlo ani šitie. Koniec koncov, ako sa pena zakaždým roztiahne trochu iným spôsobom, každý kus je jedinečný ………..

Kolibrík je moderný vzhľad klasického hojdacieho kresla

hojdacia stolička s dizajnovým nábytkom geometrické farby

Agata Karolina a Dana Cannam

HUMMINGBIRD, 2012 – Názov odzrkadľuje pokojný stav pozastavenia medzi členitou a hlbokou relaxáciou. V sede môže byť používateľ vzpriamený a bdelý. Vďaka jemnému náklonu a posunu hmotnosti vytvára stolička komplexný pocit, ktorý vytvára pocit pokoja. Objekty, ktoré nás obklopujú, sa musia prispôsobiť bohatšej kombinácii spôsobov použitia, životného štýlu, životných a pracovných situácii. Hummingbird zvýrazňuje tento dynamický životný štýl bez toho, aby obetoval hodnotu histórie a jednoduchosti.

 Kusy v zbierke „Cirkel“ majú spoločný základ, kruh

kolekcia dizajnérskeho nábytku figúrky do konferenčného stolíka originálne

Daphna Laurens

CIRKEL COLLECTION 2011 Navrhovanie, rezanie a otáčanie povrchu, pridávanie alebo odstraňovanie čiar, aplikácia a farba vstupujú do hry v dizajne nového konferenčného stolíka 01 a nástenného svietidla 01 a 02..

Mieke Meijer, inšpirovaná Berndovými fotografiami Hilly Becherovej, obnovila tvary a zaradila ich do nového kontextu.

stolný set kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby

Mieke Meijer

POWER PLANT 1, WINDING TOWER 01, 2011: Zmenšením rozsahu a hrou s objemom vytvorila sériu autonómnych vnútorných objektov s architektonickým prostredím. Tretí kus zo série „PowerPlant 01“ nevychádzal z hrnčekovej fotografie, ale z budovy v Eindhovene, ktorá je dedičstvom spoločnosti Philips. Mieke Meijer ju transformuje na nízky stôl s dvoma kužeľovitými lampami.

Nepretržitý zdroj svetla je inšpirovaný slnkom, mesiacom a planétami

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby kruhy iskru

OS & OOS

SYZGY LUMINAIRES 2011-Syzygy [siz-i-jee] je astronomický termín z NASA a znamená: rovná čiara, konfigurácia troch nebeských telies vytvára zatmenia, tranzity a zatemnenia, ale prináša sa v ľudskom meradle. Predné dva pevné disky je možné fyzicky otáčať ručne, aby sa dosiahol požadovaný svetelný efekt.

Composition Light popisuje vzťah medzi jednotlivcom a predmetom a jednotlivcom a priestorom

kolekcia dizajnového nábytku žiarovky v geometrických farbách

Miya Kondo

KOMPOZIČNÉ SVETLÁ, 2011 – Kompozičné svetlo popisuje vzťah medzi jednotlivcom a predmetom a jednotlivcom a priestorom pomocou svetla, vytvárania rôznych perspektív, rámcov a foriem svetla. Výsledkom je svetlo, ktoré je umiestnené rôznymi spôsobmi a používa svetlo ako spôsob komunikácie priestorovej dimenzie.

Umelecké diela z limitovanej edície Lex 40, ktoré zachytávajú krásu a nepravidelnosť kovov

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby taburetka zinok cupfer

Lex Pott

SKUTOČNÉ FARBY: True Colors začali ako výskumný projekt vo farbe, motivovaný túžbou vytvoriť rámec, v ktorom sa príroda môže prejaviť. Začínajúc so 6 obdĺžnikovými kovovými platňami zo spracovanej mosadze, hliníka, ocele a medi použil na výrobu oxidácie materiálu rôzne chemické procesy. Tieto chemické reakcie vysvetľuje vedeckými vzorcami, úhľadne napísanými typografiou na povrchu dosiek.

Myltada je dvojpanelový rozdeľovač miestností, ktorý je najnovšou v kolekcii „Úkryt“

Obrazovka kolekcie dizajnérskeho nábytku geometrických farieb

Henny van Nistelrooy

MYLTADA, 2012 – Úkryt je zbierka rozdeľovačov miestností vyrobených zo špeciálne vybraných materiálov, ktoré sú opatrne odskrutkované do nových geometrických vzorov. V reakcii na štruktúry Hennyho strojovej väzby bola väzba ručne odskrutkovaná, aby sa vo väzbe vytvorili nové geometrické vzory. Projekt sa inšpiroval nedávnymi cestami do Číny. Krásne architektonické prvky sa objavujú v mnohých cisárskych palácoch Ming / Qing a záhrady ovplyvňujú používanie farby a tvaru.

Tento príborník je vyrobený z ocele s práškovým nástrekom a bol lakovaný svetlou farbou, aby pôsobil elegantným dojmom

kolekcia dizajnérskeho nábytku geometrické farby vedľa stola

Fabian von Spreckelsen

Kolekcia New York City Bulk and Wave – Zmeniť naše staré vzorce myslenia a dosiahnuť požadované výsledky si vyžaduje veľa úsilia. Nech je výsledok akýkoľvek, vždy je jedinečný a každý ho vníma inak. Diela sú asymetrické a nemožno ich vnímať ako našu vnútornú myseľ. Okrem toho mám „zvárané šachty“, ktoré fungujú ako kópia našej pominuteľnosti. Spracovaný kov bol vystavený prírode, pretože sme si vybrali spôsoby, ako odrážať naše prostredie. Oba objekty boli ručne vyrobené v mojom štúdiu v Maastrichte a len z najlepších materiálov.

Hodiny, ktoré si vyžaduje čas, sa hľadajú, a nie neustále pripomínajú smrť

nástenné hodiny s dizajnovým nábytkom geometrické farby

Štúdio takto

TIME, 2012 – Pri pohľade z iného uhla zamaskuje hodiny ako diskrétny nástenný predmet. TIME je spojením klasického analógového časomier a modernej nanotechnológie.

Koberce sa vyznačujú svojim jedinečným dizajnom a farebnou gradáciou bohatej, luxusnej povrchovej úpravy

konferenčný stolík z kolekcie dizajnérskeho nábytku geometrických farieb

Franziska Wernicke

IZBA MOMENT c2, 2011 IZBA MOMENT c4, 2011 – Jemný a hladký farebný efekt vyvoláva dojem zmeny rozmerov koberca. Dizajn otvára priestor, v ktorom sa nachádza, komunikuje so svojim architektonickým okolím a pozýva používateľa na zážitok úplne novej vnútornej dimenzie. Koberce sú vyrobené zo 100% čistej novozélandskej vlny, ktorá dodáva príjemne mäkký a objemný koberec.