Moderná sedačka v tvare kvetu

Moderná pohovka v tvare veľkého kvetu je báječná

Kreatívny dizajn pohovky pre veľkú rodinu

Táto úžasná, mäkká a moderná sedačka sa perfektne hodí do veľkého otvoreného priestoru. Bezrámový, nápadný a zvláštny kus nábytku slúži ako pútač pozornosti a dodáva skvelému akcentu súčasnému interiérovému dizajnu tým, že vo vašej miestnosti vytvára jedinečnú atmosféru..

Aster Papposus je pohovka, ktorú navrhli bratia Humberto a Fernando Edra a Campana. Napriek tomu, že všetky jej návrhy pôsobia inovatívne a atraktívne, táto pohovka je jednou z nich Silueta Inšpirovaný morským životom a zabudovaný do súčasného domova.

Táto pohovka je vyrobená bez rámu a je vyplnená polyuretánom a perím. Ponúka báječný, mäkký a pohodlný, ale elegantný dizajn pre moderný domov. Pohovka vyzerá rovnako ako kvet alebo chobotnica a v obývačke by mohla slúžiť ako zaujímavý prvok.

 Moderná sedačka z jemnej látky a vyplnená perím.

Všetky vankúše sú mäkké a extra pohodlné. Tieto vankúše sú vyrobené z identickej látky, sú luxusné a zvodné a šikovne kombinované s atraktívnou, hravou a zvláštnou okrúhlou pohovkou..

Moderná sedačka v tvare kvetu

Moderná sedačka v tvare výstavy kvetov

Táto pohovka vyzerá ako chobotnica Moderná sedačka v podobe kvetu chobotnice modrejVeľká rohová sedačka aj s pohovkou Moderná sedačka v tvare kvetinovej rohovej sedačky čierna osmanská

Luxus a extravagancia pre príjemné chvíle Moderná sedačka v tvare kvetinovej zvodnej rohovej sedačky   Kráľovská modrá, jemný tvar v klasickom štýleModerná sedačka v tvare kvetu z kráľovsky modrého zamatu Tradičná pohovka od rovnakej dizajnérskej spoločnosti Moderná sedačka v tvare kvetu čierneho tradičného nábytku Sametové sedacie súpravy s niekoľkými komponentmi Moderná sedačka v tvare kvetinového gauča