Stojany na víno s individuálnym charakterom pre skutočných milovníkov vína

stojany na víno a policové systémy drevené stojany na víno

Výroba stojanov na víno podľa požiadaviek zákazníka

Téma „skladovania vína“ nám nedáva pokoj. Znovu a znovu by sme chceli predstaviť nový spôsob skladovania fliaš na víno. Nie je ťažké uhádnuť, že sme vášnivými milovníkmi vína, a je tiež v našom záujme objaviť nové a kreatívne možnosti skladovania.

Každú chvíľu si položíme otázku, ak je vo víne pravda, kde by teda vlastne mali byť naše fľaše na víno. A majú vôbec klamať alebo majú vôbec stáť? A tak sme narazili na ďalšiu možnosť ukladania. Zostaňte naladení a zistite niekoľko ďalších zaujímavých faktov o skladovaní vína …

Perfektný drevený stojan na víno

boon regály na víno policové systémy stojan na víno skladovanie vína

Ktoré fľaše vína by ste mali nechať ležať a ktoré stáť?

Túto otázku si kladie skutočne len málo ľudí a možno aj preto nie je odpoveď na ňu veľmi častá. Ale to je vlastne dôležitý detail, ak chcete svoje fľaše na víno správne skladovať.

Ktorým sa

Takto sa uchovávajú tieto fľaše na víno, ktoré sú vybavené skutočnou korkovou zátkou a majú pred sebou dobu skladovania viac ako 1-2 roky..

V stojane

Fľaše na víno s korkovou zátkou, ale s trvanlivosťou kratšou ako 1 až 2 roky, by ste mali držať v stoji, rovnako ako fľaše s plastovými korkovými zátkami alebo závitmi.

BOON stojany na víno so zodpovedajúcimi vložkami do fliaš

boon regály na víno policové systémy stojan na víno drevená podlaha

Stojanové systémy na víno BOON

Keď objasníme správnu polohu fľaše, sme pripravení nájsť najvhodnejšie miesto na uloženie.

Vínna pivnica by bola samozrejme najlepšou možnosťou, ale samozrejme nie všetci milovníci vína ju majú. A ak patríte k tejto skupine hrdých majiteľov vínnych pivníc (ktorých vám úprimne závidíme), mali by ste svoju pivnicu vybaviť zodpovedajúcimi stojanmi na víno.

A všetci ostatní milovníci vína, ako sme my, ktorí o vínnej pivnici len snívajú, môžu stojan na víno jednoducho presunúť do inej miestnosti, napríklad do obývačky alebo do kuchynskej niky. Z toho môžete mať skutočný prospech, pretože moderný stojan na fľaše môže pôsobiť veľmi ušľachtilo a dá sa tiež ľahko zapísať do akéhokoľvek interiéru.

Naplánujte si svoj individuálny stojan na víno BOON sami

boon regály na víno policové systémy stojan na víno drevo

The BOON stojany na víno ktoré je možné navrhnúť podľa individuálnych požiadaviek zákazníka. Či už ako modulárna polica na fľaše, príborník, otvorená polička na stenu alebo ako rozdeľovač miestností, policový systém BOON ponúka mnoho štýlových variantov na skladovanie vína, a to na ležiace aj stojace fľaše na víno..

V skutočnosti plánujeme perfektnú poličku pre nás. Využite príležitosť a vytvorte si pre svoje cenné fľaše vína skvelý „domov“!