Vďaka tomu je televízia skutočným pútavým okom!

tv skvelá atmosféra domáceho kina

Vďaka tomu je televízia skutočným pútačom pozornosti!

Televízor je jednou z najdôležitejších položiek vo väčšine obývacích izieb. Zariadenia často pôsobia ako cudzie predmety, ktoré sa do miestnosti skutočne nehodia. Existuje však mnoho spôsobov, ako zmeniť oblasť okolo televízie na skutočný pútavý pohľad.

Vhodným podsvietením vytvoríte nielen lepší televízny obraz, ale môžete svoju obývaciu izbu premeniť na skutočné domáce kino.

Vytvorte atmosféru pomocou podsvietenia

tv Hi Tech so štýlom

Televízia sa stáva špeciálnym pútačom pozornosti pomocou a LED podsvietenie. Na prispôsobenie televízneho programu môžete použiť rôzne svetelné efekty. Červenkasté svetlo je ideálne napríklad pre romantickú atmosféru počas oduševnenej milostnej romantiky, zatiaľ čo vďaka modrému svetlu budú prírodné filmy pôsobiť ešte žiarivejšie.

Pre fanúšikov futbalu zelené podsvietenie zlepšuje živý zážitok

TV pre interaktívny zážitok

Ak v programe beží vzrušujúca show s hudbou, je možné zapnúť efekty v jasných farbách. Tak sa osvetlenie pozadia vždy prispôsobí aktuálnemu programu a zaistí skutočný pocit kina v obývacej izbe doma.

farebné v obývačke

Tlmené svetlo v miestnosti púta pozornosť

Podsvietenie televízora je dodávané s diaľkovým ovládaním. To vám umožní počas vysielania stlmiť svetlo alebo zmeniť farbu, takže sa vždy vytvoria nové nálady.

Podsvietenie je možné použiť aj vtedy, keď je televízor vypnutý

televízor stlmil modré svetlo

V pohotovostnom režime – príjemné svetlo

azúrové pozadie na obrazovke

Minimalistický výkon

televízna snehobiela obrazovka

Vaša obývačka je nepriamo osvetlená jemnými zmenami farieb, ktoré môžete naprogramovať pomocou diaľkového ovládača. Hra farieb vo svetlách zaplavuje miestnosť jemným svetlom a robí priestor okolo televízneho prijímača ďalším pútadlom pre oči..

Večierok v obývačke je možné priniesť do skutočnej párty nálady rýchlou zmenou farby

podsvietený televízor a na tehlovú stenu

Dobré pre oči

Jeden Na televízor použite podsvietenie, nie je užitočný len kvôli vizuálnym efektom. Podľa výskumov sa televízny obraz zdá byť pri protisvetle ostrejší a menej stresujúci pre oči. Efekt oslnenia je oveľa menší, ak televízor prijíma ďalšie svetlo zozadu. Montáž podsvietenia je jednoduchá. Je možné ho diskrétne nainštalovať za televízny prijímač alebo poličky.

obklady stien z televízneho prírodného kameňa a pieskové farby