Vešiaky vyrobené zo starých stoličiek od Nikosa Tsoumanisa

Vešiaky na šaty vyrobené zo starých stoličiekKrásne, praktické stojany na šaty a vešiaky vyrobené z recyklovaných jedálenských stoličiek

Wairs je nástenná inštalácia vyrobená zo starých recyklovaných stoličiek, ktoré sú teraz zavesené na stenu hore nohami a slúžia ako vešiaky na kabáty. Pôsobia dojmom, že miznú v stene a sú navrhnuté a vyvinuté priemyselným dizajnérom Nikosom Tsoumanisom.

Nohy stoličky sú umiestnené nahor, aby bolo možné na ne voľne a ľahko zavesiť oblečenie. Na sedadlá stoličky je možné umiestniť rôzne predmety (kľúče, peňaženku a ďalšie). Skutočnosť, že táto konštrukcia pozostáva zo starých použitých stoličiek, vyzerá mimoriadne a jedinečne.

Buďte odvážni a premýšľajte netradične – vyberte si do svojho domova umelecké dielo, ktoré je ergonomické a atraktívne zároveň. Viete to aj vy, v dnešnej dobe sa kladie osobitný dôraz na recyklované výrobky.

Vešiaky vyrobené zo starých stoličiek sú k dispozícii v troch farbách – hnedá, béžová, biela

Vešiaky zo starých stoličiek hnedá béžovo biela

Na sedadlá môžete dať ďalšie položky – kľúče, peňaženky

Vešiaky zo starých stoličiek natreté hnedými recyklovanými kľúčmi od peňaženkyNohy stoličky pripevnené k stene – stojany na šaty Vešiaky zo starých stoličiek. Nohy stoličky na bicykel

Extravagantne navrhnutá chodba, kde si môžete uložiť aj svoj bicykel

Vešiaky zo starých stoličiek na bicykle znova použili chodbu

Praktické využitie týchto originálnych inštalácií

Vešiaky vyrobené zo starých kovových stoličiek zavesiť stojan