Vtipné nápady na vybavenie – biliardový stôl vhodný do malých miestností

Biliardový stôl pre malé miestnosti, sklenená doska

Vlastná biliardová miestnosť v ich dome

Existujú ľudia, ktorí radi hrajú biliard, ale pre nedostatok času nie je často možné nájsť preň vhodné herné zariadenia. Pre fanúšikov biliardu je to samozrejme obrovská nevýhoda. Mnohí z nás by chceli hrať doma biliard, ale veľkosť miestnosti to neumožňuje.

Preto väčšina ľudí kupuje malé biliardové stoly, vhodné pre deti, a iní hľadajú najlepšie zariadenie pre stavbu biliardového stola v miestnosti. Uvažovali sme o tomto probléme a dnes sa s vami chceme podeliť o niekoľko nápadov na biliardové stoly, ktoré sa ľahko a bez námahy zmenia na jedálenské stoly.

Tento stôl vyzerá elegantne a je vhodný pre všetky veľkosti bytov. Biely rám je šikovne lakovaný a tento stôl je rozhodne ideálnou voľbou pre každú modernú domácnosť. Vaši hostia uvidia trendový jedálenský stôl, ale keď ho otvoríte, okamžite sa zmení na biliardový stôl.

Biliardový stôl vhodný do malých miestností

Biliardový stôl do malých miestností, sklenený drevený rám

Kombinácia skla a dreva je skvelou voľbou pre veľmi elegantný a moderný byt. Podobne ako predchádzajúci stôl, aj tento sa dá ľahko zmeniť z jedálenského stola na biliardový stôl jednoduchým otvorením dosky stola. Rozdiel je v dizajne – je viditeľný, toto je biliardový stôl, dokonca aj pred otvorením.

Romantická večera

Biliardový stôl do malých miestností, jedálenský stôl lesklý čierny

Romantickejší variant tohto stolu je možné dosiahnuť tmavým lakovaným drevom. Ak chcete prekvapiť svojich príbuzných, dajte to dohromady ako jedálenský stôl!

Masívny jedálenský stôl pre veľké rodiny

Biliardový stôl do malých priestorov jedálenský stôl delená doska

Tento stôl je vhodný pre viacčlenné rodiny. Je dlhý a dá sa veľmi ľahko transformovať.

Otočná doska

Biliardový stôl do malých priestorov, jedálenský stôl v retro štýle

Ďalším spôsobom, ako môžete svoj jedálenský stôl premeniť na biliardový stôl, je prevrátiť povrch. Nemyslíte si, že je skutočne zábavné a hravé získať biliardový stôl iba jedným otočením? Napriek tomu má tento stôl vintage vzhľad a bude vyhovovať každému štýlu bývania.

Kovový vzhľad

Biliardový stôl do malých priestorov jedálenský stôl svietnik

Pre tých z vás, ktorí majú radi kov, je tento stôl určite ten pravý. Dosku stola môžete ľahko rozdeliť na dve časti.

Všetky tu uvedené stoly majú niečo tajné, viac -menej viditeľné, zásuvky, kde si môžete uložiť príslušenstvo na biliard.

Vintage vzhľad a zásuvka na gule do bazéna

klasický rám pozlátená lesklá povrchová zásuvka z čierneho skla