30 gražių drugelių nagų dailės dizainų, kuriuos turėsite gauti

Nagų dailės dizainas pastebimai pagerėjo, šiais laikais jūsų pasirinkimas neapsiriboja prancūziškais patarimais arba laikosi nagų dailės, nes nagų technikai mokosi naujų metodų.

Taip pat galite įsigyti specializuotų šepetėlių ir rašiklių, skirtų nagų dailės reikmėms.

Dizaino galimybės yra neribotos, o naudodami nagų dailės spausdintuvus netgi galite pridėti nuotraukų prie nagų.

Nors tai atveria tiek daug naujų galimybių, kai kalbama apie nagų dailę, daugumai merginų patinka drugelių nagų dailė ir turint begalę galimybių, susijusių su drugelių dizainu, jūs tikrai neturėsite to paties kaip visi kiti.

Spalvų galimybės jūsų drugelių dizainui gali būti bet kokios, kokios norite, o tai reiškia, kad šis dizainas tinka prie bet kokios jūsų planuojamos aprangos, jei renginiui reikia padaryti nagus..

Dabar galite pamanyti, kad drugeliai atrodys šiek tiek vaikiški, tačiau taip nėra, nes įvairus dizainas, kurį galite gauti, gali būti tiesiog puikus ir gana elegantiškas. Jei kada nors norite ant nagų užsidėti keletą drugelių, bet nesate tikri, kuriuos iš jų nusiprausti, štai keli dizainai, kurie jums gali patikti

  1. Šviesiai mėlyna su keliais drugeliais

Tai puikus dizainas, jei norite kažko paprasto, bet vis tiek gana gražaus. Paprastai tai gali padaryti nagų dailės spausdintuvai, lipdukai arba, jei turite vieną iš tų nuostabiai talentingų nagų technikų, jie iš tikrųjų gali juos nudažyti, o tai gali būti šiek tiek savalaikis procesas, tačiau galutinis rezultatas bus tiesiog stulbinantis.

1091215-butterfly-nagai2-unhas-decoradas com-borboletas_17411_5402. Spalvoti drugelio sparnai

Šiuose dizainuose nebus viso drugelio, tai labiau tik sparnų koncepcija ir gana spalvinga.

Šiomis dienomis jums nereikės toli ieškoti nagų techniko, kuris padėtų jums sukurti šį dizainą, matydami, kad dauguma, jei ne visi, galės tai padaryti ar kažką panašaus. Tai gali būti netinkamas dizainas, kai kalbama apie elegantiškus renginius, tačiau tai neabejotinai įdomus dizainas kasdienai.

11091215-drugelis-vinys3. Elegantiški auksiniai maži sparneliai:

Galbūt turite gana elegantišką funkciją ir tikrai mėgstate drugelius?

Na, šis dizainas bus tobulas ir jums nereikės toli ieškoti, kas jums padėtų, nors jis yra elegantiškas, tai padaryti taip pat gana paprasta ir puikiai tinka dėvėti kasdien. Tai bus puikus dizainas, jei jums reikia kažko funkcijai, bet taip pat reikia kažko, kas neatrodytų pernelyg padaryta jūsų kasdieniams nagams.

12091215-drugelis-vinys4. Paprasta, bet įdomu

Šis dizainas tinka visiems, kuriems patinka šiek tiek kitoks dizainas. Tik du jūsų nagai čia bus su mažu drugeliu, o tada gėlių dizainas, o likusi dalis yra tik paprasta spalva, tai tik užtikrins, kad žmonių dėmesys būtų nukreiptas į dizainą, ir pamatysite, kad visi šie piešiniai yra piešti ir nėra priklijuoti tai nuostabu ir tu labiau vertini darbą. Tai gali būti paprasta, bet dažyti visas detales nebus 20 minučių, tai užtruks šiek tiek laiko, bet galų gale jūs turėsite gražius nagus bet kokiai progai.

13091215-drugelis-vinys

5. Drugelių gėlių dizainas

Esu įsitikinęs, kad šis drugelio dizainas iškart patraukė jūsų dėmesį dėl to, kad jis pridedamas tik prie dviejų nagų vienoje rankoje, o likusieji turi gražų oranžinį galiuko dizainą ir puikiai dera, kad būtų puikus dizainas, ir šis dizainas puikiai tiks, jei reikia eiti į renginį arba tiesiog todėl, kad tau tai patinka. Tai labiau vasaros dizainas ir puikiai atrodys su visomis jūsų vasaros suknelėmis. Rasti techniką, ant kurio būtų galima piešti, gali būti šiek tiek sunkiau, nes šie dizainai apima daugybę detalių ir užtruks, tačiau jei neturite laiko, galbūt norėsite rasti ką nors, kas galėtų jį atspausdinti.

14091215-drugelis-vinys6. Įnoringas dizainas

Ar norite vėl jaustis kaip vaikas, tada šis dizainas gali būti jums? Tai tikrai nėra elegantiškas ar elegantiškas dizainas, tačiau jį smagu pažvelgti ir turėti, jei norite šiek tiek įnoringo dizaino. Tai leis jums jaustis laimingam, kai pažvelgsite į nagus – tai gana spalvingas dizainas ir gali būti ne taip sunku padaryti ir neužtruks

15091215-drugelis-vinys

7. Dekoratyviniai taškeliai

Nors šis dizainas gali atrodyti paprastas ir paprastas, taip nėra. Drugeliai ir gėlės turi gana daug detalių, ir tai tikrai nėra vienas iš mėgėjiškai atrodančių dizainų. Man patinka šis dizainas vien todėl, kad jis nėra pernelyg dramatiškas, bet ir toli nuo plokštumos. Tai taip pat gali būti pusiau formalus dizainas ir puikus kasdienis dizainas, kuris tiks beveik bet kokiam įvykiui.

16091215-drugelis-vinys

8. Neoniniai sparnai

Pirmas dalykas, į kurį atkreipiamas jūsų dėmesys, yra neoninės spalvos, kurias neabejotinai piešė technikas, ir tai yra savalaikis procesas, kuriame yra visos smulkmenos ir tinkamos spalvos – tai gali būti ne tai, ko imsis kiekvienas nagų technikas. nenuostabu, kad tai gali atrodyti paprasta, tačiau norint, kad tai atrodytų tikra, reikia laiko.

Tai gražu ir spalvinga, bet taip pat šiek tiek vasariška, galbūt šiek tiek pakeisite spalvas, jei turite oficialų renginį.

17091215-drugelis-vinys9. Nuostabūs drugeliai

Ar jūs tiesiog pagalvojote WOW, ar tai tik aš? Tai tikrai nuostabu ir turi tiesiog elegantišką, bet linksmą jausmą. Tai tikrai užtruks daug laiko ir turėsite susirasti kvalifikuotą nagų techniką, kuris imtųsi šio dizaino. Tai taip pat gali būti gana brangus dizainas, bet, dieve, tai atrodo taip gerai, galbūt tai tik spalva, dėl kurios man tai patinka.

18091215-drugelis-vinys

10. Tiesiog taip paprasta

Šis dizainas iš tikrųjų yra gana nuostabus, nes vieno drugelio vienos rankos dizainas tikrai atrodo puikiai ir labai pabrėžiamas drugelis ir jo tapybos detalės. Tai gali atrodyti kaip paprastas dizainas, tačiau jis tinka bet kokiai progai ir puikiai atrodys su bet kuo. Jie yra puikus pasirinkimas, jei nenorite, kad jūsų nagai atrodytų pernelyg padaryti ir užimti, tai yra akį traukiantis dizainas.

19091215-drugelis-vinys

11. Lengvas ir gražus

Tai puikus dizainas, jei ieškote to, kas nėra tokia ryški su šviesia spalva ir paprastu, bet gražiu dizainu, tai yra vienas nagų dailės elementas, kuris jūsų nedirgins po kelių dienų. Šviesios spalvos su tik mažu ryškiu drugeliu ir šiek tiek blizgučių yra labai moteriškas ir minimalistinis dizainas, tačiau taip pat daro teiginį. Tai yra kažkas, ką dauguma moterų dėvėtų ir įsimylėtų, tai užtruks ne amžinai, o išlaikyti tai gali būti gana paprasta.

20091215-drugelis-nagai

12. Drugelio galiukai

Gana puikaus dizaino ir atrodo paprasta, drugelių detalių pakanka, kad tai atrodytų puikiai. Tai gali būti ne kiekvieno arbatos gabalėlis ir jums gali patikti kažkas išsamiau, bet jei norite kažko paprasto, kuris vis tiek atrodo gerai ir turi detalių, tai gali būti puikus dizainas.

21091215-drugelis-vinys13. Išsamūs drugeliai

Šie dizainai yra tiesiog nuostabūs, detalės yra tiesiog nuostabios. Tai gali būti lipdukai, tačiau kai kurie nagų technikai galės tai nupiešti, bet tik įspėkite, kad kurį laiką būsite vietoje, o toks detalumas neįvyks per 5 minutes. Balta spalva yra puikus fonas, nes neatims jokio drugelių dėmesio.

22091215-drugelis-vinys14. Vienas drugelis

Jei esate viena iš tų merginų, kuri mėgsta tai padaryti paprastai, išskyrus vieną pirštą, tai jums bus puiku. Drugelis yra tiesiog WOW detalės yra nuostabios, o spalvos taip gerai dera. Kai galvoju, kad drugelis šios spalvos ateina į galvą be jokios abejonės. Tai bus kažkas, kas patiks visiems, kuriems patinka paprasti prancūziški patarimai, turintys tik nedidelį meno kūrinį.

23091215-drugelis-vinys

15. Užimtas, bet gražus

Nauja tendencija šiais laikais daro kažką skirtingo kiekvienam nagui ir nors daugumai iš mūsų tai gali būti šiek tiek per daug, aš negaliu meluoti, kad tai atrodo puikiai, jei padaryta teisingai, tačiau tai labai užimtas dizainas, kuriame yra daug elementų ir daug detalių, todėl tai gali patikti ne visiems.

24091215-drugelis-vinys16. Trumpi nagai

Ne visi turi ilgus nagus ir dėl žalos patarimų jūsų nagams tai nuostabus dizainas jūsų trumpiems nagams. Atrodo puikiai, bet nepersistengiant, detalės gali šiek tiek užtrukti, bet nepaliks jūsų sėdėti valandų.

25091215-drugelis-vinys17. Gausu brangakmenių

Tai bling dizainas su daugybe brangakmenių ir spalvų, tačiau jis vis dar turi detalių ir puikiai atrodo, jei jums patinka bling, tai taip pat yra vienas iš tų dizainų, kurie kai kuriems žmonėms gali būti per daug.

26091215-drugelis-vinys18. Spalvingas

Tai labai spalvingas, jame yra šiek tiek detalių, tačiau spalvos užtruks čia ne tiksliai dizainas, jis atrodo puikiai, bet tai nėra dizainas, kurį visi dėvėtų violetinę ir mėlyną, atrodo nuostabiai ir yra gražu, bet dėl spalvų jis yra šiek tiek užimtas ir jis gali pasirodyti kaip kažkas daugiau jaunajai kartai

27091215-drugelis-vinys19. Linksmybės su drugeliais

Tai dizainas, kuriame yra smulkių detalių, viename piršte yra daug drugelių, todėl tai užtruks, nebent tai būtų padaryta nagų dailės spausdintuvu ar lipdukais, tačiau dažymas tai bus labai savalaikis procesas, nes detalės bus labai mažos.

28091215-drugelis-vinys

20. Įdomus dizainas

Tai nėra įprastas dizainas, jis yra gana unikalus ir abstraktus, tačiau vis tiek nėra baigtas. Tai atrodo įdomu ir tai padaryta taip gerai

29091215-drugelis-vinys21. Labai paprasta

Pavadinimas pasako viską, kad tai toks paprastas dizainas, o blizganti dalis suteikia pakankamai detalių, kad tai išsiskirtų.

31091215-drugelis-vinys22. Lengvas pasidaryk pats

Tai gali būti kažkas, kas bandė tai padaryti pats ar draugas, nors jis vis tiek yra gana gražus, tai yra sparno dizainas, kurį galima padaryti su savo nagų dailės rašikliais ar mažais teptukais ir taškiniu įrankiu.

2091215-drugelis-vinys23. Derliaus drugeliai

Tai turėjo užtrukti, jei jis buvo dažytas, o dizainas ir detalės yra tiesiog nuostabios. Tai gali būti atspausdinta, tačiau atrodo, kad ji yra nudažyta, ir tai daro tai nuostabu.

3091215-drugelis-vinys

24. Santrauka

Tai dar vienas abstraktaus dizaino tipas, kuris yra gana spalvingas, bet taip pat bus dėvimas tik ribotam žmonių skaičiui.

4091215-drugelis-vinys

25. 3D dizainas

Nors tai atrodo visiškai nuostabiai, turėsite jį dėvėti tik ypatinga proga, nes tai gali pasirodyti erzinanti ir sudėtinga kasdieniai išvaizdai, nes 3D menas labai išsiskiria.

5091215-drugelis-vinys26. Įdomu, bet užimta

Tai toks gražus dizainas ir atrodo išsamiai, tačiau jis yra labai užimtas ir, jei neieškosite drugelio, jo praleisite.

6091215-drugelis-vinys27. Rožiniai sparnai

Čia yra daugybė būdų, kaip sukurti drugelio sparnus, kurie yra gana rožiniai. 7091215-drugelis-vinys28. Mėlyni sparnai

Šis mėlyno sparno dizainas taip pat yra gana gražus, o gautas ombre spalvų efektas tiesiog pakelia jį į naują lygį.

8091215-drugelis-vinys

29. Blizgantys sparnai

Šis dizainas su blizgučiais tiesiog išsiskiria ir atrodys puikiai, nes tai padaryta labai gerai ir matote, kad jie gerai išnaudojo savo laiką. Tai padariau iš tų, dėl kurių visi nori šių nagų.

9091215-drugelis-vinys30. Puikus vienas drugelis

Jei jums patinka blizgantys nagai, jums tai patinka. Atrodo paprasta, bet puiku, o vienas drugelis puikiai atrodo bet kokiai progai.

10091215-drugelis-vinysTai tik keletas nuostabių dizainų, kuriuos gausite, ir yra puikių „pasidaryk pats“ idėjų, jei norite išbandyti.