47 „iš dėžutės“ būdai, kaip suformuoti klasikinį raudoną nagą

Raudoni nagai yra bet kurios klasikinės madingos „fashionista“ kosmetikos prekystalio pagrindinis elementas. Beveik tokios pat paprastos kaip raudonos lūpos, raudoni nagai tikrai bus nugalėtojai su bet kokia apranga, nesudėtinga, kai jaučiatės patyrus stresą dėl savo išvaizdos. Patikrinkite šią mielą moterį, jos raudoni nagai puikiai dera su raudonomis lūpomis ir kampu, suteikdami jai lengvo prancūziško rafinuotumo. Arba moteris žemiau esančioje nuotraukoje su raudona aksomine pinigine, kuri kontrastuoja su balta apranga ir atsveria raudonus nagus.

red-nail-designs-22021639red-nail-designs-22021635Bet kaip būtų, jei pakeltume aukštyn? Raudoni nagai ne visada turi būti pagrindiniai saldainiai obuoliai raudoni mani-pedi, kuriuos jūsų močiutė dėvėjo per pirmąjį darbo pokalbį, drąsiai sumaišykite klasiką ir pridėkite savo unikalų posūkį. Žemiau pateikiamas puikus pavyzdys, kaip pradėti „galvoti iš dėžutės“, skirto savaitės šlifavimui.

Tačiau prieš pereidami prie pavyzdžių, čia yra keletas patarimų, kaip išlaikyti manikiūrą šviežią ir įtikinti, kad jis išliktų kuo ilgiau.

NENAUDOKITE nagų lako valikliu, kad praretintumėte nagų laką, jei jis pasidarė kietas ar išdžiūvo. Nagų lako valiklis, kurio sudėtyje yra acetono, iš tikrųjų gali pabloginti jūsų nagų lako kokybę ir sukelti jo nebetinkamą naudoti.

NAUDOKITE nagų lako skiediklį, kad atgautumėte šlovę visiems seniems lakuotiems lakams, esantiems jūsų komodos ar spintelės gale. Svarbu prisiminti, kad skystesnių nagų lašų negalima naudoti blizgučių lakuose.

Nelaikykite nagų lako buteliukų vonioje. Tai yra įprasta praktika, kurios dauguma žmonių nesuvokia, kad iš tikrųjų sutrumpėja nagų lako galiojimo laikas dėl kintančios temperatūros ir drėgmės.

Laikykite nagų lako buteliukus sausoje ir tamsioje spintelėje ar kitoje vietoje, kad užtikrintumėte, jog jūsų nagų lakas išsilaiko mažiausiai dvejus metus ir ilgiau.

NEGALIMA laikyti savo nagų lako buteliukų, sumišusių netvarkingai, ypač kai jie guli šonu. Kai buteliai guli į šoną, lakas gali prasiskverbti į angą tarp butelio kaklelio ir dangtelio ir ten išdžiūti, todėl buteliuką labai sunku atidaryti kitą kartą, kai norėsite į manikiūrą įtraukti reikiamus atspalvius..

Pabandykite rasti atskirą, organizuota vieta jūsų nagų lakui. Jei turite didžiulę kolekciją, šis žingsnis yra ypač būtinas norint pasiekti visą savo investicijų plotį. Juk niekas nenori nusipirkti atspalvio nagų lako ir tada suprasti, kad namuose turi buteliuką, kuris puikiai veikia. Norėdami sutvarkyti nagų laką, pabandykite naudoti atskirą dėžutę, stačiakampį krepšelį ir pan. Puikus „pasidaryk pats“ būdas sutvarkyti nagų laką yra klijuoti mažus, stiprius magnetus ant kiekvieno nagų lako buteliuko ir tada priklijuoti juos prie magnetinio lenta arba įmagnetinta siena. Dėl to jie lengvai pasiekiami ir rodomi daug aiškiau nei didžiulė dėžutė.

Be to, prieš dengdami laką nepamirškite visada nuvalyti nagų nagų lako valikliu ir stipriu muilu, kad lakas geriau priliptų prie nagų. Kai tai padarysite, uždėkite pagrindinį sluoksnį, kad lakas dar geriau priliptų prie nagų ir ilgiau išsilaikytų, taip pat apsaugotų nuo pageltimo ir apsaugotų nagų sluoksnį. Kai jūsų išvaizda bus baigta, uždėkite viršutinį sluoksnį. Viršutinis sluoksnis suteikia blizgesio ir blizgesio, taip pat suteikia papildomos apsaugos ir dėvėjimo. Profesionalus patarimas: Baigę tepti visą nagą, tepkite dalį viršutinio lako lako ant paties nagų galiuko. Tai atbaidys bet kokius nemalonius traškučius ant kraštų.

Kitas puikus dalykas, kurį reikia atsiminti dažant nagus, ypač jei paprastai turite problemų dažydami dešinę ranką, jei esate dešiniarankis, – naudoti odelių apsaugą. Odelės apsaugą galite nusipirkti bet kurioje parduotuvėje arba naudoti baltus amatų klijus. Užtepkite jį aplink nagų dugno pagrindą ir pakelkite kraštus šepetėliu arba šepetėliu, kad nagų lakas nepatektų ant odos. Kai baigsite dažyti nagus, tiesiog nulupkite odelių apsaugą ir grožėkitės savo gražiu nauju manikiūru.

  1. Pagrindinis suapvalintas raudonas nagas

Apdorota naudojant „VSCOcam“ su iš anksto nustatytu a6

Ši išvaizda yra šiek tiek ilga, bet universali dėl suapvalintų galų.

2. Pagrindinė dėžutė raudona

raudonų nagų dizainas-22021646Šis manikiūras yra puikus ilgis, kuris nėra toks ilgas, kad jus vargins, bet vis tiek yra stilingas. Stačiakampiai antgaliai suteikia švarią ir profesionalią išvaizdą.

3. Paprasta namuose Mani

red-nail-designs-22021647Šis manikiūras negali būti paprastesnis, kai jūsų nagai yra šiek tiek ilgesni už piršto pagrindą, dažykite juos bet kokiu raudonu nagų laku, kuris atrodo glostantis jūsų odos tonui, kad būtų lengva ir greita profesionali išvaizda.

4. Greitai džiūstantis lakas

raudonų nagų dizainas-22021648

Reikia greitai išeiti pro duris pokalbiui dėl darbo ar draugo vestuvėms? Jokiu problemu! Naudokite greitai džiūstantį nagų laką, tokį kaip šis. Neturite greitai džiūstančio lako? Pabandykite įkišti rankas į šaldiklį, kad jos greičiau išdžiūtų, arba paleiskite jas po ledo vandeniu.

5. Lengvai blizgus raudonas

red-nail-designs-22021649

Ši išvaizda nereikalauja beveik jokio paruošiamojo darbo, tiesiog nukirpkite nagus iki patogaus ilgio ir blizginkite nagus gelio pagrindu pagamintu nagų laku. Gelinis lakas suteikia ilgesnį dėvėjimo laiką ir gražų blizgesį.

Žiūrėkite: Puikus 59 nagų gelio dizainas

6. Aštrūs raudoni patarimai

raudonų nagų dizainas-2202161

Šis raganų stilius nėra skirtas silpna širdžiai ar tiems, kurie nori praktiškesnio stiliaus. Tačiau ši išvaizda gali puikiai tikti kostiumui ar tiems, kuriems labai reikia nešiojamojo nugaros įbrėžimo!

7. Sukrauti pirštų žiedai

raudonų nagų dizainas-2202162

Užuot investavę į kitą butelį lako, kad pagerintumėte savo išvaizdą, išbandykite keletą žiedų, kad sustiprintumėte rankų pavydo žaidimą. Naudokite kelis žiedus ant vieno piršto, kad gautumėte sukrautą efektą, kuris atrodo įnoringas ir bohemiškas.

8. Pareiškimo žiedas

raudonų nagų dizainas-2202163

Nesijaučiate patogiai, kai ant rankų yra per daug žiedų? Išbandykite vieną spalvingą žiedą kaip priedą. Galite pasirinkti neutralią spalvą, kuri dera prie jūsų aprangos, kaip pavaizduota čia, arba įsigyti raudoną, kuri derės prie jūsų manikiūro.

9. Languoti atspausdinti nagai

raudonų nagų dizainas-2202164

Norėdami atlikti šį manikiūrą, jums reikės nagų lipdukų ar atspaudų, dažymas rankomis užtruktų labai ilgai. Ši išvaizda suteikia klasikinio manikiūro grunge retro išvaizdą, neabejotinai unikalų posūkį, kurio niekas kitas neturės. Pabandykite suporuoti jį su raudona flanelė, kad atrodytų gražiai.

10. „Confetti Sparkly Gradient“

raudonų nagų dizainas-2202165

Ši išvaizda yra daugiapakopis procesas, todėl pabandykite tai padaryti tik tada, jei turite šiek tiek laiko. Pirmiausia tepkite baltą nagų laką arba naudokite baltos spalvos netikrus nagus. Tada naudokite konfeti nagų laką šalia nago pagrindo ir šiek tiek paskleiskite, kad sukurtumėte ombre efektą. Nepamirškite naudoti šio stiliaus viršutinio sluoksnio, nes konfeti yra linkusi pleiskanoti.

11. Naujovės lipdukas Mani

2202166

Galite gauti įvairių puikių lipdukų, kad pridėtumėte savo nagų dailės centrą. Galite atrodyti minimalistiškai, kaip ir ši išvaizda, ir klijuoti lipdukus tik ant vieno ar dviejų nagų, o likusius dažyti raudonai arba prie kiekvieno iš jų pridėti mažą lipduką.

12. Obuolių krūmai

raudonų nagų dizainas-2202167

Šie nagai įgauna mažiausiai keturias spalvas, priklausomai nuo to, ką turite, pasirinkite pagrindo sluoksnį, pageidautina baltą arba labai šviesiai rausvą ar smėlio spalvos. Dažykite visus nagus, išskyrus rodyklę ar žiedą. Tada, naudodami raudoną ir mažą šepetį, padarykite maždaug penkis ar šešis mažus raudonus apskritimus ant kiekvieno nago, kad kai kurie galėtų „nukrypti nuo sienos“. Tada naudokite dar smulkesnį galiuką ir žalią, kad gautumėte šiek tiek „lapų“, o rudą – „stiebą“. Smagiausia dalis yra pirštas, kurį palikote. Dažykite jį dideliu obuoliu, kaip parodyta paveikslėlyje, ir pridėkite mažą baltą liniją prie šono, kad pridėtumėte savo kūriniui „gylio“. Ta-Da! Tikri saldainiai obuolių raudoni nagai!

13. Kelių nagų tekstūros

raudonų nagų dizainas-2202168

Nagų lakai gali išdžiūti į daugybę tekstūrų. Matinis, blizgus, blizgantis, blizgantis, tik keletas. Galite sujungti kai kurias iš šių tekstūrų į vieną išvaizdą, dažydami kiekvieną nagą skirtinga tekstūra, kad gautumėte ekscentriškai žavų manikiūrą.

14. Unikalus žiedinis pirštas

raudonų nagų dizainas-2202169

Ypatingu būdu tapyti bevardį pirštą yra naujausia nagų mados pasaulio tendencija. Tai negali būti paprasčiau ir prideda šventinį prisilietimą prie bet kokio manikiūro. Tai ypač puiku, jei esate suplyšęs tarp spalvų. Tokiu atveju rinkitės blizgantį netikrą nagą ar nagų laką, kad pakeistumėte raudoną ant bevardžio piršto.

15. Nagų širdies patarimai

raudonų nagų dizainas-22021610

Šis manikiūras turi tris pagrindinius dalykus, dėl kurių jis atrodo toks unikalus. Pirma, ji naudoja žiedinio piršto tendenciją, įtraukdama brangakmenių aplikaciją. Antra, šiuo metu naudojama kita karšta tendencija – neigiama erdvė mani! Neigiama erdvė yra tada, kai paliekate dalį nagų tuščią ir pridedate dizaino formos lako, tai suteikia lengvo rafinuotumo. Galiausiai, smailūs galiukai yra labai drąsūs, širdies formos gali būti pasiektos sukūrus mažas „M“ formas šalia galiuko pagrindo ir užpildant raudonai. Šis stilius tikrai tobulas artėjant Valentino dienai!

16. Balti penkių žiedlapių gėlių stiebai

raudonų nagų dizainas-22021611

Ši išvaizda tikrai geriausiai atrodo ant ilgesnių ar netikrų nagų. Gėlių akcentai dažomi ant raudonai nudažytų ir visiškai išdžiovintų nagų. Naudokite greitus rudos arba juodos spalvos judesius, kad sukurtumėte stiebus ir baltus taškus, kad sukurtumėte gėlių žiedlapius.

17. Spalva užblokuota Kontrastingas

raudonų nagų dizainas-22021612

Čia dar viena puiki tendencija! Blokuojant spalvas naudojamos kontrastingos spalvos, sujungtos į geometrinius, minimalistinius modelius. Norėdami gauti čia pateiktą išvaizdą; nudažykite nagus raudonai ir leiskite jiems visiškai išdžiūti, tada užklijuokite juostą trikampiu ar kita forma. Laikydamiesi tendencijų, galite užklijuoti tik bevardžio piršto nagą arba padaryti viską, jei turite šiek tiek laiko ant rankų. Tada nudažykite užblokuotą skyrių kita spalva, pavyzdžiui, čia naudojama mėlyna kūdikio spalva. Šviesiai rožinė, turkio ar net kaštoninė spalva būtų puikus pasirinkimas. Leiskite lakui išdžiūti ir nulupkite juostą.

18. Dideli obuolių nagų patarimai

raudonų nagų dizainas-22021613

Šis stilius yra panašus į tą, kuris buvo parodytas anksčiau, išskyrus tai, kad čia visi nagai yra nulenkti raudonais obuoliais. Norėdami sukurti gerą šios išvaizdos pagrindą, pirmiausia suapvalinkite nagų galiukus ir padenkite blizgiu pagrindo laku. Tada dažykite juos raudonai ir atlikite tą patį procesą, aprašytą aukščiau.

19. Daugialypės terpės manikiūras

raudonų nagų dizainas-22021614

Ši išvaizda yra tarsi visų tipų nagų dailės aplikacijų koliažas. Pirmiausia nudažykite pakaitinius nagus raudonai ir baltai ir leiskite išdžiūti. Tada pirmiausia naudokite nagų brangakmenį, o klijai pritvirtinami prie pirmojo nago pagrindo. Antrojo nago juostelė raudona. Trečiasis nagas turėtų būti nudažytas blizgančiu laku. Tada dažykite paskutinį nagą taip pat, kaip ir pirmąjį. Įsitikinkite, kad dažote visus nagus viršutiniu sluoksniu, kad niekas nesisluoksniuotų.

20. Faux Lunula

red-nail-designs-22021615

Pasiruoškite išmokti naujo žodžio jau šiandien! Lunula yra pusmėnulio forma, esanti jūsų nagų lovos pagrinde. Ši nepakartojama išvaizda pabrėžiama rausvu atspalviu. Norėdami išgauti stilių, pirmiausia nudažykite nagus rausva spalva, o tada naudokite giliai raudoną spalvą, palikdami pusę apskritimo prie nagų pagrindo. Norėdami, kad pusmėnulio forma būtų tobula, naudokite prancūzišką antgalio formuotoją ar kitą juostą.

21. Raudonos ir baltos žiemos derinys

raudonų nagų dizainas-22021616

Šis manikiūras atrodo atliktas laisvomis rankomis. Panaudoję raudonus pagrindo dažus, pieškite medžius ir snieguotas kalvas nagų dažų rašikliu arba smulkiu šepetėliu su baltu nagų laku, linksminkitės ir paleiskite vaizduotę.

22. Bjaurūs kalėdiniai megztiniai nagai

red-nail-designs-22021617

Šis manikiūras yra negražus ir puikiai tinka žiemos sezonui. Čia pateikta išvaizda reikalauja gana plataus pagrindo, todėl apsvarstykite galimybę naudoti padirbtus nagus. Nudažę nagus paprasta kalėdine raudona spalva, taškeliais, zigzagais ir piešiniais sukurkite šepetėlį su smulkiu galu.

23. Metaliniai prancūziški patarimai

raudonų nagų dizainas-22021618

Ši išvaizda suteikia klasikinių prancūziškų patarimų paprastumo, bet alternatyvaus rafinuotumo. Prieš pradėdami, būtinai suapvalinkite nagų kraštus. Norėdami gauti švarias linijas, naudokite prancūziško manikiūro formuotojo lipduką prie nagų galiukų ir nudažykite kraštus metaline spalva, pavyzdžiui, variu, auksu ar sidabru. Užbaikite išvaizdą blizgiu viršutiniu sluoksniu.

24. Marmuriniai raudonos spalvos atspalviai

red-nail-designs-22021619

Internete yra daug pamokų, kaip padaryti marmurinius nagus, dažniausiai naudojant tas pačias pagrindines medžiagas, tačiau čia yra paprasta santrauka. Pirmiausia susiraskite platų burną, seklų dubenį. Tada lašinkite kelis lašus įvairių atspalvių nagų lako į dubenį su vandeniu ir dantų krapštuku pasukite jį pagal savo skonį. Dabar panardinkite iš anksto nudažytus raudonus nagus į dubenį ir medvilniniu tamponu nuvalykite lako perteklių ant odos aplink nagus.

25. Neigiami kosmoso trikampiai

red-nail-designs-22021620

Šį manikiūrą tikrai lengva nusiimti. Užtepę pagrindinį sluoksnį, paimkite juostos gabalėlį ir įstrižai uždėkite ant nagų, o ant jo nudažykite raudonu laku, leiskite išdžiūti ir tą patį padarykite kitoje pusėje. Vėliau, kaip ir visų neigiamų kosminių manikiūrų atveju, nepamirškite naudoti blizgaus viršutinio sluoksnio.

26. Patarimai apie voratinklį

raudonų nagų dizainas-22021621

Dar vienas puikus Helovino manikiūras! Šis apgaulingai paprastas ir naudojant neigiamos erdvės techniką šis manikiūras yra gana modernus, bet vis tiek mielas. Tiesiog nudažykite galiukus raudonai, o tada tinkleliui sukurti naudokite juodą nagų laką su smulkiu galu. Pradėkite nuo kampo ir tinklams naudokite tris plačius potėpius ir sujunkite juos trumpais juodais potėpiais.

27. Dryžuotas saldainis

raudonų nagų dizainas-22021622

Šis manikiūras taip pat puikiai tinka atostogų sezonui. Norėdami gauti išvaizdą, naudokite baltą laką pagrindiniam sluoksniui. Tada gaukite du šepetėlius juostelėms, vieną platesnį ir kitą siauresnį. Atsitiktinai dažykite raudonas juosteles, pakaitomis storus ir plonus, kad gautumėte atsitiktinę išvaizdą.

28. Paslėptas stačiakampis

red-nail-designs-22021623

Ši išvaizda yra labai unikali ir paprasta. Galite dažyti bet kokia spalva kaip pagrindą, čia naudojamas blizgantis metalas, tačiau išbandykite mėtų žalią, persikų ar sidabrinę. Norėdami gauti išvaizdą, dažykite nagą pagrindine spalva, kurią norėtumėte parodyti apačioje, ir leiskite išdžiūti. Tada užklijuokite apatinę nagų dalį ir užpildykite raudoną.

29. Nagų brangakmenių dizainas

red-nail-designs-22021624

Internetu galite nusipirkti visų rūšių nagų papuošalų, kurie puikiai tinka džiazuoti paprastiems raudoniems manijams, jie geriausiai tinka šalia nago pagrindo, kad jie nenukristų lengvai. Taip pat puikiai atrodo ši spalva: nudažyti rausvo ir rodomojo piršto galiukai, nupjauti plonu auksiniu kraštu, ir kaip pirštų žiedai atitinka manikiūrą.

30. Auksiniai akcentai

red-nail-designs-22021625

Auksinis nagų lakas puikiai papildo bet kokį raudoną atspalvį. Galite naudoti čia pavaizduotą auksą, norėdami nupiešti tik bevardį pirštą (puikiai tinka sužadėtuvių nuotraukoms) arba jį paryškinti visiems nagams.

31. Atitinkantys batai

raudonų nagų dizainas-22021626

Pasirinkite manikiūrui tinkantį drabužį, tai gali būti batai, kaip pavaizduota čia, arba piniginė ar net kelnės. Nagų derinimas su likusia apranga yra puikus būdas atrodyti nesudėtingai.

32. Neigiami erdvės persekiojami medžiai

red-nail-designs-22021627

Norėdami gauti tokią išvaizdą, kuri taip pat puikiai tinka Helovynui, nuimkite pusę nagų ir nudažykite raudonai. Tada naudokite šepetį su smulkiu galu su juodu nagų laku, kad sukurtumėte šiurpius juodus medžius, kurių kiekvienoje pusėje būtų vienodas skaičius šakų.

33. Vyšninė raudona lenkė

raudonų nagų dizainas-22021628

Kalbant apie nagų lako atspalvius, niekada nesuklysite su paprastu rausvu saldainiu obuolio raudonu. Ši raudona spalva puikiai tinka viskam – nuo išleistuvių suknelės iki laisvalaikio suknelės.

34. Blizgantis raudonasis lenkasred-nail-designs-22021629

Blizgantis lakas taip pat yra puikus pasirinkimas. Tik nepamirškite, kad šis blizgantis lakas yra gana plonas, todėl gali tekti naudoti labai pigmentuotą pagrindinį sluoksnį arba kelis blizgančio nagų lako sluoksnius.

35. Rožinė raudona lenkė

red-nail-designs-22021630

Rožių spalva šiame paveikslėlyje taip pat yra labai universali ir spalvingi. Pabandykite susieti jį su profesionaliu kelnių kostiumu, kad gautumėte naują išvaizdą.

36. colių ilgio raudoni nagai

raudonų nagų dizainas-22021631

Raudoni netikri nagai

37. Raudonai raudoni suapvalinti kraštai

Apdorota naudojant „VSCOcam“ su iš anksto nustatytu f2

Raudoni nagai atrodo ryškiai ir labai pigmentuoti, neatrodo vaikiški. Šį manikiūrą derinkite su panašios spalvos gražiais auskarais ar žiedu.

38. Nepamirškite kojų pirštų!raudonų nagų dizainas-22021633

Ar čia sandalų sezonas? Nepamirškite prieš eidami į paplūdimį padovanoti sau gražaus mani-pedi. Jei jūsų nagų lakas ypač ilgai džiūsta, nepamirškite naudoti kojų pertvarų, kad pirštai nesusiglamžytų, kai lakas džiūsta.

39. Granatas raudonas raudonų nagų dizainas-22021634 Granatas yra labiausiai išaugusi spalva iš visų čia parodytų. Dažykite ant granato raudono nagų lako su labai blizgiu viršutiniu sluoksniu, kad pridėtumėte į brangakmenį panašų efektą.

40. Merlot matiniai ilgi nagai

red-nail-designs-22021636

Matinis yra blizgaus priešingybė. Matinis manikiūras puikiai atrodo kartu su raudonu laku, nes atrodo kaip raudonas aksomas.

41. Faux Dotted Outline Lunula

red-nail-designs-22021637

Dar vienas Lunula manikiūras! Ši išvaizda yra daug paprastesnė nei kai kurios kitos ankstesnės. Po to, kai nudažėte raudoną pagrindinį sluoksnį, aplink nago pagrindą padarykite mažus taškus pusmėnulio formos. Bet kokia kontrastinga spalva tinka, tačiau išbandykite čia pavaizduotą vario spalvą, kad jaustumėtės rudeniškai. Profesionalus patarimas: naudokite suapvalintą kaiščio galą, įmerktą į nagų lako spalvą, kurią norite naudoti, kad sukurtumėte taškus.

42. Saldainių obuolių raudonas manikiūras

red-nail-designs-22021638

Čia parodyta saldainių obuolių raudona spalva labai skiriasi nuo aukščiau pateiktos dėl nedidelio oranžinio atspalvio. Ši spalva puikiai atrodytų su paprastu juodu arba baltu drabužiu.

43. Blizgūs raudoni fakiai

raudonų nagų dizainas-22021640

Šie klasikiniai raudoni netikri nagai puikiai tinka, kai norite tiesiog gražios pagrindinės išvaizdos.

44. Rožiniai raudoni ilgi boxy nagaired-nail-designs-22021641

Šie nagai yra ilgi, tačiau jie atrodo gražiai, nes kaip ilgi nagai suformuojami į aiškias ir glaustas dėžutės formas.

45. Raudonmedžio raudonared-nail-designs-22021642Šie raudonmedžio nagai yra tamsiausiai raudoni šiame sąraše, tačiau nesivaržykite jų perpjauti tamsesnėmis spalvomis, pvz., Juodas megztinis, parodytas čia, kad būtų nuotaikinga, eterinė išvaizda.

46. ​​Neoninė raudonared-nail-designs-22021643

Nors šis raudonojo nagų lako atspalvis puikiai atrodytų prie bet kokio odos tono, jis ypač gerai matomas tamsesnės odos spalvos žmonėms.

47. Oranžinės raudonos spalvos smailūs patarimai

red-nail-designs-22021644

Ši raudona spalva yra tokia oranžinė, kad tikriausiai būtų svarstoma ties pačia riba. Nors šį atspalvį tikriausiai gali pasakyti bet kas, jei suporuotas su tinkama apranga ir aksesuarais, jis ypač gerai atrodytų šviesesnės odos žmonėms.