Najlepsza suszarka do włosów: ujawniono 10 najlepszych marek

Suszarka i grzebień na białym tle

Jeśli codziennie suszysz włosy, to używanie dobrej jakości suszarki do włosów jest niezbędne.

Chociaż możesz chcieć znaleźć najtańszą opcję, w rezultacie Twoje włosy mogą być bardziej zniszczone.

Czasami warto wydać więcej pieniędzy na lepszą jakość. W ten sposób otrzymasz produkt, który działa, utrzymuje się przez długi czas i dba o twoje włosy.

Kupowanie dobrej suszarki do włosów może zmienić Twoją codzienną rutynę kosmetyczną. Rzućmy okiem na naszą listę 9 najlepszych suszarek do włosów.

Tabela porównawcza

Produkt

Detale

Gdzie kupić

Suszarka do włosów BaByliss 2100W Elegance

Źródło obrazu: Amazonka

BaByliss 2100 Elegancja

Moc2100WCiepło/prędkości3/2Waga (kg)0,551

Osuszacz powietrza ghd

Źródło obrazu: Am​​azon

GHD Powietrze

MocCiepło/prędkościWaga3,2 funta

Elchim 3900 Zdrowa jonowa suszarka do włosów

Źródło obrazu: Amazonka

Suszarka jonowa Elchim 3900

Moc2400 W przy 240 VCiepło/prędkości2 prędkości powietrza i 3 temperaturyWaga

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

Źródło obrazu: Amazonka

Dyson naddźwiękowy

MocCiepło/prędkościSzybkie suszenie i stylizacja 212°F.

176 ° F regularne suszenie.

Delikatne suszenie 140 ° F.

Ciągłe zimno.

Waga4,65 funta

Panasonic EH-NA65-K

Źródło obrazu: Amazonka

Panasonic EH-NA65-K Gładkie i błyszczące

Moc1875-WatCiepło/prędkości​2 prędkości i 3 temperaturyWaga1,11 funta

Suszarka do włosów Aura

Źródło obrazu: Amazonka

Aura GHD

MocCiepło/prędkościWaga

Vidal Sassoon Salon Profesjonalna suszarka z serii Detox

Źródło obrazu: Amazonka

Vidal Sassoon Profesjonalny Detoks

Moc2000 WCiepło/prędkościWaga2,14 funta

Kompaktowa suszarka do włosów Parlux

Źródło obrazu: Amazonka

Parlux 3200 Kompaktowy

MocCiepło/prędkościWaga490 gramów

Suszarka do włosów Remington

Źródło obrazu: Ama​​zon

Remington Pro Thermaluxe

MocCiepło/prędkości3/2Waga

Dlaczego te 9 najlepszych suszarek do włosów??

Czarna suszarka do włosów wisząca na ścianie

Obraz przez Pixabay

Starannie wybraliśmy i przygotowaliśmy poniżej listę 9 najlepszych suszarek do włosów. Zrobiliśmy to, wyszczególniając specyfikacje produktu, określając jego przybliżony koszt i nadając mu ocenę w postaci gwiazdek z 5.

Bez zbędnych ceregieli spójrzmy na naszą obszerną listę 9 najlepszych suszarek do włosów.

1. Najlepsza suszarka do włosów pod względem wartości: BaByliss 2100 Elegance

Suszarka do włosów BaByliss 2100W Elegance

Źródło obrazu: Amazonka

Lubimy zaczynać od najlepszej wartości za Twoje pieniądze. Chociaż warto wydać więcej od czasu do czasu, jest to również ekscytujące, gdy znajdziesz produkt wysokiej jakości, który nie kosztuje cię ziemi.

ten BaByliss 2100 ElegancjaSuszarka do włosów jest produkowana przez Babyliss, zaufaną markę domową, która istnieje od 1960 roku. Ich suszarka do włosów 2100 Elegance to świetny sposób na połączenie starego z nowym.

Ta suszarka do włosów ma silnik, który dmucha powietrze mocniej niż inne suszarki do włosów. Nowoczesna technologia 2100 Elegance oznacza, że ​​ceramiczny element grzewczy pomaga utrzymać temperaturę pod kontrolą.

BaByliss 2100 Elegance słynie z niewiarygodnej szybkości suszenia, dzięki czemu Twoje włosy nie będą kędzierzawe ani suche.

2. Najlepsza suszarka do włosów dla długowieczności: GHD Air

Osuszacz powietrza ghd

Źródło obrazu: Amazonka

Wspomnieliśmy powyżej, że chociaż możesz chcieć najlepszej oferty, jaką można kupić za pieniądze, powinieneś również myśleć długoterminowo i patrzeć na to, jak długo wytrzyma Twoja suszarka do włosów.

ten GHD Powietrze to nowoczesny design wykonany z funkcjonalnych materiałów i funkcji – dzięki czemu jest zbudowany z myślą o trwałości. Jedną z cech, które uwielbiamy w GHD Air, jest to, jak cichy jest. Nie uwierzysz, ile mocy może wywierać przy tak małym hałasie.

Równomierne rozłożenie ciężaru GHD Air oznacza, że ​​Twoje dłonie nie będą się męczyć podczas poruszania nim po włosach. Podoba nam się, że ma trzy różne ustawienia temperatury, a także tryby trzech prędkości, oferując opcje.

Ta suszarka do włosów jest również wyposażona w duży przycisk nadmuchu zimnego, który można łatwo dosięgnąć i przytrzymać. GHD Air zaprojektował skrzynkę zasilającą tak, aby była oddzielona od samej suszarki, co oznacza, że ​​jest dużo lżejsza niż inne modele i znacznie wygodniejsza w trzymaniu przez dłuższy czas.

3. Najlepsza profesjonalna suszarka do włosów: Elchim 3900 Ionic Dryer

Elchim 3900 Zdrowa jonowa suszarka do włosów

Źródło obrazu: Amazonka

Jeśli szukasz tego, co najlepsze i nie martwisz się o to, jak bardzo Cię to obniży, to trafiłeś we właściwe miejsce.

Czasami warto sobie pozwolić i kupić produkt, z którego korzystają profesjonaliści. Nie pozostawia to wątpliwości, że jest to produkt najwyższej jakości, który pięknie wykona pracę.

ten Elchim 3900 Ionic suszarka do włosów polecany przez stylistów włosów na całym świecie. Jest produkowany przez wieloletnią, godną zaufania włoską markę, która istnieje od 1945 roku, więc wiesz, że jest dobry.

Uwielbiamy suszarkę do włosów Elchim 3900 Ionic, ponieważ wygląda równie dobrze, jak działa. W rzeczywistości możesz otrzymać ten model w wielu różnych kolorach, w zależności od osobistych preferencji.

Ta suszarka do włosów ma mocny cios, pozostając przyjemną i stabilną. Jest wyposażony w wygodny uchwyt i łatwo dostępne przyciski temperatury i prędkości.

Elchim 3900 posiada wszystkie funkcje do szybkiego i dokładnego suszenia włosów. Nie można odmówić wypróbowanemu i przetestowanemu klasykowi.

4. Najlepsza niekonwencjonalna suszarka do włosów: Dyson Supersonic

Suszarka do włosów Dyson Supersonic

Źródło obrazu: Amazonka

Może jesteś znudzony wszystkimi klasycznymi markami i stylami i szukasz czegoś zupełnie nieszablonowego. Jeśli to Ty, to Dyson to Twoja firma.

Dyson jest znany z produkcji egzotycznie wyglądających urządzeń gospodarstwa domowego, od odkurzaczy po lampy biurkowe. Teraz dodali również swój osobisty znaczek do suszarki do włosów.

ten Suszarka do włosów Dyson Supersonic wygląda bardziej jak futurystyczny mikrofon niż suszarka do włosów. Gdy już ogarniesz dziwną głowę i nierównomierny rozkład masy, zakochasz się w funkcjach Dyson Supersonics.

Wyposażony jest w koncentrator magnetyczny, który zapewnia przyjemne, równomierne wysuszenie, a także nasadki z dyfuzorem, jeśli masz kręcone włosy.

Ustawienia temperatury i prędkości tej suszarki do włosów są przyjemne i elastyczne, a rezultatem będzie teksturowane, ale gładkie wykończenie. Będziesz musiał się złapać, gdy zdasz sobie sprawę, jak szybko Dyson Supersonic może wysuszyć włosy.

Czy wspominaliśmy, że ma długi kabel i skórzane etui? Nie ma nic lepszego niż to.

5. Najlepsza suszarka do włosów poniżej 100 USD: Panasonic EH-NA65-K Gładka i błyszcząca

Panasonic EH-NA65-K

Źródło obrazu: Amazonka

Przyjrzeliśmy się suszarce do włosów, która ma świetny stosunek jakości do ceny. Teraz omówmy model, który jest naszym najlepszym wyborem za mniej niż 100.

ten Suszarka do włosów Panasonic EH-NA65-K ma wiele do spełnienia, jak sama nazwa wskazuje. Na szczęście jego czyny mówią głośniej niż słowa.

Ta suszarka nie tylko suszy włosy, ale wykorzystuje najnowszą technologię, aby zapewnić, że włosy są suche, ale i nawilżone. Odbywa się to dzięki wykorzystaniu technologii Nanoe. Co to jest, pytasz?

Technologia Nanoe to cecha tej suszarki do włosów, która podczas suszenia wyrzuca na włosy maleńkie cząsteczki wody. Efektem są gładkie, lśniące włosy, które się nie puszą.

Jakby tego było mało, Panasonic EH-NA65-K oferuje hojną porcję dodatkowych funkcji. Należą do nich nasadka dyfuzora do usuwania puszystości, szybkoschnąca nasadka do sesji, w których liczy się czas, oraz nasadka koncentratora zapewniająca płynną stylizację.

Choć korpus Panasonic EH-NA65-K jest zaskakująco nieporęczny, jest lekki i bardzo cichy, więc trudno nam narzekać.

6. Najlepsza suszarka do włosów poniżej 300 USD: Aura GHD

Suszarka do włosów Aura

Źródło obrazu: Amazonka

GHD to wysokiej klasy firma zajmująca się produktami kosmetycznymi, znana z droższych cen, więc nic dziwnego, że suszarka do włosów GHD poniżej 200 USD to dobra okazja.

Wierzymy jednak, że ten jest tego wart. ten Aura GHD to trzy lata projektowania i badań. Cel? Aby zapewnić Ci najdelikatniejszą formę powietrza suszącego włosy na drodze technologii Laminair.

Ta funkcja jest tak skuteczna, że ​​będziesz się zastanawiać, czy coś się dzieje. Ceramiczny element GHD Aura nigdy nie nagrzewa się za bardzo, co oznacza, że ​​nigdy nie musisz się martwić o uszkodzenie włosów przez ciepło.

Kolejną cechą GHD Aura jest różnica między tym modelem a tańszą suszarką do włosów. GHD Aura zawiera technologię chłodnej ściany. Oznacza to, że każdy wylot gorącego powietrza otacza pierścień zimnego powietrza.

Ta funkcja umożliwia stylizację aż do cebulek, bez narażania włosów lub poparzenia skóry głowy. Obszerny czterometrowy kabel i smukły wygląd tej suszarki do włosów sprawiają, że jest ona ulubiona.

7. Najlepsza suszarka do włosów grubych: Vidal Sassoon Professional Detox

Vidal Sassoon Salon Profesjonalna suszarka z serii Detox

Źródło obrazu: Amazonka

Mamy tu zwycięzcę. Nie tylko Suszarka do włosów Vidal Sassoon idealny, jeśli masz gęste włosy i ich dużo, ale ma też wiele funkcji, których nie mają droższe suszarki do włosów.

Cechą, którą najbardziej lubimy w tej suszarce do włosów, jest to, że jest ona wyposażona w technologię jonową nawilżającą. Ten poziom technologii zazwyczaj znajdziesz tylko w droższych suszarkach do włosów.

Filtrowany element tytanowy, przez który wieje powietrze, ma na celu wysuszenie włosów jak najczystszym strumieniem. Dodatkowo w powietrzu przepływają jony, które dodają nawilżenia i połysku do efektu końcowego.

Jedną wadą tego modelu jest to, że jest dość głośny i waży więcej niż inne modele. Ponieważ element grzejny jest wykonany z tytanu, a nie z ceramiki, ma tendencję do nagrzewania się podczas suszenia. Dlatego polecamy go osobom o gęstych włosach.

Jednak pomimo tych niepowodzeń Vidal Sassoon Professional wykonuje swoją pracę i robi to dobrze.

8. Najlepsza suszarka do włosów według fryzjerów: Parlux 3200 Compact

Kompaktowa suszarka do włosów Parlux

Źródło obrazu: Amazonka

Na naszą przedostatnią suszarkę do włosów mamy na liście kolejnego Włocha. Wydaje się, że włoskie suszarki do włosów zdominowały rynek, a zwłaszcza ten model ma mocną pozycję od 1970 roku.

ten Parlux 3200 Kompaktowa suszarka do włosów jest ulubieńcem fryzjerów i widzimy dlaczego. Dobrze zaprojektowany element ceramiczny i niesamowita wydajność powietrza dzięki wszechmocnemu silnikowi sprawiają, że ta suszarka jest doskonała w tym, co robi.

Korpus tego modelu jest dobrze wyważony, co pozwala na dużą kontrolę i manewrowość. Jedyną rzeczą, której nie lubimy w Parlux 3200 Compact, jest to, że przyciski mogą od czasu do czasu wbijać się w dłoń, co sprawia, że ​​trzymanie jest nieco niewygodne.

Zauważysz, że ta suszarka do włosów ma solidną konstrukcję, co prowadzi nas do przekonania, że ​​będzie działać długo. Potraktuj to jako długoterminową inwestycję w swoje potrzeby w zakresie suszenia włosów.

W przypadku włosów cienkich zalecamy jednak korzystanie z trzech niższych ustawień – czwarte ustawienie dotyczy tylko włosów grubych.

9. Najlepsza suszarka do włosów do użytku domowego: Remington Pro Thermaluxe

Suszarka do włosów Remington

Źródło obrazu: Amazonka

Dobrze mieć suszarkę, którą poleciła Ci fryzjerka. Jednak nie możesz wdrożyć tego samego, ciężkiego reżimu pielęgnacyjnego, który widzą na co dzień. Oznacza to, że Twoje potrzeby w domu mogą być nieco inne.

ten Remington Pro Thermaluxe oferuje wszystkie funkcje potrzebne do suszenia włosów tak często, jak tego potrzebujesz. Ta suszarka do włosów ma trzy ustawienia temperatury i dwa ustawienia prędkości, co daje szeroki zakres opcji pracy.

Jedną z rzeczy, które uwielbiamy w Remington Pro Thermaluxe, jest innowacyjny sposób łączenia ceramiki z ciepłem termicznym. Ciepło termiczne jest szczególnie przydatne w przypadku cienkich lub cienkich włosów, chociaż można go używać do każdego rodzaju włosów.

Prędkość powietrza jest mocna, ale miękka, a silnik jest przyjemny i cichy. Istnieje znacząca różnica między trzema ustawieniami ogrzewania, więc warto sprawdzić, który z nich najlepiej odpowiada potrzebom suszenia włosów.

Remington Pro Thermaluxe jest dostarczany z dyfuzorem wśród innych akcesoriów, które są dobrej jakości.

Patrząc na 9 najlepszych suszarek do włosów

Nie musisz poświęcać swojego portfela dla jakości. Istnieje wiele świetnych opcji, jeśli chodzi o suszarki do włosów, które obejmują szeroki zakres różnych cen.

Niezależnie od tego, czy szukasz lekkiego modelu, czy po prostu chcesz mieć możliwość wysuszenia włosów w rekordowym czasie, jest dla Ciebie suszarka do włosów. Nasza obszerna lista 9 najlepszych suszarek do włosów może pomóc Ci znaleźć najlepszą suszarkę do włosów, która odpowiada Twoim potrzebom.