Najlepsze fryzury dla chłopców w wieku 8, 9, 10, 11 i 12 lat

Przy tak wielu fajnych fryzurach dla chłopców w wieku 7, 8, 9, 10, 11 i 12 lat, dzieci mają teraz wiele fryzur dla chłopców. Od stożkowego zanikania lub podcięcia po bokach i z tyłu po irokez, czesanie, zaczesywanie do tyłu, zaczesywanie na bok lub kolczastą fryzurę na górze, ważne jest, aby fryzura Twojego małego chłopca odzwierciedlała jego osobowość i wiek.

Podczas gdy najlepsze fryzury dla chłopców w wieku 7, 8 i 9 są w zasadzie takie same, jak najlepsze fryzury dla chłopców w wieku 10, 11 i 12, zdecydowanie są pewne ostre, dobre fryzury dla starszych chłopców, które warto zbadać. Ale ostatecznie to, jakie style są modne dla 10-letniego chłopca, będą wyglądać stylowo również u wszystkich dzieci w tak młodym wieku. Ta wszechstronność powinna sprawić, że wizyta u fryzjera będzie trochę mniej stresująca.

Aby pomóc rodzicom znaleźć modny krój i styl, przygotowaliśmy najlepsze szkolne fryzury dla chłopców w wieku od 7 do 12 lat. Wszystkie te wspaniałe fryzury są odpowiednie dla szkół podstawowych i gimnazjów.

Najlepsze 8, 9, 10, 11, 12-letnie fryzury dla chłopców

Fajne fryzury dla 7, 8, 9, 10, 11 i 12 letnich chłopców

Rzućmy okiem na najlepsze fryzury i fryzury dla chłopców, które są modne w tym roku. Niezależnie od tego, czy Twój maluch lubi długie, średnie czy krótkie fryzury, jesteśmy pewni, że odkryjesz niezliczone fajne pomysły do ​​wypróbowania!

Fajne fryzury dla 10-letniego chłopca

Fryzury z zanikającym stożkiem

Strzyżenie chłopców to najpopularniejszy sposób na obcięcie włosów po bokach i plecach. Niewymagające konserwacji i łatwe w stylizacji, stożkowe zanikanie oferuje bardzo krótkie fryzury, które skupiają wzrok na stylizacji na górze.

8, 9, 10, 11, 12 lat Chłopcy Stożkowe fryzury znikają

Istnieje wiele rodzajów przejść dla małych chłopców do wyboru. To, czy Twoje dziecko chce niskiego, średniego, wysokiego lub wyblaknięcia skóry, określi, gdzie zaczyna się zwężanie i jak krótkie stają się włosy.

9, 10, 11, 12 lat Chłopcy Stożkowe fryzury znikają

Niskie zanikanie zaczyna się tuż nad uchem i zwęża się do dekoltu. Elegancka i przystojna fryzura może być dobra dla 4, 5, 6 lub 7-letniego chłopca, którego mama chce zachować pozory niewinności.

Fryzury dla chłopców

Silne blaknięcie rozpoczyna proces mieszania bardzo wysoko po bokach i z tyłu, tuż pod fryzurą powyżej. Ostry i odważny, ten rodzaj wyblaknięcia może być idealną krótką fryzurą dla 10-letniego chłopca lub starszego.

Dziecięce fryzury z wysokim blaknięciem

Wreszcie łysienie lub blaknięcie skóry to fryzura, która łączy włosy ze skórą. Fajny i modny dla młodych chłopców, ten czysty krój wygląda ładnie z modnymi, eleganckimi fryzurami, takimi jak grzebień, gładkie plecy, irokez i spiczaste włosy. Niektóre dzieci lubią nawet prosić swoich fryzjerów, aby ogolili projekt lub dodali twardą część do swojego kroju.

Chłopięce fryzury z łysą skórą

Wiele najlepszych fryzur dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat zaczyna się od krótkich boków i długich włosów na górze. Fryzury stożkowe zapewniają dużą różnorodność i działają z większością długości, rodzajów i tekstur włosów.

Fajne fryzury dla chłopców

Tylko upewnij się, że twój chłopak ma dobry produkt do włosów, aby mógł stylizować wszystkie swoje ulubione stylizacje. Alternatywnie, jeśli uważasz, że jest wystarczająco dorosły, sprawdź najlepsze produkty do stylizacji dla facetów, w tym pomadę, wosk i krem.

Fajne 9, 10, 11, 12-letnie fryzury dla chłopców

Podcięcie

Podcięcie jest obecnie jedną z najfajniejszych fryzur dla chłopców. Jak sama nazwa wskazuje, podcięcie polega na utrzymywaniu włosów na czubku głowy i brzęczeniu pod nimi, aby skrócić lub usunąć włosy po bokach i z tyłu głowy.

Chłopcy Podcięte Fryzury

Efektem końcowym jest krój o jednej długości, który wygląda świeżo i stylowo dla wszystkich rodzajów fryzur dziecięcych.

Fajne podcięte fryzury dla chłopców

Jako jedna z najlepszych fryzur w wieku 9, 10, 11 i 12 lat, jakie możesz uzyskać, podcięcie ma nieograniczone możliwości stylizacji. Podobnie jak blaknięcie, działa na wszystkich długościach włosów i może być stylizowany na gładkie plecy, zaczesane, pompadour, quiff, kolczaste i niechlujne.

Chłopcy Undercut Fade Haircuts

Podczas gdy chłopcy z gęstymi włosami najlepiej ściągają podcięcie, wygląd może pasować do różnych typów. Porozmawiaj z fryzjerem swojego dziecka, aby sprawdzić, czy cięcie jest odpowiednie dla wyglądu Twojego dziecka.

Fajne fryzury z podcięciem dla chłopców

Kolczaste włosy

Nastroszone włosy są uniwersalnie urocze i są ponadczasową fryzurą dla chłopców w każdym wieku. Kompatybilne z długimi, średnimi i krótkimi włosami, spiczaste fryzury można nosić na wiele sposobów, aby uzyskać zupełnie inny wygląd.

Chłopięce kolczaste włosy blaknięcie

Na przykład krótkie spiczaste włosy wyglądają najlepiej, gdy są teksturowane na górze, aby stworzyć naturalnie niechlujny wygląd.

Dziecięce krótkie nastroszone włosy

W połączeniu z wysokim zwężeniem, krótkie grube kolce przyciągają wzrok do niesamowitej stylizacji na czubku głowy.

Fajna fryzura Spiky Mohawk Fade dla chłopców

Chłopcy o średnich i długich włosach mogą zdecydować się na zaczesanie włosów z przodu, stylizowanie grubych kolców na całym ciele lub połączenie stylu ze sztucznym jastrzębiem.

Spike Hair Fohawk dla chłopców

Świetna kolczasta fryzura może naprawdę zmienić styl Twojego dziecka i wygląda pochlebnie na 8 lub 11-letnim chłopcu.

Popularne kolczaste fryzury dla chłopców

Mohawk i Faux Hawk

Odważny i uroczy irokez to wyjątkowa fryzura do wyrażania siebie. Chociaż pozwala młodym chłopcom poczuć się buntowniczymi, dzikimi i szalonymi, style irokezów są niezwykle wszechstronne, w zależności od tego, jak ekstremalne cięcie pozwolisz dziecku spróbować.

irokez dla dzieci

Od ogolonych boków po krótkie, zwężające się ku dołowi cięcia, długość włosów po bokach i z tyłu głowy będzie miała wpływ na ogólny wygląd. Na przykład irokez z ogolonymi bokami jest o wiele bardziej otwarty i wyjątkowy niż elegancki faux blady jastrząb.

Dziecięcy sztuczny jastrząb dla 10-letnich chłopców

Niemniej jednak to, jak krótkie lub długie włosy trzymasz na wierzchu, naprawdę wpłynie na stylizację twojego irokeza. Niezależnie od tego, czy Twój maluch wybierze długi czy krótki irokez, będzie potrzebował mocnego żelu lub pomady, aby utrzymać włosy w górze.

Chłopięce fryzury Mohawk znikają

Dziecięce fryzury irokezów i faux hawk działają na wszystkie rodzaje włosów, w tym włosy cienkie, grube i kręcone.

Kręcone włosy Mohawk Fade dla chłopców

Pamiętaj, że jeśli Twoje dziecko szuka najlepszych fryzur z okazji powrotu do szkoły i chce czegoś, co się wyróżnia, zalecamy zacząć od sztucznego jastrzębia i zanikania.

Faux Hawk z krótkimi wyblakłymi bokami dla chłopców

Pompadour i Quiff

Pompadour i quiff to klasyczne style retro, które Twoje dziecko pokocha. Podczas gdy fryzura pompadour została rozsławiona przez celebrytów, takich jak Elvis Presley i James Dean, nowoczesna pompadour jest mniej ustrukturyzowana i bardziej płynna z dobrą objętością i przepływem. Jednak nic nie przebije swobodnego i bezwysiłkowego wyglądu nowoczesnego quiff.

Chłopięce fryzury Pompadour Fade

Ponieważ stylizacja każdego z nich wymaga zwiększenia objętości z przodu głowy, nic dziwnego, że pompadour i quiff łatwo się mylą.

Najlepsze pomysły na fryzury dla chłopców

Różnica między quiff a pompadour polega na tym, że słynna pompa jest podrasowana i odwrócona, aby uzyskać elegancki wygląd gwiazdy rocka. Wymaga dobrego produktu do włosów i pewnego wysiłku.

Długa fryzura dla starszych dzieci Pompadour Fade

Z drugiej strony quiff pięknie układa się, gdy jest szczotkowany i przesuwany do przodu, aby stworzyć przewiewną objętość, która jest równoznaczna z postawą i funkcjonalnością.

Fryzury dla chłopców

Jako bardzo fajne fryzury dla 10, 11 i 12 lat, te fryzury są bardziej odpowiednie dla starszych dzieci.

Najfajniejsze fryzury dla chłopców z gimnazjum

Kudłate i rozczochrane włosy

Topy kudłate i niechlujne fryzury są zawsze zabawne i łatwe do zdobycia. Jeśli twój chłopak ma gęste lub kręcone włosy, kudłate lub rozczochrane włosy mogą być idealnym rozwiązaniem. W końcu jest to idealny czas w życiu, aby eksperymentować z różnymi wyglądami, więc przyjmij fryzurę kudłatą i zapomnij o utrzymaniu innych krótkich, średnich i długich stylów.

Krótkie niechlujne fryzury dla chłopców z grubymi włosami

Dobrą wiadomością jest to, że bałagan nie musi oznaczać zaniedbania lub brudu. W rzeczywistości, gdy są odpowiednio ułożone, te proste fryzury mogą być całkiem przystojne i eleganckie, szczególnie w przypadku niesfornych, szorstkich włosów i trudnych do opanowania loków.

Niesamowite fryzury dla 11-letniego chłopca

Sekret noszenia ładnej, kudłatej lub niechlujnej fryzury polega na nałożeniu warstw na włosy i stylizacji za pomocą lekkiego kremu utrwalającego. Oprócz tworzenia objętości i tekstury krem ​​do stylizacji zmaksymalizuje kontrolę, jednocześnie nawilżając i kondycjonując, aby zminimalizować puszenie.

Fajne fryzury dla 12-letniego chłopca

Krótkie, rozczochrane włosy nadal są gorącym trendem, ale kręcone włosy też są modnym pomysłem.

Śliczne niechlujne fryzury dla chłopców z kręconymi włosami

Crew Cut i Buzz Cut

Krój załogi i fryzura buzz to urocze, ale męskie fryzury dla małych chłopców. Te niesamowite krótkie fryzury dla chłopców są łatwe w utrzymaniu i proste. Właściwie możesz strzyc włosy chłopca w domu za pomocą dobrej maszynki do strzyżenia.

Krótkie fryzury dla 10-letniego chłopca

Dzięki dziecięcej fryzurze włosy są tej samej krótkiej długości na całej głowie, tworząc przystojny, czysty wygląd, który nie wymaga wysiłku. Dobry dla chłopców z mocnymi szczękami, wysokimi kośćmi i chropowatymi rysami, ogólnie jest to świetny krój na lato.

Cool Boys Buzz Cut Fade Haircut

Podobnie, z fryzurą chłopca, włosy na górze są dłuższe. Zwykle w połączeniu z blaknięciem po bokach fryzjer pozostawia od 1 do 3 cali długości.

Chłopięcy krój załogi

Dodatkowe włosy pozwolą Twojemu dziecku stylizować wiele różnych stylów, w tym fryzurę Ivy League z bocznymi zaczesanymi włosami z przodu, teksturowany top lub krótkie kolce.

Śliczne fryzury dla 10-letnich chłopców

Te praktyczne, ale stylowe fryzury dla chłopców w szkole są idealne dla sportowców i dzieci, które mają problemy z przygotowaniem się rano.

Fajne wycięcie załogi dla chłopców

Część boczna i grzebień nałożony

Część boczna i grzebień to dwie najbardziej kultowe fryzury dla chłopców, które świetnie wyglądają z każdą długością, rodzajem lub teksturą włosów. Warto zauważyć, że nowoczesny grzebień i obecna część boczna dżentelmena różnią się od swoich klasycznych odpowiedników.

Chłopięce grzebienie nad blaknięciem fryzury

Grzebień na blaknięcie nadal jest popularną fryzurą z krótkimi bokami i długą górną częścią. Niezliczeni mężczyźni i chłopcy proszą swoich fryzjerów, aby ogolili się w trudnej części, aby uzyskać odważny wygląd.

Dziecięcy grzebień z twardą częścią boczną nad blaknięciem

Rozczesywanie z twardą częścią zapewnia jedną wielką zaletę funkcjonalną – dokładnie mówi dziecku, gdzie dokładnie rozczesać i przeczesać włosy na jedną stronę.

Modny grzebień z twardą częścią o niskim współczynniku zanikania dla chłopców

Niezależnie od tego, którą fryzurę wybierzesz, używaj wysokiej jakości szamponu, odżywki i produktów do stylizacji, aby zachować zdrowe włosy chłopca.

Fajna 10-letnia fryzura dla chłopców z twardą częścią boczną

Zaczesane do tyłu włosy

Wyrafinowane i urocze, zaczesane do tyłu włosy to wygląd, który każde dziecko może wyciągnąć. Z blaknięciem lub podcięciem po bokach i dłuższymi włosami na górze, gładkie fryzury z tyłu dla małych chłopców wystarczy czesać prosto do tyłu.

Dzieci zaczesane do tyłu włosy

Aby uzyskać elegancki i dojrzały wygląd, użyj pomady o wysokim połysku lub pianki, aby uzyskać błyszczące wykończenie. W przeciwnym razie teksturowane wykończenie zapewniające naturalny wygląd można uzyskać za pomocą matowego produktu, takiego jak wosk lub glina.

10-letnia fryzura dla chłopców z przyciętymi plecami i podcięciem

Aby uzyskać więcej pomysłów i stylów, sprawdź teraz wszystkie najgorętsze fryzury dla dzieci.